• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Já čaj od Hippu dávám,ale na 100ml se má dát vrchovatá kávová lžička a já dávám tak půlku lžičky..čaje vypije za den tak 150ml..
Jinak my museli s příkrmama taky spomalit,maso i ovoce mi zatim odmítá jíst úplně,takže jsme zatim jen na zelenině-dneska měla mrkev+brambor+cuketu a sní tak 60-80ml jak kdy takže tak hodinu po obědě jí ještě dokrmuji UM..občas jí zkusim během dne něco dát,ale zatim má jen UM a oběd..svačinky zatim nezavádim a kaši k večeři má občas,..
28. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
blani: tak to jsem ráda, že tu nejsem jediná kašičková :grinning:
28. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
ahojky, tak nám včera přivítali :grinning: a dostali jsme plyšáka, zlatý přivěšek, certifikát a kytičku bylo to milé.

Po očkování jsme v pohodě a snad ještě nějaká reakce nepřijde, to už by snad neměla že ne?

Jinak baštíme zatím mrkvičku, tak nám moc chutná a večer kaši.

Dneska noc byla hrůza vzbudila se ve 3 hod s bolením bříška, tak řvala do 4 a pak jsem to už nevydržela a dala jí prso, tak pak po půl hodině usnula a byla vzhůru v 7:30 hod.

Teď konečně spinká, dnes poprvé :grinning:
28. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Evi :grinning:

Kat, hezké dárečky :slight_smile: . To bolení může mít od kaše.
28. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
ahoj kočky,

dneska jsme byli na očkování a tak jsem nechala malou převážit, no už máme 7,5kg, začínáme být pěkně nenapapaní :grinning: My zhltnem na oběd celou tu sklinku 190tku jak nic a ještě se kolikrát kouká, že by si i dala.
Dr. říkala, že to je lepší varianta mít doma dítě jedlíka :grinning: Kromě tý řepy jsme zatím zblajzli všechno :confused:
28. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
charlie:no tak bezva, je to malá šikulka. Je určitě dobře, že papá všechno a s chutí. :wink:
28. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
Charli to je pěkná váha a určitě je lepší mít dítě jedlíka :slight_smile: ..co já bych za to dala.. :pensive:
28. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
Ta ryzova z DM je taky nasladla a moc dobra a hlavne nedela hrudky jako Nestle :sunglasses: Tu jsem ted koupila, pac meli akci dve baleni kase (medova a ovocna) a byl k tomu plysak-ten modrej meda, co maj jako logo. :slight_smile: Tak vzdycky kdyz to micham, tak vezmu ten ponornej mixer a mixnu a kase je krasna-ja jidavam do flasky.

Jo a tuudle jsme zas koupili dve sklenky prikrmu od Hame (Hamanek) a byla k tomu zdarma miska :grinning: Sem na to ujeta, jak je neco k tomu gartis hned to beru, ted ane vsechno :sunglasses: No a bylo tam papanicko kruti maso s ryzi a gratinovanou zelelninou a kralik se spenatem a bramborem a oboji ji moc chutnalo. Koukala jsem i na slozeni a neobsahuje to ani lepek,ani bilkovinu kravskeho mleka, ani cukry a soli :wink: takze fajn.
28. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
Blani o kaše to nemá, už jí dávám dlouho a nidky nic, ale já jsem měla takovou dobrou nezdravou slanou,pečenou véču a manža byl také nafouklí, takže to měla ode mne. Tak jsem jí v noci říkala, že už jí to neudělám abych něco takového jedla :grinning:

My dáváme kaši lžičkou :slight_smile:
28. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
Tak jsme tu z venkááááá :dizzy_face: teda ještě bysme tam oba vydrželi :wink: ale raději jsme dali jen hoďku :confused:
Charlie to je dobře že malé chutná :wink: :slight_smile:
Kat tak super že už jste uvítaný :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: my už jsme tu snad jediný co ještě nebyli :confused: :pensive:asi nás nechtějí :grinning: :grinning:
Andaro takovou "úchylku" mam taky :wink: :grinning: :grinning:
Hani však malá to všechno dožene :wink:
28. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Ahojky holky,čtu že tady probíráte jídla.Mě Vojtík sní jako všechno ale už mi nechce pít mlíko.Pokaždé je to stejný,začne se kroutit řvát u toho,no prostě ne a ne.Tak musím mu do toho dát trochu přesnídávky a to něco málo vypije.
Jinak včerejší seznamovací návštěva dopadla na jedničku.Jsou oba sympatičtí,Vojtíkovi přinesli zvukovou hračku a ten jejich Míša je zlatíčko,ale je prý rošťák.No uvidíme,až ti dva se dají dohromady.Je mu 16měsíců.
Holky prckové Vám sedí bez držení ručiček?Vojtík si sedá,ale ručičky má opřené před sebou na zemi.
Jinak jsme byli konečně po dvou dnech venku,bylo fajn až na ten větr. :angry:
Jo a co s etýče čaje tak babio nám moc nejede.Má někdo čajíky od Metafytu?Je v tom cukr.my sjme dostali jeden vzorek a Vojtíkovi moc chutnal,tak uvažuji že ho koupím.Je tedy výraznější než babio.
Kači vy jste nebyli ještě na Vítání občanků?To si tam Honzík s takovou už zajde po svých :wink:
28. led 2010 v 15:37  • Odpověz
Andy no taky mě to pěkně štve to vítání :angry: to už se snad ani nevejde do kolíbky :grinning: a super že včerejší návštěva se povedla :wink: :dizzy_face:
28. led 2010 v 15:42  • Odpověz
Kači no to určo s enevejde,mě přišlo že i Vojtík tehdy byl nějak velký v ní.Mají je nějka malinkatý.Jj povedla,už jsme plánovali koupáky,že si zajdeme i někam jen my ženské večer.Tak už se těším. :slight_smile:
28. led 2010 v 15:46  • Odpověz
káťo tak to jsem myslela, že máte vítání za sebou. Vzkaž jim ať sebou v těch Klatovech hodí, žádný flákání :grinning:

andrej: super, tak hlavně,že si s nima rozumíte :wink:
28. led 2010 v 15:46  • Odpověz
28. led 2010 v 16:05  • Odpověz
ahoj

kači - na mě s nikolou tenkrát zapomněli, šla jsem s ní až na 1,5roce :wink: :angry:
28. led 2010 v 16:10  • Odpověz
Andy no přinejhorším si do ní sedne :wink: :grinning: :grinning:
Evi no jo fláká to tu matrikářka jedna líná :wink: město plný kočárků a vítání jednou za uherák :angry: to se pak v tej síni ani nehnem jak tam bude našlapáno :confused:
Teri jéééééé Majdulenka kráááásně leze :dizzy_face: :dizzy_face: to je šikulka šikovná :slight_smile:
28. led 2010 v 16:12  • Odpověz
andara to je teda šikulka :dizzy_face:
28. led 2010 v 16:12  • Odpověz
Šmouli a sakra :confused: doufam že na nás taky nezapoměli :sweat_smile:
28. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Jsme byli venku.

Andaro, mně to nejde spustit :frowning2: . Furt to hrabe a nic :frowning2:
28. led 2010 v 16:29  • Odpověz
káťa tak se připomeňte, to je můra lenošnáááá :grinning:

andar: tedy to je šikulka :slight_smile:
28. led 2010 v 16:51  • Odpověz
Andar ty máš ale šikovnou holčičku :slight_smile:
Tak u nás už se spí,snědla 90 kaše a vypila 90UM a už chrupká,tak já jdu žehlit..manža se mi vrací z Německa,prej je cesta naprosto šílená,tak jsem celá nervozní,aby dojel v pořádku.. :frowning2:
28. led 2010 v 17:25  • Odpověz
jé majda krásně tapkááá, šikulka

holky, já se musela na vítání příhlásit na úřadě, jinak by jsme taky nešli
28. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Hani, určitě dojede v pohodě, neboj :wink: . To ti už spí noční spánek?

Díky za radu podávat pití lžičkou, to se Marečkovi líbí. Sice asi polovinu vyplivne, ale aspoň něco na spláchnutí do něj dostanu :grinning:
28. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Blani jj noční..ona byla od 14.30 vzhůru a furt si mnula očička,tak jsem jí v 17h umyla,nakrmila,dala do postýlky a za 5 minut spala..to bude spát tak do 8h do rána,samozřejmě s přestávkama na jídlo.. :slight_smile:
28. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Tý jo, to ti bude spát dlouho :wink:

Já su dneska úplně grogy. Padlo to na mě teda až teď. Mareček furt kňourá, nic ho nebaví...
28. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Holky, co tak děláte s dětma, abyste je zabavily? Když Marečka nebaví hračky ani nic, tak nevím co. Ho by bavily kravinky, ale to se nedá dělat celej den, stejně jako říkat básničky, zpívat písničky... Su z toho špatná, že nevím, jak si hrát s vlastním synem :frowning2:
28. led 2010 v 18:56  • Odpověz
Blani já jí nechávám hrát samotnou na hrací dece,má okolo sebe spoustu hraček a tim se zabaví,když už jí to neba,tak si s ní hraji já,zpívám jí písničky nebo básníčky,skáčeme na míči nebo děláme různé kravinky,pak sní jdu třeba do ložnice,koukáme do zrcadla nebo blbneme na posteli a pak jí třeba zas položím na hrací deku,dám jí lžičku nebo křupku a tim se taky na chvilku zabaví a co jí teda baví úplně nejvíc je pozorovat našeho psa :slight_smile: a když už je tak protivná že jí opravdu nic neba tak jí dám většinou do postýlky a ona pozoruje kolotoč a pak usne..
28. led 2010 v 19:01  • Odpověz
Hani, dík za tipy :wink: . Ono ho právě teď ani na té zemi nebaví :unamused: . To kdybych ho dala do postýlky, tak bych si moc nepomohla, by tam řval jak tur :sweat_smile:

Jdu uspávat.
28. led 2010 v 19:12  • Odpověz
nazdárek,
tak jsme doma z kina :slight_smile: bylo to super. filip prý byl celý odpoleden hodnej ani nepíp, to jen, když jsme s ním samy tak řve :grinning: už chrní. no s tím zabavováním je to těžký ono ho všechno baví jen chvilku a často mívá takový stavy, že si samotnej prostě hrát nebude a nebude :rolling_eyes: tak děláme kraviny. jinak ho pořád přendavám z lehátka do chodítka z chodítka do ohrádky z ohrádky do židličky ze židličky na zem nikde moc dlouho nevydrží.
28. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.