• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
andar jak to??? To jsem zkoušela a uložilo se mi to s reklamou uprostřed :angry:
29. led 2010 v 11:56  • Odpověz
že by to tam zrušili??? No mě klepne
29. led 2010 v 11:57  • Odpověz
no šak zaheslovat to můžu vždycky
29. led 2010 v 11:57  • Odpověz
andar no jo, ono to jde a bez reklamy, no totok, když jsem to tam zakládala, tak se tam právě vložila reklama, tak jsem si říkala, konečně vymakaná galerka. No nic jako
29. led 2010 v 11:59  • Odpověz
to je šílený, fakt aby jsme byly tady všechny ve střehu :astonished: :angry: jedině to fakt fláknout na FB a dát přístup jen kamarádům, jinak fakt nevím
29. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
evul asi jo, ale při představě, že budu tchýni vysvětlovat fb mám osypky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Tak mam vyžehleno :dizzy_face: :dizzy_face: ke konci teda to bylo s muzikou páč se malýmu zdálo že se mu málo věnuju :grinning: :grinning:
Katulen super fotečky :wink: :slight_smile:
mě tu taky jedna nějaká trubka kopčila fotky :confounded: ale ať si je užije můra jedna :grinning: když je blbá a ostatní jí to žerou
29. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Jsem ted dala Verči nekapající hrníček a do něj trochu vody s tím, že se třeba naučí i pít, ale ono prd. Přijala to jako hračku, kousátko a kladívko, či co. Jak se ty děti učí pít??? :sweat_smile:
29. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
čau ženy!!

tak si představte, že spí nela už semnou v posteli a spí celou noc s jedním buzením, jak ji zkusím dát do postýlky tak za chvíli čumí a vezmu ji k sobě a chrní, ty jo takžedruhá antikoncepce :grinning: jen co budou mít holky ten novej pokoj, bude se odnaučovat a to zas bude :unamused:

no jinak včera výzo - nikola přinesla čtyři dvojky tak dobrý...jinak čtvrtá třída je.
katulen - taky šikula holčina!! :dizzy_face:

no a musím dočíst
29. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
jo a koupila jsem pohanku a nevím do čeho ji mám dávat?? můžu do jogurtu přidat?? samo že uvařenou :grinning:
29. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
autor
charlie: Luky zatím pije jen mlíčko ode mne, takže to zatím taky netuším, ze začátku, když byl úplně malinký se mi zdálo jednu chvíli, že má málo mlíčka, tak jsem mu zkoušela dávat UM z lahve Avent, ale jako nic, marný pokusy, odmítal :unamused:
Anetka byla od 3 měs na UM, takže zkraje pila z lahve, taky Avent a pak z nekapajícího hrnečku, ale ten přestup byl takovej plynulej, nebránila se ničemu...zato teď, jak nebude prso, tak budeme mít asi problém :confused: :rolling_eyes:
29. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
káťo, já žehlila včera, taky toho bylo až za vandr a mlaďas taky ke konci řval jak na lesy :grinning:
29. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
šmouli: já nevím, možná by se to dalo ne? Je to asi jedno jestli do jogurtu nebo se zeleninou.
29. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
já bych teda pohanku asi do jogurtu nedala, ale je možný že to malé bude šmakovat. Já osobně dávám pohanku nejčastěji do polívky a malé bych ji spíš dala do zeleniny. Ale zkusit to můžeš :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
šmouly my dneska zrovna měly červenou řepu s pohankou, ale do jogurtu taky určitě. :wink: no s těma fotkama je to fakt naprd. fb mam taky tery nechceš si mě tam taky přidat? já tam mám zatím evču a andrejku.
29. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
autor
hm, tak žehlit budu, až přijdeme z venku :unamused:
29. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
sun já jsem taky na fb, já si tě najdu, ale pošli mě jméno :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
teda ještě že jsme šli na prochajdu dopo, ted tu pěkně sype a do toho jaksi i fučí, pač ty vločky lítaj vodorovně :fearful:
29. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Evi se divím že už konečně nevymysleli něco aby se nemuselo žehlit :wink: :grinning: :grinning: to by bylo báááájo :dizzy_face:
Šmoulo asi bych ji frkla do zeleniny :wink:
Charlie u nás taky hrneček neobstál :wink: totální propadák :grinning:
29. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Katulen mám za to že oni na hory nejedou..oni se ted někdy budou brát vid?
Andaro,já klystýr měla a v pohodě,akorát se mi teda po tom rozjeli mega kontrakce,takže jsem pak dostala epidurál..já si porod pamatuji taky a ještě dost živě takže při představě že bych měla být ted těhotná a jít zase rodit mám osypky :sweat_smile:
29. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Teri já klystýr neměla :wink: došla jsem si sama :grinning:
29. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
tak já jsem klystýr měla, jako živě si to už moc nevybavuju a kdyby to bylo tak jak poprvé tak z dalšího těhotenství nemám strach epidurál jsem ani nestihla. :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
já klistýr taky neměla, nějak mě nekontrolovali a když mi dělali ráno monitor, tak už jsem rodila, tak to nestihli, ale došla jsem si taky sama a žádná havárie se nestala. I jsem se na to ptala :grinning:

káťo to jo, i když pro mě je ještě horší třeba luxování. Nejradši mám praní :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Evi jj praní je fajn :wink: :grinning: :grinning: luxováni mi neva,ale špuntovi jo a moc :sweat_smile: :grinning:
29. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
káťo :grinning: ale na praní se shodneme :grinning:
29. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
evul to je divný, vůbec jsem tě tam nenašla, fotku tam máš pěknou, tak bych tě určo poznala, to je divný

a Sun tam teda taky nevidím :confused:
29. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
charlie tak jsme se našly :grinning:
29. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
evul no my jo, ale co sun? :slight_smile:
29. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
na mě jaksi padá únava či co, jdu se zatím natáhnout, tak pa
29. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
charlie: koukni ke mně do přátel a najdeš jí tam. :wink:
29. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.