• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Poklade-jeden urco, mne kdyz bolel zub, tak jsem volala do porodky laktacni poradkyni a rekla, ze muzu 3 denne a po kojeni :wink:
31. led 2010 v 15:02  • Odpověz
Blani teď jsem zkoukla fotečky a jsou úúúžasnýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc moc moc vám to tam sluší a fakt je ti Mareček děsně podobnej :wink: a ty fotečky na tej kožešině jsou bomba :slight_smile:
31. led 2010 v 15:45  • Odpověz
Kači, moc děkuju :slight_smile: . Tu kožešinu si užíval aji on sám, moc se mu líbila. Paní fotografka říkala, ať mu nějakou koupíme dom :grinning:
31. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Dívám, se na čt1 na dokument o rození, jeslích a školkách. Zajímavé. Teď tam říká jedna sestřička (či co to je), že děti vstávali na 5 hodin ráno :confused: . Že ona šla na 6 do jeslí a už tam některé děti čekaly
31. led 2010 v 16:09  • Odpověz
Mareček má plno práce :grinning: . Ve 3 jsem se ho snažila uspat a prd, tak snad se teď tím plazením unaví a usne mi u koja. Ale silně o tom pochybuju :sweat_smile:
31. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Uf, to byl zase boj. Pořád má něco důležitějšího na práci, než spát, hlavně že na oči už vůbec nevidí.

Máme tady nádherny červánky :dizzy_face:

Vidím, že si tu kecám sama se sebou :grinning:
31. led 2010 v 16:56  • Odpověz
tak my jsme strávili odpoledne u našich, alespon měl malej o zábavu postaráno a já chvilku klid. ted tady zápasý se syrovou mrkví. jo poklade parelen můžeš i brufík.
31. led 2010 v 17:26  • Odpověz
ahojky,

díky andar za odkaz, mrkla jsem, krásný fotky

my máme po celým baráku bordel na entou, všude nějaká taška, boty, jídlo, lyže, hrůůůza. To jsem zvědavá, jak se nabalíme :grinning:
Zítra to bude prča to nacpat do auta.
Kočky z toho mají prolízačku.

A koupila jsem si boty, nový pohory, od Salomonu, jsou supr, tak doufám, že i ve sněhu a tak, obstojí, jsou vysoký s goráčem, tak by měly :grinning:
31. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Charlie, aspoň že kočkám se to líbí :grinning:
31. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Pořád tady nikdo není :confused: ? Jenom já tu furt straším :sweat_smile: .

Charlie, užijte si hory :wink:

Jdu se učit, dobrou noc :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
No holky, kde všechny jste :confused: ? Si tady už od včera povídám sama se sebou :frowning2:
1. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
tak z noci si pamutuju jen pořád nějaký kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže nic moc. dneska se musím vrhnout na úklid po víkendu to tu vypadá. u nás svítí sluníčko za oknem to vypadá dobře, ale venku je pěkná kosa brr. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
tak u nás od včera večer sněží a sněží docela hustě pořád. Taťku máme teď pořád v práci,tak ho skoro nevidíme.

blani: jsem se včera ptala na ten domeček? Jestli si děláte sami plánek nebo od firmy?
1. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Konečněěěěěěěěěěěěě :grinning:

Sun, tak ať ti jde uklízení od ruky :wink:

Evi, a co dělá manža, že je pořád v práci? Plánek si děláme v podstatě sami. Měli jsme plno časopisů s typovýma domkama a za boha jsme si nemohli vybrat (všechny si jsou moc podobný a má je skoro každej - v různých obměnách). Pak jsme náhodně koupili časopis Dům a zahrada a byla tam ukázka jednoho domu, kterej nás uchvátil, tak podle toho to kreslíme. Taťka nám to namaloval v autocadu a teď už jsme to řešili s projektantem.
1. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Jo, Evi, a co ta lanolínová kůra, funguje?
1. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
a máte někde fotku? Abych měla představu? Jsem hrozně zvědavá co? :grinning:
dělá u ČD a jezdí frézou
1. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Evi, aha, tak to jo.
Fotku nemáme. Ani na těch stránkách se tam nedá dostat :frowning2:
1. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
Mareček teď objevil nabíječk na notebook :grinning:
1. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Čau holky :grinning:
Tak blani, budete stavět jo?? sami, nebo firma?? jinak co se týče stavění, přeji pevné nervy :wink: Vím o čem mluvím :grinning:
U nás je od půl noci jaksi řev, tak doufám, že je to prostě jen blbá noc a den a zítra bude vše ok, protože začínám mít blbýho tucha, že nám jdou opět zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vždyť čtyři mu zatím musí stačit na to jeho papání no ne???
1. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
helu: další zoubky? tedy ten vás za chvíli sní :grinning:
1. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky zdravim vás po víkendu..
Blani koukala jsem se ti na fotečky a jdou moc krásné :slight_smile:
1. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
no s takovou určitě :grinning: :grinning: :grinning: Stačí, když se mě občas zahryzne do cecanu, to bych mu nejraději nabančila, ale copak můžu :angry: :grinning:
1. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
helu: tak to musí fakt bolet, kanec jeden :grinning:
1. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Heli, teda, vy budete mít za chvilku plnou pusu zoubků :wink:
Stavět budeme sami. Pevné nervy to chtít asi bude, to mi je jasný. Několikrát jsem četla, že když manželé přežijí stavění, tak už potom všechno :grinning: . Já se na to ale vůbec netěším, já su hrozně línej člověk a někde míchat maltu či co já vím co... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani, moc děkuju :slight_smile:
1. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Blani a pozemek už máte?
1. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
jééé, tak to já bych raději makala na stavbě :grinning: , než vařila pro chlapy :stuck_out_tongue_closed_eyes: což jsem musela :unamused: Já miluju když si dám pořádně do těla a ještě ke všemu mezi chlapama :grinning:
1. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Evi, jo jo. Jenom se na něm do května dělají sítě.

Heli :grinning: , tož to já ne :grinning: . Mě na to moc neužije :sweat_smile: . Sice manža říkal, že nic nebudu muset dělat, ale to teda nevím...
1. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
tak to je super, to brzy začnete co?
1. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Evi, jo jo, chtěli bysme na jaře :slight_smile:

Mareček mi teď usl, tak se jdu chvilu věnovat učení.
Venku začalo krásně svítit sluníčko, tak odpoledne vyrazíme ven. Teď tam je ještě dost zima, ale po o bude líp :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Čus bus autobus :grinning:
Tak dnešní noc byla už v poho :dizzy_face: a teď jsme přijeli od Dr. a tak mu píchnul včelku(Synflorix) a prohlídnul ho a tak to vypadá že mu asi nesednul ten blivajzík co jsem mu ucmudila v sobotu na oběd :sweat_smile: :grinning: teď tu chrápe v autosedajdě :sunglasses:
Charlie užij si hory :wink: :slight_smile:
Blani jééé stavba :slight_smile: no aspoň budete ve svým :wink:
Heli no mě spíš baví to vaření pro ty chlapy a kór když pak chválí že jim to chutná :grinning: :grinning: a tééééda to bude mít za chvilku Štěpánek zubů plnou pusu :dizzy_face:
Evi to je blbý že máte taťku furtka pryč :unamused:
Včera mě malej kousnul do malíčku :confused: a bolelo to jako sviňa :sweat_smile: a to má jenom jedno zubisko :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.