• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
24. led 2010 v 17:30  • Odpověz
jitu šikula je alex. no u nás je zase veselo on prostě nevydrží chvilku sám, ted tu stojí v obýváku v ohradě a řve :angry: ted jsem ho měla u sebe půl hodiny a to se nedá už necítím ruce ještě jak sebou pořád šije. jsem zvědavá, kdo vydrží dýl.
24. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Alex už čtvrt hodiny spí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 18:15  • Odpověz
sun: zeptej se, třeba se to fakt už nedělá. Já jsem nevěděla, tak jsem poslechla dr.
24. led 2010 v 18:16  • Odpověz
no i kdyby se to nedlalo (mě to řekli v porodce) tak je blbý, že to vůbec nejde ne? tak jsem měkouš už mi zase dřepí na klíně :angry: :angry: už jsem z těch jeho nálad fakt hotová :angry:
24. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Sun, koukni se jak čůrá a podle toho se řiď, navíc, pokud se mu tam nenafukuje na počátku čůrání nebo není zarudlý, tak to neřeš. On si s tím malej poradí, až se bude sám koupat, určo si bude s malým kámošem pohrávat :wink:
24. led 2010 v 18:30  • Odpověz
jitu dík uklidnila jsi mě, jen se zkusím zeptat dr. až půjdem na 8. měsíční jinak to řešit nebudu. teda on pořád jen řve to snad není možný :rolling_eyes: jdu zalejt mlíiko a koupat at už mám dneska klid.
24. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Tak u nás už se snad taky spí :slight_smile: . Já předkožku nestahuju. Dr. nic neříkala a četla jsem, že se to nemá dělat, tak to nedělám.

Jitu, Alexek je teda zdatnej plazič :grinning: :wink:
24. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Jdu se zahrabat k učení. Dobrou noc :slight_smile:
24. led 2010 v 19:53  • Odpověz
kaci, at je honzicek brzy bez teplot!
blani, mi povidej s ucenim a skolou vubec..
tak jsme prisli od pohlreicha nadlabli, bylo to tam fajnovy, jdu si ted uvarit cajik na slehnuti, uspala jsem sabinku a pujdu za chvili do hajan taky, rano frcime na matriku kvuli terminu svatby a pak musim do banky, tak babicka zas bude hlidat, musim toho ted vyuzit..
dobrou noc vsem :wink:
24. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Bré ranko,

tak venku je zas sibiř, no at je už to zatracený jaro :confused:

Jdu vás dočíst, pač včera jsem se sem nedostala, byli jsme skoro celý den u tchýně a večer jsem vařila malé obědy, bylo toho jaksi víc, tak jsem u toho strávila :sweat_smile:
25. led 2010 v 07:59  • Odpověz
Ahoj.
Tady je "jen" -7,5 takže vlastně vedro. :grinning:
Mám dojem, že Alex nemůže přežít svoje plazivé období, furt je někde napasovanej, se otočím a visí někde na šňůře nebo čouhá ze skříňky apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 08:15  • Odpověz
ahojky,
tak my máme -8,5 brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: já se toho jara nemůžu dočkat. jo jitu vím o čem mluvíš :grinning: a nejspíš bude hůř.
25. led 2010 v 08:41  • Odpověz
Ahojky, tak u nás je -13 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
náš mladej se ještě neplazí, sice se pokouší, ale zatím nic moc. Zato se vesele kutálí, takže ho taky hledám jednou pod sedačkou, pak pod skříní...no jo, čekají nás radosti :grinning:
25. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Dobré ránko, u nás je -12,5.

Chci se zeptat, budu nám dělat na oběd bramborovou kaši, tak jsem si řekla, že udělám aji Marečkovi z MM, co mám v mrazáku, ať se spotřebuje. Jenom teď nevím, jestli mu tam mám šoupnout aji maso nebo ne. Nebyla by to divná kombinace s masem?
25. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Vidím, že můžu být ráda, že kam Marečka položím, tak ho zhruba na stejným místě najdu. Ale to se určitě brzo změní a taky ho budu zpodevšad lovit :grinning:

Andrej, to jste tam byli i se Sabinkou?
25. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahojky holky,tak to máte docela teplo,u nás je -17brrr
,no jen doufám že to klesne,protože jinak budem trčet doma.
Jinak co se týče přetahování předkožky,tak my nepřetahujeme.Doktorka sice minule něco o tom říkala,jednou sjem to zkoušela nešlo to,tak to nedělám.Uvidím jestli mi k tomu řekne něco až tam půjdem v únoru.
Blani já si někdy říkám jak bylo super když jsme Vojtu někam položila a tam ho našla.Ho teď baví nejvíc kable od počítače,nemáme to kryté,budeme s tím muset něco udělat.
25. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Dobré ráno holky,

zima je fakt hrozná, o víkendu jsme s malou ani nebyli venku - dneska už bych chtěla aspoň na chvilku, ať se proluftne - může se vůbec v tomhle mrazu chodit - šla bych tak na 20 minut + nákup.

My taky ještě nelezeme, zvedá zadeček, že pod ní dám ruku, každý den je teda trochu výš, je jako píďalka, na bříšku se točí jak pendlovky, ale ještě neleze. A holky, když už Vám děti lezou - jak to děláte s úklidem? To každý den luxujete (vytíráte)?? Máme v obýváku laminátovou podlahu a tam je vidět každý chlup a navíc je to studený.... to budu muset asi každý ráno vyluxovat, nebo Anetce ušít obleček z třásní, aby mi to vytřela ona :grinning:

Tak pěkný den.
25. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Andrej, jo jo, kable u nás budou taky "nej hračka". Už teď, když ho mívám na klíně, tak se po nich sápe :grinning:

My jsme taky nebyli celej víkend venkdu, dr. říkala, že pod -5 nechodit, ale já jsem četla pod -10 a moc se mi to riskovat nechce. Tchýně říkala, že nějaká jejich známá (nebo kdo) nechala mimčo v zimě spát na balkoně a ono přes tvářičky nastydlo, dostalo zápal plic a umřelo :frowning2: . Sice je to cca 20 let zpátky :sweat_smile: , ale stejně mě to dost vystrašilo.

Iviik, obleček z třásní :grinning: . Když nějakej ušiješ, tak se hlásím taky o 1 :grinning:
25. led 2010 v 09:31  • Odpověz
čus holky,
tak mi zatím byli venku každý den, u nás bylo včera -5 přes den a ráno mám tak -7, takže to jde, i když má Mareček ještě doznívající rýmu a kašel, už 2 dny nekašle a skoro nic ani neodsaju, jen to v něm trošku ještě lítá, každým dnem je to lepší a lepší :dizzy_face:
dnes máme jít na očkování, ale asi se nebude konat kvůli té rýmičce, tak jsem zvědavá, na kdy nám to odloží
Kači - snad už jste s Honzíkem OK, chuděrka, takovou teplotu ještě Mareček neměl, bych taky radši marodila místo něj :sweat_smile: :pensive:
Ivík - my máme taky plovoučku, a rozhodně každý den nevytírám ani neluxuji, ale to záleží na tobě, jak jsi na to citlivá, spíš občas zametu a luxuju minimálně 1 krát za týden, někdy i 2 krát :grinning: - nejsem otrok :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Marek stejně leze všude a všude se staví, teď poslední dobou už nechce ani moc sedět ale jen se staví, takže místo šúrování spíš musím hlídat, aby si neotloukl hlavu, když náhodou spadne :slight_smile: zatím ještě neleze do šuplíků a skříněk, ale zámek na skříňce v obýváku už objevil a sahá na něj, zatím je skříňka ale zamčená, takže má smůlu :wink:
25. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Iivik, jestli bydlíš v Praze, tak tady nebyl takovej mráz, abys nemohla jít ven.
25. led 2010 v 09:39  • Odpověz
a nejradši se staví u sedačky, u lampy a hrabe na kabely od lampy, pak u vysavače a hraje si s hadicí od vysavače, prostě je akční :slight_smile:
25. led 2010 v 09:39  • Odpověz
No Alex preferuje šńůry u PC a pak tu televizní skříň, má dvířka z tmavého skla, tak se v ní vidí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 09:49  • Odpověz
ahoj holky, tak koukám u některých z vás taky pěkná kosa. No už se mooooc těším na jaro.
Začneme jezdit na výlety na Šumavu, to se moc těším. Ale to je ještě daleko.

blani: já Davídka taky najdu tam kam ho položím, max. se otočí ve směru hodinových ručiček, ale necestuje :grinning:
25. led 2010 v 09:49  • Odpověz
já taky nevytírám každý den.Vojtík to vytře svým oblečením :grinning: Spíše každý den vytíráma korát chodbu,kvli kočáru jak ho přitáhnu domů.
My jsme byli včera u anšich,tak Vojtík v té kose absolvoval jen cestu tam a zpět autem.Si připadám jako na Sibiři.Taky bch chtěla tak -7,to bych byla šťastná :grinning: No uvidíme,zatím se to teda drží pořád stejně.
Tak my s eještě nestavíme,což je dobře,zatím ať to všechno pozoruje jen z výšky lehu
25. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Holky, jak teda s tím masem do br. kaše? Jde to?
25. led 2010 v 09:51  • Odpověz
blani: já myslím, že určitě, zrovna jsem chtěla napsat, že jsme měly stejný nápad. Ráno jsem v posteli přemýšlela co k obědu a napadlo mě tohle. :grinning:
25. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Blani, klidně mu to tam dej. to nemůžeš brát podle nás, prckům je to jedno. Kolikrát je to chuťově takovej blivajz a Alex si zrovna nejvíc šmakuje :grinning:
25. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Holky, dík :slight_smile:
25. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.