• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
blani: neni zač, jsi šikulka a určitě to uvaříš dobře a Mareček si pošmákne, pak dej vědět :wink:
25. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Tak mi po obědě vyrazíme, malá stejně huláká v postýlce- díky moc.

Já taky už to s tím úklidem nepřeháním, nějak se to už nedá stihnout, když malá skoro nespí. Tak já budu končit, řve v postýlce jak tygr. zatím pa.
25. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Evi, myslím, že si poškákne, když to je zelenina :grinning: . Včerejší ovoce zase nesnědl celý, ale to já ráda dojím :grinning:
25. led 2010 v 10:16  • Odpověz
:grinning: blani: to máš stejný jako já, zeleninku tedy dojídat nemusím, to si ráda odpustím, ale kašičky a ovoce mi taky moooc chutná :grinning:
25. led 2010 v 10:22  • Odpověz
tak koukám jakej máme u nás pařák :slight_smile: teda -17 to už je síla :pensive: my jsme posvačili banán s jogurtem a chrní, než se s ním dohadovat tak ho ted uspávám u prsa. s uklízením to taky nepřeháním, když je potřeba tak vysaju jednou týdně vytřu. jo ovocný taky dojídám :slight_smile: i když většinou nic moc nezbyde. holky od kdy se můžou dávat těstoviny? a asi bezvaječný co? my dneska máme květák s vajíčkem.
25. led 2010 v 10:26  • Odpověz
tak jsem kukala už teda máme -15 :angry: :angry: :angry:
25. led 2010 v 10:28  • Odpověz
holky to je tedy síla ten mráz :angry:

sun a jak děláš ten květák s tím vajíčkem?
25. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Evule, já květák uvařím, vajíčko uvařím natvrdo a pak to prostě smíchám, jen žloutek, bílek zatím ne.
25. led 2010 v 10:39  • Odpověz
no nic, jdem ven.
25. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Tak jsem to uvařila a to bych snědla klidně aji já :grinning:
25. led 2010 v 10:43  • Odpověz
jitu: dík
25. led 2010 v 11:03  • Odpověz
jo přesně tak evi jak píše jíta :wink: maso bude zítra, taky musím koupit to hovězí. jo a co s těma těstovinama? myslím od 8. ne? no my máme stále -8 jestli usne po obědě tak ven nepůjdem uvidíme.
25. led 2010 v 11:41  • Odpověz
skutečnou arktickou zimu zažijí Jihočeši, kteří se mohou připravit až na 25stupňové mrazy. tak tohle píšou na seznamu no máme se na co těšit :astonished:
25. led 2010 v 11:43  • Odpověz
sun: no to tedy jo, hm to se fakt máme na co těšit :frowning2: :angry:

a nedává se nejdřív bílek? anebo je to jedno? ty těstoviny nevím od kdy
25. led 2010 v 11:56  • Odpověz
evi bílek až od jednoho roku.ted se ho tady snažím uspat v kočáru snad usne aby jsem nemusela do tý zimy.
25. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ještě že nejsu Jihočech :sweat_smile:

Sun, s těstovinama vůbec netuším.
25. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
:grinning: blani: tak to my se sun jsme. Holt to odneseme no :grinning:

sun: měla jsem to asi nějaký popletený, myslela jsem si celou dobu že nejdřív bílek a pak žloutek, děkuju za upřesnění :wink:
25. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
blani: a co škola? kdy máš zkoušky a tak?
25. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Evi :grinning: . Další zkoušku mám zítra a v pátek zápočet a ještě 1 profesor nevypsal termíny :confounded: . Ale jako je to hrůza, skoro nic neumím, není čas na učení a hlavně musím napsat diplomku :frowning2: . Ono teda vypadá, že tady vysedávám celej den a stěžuju si, že nemám čas na učení :grinning: , ale to využívám chvilky k relaxaci, kdy je Mareček hodnej a vydrží chviličku sám a nebo je u mě a já mu mávám s hračkama a tak.
25. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile: tak jsme tu od Dr.a je to nejspíš lehčí viróza :confused: má malinko začervenalej krk :pensive: taže máme srážet teplotku pod 38 a ve středu jdem na kontrolu ráno měl 38,5 a už je mu viditelně líp :dizzy_face: usmívá se a hraje si a taky mě už zase tahá za vlasy
jdu dočítat :wink:
25. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
tedy káťo chuděrka malej, tak snad to bude brzy pryč.

blani: já si to nemyslím a ani to tak nevypadá. A už máš nějakou za sebou nebo tohle je první zkouška? A z čeho bude?
25. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
tak to je fajn, že to není nic vážnýho kačí za pár dnů bude jako rybička. tak fililp usnul tak snad bude chvilku klid, taky relaxuju u pc :grinning: v tv nic není a pere pračka :wink:
25. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
sun u nás už doprala, to je teď skoro denně, jak Davča slintá jak slimák :grinning:
25. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Kači, tak ať je Honzík brzo fit :wink:

Evi, už mám za sebou 2 zkoušky a 1 zápočet. Bude z logistiky služeb.

Sun, praní je moje nejoblíbenější domácí práce - dělá se to samo :grinning:
25. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Holky, prozatím se loučím, Mareček bude obědvat a pak se budeme chystat k té fotografce. Můj obličej teda konkuruje lecjakýmu puberťákovi :rolling_eyes: , tak doufám, že mě pak vyretušuje :grinning: . Pa pa
25. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
blani tak at se fotečky podaří a pak se nezapomeň pochlubit, já mám praní taky ráda, ale to co následuje po něm :rolling_eyes: jo evi my máme taky věčně všechno oslintaný a pokecaný od jídla, mám tam plno kalhot co neunosíme a bodýček je pořád nějak málo, protože jsou všechny ve špíně nebo na šnůře.
25. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Tak jsem přidal fotky 7 měsíců, začínají zde:
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_7._mesic/#DSCN6301.JPG
25. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
blani, ne ne, my mame tento tyden hlidani od tomove mamky vis, takze chodime za kulturou a tak :grinning:
25. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Těstoviny po ukončeném 8. měsíci a do roku bezvaječné, nejspíš kvůli tomu bílku.
25. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Holky díky moc :slight_smile: Dr. taky povídal že by to mohla bejt i šestá nemoc,ale to se ještě ukáže pokud se osype nebo ne :confused:
Blani tak ať se foečky povedou :wink: :slight_smile:
jinak praní jj taky mam ráda a aji to věšení prádla taky jseště jde,ale nebaví mě sundavání a skládání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.