• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
my už jsme zpět z venku a Mareček snad bude ještě chvilku spát v kočárku na verandě - byli jsme jen na 30 minut, je tam asi -6 stupňů a občas i svítí sluníčko, nádhera, jen kdyby nefoukal vítr :slight_smile:
oběd docela jedl, musela jsem mu to prokládat lžičkama s převařenou vodou, bylo to dost husté :wink:

Charlie - Mareček taky moc nepije nic jiného než MM od maminky, ale někdy si třeba po příkrmu cucne převařené vody z pítka nebo ze lžičky, z té pije vůbec nejradši :slight_smile:
27. led 2010 v 15:04  • Odpověz
No tak tam samo dlouho spát nevydržel :rolling_eyes: jsem tam věčně musela lítat a znova udrncávat a tak jsem si nakonec dolů vzala knížku :grinning: ale stejně si ty očiska furtka mne a je takovej ufňukanej :confused: teda to je dnaska zase den :rolling_eyes:
Hani ježííííš jak ti závidím že ti Sofi takle krásně a dlouuuuho spí a ještě k tomu doma :dizzy_face: teda já bych hned měla co dělat :wink: :grinning:
Honzule taky uznává za jedinou tekutinu k pití mlíko v kozím balení :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 15:26  • Odpověz
Tak jsme doma. Su zmrzlá jak ho.no :sweat_smile: . Teploměr hlásí -7,2.

Manža přijde za půl hoďky z práce a hnedka pojede na hokej. Blázen, v takové kose :grinning:
27. led 2010 v 15:27  • Odpověz
tak my jsme byli jen autem ve městě pokračovala moje autoškola na sněhu, docela to šlo jsem z toho měla zbytečně strach. filip se prospal v autosedajdě tak ted řádí v ohrádce.
27. led 2010 v 15:34  • Odpověz
Sun tak to je super že ti řízení jde :wink:
Blani náš teploměr hlásí to samé jako váš :wink: :grinning:
27. led 2010 v 15:41  • Odpověz
Kači :grinning: :wink:
27. led 2010 v 15:46  • Odpověz
Blani :wink: a to jsme takovej kus od sebe :grinning:
Tak zvíře ječelo a teď leží v košíku a hraje si s tím šuplíkem co na něm leží klívesnice :grinning: :grinning: a rozčiluje se u toho
27. led 2010 v 15:55  • Odpověz
ahoj holky,

káťo Davídek měl taky dneska kukuřici a docela mu jela, jako ostatně všechno :grinning:
tedy co to to tvoje zvíře zkouší? :grinning: maminky trpělivost co? :grinning:
27. led 2010 v 16:09  • Odpověz
čááááu tak já nakonec jela ale koukali teda ne mě, já jela teda autobusem a to bylo pak už kousek!! Tak jsem se vymlouvala když se známí ptali, že jedu k dr. Co budu komu co vysvětlovat, potkala jsem 2kočárky :astonished: :grinning:
venku bylo -17....
a ještě musím zítra, ale to pojedu až odp
27. led 2010 v 16:28  • Odpověz
ta byla tak zabalená jak kukla a koukali ji jen očí :grinning:
27. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Kači :grinning:

Šmouli, já taky potkala jenom 2 kočárky a to bylo -7 :wink: .

Holky, Šmoula mi to připomněla tím finančákem, vždycky mi daň. přiznání (nevím jaké :sweat_smile: ) vyřizovali v práci, jenom jsem to přišla podepsat :grinning: . Nevíte, jak je to teď? Musíme to vyřizovat taky? A sami nebo pořád v práci?
27. led 2010 v 16:39  • Odpověz
Holky, Mareček je strašně vyčůranej :grinning: . Jak neumí lozit, tak si podává hračky tím stylem, že zatáhne za deku a nějaká k němu přicestuje :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Holky tak jsme po rehabilitac i pochválila nás :slight_smile: Měla jsme z toho hrůzu a nakonec v pořádku, jen má tendenci otáčet hlavičku víc na pravou stranu tak mi ukázala jeden cvik
27. led 2010 v 16:45  • Odpověz
byla jsem to podepsat v práci, ještě mi musí účetní dát papír za r.2009 o výši příjmu, pak na socku, páč jsem už nastupovala na mateřskou a pak s tím na finančák a snad je to vše! Pak prašule budou :grinning:
27. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Šmouli, ježiš, to nás ještě čekají zase takový papírovačky :confused: . Asi teda budu muset zavolat do práce.

Petulko, to je fajn :wink: a za chvilku to vypilujete úplně :wink:
27. led 2010 v 16:52  • Odpověz
nooo já nevím jak to je když jste byli svobodný......ale my s radkem každej rok chodíme kuli daním a to je dycky papírů, protože máme hypošku a samé spoření, a ted už dvě děti :dizzy_face: tak bude zase víc love a holky budou mííít kráááásnej novej pokojíček za to!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Šmouli, my jsme manželé :wink: a vždycky mi to dělali v práci.
27. led 2010 v 17:06  • Odpověz
Holky tak jsme s manžou zjistili že malýho svědí ta vyržáka :confused: jak ho hladíme po hlavičce-kterou má teda taky pěkně osypanou tak je spokojenej a ještě si natáčí šišku kde ho má člověk hladit :grinning: mě to teda taky už včera napadlo,ale všude jsem četla že ta vyrážka nesvědí a tak jsem to zavrhla :sweat_smile:
27. led 2010 v 17:11  • Odpověz
Ahojky.
Blani-takto si Majdulka taky podavala hracky a ted uz leze, sice obcas zapomene rucicku a padne na tlamicku,ale je to sikulka :grinning:
Jinak jsem vas jeste nedocetla.
27. led 2010 v 17:29  • Odpověz
ahojky,

jéje to budu muset taky vyzjistit s tou daní

a chci se zeptat, jestli máte doma ohřívačku lahví. Já bych totiž chtěla koupit takovou, co bude univerzální pro jakoukoli flašku či sklinku, aby to bylo ohřáté co nejrychleji (ne třeba 10minut apod.), aby to udržela i teplý a aby se to dalo použít i do auta :grinning: At koukám jak koukám na netu, tak najdu třeba jen 2 funkce a ne všechny. Nemáte náhodou takovou ohřívačku některá doma????
27. led 2010 v 17:39  • Odpověz
Blani Mareček je vykuk :grinning:
Šmouli a jéje ouřady :rolling_eyes: ty taky nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Teda já mam dneska den :rolling_eyes: zavírala jsem ventilačku a shodila jsem z parapetu orchidejku(zrovna rozkvetla)a padla rovnou malýmu na hrací deku :confounded:
27. led 2010 v 17:39  • Odpověz
charli tak ohřívačku mám obyč z lidlu, ale už jí vůbec nepoužívám na ty do auta jsem koukala, ale ta doba toho ohřátí byla myslím snad přes půl hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: no taky jsem přemýšlala už o těch daních, zaměstnavatel by to měl odevzdávat ne? no uvidíme.
27. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Holkyyy mame novou sedajdu, takze prvni zkouska: http://img62.imageshack.us/img62/953/sedajda.jpg
Zatim tam teda jeste jezdit nebude, je az od 9kg a Majda ma 8,5kg a jeste uplne sama nesedi,ale je supeer
27. led 2010 v 18:00  • Odpověz
ty daně musí být vyřízené do půlky února. Jdu to taky vyřizovat, už jsem se před 14 dny domlouvala s naší administrativní pracovnicí.
27. led 2010 v 18:17  • Odpověz
jak zaměstnavatel by měl odevzdávat????? :astonished: co já vím, tak s daněma se chodí osobně na finančák.....v práci ti akorát daj podepsat ten růžovej papír, ale to je něco jiného. Já si musím vyžádat papír o výši příjmu za minulý rok a pak se vším všudy na finančák-Radek to počítá sám, už to umí :wink: našel si to na netu, nemusíme votravovat účetní.

evule ty myslíš ty růžový papíry???!!!v práci !!

já myslím zdanění za rok 2009- nevím přesně název, ale kdysi bylo zdanění i manželů a to zrušili.

kači svědí jo?? nás ne, nebo to jdu zjistit, ale má tam už jen asi 3 lupínky
27. led 2010 v 18:25  • Odpověz
víte o čem mluvím????? málokdo to ví!!! a lidi tak přicházej o přeplatky daní a jde to těm šmejdům do kapsy!!!
27. led 2010 v 18:26  • Odpověz
jestli máte třeba kooperativu-pojištění, tak vám muselo ted přijít potvrzení a to pro možnost uplatnění odpočtu zaplaceného pojistného od základu daně z příjmu!! Čím víc toho máte tím lépe.... a já protože si za rok nevydělala víc než 68tis tak dostanem dost na daních :sweat_smile:
27. led 2010 v 18:32  • Odpověz
sakra gde stééééééééééééééé :astonished:
27. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Ahoj.
venku jsme byli skoro dvě hodinky, sluníčko, nádhera :grinning:

Daně - už jsem to podepsala. Pokud jste byly jen na mateřské, tak to za vás udělá mzdovka jako vždy, jen si tam dojeďte to podepsat, já to už podepsala v prosinci, když jsem tam vyřizovala rodičovskou a dovču.

Smoulo, pokud si jen zaměstnanec a neděláš si ještě na živnosťák, tak to vyřizuje mzdovka a ty nikam nemusíš.
Jediná výjimka je, když zaměstnavatel nedává prachy všechny poctivě a ofiko, ale něco je na černo, tak pak je výhodnější odnést si to na finančák sama, protože prachy z přeplatků přijdou rovnou Tobě.
27. led 2010 v 18:34  • Odpověz
ahoj míšo-jitko ...já nedělám soukromě, jestli myslíš ty nehty, to je moje hobby :wink:
27. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.