• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
autor
dobré ránko!!!
zase k vám nakukuju :slight_smile: , někdo vyrážíte na hory, super, užijte si to, my letos na hory ne, vyrážíme v létě do Chorvatska, tak střádáme penízky :wink: . Ale příští zimu to chceme taky zkusit, to už malému bude 1 a1/2 roku, tak to bude už velký chlap :slight_smile: .
Jinak Hani, s těmi russel teriéry, z mé práce mám kamarádku, mají s přítelem taky dva pejsky (teda fenky), jmenují se Eva Rýdlová a Miloš Kanina, taky jezdí na různé akce se psy, neznáš je náhodou?
Jinak u nás dobré, Anetka měla včera 1. vysvědčení, přinesla samé :slight_smile: , zatím je v první, tak to není tak náročné, hlavně ať jí to vydrží. No a dneska tady válčíme sami, manžel je v práci a Anetka má pololetní prázdniny a příští týden jarní, to si manža vzal dovču, takže budeme vyrážet občas na lyže, ale jenom tady kousek od nás (kdo je "pražský", tak možná zná Chotouň, je to hned vedle Jílového, malá sjezdovka, 2 pomy, pro děti super a dospělý se aspoň sklouzne :slight_smile:. Jinak Luky má pořád rýmu, už přes 10 dní, takže nedělám nic jiného než odsávám .....a.....odsávám, ale snad to již brzo pomine.
No a taky už skoro 3 týdny přikrmujeme, masíčko se zeleninkou mu jede (zatím kupuju skleničky), večer dostává kaši, někdy ho před spaním jenom nakojím, jak kdy. Jsem se po dlouhé době rozepsala :sweat_smile:
29. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Katulen, to je Anetka šikulka. Určitě měla z jedniček radost :slight_smile:
29. led 2010 v 09:47  • Odpověz
autor
jj, měla :slight_smile:
Jak vám prckové většinou spí, na zádech nebo na břiše? Luky se pořád otáčí na břicho, na noc ho dávám do spacího pytle, v tom se mu otáčí špatně, takže vydrží do rána na zádech, ale přes den mu ho nedávám a to se tak dlouho šmrdlá, až na břiše usne :sweat_smile: , teď už skoro hodinu tak spí, tak ho chodim pořád kontrolovat, jestli dýchá, no...má zaraženýho dudlana a dudá :grinning:
29. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Mareček spává na boku a pak se převrátí na záda. Já bych ho na tom bříšku klidně nechala :wink:
29. led 2010 v 10:03  • Odpověz
tak u nás se spí na zádech občas na boku a i na břiše, zatím ještě pořád používám ten monitor tak v pohodě, ale myslím, že už to nemůže vadit to spaní na břiše. taky bych si zalyžovala, ale můžu bejt ráda, že ten náš tatka, alespon chodí :grinning: holky vy jste tu někdo psal, že na ty poukázky z dm novorozenecký se můžou brát i ty mlíka pokračovací atd.? větší plíny.
29. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Sun, jo, Jitka psala, že když tam máš třeba plínky pro novorozence, tak místo toho můžeš vzít 5-10kg (nebo jaký jsou ty váhový rozsahy) - prostě, co ti vyhovuje.
29. led 2010 v 10:18  • Odpověz
autor
monitor dechu taky stále používám, takže jsem klidnější, asi ho na tom břiše budu nechávat, hlavně když má rýmu, asi se mu lépe dýchá....
Jinak jsem hodila nějaké fotečky do albíčka :slight_smile:
sun: já jsem si zatím slevy v dm nevyřídila, můžu si to zařídit ještě teď?
29. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Katulen, hezké fotky :slight_smile: . Lukášek je na všech takovej vykulenej, jak kdyby se pořád něčemu divil :grinning: :wink: . A super spaní na návštěvě :grinning:
Jasně, že můžeš ještě teď. Zajdeš tam s rodným listem a bude to :wink:
29. led 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
:slight_smile: , no on má docela velké oči, a když ho fotíme, tak je vykulí ještě víc :sweat_smile: :grinning:
jo díky a to dm si vyřídím, vyplatí se slevy? To je vždy v nějaké období na něco nebo jak?
29. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahoj Katu :slight_smile: teda Anetka je šikula šikovná :wink: :slight_smile: a Lukáška snad rýma brzy přejde a super že mu šmakuje :wink: Honzule spí jen na zádech a teda dneska jak dopo na půlhoďku vytuhnul tak to byly polozáda-polobok :grinning: :grinning:
tak jdu žehlííííít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. led 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
tak my ještě pořád spíme :wink: , ale dole u tchánovců začali štěkat hafani, takže asi bude budíček :confused:
ale spí už hodinu a půl, tak to mu bude stačit :sweat_smile:
29. led 2010 v 10:26  • Odpověz
autor
jdu vařit polívku, udělám bramboračku, od včerejška máme sekanou :wink:
jo a Luky je vzhůru, tak mi bude pomáhat :slight_smile:
29. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem to měla tak hezky napsaný, takový dlouhý proslov a Anetka mi bouchla do klávesnice a vše bylo pryč :angry:

Tak jen- noc super, jablko včera chutnalo, teĎ ho měla znovu, UM pořád nechce z lahvičky a po lžičkách ho teď vypila.

Tu misku žlutou od Hamánka mám taky - jí z ráda.

Hanko - psala jsem Ti, že jsem rodila v Apolináři 18.6., malá se narodila v 21:27, že teda jsem moc spokojená nebyla, jestli chcete podrobnosti - napíšu. V kolik se Tobě narodila holčička a jak jsi byla spokojená Ty?

A holky, ten nápoj od HIPPu - asi ho taky koupím, jaký máte? Červenou karlulku??

Malá huláká jak na lesy, asi půjdeme ven - na chvilku. Pa a jestli chcete, vložím pár fotek naší holčičky, ale zase je smažu, měla jsem pár fotek na beremese a někdo mi je normálně vytáhl z alba i mojí jak jsem tam s bříškem vyfocená - což teda vůbec nechápu!!

Pa
29. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Kat, to je taková knížečka, jak byla v těhotenství. Něco se z těch slev vybrat dá :wink:

Iviku, to s těma fotkama se stávalo i Andaře, nechápu, co kdo z toho má, že krade fotky :angry:
29. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Katulen to víš že znám..ty k nám taky patří..mají dvě fenečky JRT a ted čekají štěnátka :slight_smile: no vidíš jak je ten svět malý.. :slight_smile:
Iivik mě se malá narodila ve 12.24h na porodním sále č.2..kde si rodila ty?A ležela jsem na P3..A kdo tě rodil?Já celkem spokojená byla,ale taky bych našla pár věcí,které bych příště už zažít nechtěla....podrobnosti klidně napiš.. :slight_smile:
Já jdu ted balit,odpoledne odjíždíme ke tchýni,zítra slaví 60 let..Sofča je nějaká protivná,spát nechce,hrát si nechce..tak už nevim co s ní :frowning2:
ČAJ od hippu máme ten od 2.měsíce nápoj v prášku s bylinkami..
29. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Holky, za chvilku tu bude mamka, tak už sem nepůjdu a pak pojedeme do školy, takže se tady ukážu až večer. Tak pa :slight_smile:
29. led 2010 v 10:51  • Odpověz
kat: malá je šikulka a Lukášek je moc hezounkej a ta fotka v kočárku nemá chybu :grinning:
29. led 2010 v 11:09  • Odpověz
tak my se byli na chvilku projít, šla jsem do lékárny pro savičky od aventu, co jsem si včera naobjednala, malá spala v kočárku asi půl hodky, tak aspon něco. Ted jsme doma, za chvilku ji dám oběd, pak se najím já a půjde chrnět zas. Zkusím začít balit na ty hory.
29. led 2010 v 11:12  • Odpověz
charlie: taky používáte avent? my taky, teď budu muset kopit taky savičky od půl roka.
29. led 2010 v 11:13  • Odpověz
evul jj, večer dávám UM a potřebovala jsem koupit nový savičky, hlavně proto že mi je manža prořízl :confused:
29. led 2010 v 11:15  • Odpověz
charlie: fakt? a jak se mu to povedlo? :grinning:
29. led 2010 v 11:16  • Odpověz
evul no vzal kudlu a rozřízl to :grinning: Jsme byli na silvestra a savička se nám ucpala a tak ji prostě prořízl. Pak se zas doma přehmátl, vzal tu s malým průtokem a zas ju zničil :grinning:

Jdu dát malé obíd, tak zatial
29. led 2010 v 11:18  • Odpověz
charlie: to je domácí kutil :grinning: :grinning: :grinning: tak zatím papa :wink:
29. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Ahojky holky.Dekujeme za pochvaly, majdinka je sikulka :wink:

Ivik-jj taky mi jedna pubertacka kradla fotky a davala si je na profil na lidech.cz, nejen mne, mela jich tam spousty, taky holcicku Andreaska,briskaty fotky Charlie atd. :angry: Admini ji to vzdycky smazli,ale ona ma nekolik profilu, i tady na konikovi.Takze ja jsem fotky smazla, mam je na FB a muzou je videt jen pratele, nebo na rajceti na heslo - tak si je tam muzes taky nahrat a pak nam treba do ip posles heslo a my se juknem :wink:

Jinak holky, klidne napiste podrobnosti z porodu :wink: Ja ted nedavno psala kamosce (v dubnu rodi) moje zazitky taky, jeste si porad pamatuju detaily:slight_smile: Treba se zeptam, ktera z vas mela klystyr? Ja ne, na me zapomneli :confused:

A koukala jsem na video z porodnice, kdy byl Majdince jeden den-takovej prcinek malje,ale stejne nechapu jak se mi tam vesla a pak ten pruchod tou dirkou dole uz vubec ne :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 11:23  • Odpověz
Flasticky mame MaM a Nuk, pak jednu od Tefalu s tepelnym senzorem a jsou vsechny fajn :wink:
29. led 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
tak my jsme teď nakojili, takže oběd dostane až tak ve 13 h, pak vyrazíme na chvilku ven.
Anetce jsem slíbila, že s ní půjdu, vezme si boby, a Luky bude v kočáru, doufám spát, je kolem 0 stupňů, tak mi snad nenastydne :slight_smile: . K večeru má zase začít něco padat, tak tady zatím nic.
Hani: loni byli s pejsky v Chorvatsku, taky jste jezdili? To je super. No, tak je na horách ode mě pozdravuj (mé celé jméno je Kateřina Novotná :wink:), to budou asi koukat :grinning: :grinning:.
29. led 2010 v 11:25  • Odpověz
andar: tak to mám taky s chutí tady ty fotky vymazat, to je děs.Mělo by to tu být víc chráněný.
29. led 2010 v 11:27  • Odpověz
autor
no to teda jo, aby se člověk bál, že ty fotky někdo zneužije :confused:
29. led 2010 v 11:46  • Odpověz
andar tak to ani nevím, že mi moje bříškatý fotky někdo čajznul, no teda

a jinak já mám fotky na galerce a od tam nejdou zkopčit, takže je to ok
29. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Charlie - jj,ale uz jsou smaznute, hned sem ji nahlasila :angry: jinak jsem ted zkusila tu tvoji galerku a normal si jakoukoliv fotku ulozim :unamused:
29. led 2010 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.