• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak u holčiček je to roztomilý, když jsou takový drobečci :wink: holky co jste byli na tom avatarovi, který místa jsou nejlepší? mám je ted rezervovat a nevím kam?
26. led 2010 v 17:06  • Odpověz
Evi :grinning: :wink:

Kat, krásně rovnoměrně rozložené míry :grinning: :wink: . Tak ať Kačence příkrmy šmakujou :wink:

Sun, díky :wink: . Vidím, že dneska samé dobré zprávy :wink: . To je fajn, že manža nemusí na plastiku.
26. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Dneska bylo krásně, jsem byli skoro 4 hodiny venku. :sunglasses:
26. led 2010 v 17:20  • Odpověz
Kat, je vy jste prťavci :grinning:
26. led 2010 v 17:21  • Odpověz
Teda, Jitu, to jste byli hodně dlouho :wink: . Já doufám, že zítra se bude dát jít ven, potřebujeme to oba :grinning:
26. led 2010 v 17:24  • Odpověz
No Blanio, část dopo a část odpo. Svítilo sluníčko, tak jsem chtěla dobít baterky :grinning:
26. led 2010 v 17:33  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
blani, vy mate nejaky jiny system znamkovani, my mame klasicky vysokoskolsky jakoby 1, 2, 3 a za 4 jsi neudelala..
moc gratuluji :slight_smile:
26. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Jitu, tak to jo, ale i tak jste byli dlouho :wink: . Bych umrzla :grinning:

Andrej, my jsme taky měli takovej, jak vy, ale loni to změnili na toto. Díky :slight_smile:
26. led 2010 v 17:45  • Odpověz
blani tak to jo :slight_smile:
sabca dnes spala dve a pul hodky na zahrade, to uz se tedy dlouho nestalo..
26. led 2010 v 18:38  • Odpověz
Tak se u nás už spinká :dizzy_face: . Já jdu do sprchy.
26. led 2010 v 19:35  • Odpověz
u nás už se taky chrní :slight_smile: snad to vydrží i když ta rýma ho trápí ho odsaju a za minutu už v něm zas chrčí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak teda u nás teplota klesá jak blázen během chvilky tam -10 jsem zvědavá, kde se to zastaví brr :pensive:
26. led 2010 v 19:47  • Odpověz
ahoj!!!

kate a vy jste se narodili dřív, nebo s malou váhou???

blani taky gratulace k béééčku :wink:

ted mi nella vypila 220ml kaše nestle z krabice, ta to vysosla - to nikdy nevypila , byla ovocná tak ji asi chutnala!! a je jak rybička a to je od půl5 vzhůru :grinning: :astonished:

jinak nic novýho koukám, vlastně hančo konečně malá nemá průjem a jste fit, to už bylo na čase vid :dizzy_face:
26. led 2010 v 19:52  • Odpověz
Sun, u nás už je -13 :zipper_mouth:

Šmouli, dík :slight_smile: . V kolik ti malá chodí spát? Celkem pozdě, že?
26. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
Kat tak to je Kačenka drobeček :dizzy_face: tak ať se s příkrmama daří a ať jí chutnají :wink: :slight_smile:
Tak prcek v 8 usnul a teď se zase probudil a brečí že mu nejde usnout :frowning2:mě z toho fakt už dneska praskne hlava :rolling_eyes:
26. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
káťo tedy to věřím, asi ho něco trápí.
26. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
Kači, tak ať zase brzo usne :wink:
26. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
no my už za sebou máme taky jedno probuzení to zas bude noc. jsem zjistila, že ze soboty na neděli spí nejlíp, asi to dělá ten bazén.
26. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
blani no je to asi sova :unamused: ted usla-tak jdu rychle do peří, abych něco naspala, včera usla v 21h a ve 22h byla vzhuru ale usla hned a pak kolem 23h jsem si ji musela vzít k sobě, začíná cítit, že je v pokoji sama, tak počítám že dnes bude to samý :angry: tak zatím pa

kači tak at ti brzo usne, pěkně to prožívaj ty zuby koukám, ale vy jste zvyklí na spaní tak mě už to ani nepřijde!

pa a dobrou
26. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Sun, je to možné :wink:
26. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Holky tak jsem ho dala ke koze tak chvilku sosal a pak jen dudala usínal a po odstavu zase ryk :frowning2: tak je teď v postýlce a pláče :pensive: vždy na chvilku přestane a asi jak hned neusne tak zase spustí :frowning2: ale nemůžu s tím nic dělat páč jinak neusne :confused: ani u kozy ani v náručí(to bylo jedině v sobotu v noci jak měl horečku) a tak ho musím nechat vyplakat :pensive:
Sun takže pomáhá pořádně unavit koukam :wink: :grinning:
26. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
Kači, a kdybys ho svázala?
26. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
Blani no svázanej už právě je :sweat_smile: ale on to takle občas má že prostě usíná s děsným rykem,ale už to tu dlouuuuho nebylo :pensive: jen dneska to nějak hůř nesu páč to už je dneska potřetí :rolling_eyes:
26. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
káťo jste chudáci oba.Snad brzy zabere

hodila jsem fotky do alba a můj výtvor :grinning:
26. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Kači, tak to jo.

Evi, Davídek má krásně modrá očička. A ta čepička je úúúúžasná, vypadá fakt moc pěkně. Jsi šikulka :slight_smile:

Jdu spát, dobrou noc :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
blani, děkujeme.Dobrou.
26. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
ahoj holky tak dnes v noci jsem se zas po dlouhý době vyspala!!

evule - teda ty umíš krásně háčkovat, to je krása!!

kači - a jaká byla noc holka?? asi nic moc co?

holky tam je teda fakt samec venku, já jen vyklepala deku z gauče z okna a už se mi lepil nos :grinning:

za chvilku přijede mamka a dnes musím na finančák kuli daním!!
27. led 2010 v 07:52  • Odpověz
Ahoj.
Venku je -14, proti některým oblastem docela vedro, co? Snad to rychle vystoupá nad -10 a pomastíme ven, jinak se tu z malého zvencnu. Teď mi tu s psicí naporcovali společně časopis, nevím, jestli si malej mslí, že je štěně nebo psice, že je mimino. :angry:
27. led 2010 v 08:04  • Odpověz
ahojky,
zdravím ze sibiře my máme po ránu -23 :astonished: tak to ani na krok dneska. jinak noc nebyla z těch lepších mi připadalo, že jsem snad celou noc jen kojila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Evulko týýýýjo to je suprácká čapka :dizzy_face: :dizzy_face: jsi šikulda :slight_smile:
Šmouli tak to je super že ses v noci vyspala :wink:u nás už pak taky docela dobý :slight_smile:
Tak mládě usnulo až v půl 10 :rolling_eyes:pak kojo o půlnoci to se přetočil na břuch a začal řvát :grinning: a pak řval ještě asi ve 3 a to ho manža akorát znova zavynul do deky a chrápal do 7 :dizzy_face: :dizzy_face: ale teď je opět protiva protivnej a snažim se ho opět udrncat :rolling_eyes: teda už aby mohl ven já doma absolutně nic nestíham jak se doma přes den pořádně nevyspí-hold to není jako chrápání venku :wink: tak ho tu musím furtka drncat
27. led 2010 v 08:23  • Odpověz
tak to jde kači!!!

já potřebuju ted odjet na finančák a nechci čekat, páč by mi usla a já chci jet ted...mám jet?? kolik tam je?? -14?? já vůbec nevím, máma mi ted vynadala at jedu až odp ale to už nemůžu
27. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.