• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ježiš co to je za hry? To jsou ptákoviny.... Nechce se mě teda do toho pronikat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
katul tento typ mě doporučovala kamoška, ale já bych nejradši aby ten golf měl spojenou rukojet, ale to mám asi smolíka, protože asi nebude zrovna dvakrát skladnej...
29. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
nic konkrétního zatím nemám, ale taky chci tu spojenou rukojet, no já si cenově představuju tak do 3000,- jinak ty peg perogo jsou pěkný barvičky, mě když už by se líbily tak mají blbý barvy no času do léta dost tak snad nějaký pěkný vyberem.
29. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
katul a jakou máte barvu toho golfa?
29. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
Šmouli, aha. No ono i že nejedla, tak to udělalo svoje, že nebude spinkat. Tak ať ti brzo usne :wink:

Kat, ty se mi taky líbí :wink:

Jdu se věnovat škole, tak dobrou noc :slight_smile:
29. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
já půjdu na veletrh se mrknout a snad tam něco vyberu... To ale bude fuška to projít a podívat se po nějakým vhodným typu :astonished:
29. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
charlie: jj jsou to ptákoviny :grinning:
29. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
evul asi by mě i bavily, ale nechce se mě to studovat :grinning:

tak a ted mě manža volal novinu, že se jeho brácha bude v dubnu ženit, no tak je z toho vyvalenej, že mu to sdělil kamoš a ne on :sweat_smile: haha
29. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
charlie: jasně chápu, ale kdyby jsi chtěla začít,tak se klidně ptej :grinning:
29. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
Tak holky, usínání zase hrůza, od půl 8 skoro do půl 9, nejdřív si žvatlala v postýlce, oči jak knoflíky, ruce nohy šup, šup. Pak se začala točit na bříško, ale to se vždy ublinkne, pak začala brečet. Je brečavá už 2 týden - nemůže jí něco být??? Ve středu jdu k doktorce, tak jí to všechno řeknu - už jsem z toho napalici....

teĎ jsem si umyla hlavu, zítra jdeme k manž. rodičům a navíc jsem to odpoledne dostala, záda mi bolí už teĎ, náladu mám pod psa, nejradši bych zítra teda zůstala doma :confounded:

Tak klidnou dobrou noc...snad doufejme
29. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
evi oki

ivik tak snad se to spraví

já mažu na kutě, tak dobrou dámy :slight_smile:
29. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
golfky máme tyrkysovou modrou v kombinaci s kárem (černo- bílá drobná kostička), vypadají pěkně, zítra vyfotím a dám do alba :slight_smile:
tak jsem ještě pověsila prádlo a jdu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrou :wink:
29. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
čau tady se ještě nespí :confounded:

charlie jsou to ptákoviny ale není to tak hrozný, mám kočičky a pejsky a musíš je denně krmit a čistit hoví a to samé u akvárka a na islandu si zařizuješ svůj ostrov to mě baví konkrétně nejvíííc a holky zas ne. Já ti pošlu žádost a bud se jukneš nebo ne!! U nás to hraje celá rodina a boleslav :grinning: a běda jak nenakrmím ...někdy mi plavou ryby břichem hore :grinning:
29. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
:dizzy_face: už jdeme na kutě!! tak dobrou hojky!! :slight_smile: :wink:
29. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
dobrouuuuu :slight_smile:
29. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
dobré ráno,
tak mi za chvilku vyrážíme na plavčo, zase tam hnusně fouká no to musí být pořád něco se mi zdá, že se to střídá mráz vítr sníh atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude cesta.
30. led 2010 v 07:30  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: .

Sun, ať tu cestu zvládnete :wink:

My jedeme odpoledne k tetě.
30. led 2010 v 09:32  • Odpověz
ahoj holky, tak koukám, že máte některé návštěvní den. :wink:
Venku je krááásně, svítí sluníčko.

šmouli: ostrov nehraju, to mě nějak nechytlo za to farmville, to je jiný kafe :grinning:
30. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Evi, u nás teda vůbec nesvítí :frowning2:
30. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Holky myslíte, že když už vítek papká 14 dní zeleninku pěkně , že mu můžu dát ten žloutek?
A ajk vaříte rýži k zelenince?
A u nás taky nesvítí oskar , sněží a fučí :unamused: ¨
30. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Petulko, nevím, já jsem dala maso až tak po měsíci, ale možná se po těch 14 dnech už může. Rýži jsem ještě nedávala, ale uvařila bych ji normálně jak pro vás.
30. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Petul myslím že žloudek už klíďo můžeš :wink: tos mi přopomněla že jsem ho dneska taky chtěla dát :wink: :grinning: :grinning:
Sun tak šťastnou cestu a užijte si plavčo :wink:
Evulko u nás taky šajní oskar :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Holky my máme všechno domáci,jak maso tak vajíčka tak vetšiny zeleniny, tak já myslím, že to vajíčko mu můžu dát :wink:
Kači a s čím Honzíkovi dáš ten žloudek?
30. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Petul normoš mu ho zamícham do zeleniny :wink: propasíruju ho přes sitko a zamícham do papáníčka :slight_smile:
30. led 2010 v 11:17  • Odpověz
káťo to je super, to sluníčko co? Mlaďas chrápe venku :slight_smile:

já dělám langoše, těsto už pomalu bude zkynutý, tak půjdu smažit :grinning:
30. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Holky, dala jsem ty fotky z ateliéru semka http://picasaweb.google.com/home Snad vám to půjde, když ne, budu muset prozkoumat dál, jak to funguje.
30. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
30. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Já to vidím, tak to zkuste. A zkuste, jestli ty fotky jde ukládat = krást :sweat_smile: . Díky.
30. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
blani: jde mi to, jdu si prohlížet :slight_smile:
30. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
tedy Blani, fotky náááádherný, fakt jo. Moc hezký. A je ti Mareček strašně podobnej :wink:
30. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.