• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Oprava:zkus :sweat_smile: :grinning:
26. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Kater, nevím, jak je to se sušenkama, ale teoreticky bys mohla. Jenom ji hlídej, ať jí nezaskočí :wink:

Mareček bude za chvilku obědvat, pak tady bude mamča a budem se chystat, tak se loučím. Pa pa :slight_smile:
26. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Blani tak jsem dnes dala malýmu ty svrchňáčky od tebe a padnou mu skvěle :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 v 11:17  • Odpověz
blani: pa a dej vědět jak jsi dopadla
26. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Kači :grinning:
Kater - já bych jí tu sušenku klidně dala - Marečkovi moc chutnají :slight_smile:
26. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Blani - pa :slight_smile:
Kater - jasně, musíš jí hlídat, aby jí ta sušenka nezaskočila :wink: to je jasné, já mu je sama nedávám, ale většinou mu je cpe moje mamina a hlídá ho u toho :slight_smile:
26. led 2010 v 11:23  • Odpověz
Marek nemohl usnout a teď už spí skoro hodinu, a dělal s tím takové cavyky :grinning:
26. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Blani pa :wink:
Tak já dala tuhla mláděti tu kukuřičnou křupku a to teda byli ksichtíky :grinning: vůbec mu nešmakovala :grinning:
26. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Kačí jj u nás je to s tím spaní občas taky tak řve hodinu že by spal a nejde mu to a pak si tu v klídku hnípe :wink: :grinning:
26. led 2010 v 11:26  • Odpověz
akorát mi tím teda dost nabourává režim - asi dnes nedostane ovoce, protože pak by nejedl oběd :unamused:
26. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Kačí jj s tím se musíme smířit že teď bude vše podle prcka a naše plány mají smůlu :wink: ale taky mi to občas trvá než to překousnu :sweat_smile: :grinning:
tak teď jsem mu chtěla vyfotit to jeho zubisko a teda jako ani omylem :grinning:
26. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Díky holky,

za hoďku vyrážíme k Dr. tak pak napíšu míry jsem mooooccc zvědavá.

Blani hodně štěstí.

Ya

Zatííííííííííííííííííííííííím
26. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
jé tak my křupku už taky zkusily, u kamošky, a moc nevěděla co s tím, nejdřív ji rozmačkala v pěstičkách, pak když dostala novou, tak ji strčila do pusiny, celou ji užužlala a zůstala ji nalepená zas na ručce :confused:
26. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Charlie :grinning: :grinning: tak Honzulovi ani moc nechutnala :grinning: trochu ji oslintal až se přepůlila
26. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Halóóóó kam se všichni poděli?????????????????? :confused: :confused:
konečně jsem udrncala řvouna :dizzy_face: už jsem myslela že mi bzikne :grinning:
26. led 2010 v 15:21  • Odpověz
No tak koukam že jste asi všichni venku co??? :confused: já už chci takýýý,ale máme od Dr. povoleno až ve čtvrtek :pensive: a tak drncam s košíkem aby se prcek neprobudil a dřepím u PC :rolling_eyes: no a už jsem přibrala pomalu kilo co nemůžem ven :sweat_smile:
26. led 2010 v 15:45  • Odpověz
Tak furt nic?????? :confused:
26. led 2010 v 16:06  • Odpověz
já jsem tu :grinning:
26. led 2010 v 16:21  • Odpověz
No hurááááááá :slight_smile:
26. led 2010 v 16:24  • Odpověz
Tak jsme zpátky, byla to rychlovka :grinning: . Mám B, což je u mě úspěch :slight_smile: (nejlepší je A a nejhorší E, F už neudělal).

Kači, tak to je fajn, že mu padnou :wink: . Nám byly pořád hodně velký a pak už jsem je ani nezkoušela, nějak se mi ani moc nelíbil ten matroš vevnitřku.
26. led 2010 v 16:28  • Odpověz
blani: jsi hvězda :wink:
26. led 2010 v 16:32  • Odpověz
Ahoj holky..tak my byli dnes na 2h venku, u nás je nádherně svítí sluníčko,stupnů nevim kolik je ale nebylo to nic hrozného..Sofča už průjem nemá,kadí tak 2x denně,tak sláva,nakonec nám zabrala ta smecta..
Káto Sofinka taky prodělala tu šestou nemoc o Vánocích,tak snad už to má honzík za sebou,ty horečky jsou šílený,Sofča měla nejvíc 39.4 a to už jsem byla vyřízená,sem se bála aby nedostala křeče..
Blani tak to ti k Béčku moc gratuluji :slight_smile:
Holky prodáváte některá na minibazárku?Já nějak nevim jak na to,ale co jsem tak pochopila tak se za to platí? :confused:
26. led 2010 v 16:33  • Odpověz
hani: já neprodávám tak nevím, určitý počet inzerátů je asi zdarma, když toho budeš chtít víc,tak asi zaplatit, já fakt nevím
26. led 2010 v 16:35  • Odpověz
Tak se mi zrovna mládě probudilo a tady to žije :rolling_eyes: no jo to tak bejvá :grinning: :grinning:
Blani veeeliká gratulace :wink: jsi šikulka :slight_smile:
Hani měla jsem taky něco málo na MMB a neplatí se nic 100 inzerátů máš zadara :wink: :slight_smile: a ty teploty to byla fakt hrůza :confused: v sobotu v noci byl jako kamínka a takovej apatickej :frowning2: no ale už to máme za sebou a teď ještě čakat až zmizí ta vyrážka :slight_smile: a super že průjem je pryč :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 v 16:40  • Odpověz
Evi, to nevím :grinning: , ale dík :slight_smile:

Hani a Kači, taky děkuju :slight_smile:

Na mimibazárek jsem dávala minulej týden inzeráty a je to zadarmo. Kdyby něco, tak se zeptej :wink:
26. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Tak mláděžník se ještě zabavil :slight_smile: si hraje :wink:
26. led 2010 v 16:43  • Odpověz
blani: ale já to vím :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Ahoj, tak jsme zpět.

Tak vážíme 6110g a měříme 61cm :grinning: jo a taky jsme oočkovaní

Tak doufám, že to proběhne v poho, protože zítra jdeme na vítání (druhý pokus) doufám, že to nebudu muset opět zrušit, ale co bych nadělala že :slight_smile:

A začínáme vesele přikrmovat :grinning:
26. led 2010 v 16:49  • Odpověz
ahojky,
tak gratulace blance ke zkoušce b je super. konečně má i sofinka klid od toho průjmu a je dobře. martin byl dopoledne na vyndání stehů tak mu dr. řekl, že na tu plastiku nemusí :slight_smile: že to půjde i bez toho a kdyby s tím měl nějaký problémy tak to dodělají později. takže může za čtrnáct dní (no spíš 3 týdny) do bazénu s náma :slight_smile: kači kačenka je teda drobek. taky jsem koupila ty bačkůrky a máme červený :grinning: modrý jsem vzala ráno a musela je měnit za menší tak měli už jen červený, ale no a co , když nejsou růžový tak je to fuk. :wink:
26. led 2010 v 16:56  • Odpověz
jj Sun oproti Vám jsme mrňaví, ale doháníme :grinning:
26. led 2010 v 17:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.