• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Evi, díky. Taky z nich mám radost :slight_smile:
30. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jedeme k té tetě, tak pa :slight_smile:
30. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Juuuuuu Blani, to je nadhera :dizzy_face: fakt moc povedeny fotky, slusi vam to a Marecek je roztomilej, ja se smeje a ma krasny ocicka -je jak panenka, pardon panacek :grinning:
30. led 2010 v 15:09  • Odpověz
jé blani krásné fotečky, Mareček je boží a je celej ty. Moc vám to tam sluší :slight_smile:

My byli dopo plavčit, odpo byla prabába vozit a my balili na hory. Ted dobaluju poslední krávoviny a zítra ještě nakoupit a v pondělí jedem.

Koukám, že tady nikdo, tak já jdu zas balit :wink:

Andar ještě se dívám, že máš v pase moc hezkou fotku, byli jste se taky někde fotit? Máš někde fotošky?
30. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Charlie-to fotil bracha, ma zrcadlovku Canon :wink: ale jinak fotky mam na rajceti, do ip ti poslu odkaz :wink: Musim tam dat zase novy.
30. led 2010 v 18:09  • Odpověz
ahojky, tak u nás konečně klid a snad bude do rána. :grinning: blani krásný fotečky super je ta první a pak s tím kloboukem mareček teda hází grimasy :grinning: a je teda celej mamka. :wink: moc pěkný. jo a zkopírovat mi to šlo normálně tak jedině zamkout jestli to jde. já jsem ted pozamykala galerku, ale jsem tam těch zámku naházela nějak moc :sweat_smile: to musím dát nějak do kupy.
30. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Holky, díky :slight_smile: . Se tady dmu pýchou, že je Mareček celej já :grinning:

Sun, já jsem se na to pak ještě dívala a nedala jsem to do veřejnýho alba, takže nejspíš se tam nikdo nedostane, jenom ten, komu dám ten odkaz. Tak snad by to mělo být v pohodě.

U nás se uslo až o půl 9 :confused: . Teď tady s manžou řešíme plány baráku a vůbec tomu nerozumím :sweat_smile:
30. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
blani: vy budete stavět? :wink:
30. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Evi, jo jo.

Dobrou noc, holky :slight_smile:
30. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
blani, moc hezky fotecky, fakt ze jo :wink: jste krasna rodinka :slight_smile:
30. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my byli dnes u manž. rodičů, bylo to fajn, nemusela jsem vařit, ani mýt nádobí. Malá dnes brečela míň, s usínáním zase boj, ale spí už od 3/4 na osm. Já už zalézám taky, musela jsem ale vydržet na svůj oblíbený film co šel na jedničce.

Teda Marečkovi to hrozně sluší - krásné fotky jsou to. Já bych chtěla Anetku vyfotit, až jí bude rok, abych měla památku.

A holky, probudí se vám taky děti v noci pláčem, když mají hlad? Naše teda jo a s ní asi i půl paneláku.

Tak dobrou noc - kdyby se teď chtěla vzbudit na mlíko, nezlobila bych se.
30. led 2010 ve 23:18  • Odpověz
Dobré ránko.

Andrej a Iviku, děkuju :slight_smile:

Iviku, probudí se a pobroukává, dám dudlíka a mrčí dál, tak si ho vezmu a hnedka kojím. Moc brečet nestihne. Ale když ho přebaluju, tak to jo, to řve :grinning: . My jsme chtěli Marečka vyfotit ještě dřív jako větší miminko a potom taky na rok, ale uvidíme, jak to dopadne dál.
31. led 2010 v 08:45  • Odpověz
Bré ránko
Jak se všechny máte???
U nás děs :unamused: včera odpoledna jsme přišli z prochajdy a malej začal zvracet :pensive: nejdřív zeleninku co měl k obědu a pak i mlíko po kojení a pak ještě jednou a tak jsem volala tej kamarádce dětskej sstřičce a ta poradila takže takže jsme mu dívala po 10-ti minutach studenou neperlivou minerálku po lžičce a pak taky po lžičkach Smecku(kvůli cukrům) jenomže jak jsem z toho byla celá mimo tak jsem blbě poslouchala a místo jedné lžičky jsem dávala 3-4 a tak se Honzík v 10 večer znova poblinkal :sweat_smile: takže jsme museli začít od začátku 1 lžička/10 minut a to až do půlnoci a pak nechat malýho usnout a v noci dávat 20 ml studené minerálky po dvouch hodinach a teď přes den může taky po 2 hoďkach nejvíš 50 ml MM nebo mrkvičky či rýžové kaše :pensive:
takže nám držte palečky ať je malej brzy fit zítra jdeme k Dr.
31. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Kači, teda, chudáček malinkej. Ať je brzo fit :wink:
31. led 2010 v 10:00  • Odpověz
tedy Káťo to je chudák. Doufejme, že ho ta mrkvička nebo rýže trochu ucpe

blani: a jakej máte projekt? Děláte si sami nebo od firmy?
31. led 2010 v 11:07  • Odpověz
pěknou neděli,
tak u nás noc hrůza jsem myslela, že bude zase po koupání chrnět jak dudek a v půl jedný budíček a strašil tam do dvou :angry: a ve 4 znova a pak v 7. od tý doby jsem ho zkoušela dávat spat a nic. no ted už ho nechám do oběda a po obědě půjde do postýlky.
kači tak at to je brzo dobrý, třeba mu jen něco nesedlo. :wink:
31. led 2010 v 11:09  • Odpověz
sun: asi ten úplněk co? :grinning:

my noc krásnou, se divím. Spinkal do 7 a pak do 10 :grinning:
31. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Holky díky :wink: teď na chvilku usnul :dizzy_face: rýžová kaše mu nejela teda vůbec a tak dostal trochu MM z flašky :wink: ke koze ho bohužel ještě dát nemůžu :frowning2: páč by se přepapal moc a zasa by blinkal :pensive: teda povím vám to teda byla noc :confused: spala jsem asi 3-4 hodinky a nejdýl asi 1 a 1/2 hoďky v kuse :rolling_eyes:
Sun koukam že jste si taky v noci "užívali" co? :confused:
31. led 2010 v 11:18  • Odpověz
autor
dobré ránko, koukám, že tady byla jedna noc lepší než druhá :confused:
my taky nic moc, spíše lépe řečeno spíš já, Luky ten usnul v 19h a spal do 4,20h pak kojo a pak spal do 8h, takže to jako fajn. Ale já mám zase nějaké rozhozené spaní, jdu si normálně lehnout a nemůžu zabrat, třeba hodinu ležim, no hrůza. Včera jsem byla nějaká hotová, tak jsem zalehla poo ve 14h a do 15h jsem čučela, a včera jsem šla spát v 22,00 a usnula před 24,00h, no je to normální? Je mi horko, jakoby návaly, no nevim, asi se ve mě melou hormony nebo co :rolling_eyes:
Evi píšeš, že byl úplněk, no nevim, takovýdle stavy jsem nikdy neměla :confounded:
31. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Kat to se mi taky sem tam stává že chci spát a nejde mi zabrat :rolling_eyes: to je pak dyky k nsr. že? :wink:
31. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Teda holky, to vás lituju. Já lehnu a za chvilku spím :grinning:

Jsem si musela jít pro bundu a zakrýt se dekou :sweat_smile: . Máme v ložnici otevřený okno, Mareček spí v korbě a mně už je pěkná kosa.
31. led 2010 v 11:34  • Odpověz
autor
no, to je, prcek to řeže a já jako nic a pak jsem ráno hotová, se mě někdo zeptá, jak to jak mi malý spí. Já mu řeknu, že spí dobře, no tak co prý dělám :unamused: . Fakt si člověk neporučí, dneska se jdu pořádně vyvětrat, máme sice všichni rýmu, Luky stále, ale nemá teplotu a dnes nemá být takový mráz, tak jdeme ven, to by bylo, abych to dneska nezmákla :grinning:
31. led 2010 v 11:34  • Odpověz
autor
Blani, tak to Ti tiše závidím :pensive:
31. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Kat přesně :wink: :grinning: :grinning: tak snad se dneska řádně unavíš :wink:
Blani :wink: šťastná to žena :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Kat, tak se snad dneska unavíš.

No jo, asi su po celým dnu zmožená, že padnu a spím :grinning: . Pokud mi to v hlavě nešrotuje, tak je to v pohodě. Před státnicema se k vám přidám :sweat_smile:
31. led 2010 v 11:52  • Odpověz
tak náš prďola už taky spí venku v kočárku :wink:

kat:já nevím, jestli má úplněk nějakej vliv. Možná na někoho jo :grinning:
31. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
tak už máme konečně klid :rolling_eyes: no možná na tom úpľňku něco bude, on si vždycky lehl a né a né zabrat. a nebo zuby tak já pořád čekám na ty přední a oni se nám klubou horní řezáky má tam už pěkný boule a jde cítit i po přejetí na patře :grinning:
31. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás noc nic moc, probudila se ve 3 na jídlo s pláčem, ale prý i v noci se točila, manžel jí rovnal snad 20x, ráno byl úplně hotovej - já to všechno zaspala. Taky se Vám stává, že když víte, že nejste doma samy, spíte tvrději? já teda jo. V poledne snědla oběd a usnula na 3/4 hodiny a už je zase vzhůru.

Já si myslím, že těch 14 dní co je brekavá to snad musí být taky ty zuby. Vždycky se probouzela povídáním (kromě noci teda) a teď pořád s pláčem. Pořád jí to kontroluju a nic, snad se to už brzo prořízne.

Tak asi půjdeme ven, je u nás sluníčko (zrovna)
31. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
Iviku, ne, mě vzbudí každý zamrčení. Sluníčko závidím :slight_smile:
31. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
ahojky holky chtela sem se zeptat myslite ze muzu paralen nebo inalgin kdyz kojim?? diky za odpoved :slight_smile:
31. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.