• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
sun. tak to jsme na tom stejně a navíc nám začínají být bodýčka krátký,tak musíme dojet nakoupit nějaký do tesca a chci tedy ještě bryndoše, protože máme šílenou spotřebu :grinning:

blani: no vidíš,jaká jsi šikulka, já ani nevím, že máš už dvě za sebou, ani se nepochlubíš. :wink:
25. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jitu mě to ukazuje jen ten náhled a jednotlivé fotečky neé :confused: jinak super video :grinning: :grinning: :wink:
25. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
kaci a mate jeste horecku?
25. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
Katko, a když klikneš sem
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_7._mesic/#album
a pak si začni od té DSCN6301

Mně to normálně funguje.
25. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
jo kaci, krasny plenky :wink:
25. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
Katko, ty si fakt šikula.
25. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Jitu jóóó už to jdééé :wink: :slight_smile:
Andy dala jsem mu čípek jak jsme přišli od dr. a teď už má 37 :dizzy_face: :dizzy_face: huráááá
A díy moc za pochvaly :dizzy_face: :wink: nějak mě to chytlo a nejraději bych za tou mašinou seděla furt :grinning: :grinning:
Tak jdem nakrmit prcka :wink:
25. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
Teda tady to žije :confused: :grinning: :grinning:
tak příkrmy teď špuntíkovi moc nejedou :pensive: namísto celé sklínky s bídou půlka :fearful: no však dospěláci taky nemají chuť na jídlo když mají chcíp :wink: a tak ho pak ještě dokojuju :slight_smile: teď tu podřimuje v košíku :dizzy_face: ale musím s ním pořád drncat :rolling_eyes: :grinning:
tak kde jste kdóóóóóó???????? :confused:
25. led 2010 v 16:01  • Odpověz
káťo, to je jasný, já když jsem chcíp,tak nemám taky na nic chuť :grinning:
Hlavně, že je teplota nižší. :wink:
jsi fakt šikulka, už můžeš prodávat :slight_smile:
25. led 2010 v 16:45  • Odpověz
Evulko díííky :dizzy_face: :wink:
25. led 2010 v 17:06  • Odpověz
ká'to není vůbec zač, je to pravda pravdoucí :wink: :grinning:
25. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Evi :wink: moje ego teď vrní blahem:grinning: :grinning:
Tak špunt tady dřímá už skorem 3 hoďky :astonished: :dizzy_face: jen teda kdyby něpotřeboval furt drncat tak by to bylo žůžo :grinning: už mam vykloubené koleno :sweat_smile: drncam nožmo abych měla volné ruce :wink: :grinning:
25. led 2010 v 17:16  • Odpověz
káťo to je jedině dobře. :grinning: Tak koukám, že Honzíček prožívá nemoc jako já, já jakmile jsem nemocná,tak to prospím :slight_smile:
jen drncej maminko drncej :grinning:
25. led 2010 v 17:26  • Odpověz
Tak jsem nedrncala(šla jsem si udělat véču) a mládě už kouká :sweat_smile: :grinning:
Evi já taky v chcípu hnípu :wink: :slight_smile:
25. led 2010 v 17:30  • Odpověz
ahoj holky, tak já jsem celý víkend byla zalezlá doma páč, jsem chytla nachlazení od manži a modlila se aby to nedostala malá. Zatím dobrý ťuk ťuk ťuk.

Si představte, že už dva měsíce žiju v tom, že jdeme k Dr. 26.1., tak jsem se šla dnes odpo podívat v kolik tam máme zítra být a ejhle dneska v 9:00 :grinning: Tak jsem se omluvila a jdeme zítra odpo, jsem to popletla :grinning: , protože před tím jsme vždy chodili 26.

Dnes jsme se byli podívat na lekci plavání a je to tam moooc úžané, začínáme ve vaně a od dubna v bazénu.

Kači, tak ať už se ty teplotky Honzíkovi nevrátí a je mu dobře.

Já Vás nějak nestíhám, pracuju uklízím, vařím a ještě k tomu nám onemocněla uklízečka, tak večer musím uklidit firmu ach jo.

Tak papa nevím kdy se sem dostanu
25. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Tak jsme doma. Fotky vypadají dobře a Mareček kupodivu spolupracoval :sunglasses: . Jenom za celej den nenaspal ani hodinu :frowning2:

Kači, plínky vypadají moc dobře :wink:

Kater, teda, ty se jednou upracuješ :pensive:
25. led 2010 v 17:52  • Odpověz
katko, ja taky nestiham..
blani, tak to je fajn, uz se na fotky tesim :wink:
25. led 2010 v 18:11  • Odpověz
blani: tak vidíš, jakej je Mareček šikulka. Už se taky moc těším na fotky, a to jsi byla sama nebo i s manžou?
25. led 2010 v 18:17  • Odpověz
ahoj holky, tak co je nového?

tady ani nic, ted dodělávám zbytek výpečků.....

noci jinak zas nic moc, ale furt lepší než předtím...začínám si ji brát i k sobě, páč se ji samotný od 1h nechce spát

nikola byla dnes na odběrech kuli té žloutence a zítra jde na očkování do ramene, taky na procházce s tatkou včera potkala venku tu holku co má žloutenku, ze třídy- to je teda mazec, má bejt v karanténě a vesele se promenáduje v obchodáku atd, měla jsem chut zavolat na hygienu, ale asi by s tím nic neudělali, bodejt, cikánka!!
25. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Andrej :wink:

Evi, aji s manžou :slight_smile: . Ale stejně je na většině fotek Mareček sám :grinning:

Šmouli, tak to je mazec :confused: :rolling_eyes: . Já taky spávám s Marečkem v posteli. K ránu si ho geru k sobě, sám už spát nechce.
25. led 2010 v 18:34  • Odpověz
blani: tak to se už moooc těším a museli jste dělat na Marečka cukrbliky? :grinning:
25. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Evi, jo, ale moc to nepomáhalo :grinning: . Vždycky se na něco zadíval nebo ho něco zaujalo víc, než my :grinning: . Ale nakonec to jsou fakt pěkné fotky. Jenom nás s manžou štve, že na CD budou jen ty fotky, co jsme si vybrali a ne všechny, co nafotila :unamused: . Původně jsme chtěli jenom 10 fotek za 1000,- a máme jich 21 :grinning: za 2000,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Cena šílená, ale fotky a hlavně vzpomínka krásná :slight_smile:

No nic, musím se jít učit a pak už sem nejspíš nenakouknu. Tak dobrou noc :slight_smile:
25. led 2010 v 19:33  • Odpověz
blani, to je jasný, peněz nelituj, sice darda, ale krásná vzpomínka a jednou bude Mareček rád, že je má.Dobrou blani :wink:
25. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Tak dítě chrní a manža kutí v garáži :dizzy_face: tak jsem odložila pletení a tady opět nikde nikdo :confused: :grinning:
Šmouli tak to je teda mazec :confused: no jo no cikorky :confounded:
Blani taky už se těším na vaše foto :wink: :slight_smile:
Evi taky budete fotit u profíka?? :slight_smile:
25. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
káťo já nevím, těžko říct, ještě jsem o tom nepřemýšlela.
Se mi líbilo,jak jsi napsala odložila jsem pletení.A já zase háčkování :grinning:
25. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Evi :grinning: :grinning: a co háčkuješ???já dělam fusekličky pro prcka :wink:
Jinak trocha humoru:
Tchýně vaří v kuchyni guláš.
# # Malý domácí kocourek se přitulí k noze a mňoukáním si vyprošuje kousek masa.
# # Tchýně jej odtlačí nohou. Kocourek se opět přitulí a prosí o kousek masa.
# # "Vypadni" zařve na něj tchýně a odkopne jej do kouta.
# # Vzápětí přichází zeť z práce, posadí se ke stolu a tchýně
# # mu říká uvařila jsem výborný guláš jen pro Tebe" a nabere mu plný talíř.
# # Ještě než zeť začně jíst, přitulí se k němu kocourek a prosí o kousek masa.
# Zeť
# # mu kousek masa hodí se slovy "dej si mazlíku." Kocourek maso zhltne a vzápětí
# # leží natažený na zemi a nedýchá. Zeť se rozlítí a zařve na tchýni "tak
# # otrávit jste mně chtěla vy bestie a prásk jí jednu po rypáku a tchýně letí do
# # kouta.
# # Kocourek, sledujíc dění pootevřeným očkem, si pomyslí: "A máš to, svině!"
:grinning: :grinning: :grinning: dobrý ne?
25. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
káťo :grinning: :grinning: :grinning:

já háčkuju čepičku a rukavičky :dizzy_face:
25. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
Tak na rukavičky se taky chystam :wink: :slight_smile:
25. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
jj, už se těším, až si je vezme na tlapky :grinning:
25. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jó je to super když prcek tahá tvoje výrobky viď :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak jo se loučím a mířím do hajan :wink: jsem teď po těch probdělích nocích nějako lehce unavená :rolling_eyes: :wink: ale teď večír po koupačce už měl malej jen 37,3 :dizzy_face: :dizzy_face: tak snad už bude líp :wink:
papapapapapapa a dobrou noc :wink: :slight_smile:
25. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.