• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jj to je paráda. Tak dobrou jdu taky :wink:
25. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
Dobré ránko, u nás už je "jen" -7, ale stejně nepůjdeme ven, protože musím na 1 do školy.
26. led 2010 v 07:59  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak u nás hlásí -5, ale ve skutečnosti je tak -7, ukazuje nám to trošku míň. Dneska taky nemám v plánu chodit na procházku, máme trochu soplíky, tak radši na mráz nepůjdem. Včera jsem byla celej den u kamošky, tak to bylo fajn, děcka jsme šupli do ložnice spát, otevřeli jsme jim okno a jak tam krásně chrupaly :slight_smile:
26. led 2010 v 08:07  • Odpověz
Ahoj holky, u nás včera od večera padá sníh. Ach jo :confounded:

blani: jedeš na tu zkoušku? Tak držím všechno co mám :grinning:

charlie: no taky řešení ne? :grinning: proč ne, mají čerstej vzdoušek :wink:
26. led 2010 v 08:37  • Odpověz
Evi, díky :wink: . Původně nás bylo přihlášených 7 a postupně se to odhlašovalo a zůstali jsme 2 :sweat_smile: . Ale aspoň budu brzo hotová.
26. led 2010 v 08:48  • Odpověz
dobré ráno,
tak u nás noc nic moc budíček už v půl dvanáctý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do půl jedný byl hore a pak snad každý dvě hodky, spouští se mu nějaká rýma tak jsem v noci dvakrát odsávala (sousedi musely mít radost) blani taky držím palečky. charlii tak to jste to měli dobře zařízené. :wink: holky jste šikuly, tak já umím plést tak akorát šály :grinning: a šiju stylem pokus omyl :grinning: někdy to vyjde jindy ne.
26. led 2010 v 08:48  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Evi u nás taky napadlo trochu toho bílýho svinstva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Charlie :grinning: šikulky :wink:
Blani tak držíme palec :wink: :slight_smile:
Sun tak ať je rýma brzy zažehnaná :wink: :slight_smile:jinak stejný stylem šiju i já :wink: :grinning:
Teda holky to bylo teď ráno :rolling_eyes: malýho jsem v 7 nakojila a pak uložila a šla si lehnout :wink: v pokojíčku tichoučko a tak si říkam už asi zabral :wink: no a pak začal brečet :pensive: tak jsem si ho vzala do postele a to teda jakože nee a tak povídam no tak budem vstávat :rolling_eyes: ale prcek si začal mnout očka tak ho uložím a ryk,nosím ho a ryk :confused: pořád postě :fearful: v náručí,v postýlce i v košíku :rolling_eyes: popravdě řečeno už jsem chvilkama ztrácela trmělivost :sweat_smile: :sweat_smile: za to se pak dycky strašně stydím :pensive: no tak jsem ho nechala nakonec vyřvat a teď zase spí :dizzy_face: no nebude paráda až si řekne co chce??? :wink: jinak to vypadá fakt na tu šestou nemoc :confused: malej se nám začíná pěkně osypávat a teploty už jsou pryč :dizzy_face: dnes ráno měl 36,6 :dizzy_face: :dizzy_face: hurá
26. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Sun, Kači, díky :wink:

Sun, já bych snad ani tu šálu už nezvládla :sweat_smile: . Plíst možná jo, ale ty začátky a konce ne. A háčkovat už vůbec, to jsem uměla jenom ten řetízek :grinning:

Kači, tak to je fajn, že to byla "jen" ta šestá nemoc :wink: a že už je Honzík bez teplot.

Mareček je strašně umrčenej. Ale on musí být strašně unavenej, jak toho včera moc nenaspal. Už se těším až ho za chvilku nakojím a snad uspím :sweat_smile:

Kači, někdy jsem taky ztrácela trpělivost - to je asi normální. Teď se zase stydím za to, že se těším, až bude spát :pensive:
26. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Blani tak na to já se taky většinou těším :wink: :sweat_smile: hlavně večer až si na chvilku v klidu sednu :wink:
26. led 2010 v 09:07  • Odpověz
čus,
Blani, přeju úspěšné zvládnutí zkoušky, jak tady s Andrejkou píšete o škole, tak se mi o ní poslední dobou i zdá, že jsem nedodělala nějakou zkoušku a musím chodit do školy a je to teda hrozný sen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
včera zase hrozný večer, Mareček nemohl usnout a usnul až tak kolem 21 hod u samo u prsu, a to asi v 19.30 hod vypil obě prsa postupně, tak jsem si říkala, že už tam nemůže nic být, čím ho teda uspim, a nakonec se udindal u mě u prsu, ale byla jsem úplně KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 09:18  • Odpověz
a v noci byl pak 4 krát vzhůru, takže jsem utahaná ještě teď :frowning2:
26. led 2010 v 09:19  • Odpověz
kači: to já se taky vždycky večer těším až budu háčkovat. :wink:
tedy šestá nemoc jo? chuděrka malej, ať to už má brzy za sebou.

kači: tak až toMareček zalomí, tak to taky zalom :grinning:
26. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Kačí tda to musej bejt noční můry :wink: :grinning: sny o škole :wink:
tak my měli dneska konečně od pátka zase super noc :dizzy_face: kojo v půl 2 a pak v 7 ráno :dizzy_face:
26. led 2010 v 09:28  • Odpověz
no u nás dnešní noc zase nejhorší za několik posledních dní, snad se to taky zlepší :dizzy_face:
teď už zase řve, je ospalej a nemůže zabrat :frowning2:
26. led 2010 v 09:42  • Odpověz
venku krásně chumelí a prcek mi chce zase ukrást myš od počítače :grinning: tahá za kabel
26. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Evi - dobrá rada, zalomit to hned, jak usne Mareček, ale kdy mám třeba umýt nádobí nebo si trochu odpočinout? Když spím, tak mi připadá, že jen kojím, a když jsem vzhůru, tak zas krotím dravou zvěř, teď je v postýlce a zase už stojí a přitom je unavený a chce spinkat. :confounded: :angry:
26. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Už spinká :dizzy_face: . Doufám, že mu to vydrží dýl než 1/2 hodiny.

Kači :wink:

Kačenko, díky :wink: . Jsme tě tou školou nakazily :grinning: . Hlavně že se ududlal, třeba už ani mlíčko nepotřeboval a třeba tam nějaká kapička zbyla :grinning: :wink:

U nás teda nesněží. Ale mám puštěný rádio a říkají, že v noci a zítra mají být zase velký mrazy. A já jsem se těšila, že konečně vyrazíme ven :rolling_eyes:
26. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Evi no už teď je v podstatě zdravej :wink: :grinning: ještě pár dní vyrážky a už má navždy pokoj :dizzy_face:
Kačí tak snad se ten váš prďolka zase umoudří a bude pěkně spinkat :wink:
Blani už mi ta zima taky pěkně sejří :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 10:01  • Odpověz
kači: já vím, to je jasný, že člověk kouká něco udělat, když prckové spí
26. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Holky taky vaši prckové teď pořád krouží s ručkama v zápěstí???Honzule vypadá jako když pořád startuje motorku :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Kači, mně by tak moc nevadila, kdybysme mohli ven :grinning: . Tím, že je bílá, tak mi fakt nevadí, to je pro mě ta pravá zima :sunglasses: , ale ty mrazy... :unamused:
26. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Blani no taky mě ten sníh tolik netankuje,ale mrazy ty jo páč je všude zmrzlej sníh a nedá se jezdit pořádně s kočíkem :confounded: :wink:
26. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Marek startuje motorku asi už měsíc :grinning: a ještě neusnul, už jsem mu opět vyhrožovala a stejně řve a nespí a přitom je utahanej jako kotě :confounded:
26. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Tak my už jsme vzhůru.

Kačenko, jak se vyhrožuje :sweat_smile: ?
26. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahoj. Tady taky padal sníh, ale teď svítí sluníčko, spali jsme skoro do 8, teda s přestávkama na pití, ale zase zabral, tak v poho. Teď je po sváče, šmrdlal se, tak jsem ho šoupla do postýlky, jestli neusne, že bychom šli s kočárkem až kolem 11, ale huláká tam na medvědy na kolotoči, až přijde na to, že by stačilo si sednout, tak je strhne na sebe :grinning:
Mráz ani není velký, ukazuje nám to -3, tak to je pohoda.
Tak se jdu obléct, protože evidentně v postýlce neusne.
26. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Kačí no malej už takle taky kroutí delší dobu :wink: :grinning: někdy vypadá i jako tanečnice hula-hula :grinning: :grinning:
Jitu my už kolotoč museli zrušit páč ho měl na tom košíku a furt ho strhával :grinning: :grinning: tak šel do skříně aby se zachoval pro další generace :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Blani - vyhrožuju mu tak, že mu říkám něco moc ošklivého :sweat_smile: :grinning:
Kači - my kolotoč ještě máme, ale dělá s ním pěkné věci, naštěstí jsou na něm ti plyšáci na suchý zip, takže je utrhne, ale jeden je napevno a to pak ohýbá celý ten kolotoč a jednou ho na sebe už i strhnul, naštěstí ho kolotoč už moc nezajímá, radši stojí a pokřikuje :sunglasses:
unsul až v půl jedenácté, na Pepovi, ten se vrátil z venku, a já Marečkovi hladila hlavičku, takhle zabral - hned jsem šla vařit, kdo ví, s jakou se prcek probudí :slight_smile:
dnes bude mít vepřové s mrkví a rýží a hráškem, tak jsem zvědavá, jak mu bude chutnat - zatím měl z masa jen králíka :slight_smile:
a my budeme mít zapečené těstoviny se salámem a zeleninou a se sýrem :wink:
26. led 2010 v 11:07  • Odpověz
ahoj holky, tak včera jsem jí nestihla dát kaši, takže byla vzhůru v 23:30, 4 to řvala do 5 a tak jsem dala kojo a pak spala skoro do osmi.

Dnes odpo jdeme k Dr. tak jsem zvědavá.

Holky můžu jí zkusit dát tu sušenku od 6+, nebo se dává ještě později?
26. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Kačenko, aha :grinning:
26. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Kačí no on ho právě na sebe strhával 10x do hodiny :grinning: a tak jsem v rámci bezpočnosti kolotoč šoupla do skříně :wink: :grinning:
Kat tak jsem zvědavá kolik Kačenka bude vážit a měřit :wink: :slight_smile: a s tou sušenkou no pokud ji malá bude chtít tak to skuz :wink:
26. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.