• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
blani: ještě jsem chtěla pochválit Marečka, je to malej šikulka :slight_smile:
29. led 2010 v 17:56  • Odpověz
no u mě tlačení docela dobrý i mě pak doktorka a asistentky chválily :grinning:
29. led 2010 v 17:59  • Odpověz
no mě sice chválily, ale tak jednoduchý to nebylo. paní sice říkala at zatlačím pořádně, že už stačí jednou a je venku, snažila jsem se tlačit, ale pud sebezáchovy mi říkal, že exploduju jestli ještě přitlačím :grinning:
29. led 2010 v 18:01  • Odpověz
sun: :grinning: :grinning: no ty pocity jsi popsala správně. :grinning:
29. led 2010 v 18:03  • Odpověz
Kat malýho kojim tak 5x-6x denně :wink: zatím máme jen v poledne zeleninu(případně masozeleninu)a :slight_smile: jinak jen tu kozu a :grinning: teď začneme s ovocem :slight_smile:
Blani Mareček je kabrňák :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Evi příští porod manža určo stihne :wink:
29. led 2010 v 18:05  • Odpověz
29. led 2010 v 18:05  • Odpověz
káťo jestli ho tam ještě dotáhnu :grinning: myslím, že byl nakonec rád, že to tak dopadlo, jak vidí krev, jde do mdlob
29. led 2010 v 18:07  • Odpověz
Evi, Kači, děkuju :slight_smile:

Sun :grinning:

Evi, já myslím, že od hlavy skoro nic nevidí :wink:
29. led 2010 v 18:16  • Odpověz
Evi ono při tom tý krve zase tulika nejni :wink: teda aspoň u nás nebylo :slight_smile: a dyk se dolů nemusí dívat ne? se bude koukat na teba a kromě toho mu to v tu chvilku ani nepřijde :slight_smile:
29. led 2010 v 18:17  • Odpověz
no já jsem si taky myslela, že tam není moc krve než jsem vyděla dr. boty :grinning: tak nam tatka zdrhnul do hospody na tradiční páteční mariáš, za chvilku půjdem koupat a chrnět a já začnu balit zítra na plavčo.
29. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Sun :grinning: tak já se Dr. na boty nekoukala :grinning: :grinning: no ona mě vlastně stejně rodila PA :sweat_smile:
tady je něco pro zasmání :wink: našla jsem to ma MMB v receptech:
Jediná dobrá rada, kterou skutečně letos potřebujete:
Miluji tohoto lékaře!

Otázka: Doktore, slyšel jsem, že kardiovaskulární cvičení může prodloužit život.Je to pravda?
Lékař:: Vaše srdce je přesně určeno pro určitý počet tepů a tím to končí…neplýtvejte jimi na cvičení. Všechno se jednou opotřebuje. Zatěžování srdce Vám život neprodlouží, to je jako kdybyste si myslel, že když budete autem jezdit rychleji, tak Vám déle vydrží… Chcete žít déle? Dejte si šlofíka.

Otázka: Měl bych jíst méně masa a více ovoce a zeleniny?
Lékař: : Musíte tento problém uchopit s logistickým efektem. Co jí kráva? Seno a zrní. A co to vlastně je? Zelenina. Takže steak není nic než efektivní mechanismus jak dostat zeleninu do Vašeho systému. Potřebuje zrní? Jezte drůbež. Hovězí je také dobrým zdrojem listové zeleniny (neboť kráva žere trávu). A vepřové žebírko Vám dodá 100% doporučené denní dávky zeleniny.

Otázka: Mám snížit denní přísun alkoholu?
Lékař: V žádném případě. Víno se vyrábí z ovoce. Brandy je destilované víno, tj. kromě ovoce se do těla dostane ve zhuštěné podobě. Pivo se vyrábí z obilí – klidně pokračujte v jeho konzumaci!!

Otázka: Jak si mám spočítat podíl tuku v těle?
Lékař: Máš tělo a máš tuk: podíl je jedna ku jedné. Ve dvou tělech je to dvě ku dvěma atd.

Otázka: Jaké jsou výhody pravidelného tělesného cvičení?
Lékař: Bohužel mne nenapadá ani jedna. Moje filosofie je: když mne nic nebolí – je to dobré!

Otázka: Jsou smažená jídla špatná?
Lékař: To neposlouchej! Dnes už se smaží na rostlinných olejích. Takže jak by to mohl ublížit další přísun zdravé zeleniny?

Otázka: Pomůže cvičení sedy-lehy posílit břišní svaly?
Lékař: Určitě ne. Když procvičuješ sval, jenom se ti zvětší. Takže jestli chceš větší břicho, pak ano.
Otázka: Je pro mne čokoláda dobrá?
Lékař: Jste blázen? Kakaové boby! Další zelenina! Je to nejlepší pohodové jídlo v dosahu!

Otázka: Je plavání dobré na figuru?
Lékař: Pokud je plavání dobré na figur, pak mi vysvětlete velrybu….

Otázka: Jsou pro můj životní styl nezbytné hezké tvary?
Lékař: Ano, ale zaoblené..

Takže, doufám, že toto vysvětlilo všechny pochybnosti, které máte o jídle a dietách.

A pamatujte si:
Život by neměl být cestou do hrobu s cílem dorazit tam v atraktivním a dobře opečovaném těle, ale raději občas uhnout z hlavní: v jedné ruce Chardonnay a v druhé čokoládu – tělo opotřebované, vyčerpané, ale s pokřikem "Páni, to byla jízda!!"

a.....
těm, kteří stále sledují co snědli, je zde poslední slovo o výživě a zdraví. Je to úleva znát pravdu po všech těch konfliktních nutričních studiích.

1. Japonci jedí méně tučného než my a netrpí tolik srdečními kolapsy jako my.

2. Mexičané jedí mnohem víc tučného než my a netrpí tolik srdečními kolapsy jako my.

3. Číňané pijí velmi málo červené víno a netrpí tolik srdečními kolapsy jako my.

4. Italové pijí mnoho červeného vína a netrpí tolik srdečními kolapsy jako my.

5. Němci pijí hodně piva a jedí spoustu uzenin a tučných jídel a netrpí tolik srdečními kolapsy jako my.

ROZUZLENÍ:

Jezte a pijte co chcete.
Přílišné přemýšlení a obavy jsou to, co Vás zabíjí.

Tak prcek se hlásí o koupání tak jdeme koupat :wink: papá
29. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Super, Kači :grinning:
29. led 2010 v 18:30  • Odpověz
:grinning: kači: :grinning: :grinning: :grinning:

no uvidíme, zatím to není aktuální až bude, tak ho přemluvím :slight_smile:
29. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Hanko, tak to jsi určitě byla ty, protože jsem musela na záchod a někdo byl ve sprše - svět je malej co? A ta protivný PA nebyla to dlouhá, moc hezká holka, dlouhé vlasy do culíku?? Tu bych bývala byla zabila :zipper_mouth: . Jak už potom přijel manžel a vyměnila se směna tak už mi bylo i líp psychicky, moc mě chválily a za pár zatlačení byla malá venku, ani šití mě moc nebolelo, pak jsem se o půlnoci dostala na pokoj - musela jsem ležet normálně na ženském, protože na poporodním nebylo místo, Anetka byla na novorozeneckém a druhý den nás daly na pokoj, ale co spadá pod porodní sál 1. Ale to už mi bylo jedno, jen že tam byly dvě úplně mlaďounké holky, které pořád brečely, že nemají mlíko, pořád volaly sestru, tak se člověk moc nevyspal. Ale v pondělí v 10 už jsme byly puštěné domů a v půl 1 byli i s taťkou doma.

Je to pryč, ale představa dalšího porodu mě děsí a to jsme chtěli začít už brzo, až bude Anetce rok - holt biologické hodiny u mě netikají, ale bouchají jako orloj :sweat_smile: .

Tak my už jsme napapkaný, taťka krmil, tak já jdu uspávat, ještě nakouknu - snad...
29. led 2010 v 19:11  • Odpověz
Já mám taky vtip - stařenka povídá mladíkovi: Hochu, když mě pomiluješ dám Ti svůj mobil. Tak kluk se nerozmýšlí, babču pomiluje. KDyž je po všem, tak babka povídá: Piš si synu, 777.......
29. led 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
iivik, dobrý vtip, si mě pobavila
jinak já také rodila u Apolináře na por. sále 2, ale u mě to pak bylo ukončeno akutně sekcí :pensive:
29. led 2010 v 19:15  • Odpověz
:grinning: dneska je to tu samej vtípek tak u nás už se chrní (tuk tuk :grinning: ) a mamka jen co spalí na plavčo si načne vínečko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 19:24  • Odpověz
autor
no, tak my usínáme, zase se furt točí na břicho, mu to ale v tom pytli nejde :confounded:
jdu si umýt hlavu, vykoupat Anetku a zasednu na chvíli k televizi, mám toho nějak dost po celém dni :rolling_eyes:
29. led 2010 v 19:27  • Odpověz
to se to ted vtipkuje, když už máte po...... :grinning:

tak se mi nela vyspala, spala od půl7 do půl8 ted čučí a půjde v 10 mám to jak andara :grinning:
gzvvvbztfgbrfvžř bbbbbbbbbbbbbbR nmnýíáj - tak to vzkaz od nely
29. led 2010 v 19:32  • Odpověz
faljdkadf alllaaaaaaaaaaaa vzkaz pro nelču :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Iviku, dobrej vtip :grinning:

My ještě nespíme, jsem se snažila, ale rozčiloval se u toho, tak jsem ho dala do židličky a dívá se na zprávy :sweat_smile:

Šmouli, a proč jsi jí o té půl 7 dávala spát? Nešlo jí udržet, aby pak už spala nočním spánkem?
29. led 2010 v 19:42  • Odpověz
blani to už nešlo, plakala a plakala a měla téměř zavřené oči, tak jsem ji dala spát, jsem si myslela že se třeba nevzbudí ale vzbudila. Ani nejedla tak jsem ji dala ted kaši a vysosla 250, měla hlad chuděra aůle nespí ani po kaši :unamused:

já teda byla od půl 6 do půl7 na oslavě u kámošky a když jsem přišla tak manža šel pro změnu plavat (bazén) a už mu plakala

evule ještě hraju - happy island
29. led 2010 v 19:52  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás se už spí, manža v hospodě, no klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kde ty hry tam jako hrajete? Mě to není jasný, kde to je
29. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
tak jsem se těšila na to víno a já blbec jsem si koupila sladký :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj takovej tlamolep. tak já jsem tam ještě žádnou hru nehrála většinou tam jen hážu fotky a jdu tam když mi někdo písne.
29. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
sun zrovna jsem si četla že si otevřeš vínko a hned si řekla, jé ta se má, taky bych si dala, ale žádný tu nemám :confused: No a ty máš nakonec takovej bliv, chůdě :sweat_smile:
29. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
jo jo když je blbá hlava trpí celý tělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak příště,kdybych vzala alespon polosuchy :rolling_eyes: dneska zase v tý televizy nic není, tak tu projíždím golfky a taky se musíme rozhodnout už s tou sedačkou nějak filipovi začíná přerůstat hlava :sweat_smile:
29. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
šmouli: já farmu a rybky a restauraci :grinning:

charlie:tak si nahoře vpravo zadej do vyhledávání: Happy Aquarium, Farmville atd. mělo by ti to najít.
29. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
sun a máš už nějaký golfky v oku?

evul jdu na to, v tv je fakt prd, takže nudááá
29. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
no, tak Luky už spí, já si jdu dát asi pivko, jenom skleničku na slehnutí :slight_smile: , vínko mi moc překyseluje žaludek, nějak mi moc nesedí, jsem po 2. těhu totální abstinent :confused:
29. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
sun, my máme (zatím s nima jezdíme jen doma, ale na jaře půjdou do terénu ven) Peg Perego Pliko P3 a jsou super. Zatím v nich mám Lukyho třeba v kuchyni, když vařím, vždycky na chvilku, teď už se bojím, aby nevypadl, ale jsou super. My jsme je kupovali ještě když jsem byla těhu, byla na ně na internetu akce, tak jsme je vzali už takhle brzo, no ale uteklo to a v dubnu už je prubnem venku, všichni je chválí, tak doufám, že to bude v poho a taky jsme chtěli nějaké kvalitní, budeme je brát do Chorvatska a na různé výlety, tak aby něco vydržely, myslím, že jsou pro prcka fajn :slight_smile:
29. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.