• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Heluli, to si piš :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Tak jsem vychlastala půl litr fenyklu a měla bych jít něco dělat.

Dneska jsem zkusmo dala Popolini Tencel, tak jsem zvědavá, jak bude malej vypadat, kolik toho plena udrží, je bez vkládačky, protože je zmenšená na minimum. No uvidíme. Až přebalím, tak zapnu plenkopračku a budeme mít premiéru ve věšení prádla v šátku. Včera se mnou v šátku žehlil, což se mu evidentně líbilo, protože chrupal.
10. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Dobré ráno maminky, už jsem tu dlouho neviděla Evuli a Katulen, nerodí náhodou?

Já jdu dnes zase na kontrolu s tou plodovkou, tak doufám, že je to alespoň stejné :slight_smile:

Už se těším, až budu řešit věci jako maminka.
10. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Hoj kočeny :wink:

Koukám, že přebalování chlapečků je docela sranda, to malá když se počůrá, tak to jen teče na podložku, žádný vodotrysky.

V noci taky nakojím, u toho usínám, malou dám do postýlky a padám do peřin. Pak se jen modlím, aby zabrala sama. Naštěstí se to daří :wink:
10. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
kat - to je fakt, holky se tu neobjevily, co? To mě ani nenapadlo, možná fakt rodí :grinning:
10. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
kat: já ještě nerodím, podle včerejší kontroly se zatím nic nechystá :wink:
10. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
kat: budu držet palečky na tu kontrolu. Myslím, že to bude dobré. Pak dej vědět jo? :wink:
10. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj Evi: moc Ti děkuju, určitě odpoledne napíšu :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
evul my už tě směřovaly k porodu, co? :grinning: Kontrola byla teda ok?
10. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Evi pořád obdivuji tvoje háčkovací umění. to je nádhera :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
No Charlie: už jsme tady jen tři těhule, tak snad do 3 týdnů všichni porodíme :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
kat: to budu ráda, když dáš vědět, budu na tebe moc myslet.
Děkuju za pochvalu, hrozně mě to baví. Zrovna předevčírem jsem dokončila další svetříček a teď dělám už mám hotovou další čepičku a dělám k tomu vestičku :wink:

charlie: nikam mě nesměřujte :grinning: Ještě chci minimálně týden vydržet. :grinning: :grinning:
Kontrola OK, monitor v klidu a utz taky v klídku. :grinning:
10. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Evi taky jsem si to říkala no a vida, zítra mám první termín :grinning:
10. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Jinak to háčkování máš fakt skvostný :wink:
10. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Evi: jsi moc hodná, moc mi to pomáhá.

Jsi opravdu šikulka, takhle si vyrábět své oblečky, jsou to prostě originály. :grinning:

Včera jsem ještě zaběhla koupit pár dupaček, protože říkají, že Kačenka bude opravdu malinká oproti jiným miminkům. Tak aby mi ve všem neplavala.

Tak holky pa letím, za chvíli vyrážíme odpo se ozvu.
10. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahojky holky,no ty prdíky,včera s emalý u kojení tak kroutil a řval,no hrůza.Byla u mě mamka,tak jsme ho utěšovali,masírovali bříško,najednou takové veleprdy,to byly přímo dělobuchy,a najednou udělal na tváři skvostný úsměv,museli jsme se smát.
Já v noci taky čekám až trošku zabere,stejně bych neusla,kdybych věděla že je vzhůru a mručí si tam pod nosem.
Tak jsem zjistila že si budu muset ještě koupit jednu popdprdu,mám nějak velkou spotřebu a nestačím prát.Stačí že jsme tam teďka na balkon pověsila pidi oblečky,ale slunko se schovalo. :frowning2:
Vojtíkovi na pusince vyrašili červené vyrážky,nevím z čeho to může být.Ale asi ho to netrápí,to by se jinak projevoval.
10. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
charlie: fakt, já myslela, že jsi to měla nějak na termín. No je to jedno, prckové si sami řeknou, kdy chtějí ven ne? :grinning:
Děkuju za chválu, hrozně jsem se do toho zabrala :grinning:
10. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
ahojky holky, tak to vám závidím, že prcci hned usnou po kojení, ten náš je s tím čím dál tím horší :confounded: dneska tady zase řve od sedmi od rána už jsem mu dávala snad pětkrát a nespí a nespí teď se ho tam snaží martin uspat, ale pořád řve. naštěstí v noci (tuk tuk) takový moresy nemá.
10. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Tak jsme byli venku. To byl boj se vypravit :sweat_smile: . Mareček chtěl usnout na mě, takže jakmile jsem ho položila, že se obleču nebo nachystám věci, tak plakal. Ale nakonec jsme to zvládli :slight_smile:

Míšo :grinning: , tak to toho teda pokajdil najednou hoooodně :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Sun, tak přes den mi Mareček taky okamžitě neusne. Jen někdy, ale ne pokaždé. To kouká kolem a chce ležet na mně. Sám v postýlce být nechce.
10. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Mě taky kolikrát hned po kojo neusne :confused: je to hroznej zvědavec a strašně rád kouká. Někdy fakt vydrží ty tři hoďky koukat a ani nás k tomu nepotřebuje. Jen musí vědět, že jsme poblíž. Jinak se mi taky ráno stává, že ho musím chvíli po sobě několikrát kojit, přitom v noci se furt budí po těch asi třech hodinkách :sweat_smile: Někdy už přemýšlím nad tím, jestli tam ještě nějaký mlíko vůbec je, když tak sosá :confused:
10. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
no mě by stačilo, kdyby jen koukal nemusí spát, ale on řve :frowning2:
10. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Heluli, toto mi dělává večer. Přebalím, nakojím, dám do postýlky. Začne natahovat, tak si ho vezmu na sebe a neusíná. Tak znova přebalit, nakojit a zase neusíná a hledá. Tak mu dám zase. Takhle několikrát dokola. Ale potom mi už přijde, že si to prso jenom dudlá. Potáhne si párkrát a pak jenom dudlá.

Sun, tak to je blbý, že plače :frowning2:
10. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
tak teď se snad konečně tatkkovi zadařilo a je tam klid :slight_smile: včera taky nemohl večer usnout a pak spal v kuse od osmi do dvanácti a to jsem mu dávala v jíst v šest. jo to je blbý, že při tom kojení není vidět kolik toho mimča vypijou. :confounded:
10. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
Blko, no mě to taky někdy dělá i večer. Je to náš otesánek :grinning: Všichni mi říkají, jé to je ještě malinký, to furt spinká....no a ono houbelec, připadne mi, že spíš kouká :sweat_smile:
10. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Sun, vy máte taťku doma? To se máš :wink:

Blbý to je, ale já su zase klidná, když nevím, že jednou vypil třeba 50 a po druhé 80, tak bych po třetí očekávala min. těch 80. A kdyby bylo zase třeba 50, tak by mě to rozhodilo. Takže vlastně su ráda, že to není vidět, kolik vypije :grinning:
10. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
jo dneska jo :slight_smile: když je doma tak mi moc pomáhá (protože z toho jak nespí už jsem fakt na přášky :sweat_smile: ) ale příští týden jede pryč na celý týden a budem tady samy tak to mě asi klepne :rolling_eyes:
10. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Holky máte nějaké rady jak přivolat porod? To čekání je nejhorší, Vím že miminko si řekne , kdy na svě t ale třeba kdyby něco pomáhalo tak vyzkouším. Ve 33-34 tt jsme byla v nemocnici , protože mi hrozil předčasný porord a teď když by malý mohl už jít ven, tak se mu nechce :grinning: . díky
10. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Tak to je fajn, že ti takhle pomáhá :wink: . Tak třeba zrovna příští týden bude Filípek hodnej :sunglasses:
10. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahojky.

Andrej-to budou asi potnicky na te pusine :wink:

Jinak me ze zacatku Mjadula moc nespala, brecela i 4hodky a to sem porad kojila, prebalovala, uspavala a nic a ted pohoda, je moc hodna,asi uz ma nejakej rezim a v noci spi 6-7hod :slight_smile:

Vcera jsme byli na vylete na Mácháči, bylo to super -nejake fotky v albu :wink:
10. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.