• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Uf, už spíme.

Sun, ještě že máš tolik věcí, kam ho můžeš dávat :grinning: :wink: . Já už lehátko nepoužívám od té doby co máme židličku. Možná bych ho mohla zase zkusit. No právě, že ho všechno baví jenom chvilku a pak už to ani mě nebaví :sweat_smile: a ani nevím, co pořád vymýšlet. Prostě bludnej kruh :pensive:

Přemýšlím nad čokoládou :zipper_mouth: . Ale už asi hodinu, ne-li dýl, takže si ju asi dám. Lepší teď, než ještě později :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
blani: jen si dej,já měla ananasovej pudink a ještě jsem pekla buchtu :grinning:
28. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Evi :grinning: . Však jsem ju už rozdělala a hnedka mi je líp :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
no mě taky honí mlsná :stuck_out_tongue_closed_eyes: blani už taky začnem vyřazovat, skoro v ničem ho nemůžu nechat bez dozoru jak se pořád někam sápe.
28. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
jé tak koukám, že je to všude stejný, my se taky přemisťujeme z místa na místo, když chci prcka zabavit :wink:

my už taky šly spát, je vykoupaná, napapaná, vyprázdněná, vysátej nos, tak ted musí spát až do rána a bez přestávky, doufáááám :grinning:
28. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Sun, to já mám kliku, že Mareček ještě neleze :grinning: . Ale jsem si říkala, že až poleze, tak se víc zabaví, ale jak tak vidím, tak asi ne :sweat_smile:
28. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
no právě že se sice zabaví sám, když někam doleze, ale ty za ním budeš běhat a hlídat aby něco na sebe neshodil, aby někam nespadl a tak :grinning: Na to se taky moc netěším :astonished:
28. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
blani, tak co čokoláda, dobrá že? :grinning:
28. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
Charlie, asi jo. Jsem si říkala, o kom píšeš v mužským rodě :grinning:
28. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
nazdárek,
tak koukám, že jsme tady nějak brzy no já bych klidně ještě spala, ale filip si nedal říct :grinning: u nás zase sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to je děs prostě každej den něco. :angry: opdoledne máme v plánu kočárkování tak snad to ustane.
29. led 2010 v 07:47  • Odpověz
Ahojky kočky,

blani jj, jsem zapoměla napsat, že to patří tobě :grinning:

sun u nás naštěstí tedka nesněží, ale nasněženo máme.

V plánu mám dneska si zajet do DM drogerie a nakoupit malé skleničky a jiný potřebnosti na dovču. V pondělí jedem lyžovat, ani jsem to myslím nepsala :wink:

Na očkování jsme reakci neměli, tak to je krása. Spali jsme od 20-1:30-6-7:30
29. led 2010 v 08:18  • Odpověz
Dobré ránko. Tak u nás po dloooooooooooooouhé době super noc. Vstávali jsme na kojo ve 12, pak až v 6 :confused: a definitivně o 3/4 na 8 :slight_smile:
U nás teda nesněží, dokonce se sluníčko pokouší vykukovat.
29. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Charlie, myslím, žes nepsala. Kam jedete? A na týden?
29. led 2010 v 08:19  • Odpověz
blani jedem od po do so a na ramzovou :slight_smile: Jedeme 5 dětí, takže jsem zvědavá, jestli se na ty lyže vůbec vyhrabem :slight_smile: Ale úbytko máme kousíček od sjezdovky, tak si myslím, že bysme to mohli zvládnout :slight_smile:
29. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Jenom to balení mě neba a nechci se do toho vůbec pouštět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Tak to je fajn, že jedete taková parta :wink: . Vy jste vůbec nějací družní :slight_smile: . To my vůbec, možná proto, že jsme z našich kamarádů jediní, co mají mimčo. Tak si to užijte :wink: . To balení si vůbec nedovedu představit, to musí být věcí :fearful:
29. led 2010 v 08:37  • Odpověz
Charli tak si to užijte..my pak napíšeš jaký to bylo..my totiž jedeme od 4-7.3 do Bedřichova tak jsem zvědavá jak to zvládneme..máme zamluvenou celou chalupu,bude tam 33 lidí,30 psů a 2 malý dětičky :grinning:
29. led 2010 v 08:39  • Odpověz
blani jo, já jsem taková kámoška hned se všema :grinning:
A tedka jedeme s holkama co chodíme spolu na cvičo a znáš to, jedna má jednu kamošku, ta dotáhne druhou a hned jsme velká banda

Hani to jo, napíšu :wink:
29. led 2010 v 08:45  • Odpověz
charlii tak to je super jela bych hned taky, co taky jinýho v tomhle počasí než jet na hory :wink: to jedete jen dámská jízda + děti nebo berete i drahé polovičky. hani 30 psů :astonished: to je nějakej sraz těch závodníků se psím spřežením ne? :grinning:
29. led 2010 v 08:52  • Odpověz
sun jedem i s manžílkama, to abysme si my ženušky mohly taky zalyžovat :slight_smile:
29. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Bréééé ráááánko :slight_smile:
Tak u nás byla taky po delší odmlce suprová noc :slight_smile: špunt chrápal od 7 do půl 6 :astonished: takže báááájo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Charlie balení mě ještě i baví,ale co nenávidím je pak vybalování :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak to pak všechno rovnou hodim vyprat a je to :grinning: :grinning:
Blani Honzulu jsem teď taky musela pořád zabavovat jak byl marodnej :wink: taky už jsem nevěděla co s ním :sweat_smile:
Sun tady taky sněžilo,ale naštěsí už to přestalo :slight_smile:
29. led 2010 v 09:10  • Odpověz
charlie: to bude krása, to si určitě užijete. To se těším na zážitky

hani: u vás bude koukám víc psů než dětí :grinning:
29. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahojky holky,ten film Avatar jsme už taky viděli.Doma v klídku,Jindra ho přinesl od kolegy z práce.
Co s etýče toho zabavování,tak asi jako u každé z vás,Vojtík je ejdnou tam podruhé tam,střídáme teda zem,postel,židličku.Když už nevydrží sám,tak jdu za ním na zem,čtu mu,pouštíme hudební hračky,jenže ho to za chvilku nebaví a odplazí se pryč.A já tam chuděra zůstanu sama. :grinning: Nejraději na posteli když může zdolávat peřiny,chcechtá s eu toho a diví se že ho mamka drží za nohu.Udělá dva přískoky a je na zemi.
Charlie užijte si dovču,tiše závidím,samozřejmě v kaldném slova smyslu.
My máme dneska v plánu-v poledne přijde za náma mamka,pak musím jít koupit nějaké drobné dárky a na tři hoďky s Vojtíkem jdeme za kámoškou.Má dvě děti,z toho Davídek bude mít dva měsíce,tak se jdeme kouknout.Takže docela nabitý program.Zítra vyrážíme s kámoškou ráno na burzu dětského zboží.Tak už se těším na budoucí úlovky.taťka bude hlídat.
Ty jo hani 30psů,tak to bude mazec.K tomu dvě dětičky,trochu nepoměr,ne? :wink:
29. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Jo ještě jsem chtěla pochválit Majdulku,je to šikulka,že takhle lozí.To my asi takhle lozit nebudeme,myslím si že s toho jeho píďalkování se rovnou postaví a bude chodit.
29. led 2010 v 09:18  • Odpověz
andrej:takhle tě tam nechává samotnou, to tedy není moc gentleman :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 09:26  • Odpověz
My jsme taková partička co mají jack russel teriéry,někdo má třeba i čtyři :slight_smile: scházíme se pravidelně na výlety,různé akce,soustředění atd..jsme z celé české republiky a je to fakt super parta lidí..a to na ty hory jede tak půlka,víc by se nás tam nevešlo :grinning:
29. led 2010 v 09:27  • Odpověz
andrej my jsme s holkama usoudily (a docela to sedí), že děti co jsou většinu času na koberci, tak se lozit naučí a ty, co jsou na plovoučce, tak se píďalkují. Tak a ted doufám, že nemáte koberec, at se naše teorie potvrdí
29. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Hani tak tu smečku pak náležitě vyfot
Hani teda koukam že máte taky pořádnou výpravu :wink: :grinning:
Ahoj.
Zdravím v poklusu, nestíhám, včera jsme furt někde trajdali, zmákli jsme i rehábku, zatím podmínečně nemusíme cvičit, prý bohatě stačí, co Alex dělá, tak když si pojede dál sám už cvičit nebudem. jen máme pidi míček a tím mu masíruju záda, ale to je spíš radost :slight_smile:
Tak jdeme zase ven, sice napadl ten bílej humus, ale co doma.
29. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.