• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak jsem prcka narval do fusaku, co tu mám z hluboký korby, dala mu čepici a otevřela na něj v ložnici okno a konečně usnul. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akorát asi 5 minut hulákal, tak se ulice pobavila :grinning:
Už jen -9,5 :grinning:
27. led 2010 v 10:52  • Odpověz
ahoj holky,
u nás po ránu kolem -17 stupňů kosa, brrrrrrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď je kolem - 13, takže zatím ven nemůžeme, ale z okna to vypadá nádherně, občas svítí i sluníčko, akorát mi z toho bolí oči :grinning:
Andrej - to by bylo super mít kámošku z baráku, to by se to kafíčkovalo a kočíkovalo společně :slight_smile:
Kači - šikovná maminka :slight_smile:
u nás noc taky nic moc - od půlnoci byl asi 4 krát vzhůru a od 5 hodin po nás skákal a i když se napil, tak nespal, hrůza, nakonec vytuhnul až v 6.30 hod a spal do 7 hod :sweat_smile: ještě že spal večer, a to několikrát pořvával ze spaní, kolem 10 večer jsme ho museli nosit, aby usnul, jak brečel ale se zavřenýma očičkama, asi zuby nebo zlé sny, čert ví, ráda bych se už konečně vyspala :frowning2:
27. led 2010 v 10:57  • Odpověz
tak my máme na sluníčku nulul a ve stínu -18,5 :sweat_smile: pojedem jenom do města tak se prospí v autosedačce. filip bude mít dneska hovězí s bramborem a cuketou.
27. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Marek bude mít od včera vepřové maso+mrkev+rýži+ hrášek - včera to jedl, tak jsem zvědavá, co na to bude říkat dneska :confused:
27. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Kačí dík :wink: teda koukam že Mareček taky zlobánkuje s tím spaním :confused: se snad ty kluci naši domluvili :wink:a jj z okna je to venku jako v pohádce :dizzy_face:všude bílo a ojínění stromy :dizzy_face:
Tak pucek se dnes seznámí s kukuřicí :wink: + teda ještě tam bude mít brambor a kousíčínek mrkve :slight_smile: už to má vařeno a jen to rozmixuju
27. led 2010 v 11:03  • Odpověz
kači myslíš, že projít varem?? Když je to pořád v chladu, to asi nebudu vařit. Zkusím spíš ochutnat a když se mě to nebude zdát, tak to vyhodím a dám skleničku

já šla s odpadkama ven a je tam strašná kosa, na teploměru máme +3 :grinning: Ale to je už na slunku no :rolling_eyes:

jitu my už takhle spáváme normoš přes den, ne v postýlce, ale v kočárku, oblečená a s otevřeným oknem, už spí hodinu, no bájo. A usne bez křiku takřka do minuty. Takže bezvadnej způsob, když potřebuju být doma :grinning:
27. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Mareček ještě kukuřici neměl, sice ji mám koupenou, ale ještě jsem mu ji nedala - tak jsem zvědavá, co na to bude Honzík říkat :grinning:
27. led 2010 v 11:13  • Odpověz
My máme dneska bezmasovej den. Mrkev, cuketa, pohanka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Charlie, no mně se do bytu pořádně kočár nevleze a určitě ne do ložnice pod okno :grinning:
27. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Mareček spinká :dizzy_face: . K nám už přichází jaro :grinning: , na slunku 10,5 :grinning:

Kači, nám kukuřice nechutnala, asi ty šlupečky. U nás bude dneska poprvé špenát, tak su zvědavá.
27. led 2010 v 11:27  • Odpověz
jitu tak to já můžu dát kočár kamkoli, k oknu, ke dveřím, my se nacpem všude :grinning:
Ale u kamošky jsem dala jenom korbu na postel a jak se spalo :wink:

My kukuřici zblajzli jak nic, za to červená řepa nene, tu spapal Verunčin kamoš. Zbytek letěl do kýble. Ještě jsem něco namrazila, tak to zas zkusím za čas :wink:
27. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Charlie, nebo jí tu řepu s něčím namíchej, co má ráda. Ikdyž řepa je zrovna sladká, zvláštní, že nechutná.
27. led 2010 v 11:34  • Odpověz
jitu měla ji s květáčkem, taková dobrota to byla. Nevím s čím to namíchat příště :wink:
27. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Charlie no kamarádka to tak právě dělá :wink: že když to má v lednici už třetí den tak to převaří :slight_smile:
No taky jsem zvědavá co řekne na kukuřici :wink:
27. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Holky já už se z malýho asi fakt zbláznim :cry: je ospalej tak ho udrncam-spí tak půl hoďky a probudí se,chvilku je v pohodě a hraje si,povídá a pak začne děsně vejt tak ho přebalim případně nakojim a jakmile ho položím do košíku tak strašně veje :pensive: to samé bylo i včera a trochu i v pondělí už mi z toho hrabe :rolling_eyes: už aby mohl ven tohle spaní po chvilkach je na prd
27. led 2010 v 11:38  • Odpověz
charlie, zkusila bych dýni.
27. led 2010 v 11:40  • Odpověz
katy tak ho zkus dát třeba k otevřenýmu oknu jak my s jitu. Pořádně ho obleč a otevři okno at má vzduch. Já si původně myslela, že musím malou udrncat, ale zkusila jsem to a prostě si usne, jsem čuměla jak puk.

S tou zeleninou to když tak zkusím převařit, ale myslím si, že by tomu nemělo nic být, vařila jsem to v neděli pozdě večer, takže to není tak dlouho v tý lednici :wink:
27. led 2010 v 11:40  • Odpověz
jitu dobrý nápad, tak příště dostane dýni k tý řepě, tu má ráda.
27. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Katko, já nedávám spát dřív než za tři hodiny po probuzení, ikdyž spí jen 20 minut. Nefunguje to 100% ale líp většinou usne a teď už u toho otevřeného okna chrní docela dlouho :grinning: Asi tudy povede cesta :grinning:
27. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Tak jsem si chtěla sednout k učení a Mareček už je vzhůru :confused: :zipper_mouth:

Charlie, já bych to nevařila :wink:
27. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Alex chrápe už hodinu, to čumím, akorát je mi trochu zima, asi si vytáhnu spacák :grinning: Ale co bych pro jeho spaní neudělala :grinning:
27. led 2010 v 11:52  • Odpověz
No jo u okna,ale když s ním nesmím ani ven :confused: ještě v pondělí měl horečky a tak mam strach ho nechat chrnět u otevřeného okna :pensive:v podstatě je ještě furt nemocnej i když už má "jen" tu vyrážku :confused: no teď leží v postýlce a čučí na zvěř na mantinelu,ale hlavně je zticha :dizzy_face: :dizzy_face:
Jitu no já bych ho taky nedala spát,ale když tu veje jako paviján a mne si oči jako blázen tak co mam dělat :wink: já vím že až budeme moct ven že se to zlepší :wink: že to se pořádně vychrápe na vzduchu :slight_smile: jsem si jen potřebovala trochu postěžovat a vykecat se :grinning:
teda já mam takovou chuť na cigáro jak už dlouuuuho ne :sweat_smile:
27. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Jitu :grinning:

Kači, však od toho tady jsme :wink:

Mareček je teďka spokojenej v postýlce, tak jsem si sem vzala notebook :grinning:
27. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
Náš plaz se včůral do nočníku a teď se tu plazí. Už na sebe strhnul druhou polici a teď mi natahuje gumovou šňůrku u baťohu, tou nejspíš dostane přes pusinku a pak toho snad nechá :angry:
27. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
Tak pucek se nadlábnul :wink: kukuřice mu docela i chutnala :slight_smile: no on už měl teda asi i trochu hladík :sweat_smile: a uvozila jsem ho v garáži jen jsem musela jezdit přes prodlužovačku pohozenou na zemi aby to drncalo :grinning: a jen doufam že vydrží spát i když je kočárek v klidu no uvidíme kdyžtak se vemu dolů knížku a budu si číst a vozit :grinning:
27. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Tak špenát chutnal. Mareček se mi vždycky u oběda pos.andí :grinning: . Budeme muset jít ven. Sice mi přijde, že tam aji trochu fouká, ale vyrazit musíme.
27. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Holky normálně nechávám Sofinku spát v ložnici kde netopíme,aby se jí dobře spalo a spí tak max.hodinu,dnes sem tam zatopila a ona už spí 2 1/2h :astonished: i oběd už prospala..nechápu a to je ještě přikrytá dekou,pořád jí chodim kontrolovat,ale ona spinká jak šípková růženka :sweat_smile: sem si doma už vše udělala a začínám se nudit :grinning: ven dneska nejdeme i když z okna to vypadá krásně,ale jinak tu máme kolem -12st tak to nechci riskovat..
27. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
Tady je -5,5 tak to je vlastně vedro.
Už jsme po O, tak se oblíknu, pak Alexe, vezmem psici a jdem na sluníčko.
27. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Tak my se taky naobědvali, na cvíčo nejdem a ani ven ne. To jídlo bylo v pohodě, mě to chutnalo, Veru skoro celou skleničku snědla. Myslím tu velkou.
Pít ale pořád nechce.

Teď už spí. Po 2 hodinách už šla.
27. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
Tak nakonec jsme ven nešli.Podle předpovědi má být zítra mnohem lépe,tak vyrazíme zítra.Si připadám dva dny doma jako medvědi v brlohu,ale nevadí mi to,než v takové kose.Vojtík spinká vkočáře,už zrušíme košík,teď uspávám v kočárku a pak přejdeme na postýlku,musíme postupně :grinning:
My jsme měli na obídek krůtí maso+kedlubnu+mrkev a brambor.Dala jsme mu do toho kousíček másla,bylo to výborné :wink:
27. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.