• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Smoulo, no prcci do dvou let by pod -10 ven neměli, je to kvůli sliznicícm.
27. led 2010 v 08:51  • Odpověz
Ahoj kočky, tak my máme -15, před půlhodkou bylo ještě -17, to je teda terno

evi teda čepička je supr, ty jsi prostě šikula a ty kači jak šiješ ty plínky, tak taky. Jste šikulky obě

Máme dneska cvíčo s miminama a nevím jestli jít kvůli tomu mrazu :confounded:
27. led 2010 v 08:51  • Odpověz
šmouly a jak chceš jet s kočárem? no nevím jak u vás, ale u nás je -23 takže bych to neriskovala. a kdy mamka dorazí? jo evi moc pěkná čapka tu bych nosila klidně sama :grinning:
27. led 2010 v 08:52  • Odpověz
Ahoooj holky,
tak u nás je -21 :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže celej den s takovou strávíme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale včera jsme si to krásný počasí užili a byli za celej den snad 4-5hodin venku :grinning:
Jinak my máme noci po té dlouhé zoubkové době dobrý, usíná v půl 7, budí se od 1-3,30 a pak podle toho prvního koja se vzbudí ještě jednou, nebo až v 6-6,30, takže podle toho co bývalo jsem vyspaná :grinning:
27. led 2010 v 08:52  • Odpověz
Charlie díky :wink: :slight_smile:
Sun no u vás je jako dycky pěkná Sibiř co :confused: :wink:
Heli tak super že se Štěpa vrátil ke svému režimu :wink: :slight_smile: a hlavně že se oba vyspíte :dizzy_face:
Tak ten náš kropenáček si tu taky na chvilku dáchnul a už zase skřeká :grinning:
27. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Třeba ta teplota vyleze k těm -10 všude, má přijít fronta a hlásej -6 až -11, tak se bude na většině míst dát kolem poledne jít ven.
27. led 2010 v 09:05  • Odpověz
tak my včera nebyli venku, máme jakýsi soplíky, tak to radši nepůjdem nikam ani dneska. To mě trochu mrzí, ale zas vidím ten rozdíl, jak se jí to zlepšilo, když není venku. Spí teda na čerstvým vzdoušku, aby se vyspala a já z ní nezcvokla :wink: což budu praktikovat i dnes :slight_smile:
27. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Dobré ránko, u nás je teď -17, ale o pů 8 bylo -21, takže to leze nahoru a už i svítí sluníčko.
27. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Jo tady taky svítí, už je jen -12,5 :grinning: Když nám ne teploměr svítilo, tak bylo -10, ale teď už je za barákem.
27. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Jitu, když nám na teploměr bude svítit slunko, tak bude jaro :grinning: . Včera jsme měli +17 :grinning:
27. led 2010 v 09:24  • Odpověz
dobré ráno.

u nás taky svítí sluníčko, musím kuknout na teploměr kolik je stupňů

Děkuju za pochvalu :wink:

sun :grinning: by se ti taky líbila?
27. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahojky holky,my jsme taky nebyli včera venku,a pokud se to na teploměru nezvedne,tak nejdeme ani dneska.No za každou cenu tam být nemusím,a Vojtík včera doma spal přes den krásně,uspala jsem ho v kočáře a odpo mi spal skoro dvě hoďky.Dneska nám kolem páté přijdou bdva manželé s malým dítkem z baráku,budeme mít takovou menší seznamovací akci :grinning: pořád sjme s ejen potkávali,zdravili,tak už si konečně tykáme,a pozvali jsme je k nám.Tak uvidíme ale vypadají fajn,bylo by super mít tady v baráku nějakou spřízněnou dušičku.
Jinak jsme měli úplně senzační noc od půl osmé večer do půl sedmé ráno :dizzy_face:
27. led 2010 v 09:45  • Odpověz
andrej tak to je super, aspoň tak budeš mít nějakou kámošku co? :wink:
27. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky,

přeji Vám hezký den. Včera jsem se sem nedostala, měly jsme s Anetkou super den, usnula v 8 večer, vstávala ve 2 na jídlo a probudila se až v 7. Celý den si sama hrála, po polívce usnula na 2,5 hodiny v postýlce (to je rekord), pak jsem šla ven, to usnula ještě na 45 minut. Zato večer!!! :angry: Nechtěla usnout, od půl 8 na rukách, manžel mi řekl, že neví jak mi má pomoct a zalezt do vany, malá kňučela, zkusila jsem po dobrým, po zlým, přebalit, pochovat, zazpívat, do postele nechat vyřvat - nic. Tak pak jsem jí dala napít, manžela vyhnala z vany a pak zabrala. Noc naprd, pořád se budila pláčem, a teď je od 6 vzhůru a zase naříká....Ven nemůžeme kvůli mrazu - to bude den.... Jinak jí nic není - žeby to byly ty zuby??

Dnes mají přijet naši, tak aspoň se zabavíme. Jdu k té hromádce neštěstí...
27. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Andrejko, teda, super noc :wink: . Ať si se sousedama padnete do oka :wink:

Iiviku, tak ať je Anetka brzo zase v pohodě :wink:
27. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Ivik, kolem poledne už tu bude teplo, určo budeš moc jít ven a když dáš přes kočár pláštěnku, tak tam bude mít malá i teplo.
27. led 2010 v 10:01  • Odpověz
tak u nás je na slunku už jen -8 :slight_smile: tak mám zaděláno na plotně budou dneska španěláci :slight_smile: než jsem filipovi stihla udělat kaši na sváču tak vytuhnul no to má z toho, že nespí v noci :angry: andrej tak to bude fajn mít takhle kámoše v baráku tak si to užijte :slight_smile:
27. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Evi snad jo,Simča jak se jmenuje vypadá sympaticky a ten jejich chlapeček tak může mít rok a půl možná víc.Taky by měl Vojtík aspoň kamaráda na lumpačiny.
No pokud bude nad -10 tak taky vyrazíme,ale jinak radši neee.Vojtík mi usnul,tak jdu něco dělat.
Blani jj to byla fajná noc,už dlouho nebyla,aby spal celou noc,většinou se nám budí mezi půl třetí až třetí.
Hodila jsme do albíčka nějaké fotečky :wink:
27. led 2010 v 10:06  • Odpověz
ahojky,

tak my noc v poho, od 20-1-6

mám dotaz - v neděli večer jsem dělala malé obědy. Ted nevím jestli ji ho můžu ještě dneska dát?? Není už to pozdě? Pro jistotu se ptám, nevím kolik hodin max. se doporučuje..
27. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Abych nezapomněla musím pochválit ty naše šikulky,Evi moc krásná čepička a Kači ty plínky nemají chybu :wink: :slight_smile:
27. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Charlie, šak je to v lednici ne? a co to je?
27. led 2010 v 10:11  • Odpověz
My máme pořád -14, takže dneska asi zase zkysneme doma :unamused:

Charlie, já to nechávám v lednici 3 dny a kdyby ještě zbylo, resp. bych uvařila víc než 3 skleničky, tak to rovnou šupnu do mrazáku.
27. led 2010 v 10:17  • Odpověz
jitu je to brokolice s dýní

blani to já taky, jsem si myslela, že to stihne spapat, ale to jsem ji dala prvně řepu a ta ji nechutnala tak jsem musela dát skleničku, pač jsem nebyla doma, jinak by to vyšlo

takže by to mělo být v pohodě, že? Ohřívaný to nebylo, jen je to namixovaný a hozený ve skleničce v lednici
27. led 2010 v 10:19  • Odpověz
charlie, když v tom není maso a nebo vejce, tak bych to očuchala a klidně dala, podle mě tomu moc nebude.

Blani, vždyť přeci můžete jít později ven.

U nás je -10 :dizzy_face:
27. led 2010 v 10:29  • Odpověz
jitu ani maso, ani vajco tam není, tak to očuchám a ochutnám

a u nás je - 2, ale svítí mi sem slunko, tak to neplatí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 10:31  • Odpověz
andrej: tak to je fajn, třeba se natolik skamarádíte, že budete pak chodit s klukama ven a třeba na výlety :wink:
jinak děkuju za chválu :wink:
27. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Jitu, jo, můžeme, ale zatím to nevypadá, že by se to vyšplhalo. Pořád je těch cca -12 :unamused: . A jak mi bude svítit na teploměr slunko, tak už bude jaro :grinning: , tak nebudu vědět, kolik stupňů bude :unamused:
27. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Andy díky za pochvalu :wink: :slight_smile: a super že budete mít kamarády jak vy tak i malej :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Charli no možná bych to nechala ještě jednou projít varem :wink: pro jistotu :slight_smile:
Blani tak ještě pak koupit jeden teploměr a mět ho někde ve stínu :wink: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 10:43  • Odpověz
No pokud máte teď -12 ve stínu, tak v poledne to bude rozhodně lepší :wink:
27. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Kači, manža to taky pořád říká :grinning: :wink:

Jitu, jo ve stínu :wink: .
27. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.