• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
čus - my byli taky dnes u dr. a konečně máme 2. hexu a 2. synflorix, tak snad nebude velká reakce, už teď byl uřvanej až až, musela jsem ho teď uchovat ke spánku, mydlil si očička a přitom nemohl zabrat :frowning2:
1. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Kačí tak snad nabude mít Mareček žádnou velko reakci :wink: Honzule si taky mydlí oči a kňourá tu a ne a ne zabrat :pensive: a teď co ještě začal dělat :pensive: při koju se na chvilku pustí a úplně se prohne,zakloní hlavu a mydlí s ní sem a tam a přitom se usmívá :confused: a pak jak jsem ho odtrhla aby se nepřejedl tak řval a taky se zakláněl :confused: dělají vám to taky prckové????????????????????
1. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
tak mám zatím jen kuchyň jenže tam vařím tak můžu pak začít znova no já mám dneska teda nerva přijde mi, že je tu všude strašnej bordel a přitom mi příjde, že nedělám nic jinýho než uklízím jednu stranu uklidím a z druhý už se hrne zase čurbes :angry: :angry: :angry:
kačenko mám na tebe dotazek skrz ty daně. prosímtě počítá se do přiznání i mateřská a rodičák?
1. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Mareček spal 2 hodiny :confused: . Já jsem to po hodině učení zalomila a šla si lehnout k němu :sweat_smile: :pensive:

Kači, a cos uvařila Honzíkovi, že mu to tak nesedlo?
1. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
Sun tak to jsi dobrá že jsi se pustila do úklidu :wink: já se taky k tomu musím dokopat :stuck_out_tongue_closed_eyes: chtěla jsem teď o víkendu,ale kvůli prckovi z toho sešlo :pensive: :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Kačenko, tak ať je Mareček bez reakce :wink:
1. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Blani tak to je super že sis s malým dáchla :wink: :slight_smile: jinak no malej měl kukuřici+brambor+hrášek a brambory a + teda ještě žloudek :sweat_smile: a tak si říkam jestli mu třeba nesednul ten žloudek :confused:
1. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
tak jsem našla, že mateřská ano rodičák ne je to tak správně? :slight_smile: jé taky bych si dáchla, ale ještě tady mám plno práce, ted si dávám v klidu kafíčko a jdu na druhý kolo. filip ted dopoledne vůbec nespí a po obědě vydrží tak 2 hodky tak je klid. jsem ho dopoledne zkoušela dávat dvakrát lehnout, ale byl hned na nohou a pak mi usnul, když jsem mu dávala zapít oběd :grinning: :grinning: kačí a už je honzíkovi dobře? už nezvrací?
1. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Kači, je to možné, jestli ho měl poprvé a to ostatní jídlo už znal. Taky e na žloutek chystám.

Sun, u nás by se toho taky našlo plno, co je potřeba uklidit, ale nějak mi už moc nezbývá čas. Volné chvíle jsou zaplácané školou. Ale dneska budeme muset vysát aspoň obývák :sweat_smile: . Jak Mareček leze pryč z té deky, tak mi to tady vytírá. A našel si nějakej drobeček a zkoumal ho. Ještě že ho nenapadlo to strčit do pusy :grinning: . Ale vysaju, až přijde manža, Mareček tady má ležení, tak ať ho chvilku nějak zabaví a nebo vysaje on :grinning:
1. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
Sun, já jsem taky hleděla, že Mareček spal tak dlouho. Ale nejspíš to bylo tím, že tady bylo ticho (nic nehrálo) a já si lehla k němu. To je nejspokojenější :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
Sun jj už je v pohodě :dizzy_face: zase řádí jako čert :grinning:
Blani no on už ho měl asi podruhé,ale asi mu hold nesedl :confused:
1. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
tak mám uvařeno, už jsem se i nadlábla a je mi fajn :grinning:
Taťku máme doma, tak blbnou s Davčíčkem

káťo,takže už je zase Honzíček v pohodě?

:wink:
1. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
Evi jj už mu zase kouká z každýho oka 10 rarášků :wink: :grinning: tak to je super že máte taťku doma :wink: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
káťo a já jsem zase ráda, že je Honzíčkovi líp. Chudák si protrpěl.
1. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
Evi taky jsem ráda že už je fit :dizzy_face: bylo to strašný :pensive: hlavně jak jsem mu nemohla dát pořádně najíst aby se nepoblinkal zas :frowning2:
1. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
káťo to jo to věřím, taky bych byla vyjukaná.
1. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
No vyjukanej byl on taky :sweat_smile: hlavně když šlo to jídlo jiným směrem než je zvyklej :confused: tak koukal jako bulíček :grinning:
1. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
káťa: no je to naštěstí pryč, teď už bude zase dobře :dizzy_face:
teď zrovna dokončuju kamarádce tu samou čepičku, co mám pro Davídka a rukavičky už mám hotový. Jejich Honzíček měl teď svátek :dizzy_face:
1. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
Evi tak to jsi šukulka :wink: :slight_smile: já se snažím udrncat řvouna a přitom se navečeřet :rolling_eyes: :grinning:
1. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
káťo, jo to se u nás taky praktikuje. Ale dneska byl nějak KO tak už 30 min spí :wink:
1. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
a děkuju. Teď budu objednávat přízi na jaro. Už se těším :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
Teda já ho asi prodam hasičům jako sirénu :confused: ten má dneska zase den :rolling_eyes:
1. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
Tak už přišel manža a vzal malýho na ruku :dizzy_face: :grinning:
1. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
výpomoc přišla :slight_smile: u nás výpomoc chrápe na gauči :grinning: se nedivím byl v práci včera od 23:30 do tří do dneška, to bych asi taky padala na hubu
1. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
Evi, to bych na hubu už dávno padla být tak dlouho v práci a ještě od takové blbé doby :sweat_smile:
A co ta lanolínová kůra? Je dobrá?
1. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
Ještě mám holky dotaz. Koupila jsem mraženou zeleninu pro Marečka, ale nevím, jestli mu ju můžu udělat :sweat_smile: . Je tam totiž petrželková nať. Asi jí tam moc nebude, ale přesto, nevíte, jestli to může?
1. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
blani: promiň,teď jsem si uvědomila, že jsem ti neodpověděla.Budu dělat dneska,tak dám vědět. Myslíš, že se toho může víc napatlat kolem nožiček?

jinak s tou petrželovou natí ti nevím, nerada bych ti poradila něco špatně
1. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
Evi, neva, já se zeptám znova :grinning: :wink: . Aha, jsem myslela, žes to už patlala, to už je delší dobu, co jsem to psala, že? Tak pak dej vědět. Myslím, že kolem nožek toho určitě můžeš dát víc :wink:

Já s tou natí taky nevím. Jako petržel se určitě může, ale ta nať... Něco mi říká, že ne. No, kdyžtak bych ju z toho vybrala a vařila bez toho. Já ju taky nemám ráda :grinning:
1. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
blani: tak pokud jde vybrat,tak jí radši vyber. Já bych to asi taky tak udělala.

No kůru udělám večer, aby byla přes noc :wink:
1. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
čus, měla jsem tady návštěvu, pak jsme byli venku a pak jsem uklízela kuchyň - nádobí a tak, však to znáte :grinning:

petrželová nať se může už od 6. měsíce :wink:

do daňového přiznání - jako ke zdanění se nepočítá ani rodičák ani mateřská, prostě se to nedaní, ale kdyby si na vás chtěl manžel uplatnit slevu na dani na vyživovanou manželku s příjmy do 68.000 Kč, tak do těch 68.000 kč se počítá kromě hrubé mzdy z práce, podpory v nezaměstnanosti i nemocenská a mateřská, ale rodičák už ne :slight_smile:
1. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.