• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
je díky kačí tak to jsem to blbě pochopila. známý vypočítala právě účetní, že by měla dostat zpátky kolem 15 to by bylo super. :slight_smile: no ta nat spíš, aby nezaskočila, martin to s ní minule přehnal v polívce a zakuckala jsem se s tím taky :grinning: ale pokud je na jemno tak nevadí.
1. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
Evi, myslím, že jo. Ještě jsem to teda nerozdělala, ale podle mě by to jít mělo.

Jé, Kačenka to ví :slight_smile: . Děkuju :wink:
1. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
Holky, jak řešíte, že vám jdou prcci po drátech/nabíječce? Já jsem to Marečkovi nechala na hraní :sweat_smile: , ale manža ho teď odhání - marně :grinning:
1. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
blani: my zatím nijak, nelezeme :grinning:
1. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
Evi :grinning: :wink:

Mareček mi po kojení vždycky ošmatlává a poplácává bradavku :sweat_smile: :confused: :grinning:
1. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
Blani - já ho nechávám okusovat zástrčku, když potřebuju něco udělat, jinak ho taky odháním :grinning:
1. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Kačenko :grinning: . Já jsem mu nechala tu nabíječku (krabičku) a byl spokojenej :grinning: . Tak já jsem byla spokojená, že je spokojenej a něco se mu líbí :sweat_smile:
1. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak Vás vůbec nestíhám dočítat.

U nás vše v poho naštěstí po očkování žádná reakce :slight_smile: .

Tak nějak se nám mění režim spaní. Dneska už třeba spíme, to je poprvé co usnula v sedm.Ale je fakt, že se ráno budí taky mezi sednou osmou což dříve se budila okolo osmé deváté. Tak jestli je to tím, tak uvidíme jaká bude noc. Byla hrozně unavená a úplně červená očka.

V kolik dáváte prcky spát?

Teď mám chvilku a pak zase do práce.

Dneska já blbá se z dobré vůle stavila u mamky a sklidila jsem to, že jsem hrozná, že já tam lezla. ach jo.

Tak jsem docela naštvaná.
1. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Kat, já uspávám mezi 7 a 8. A co se stalo u vašich?
1. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
blani, řekla jsem,že nebudu chodit plavat na ten bazen,kde máma pracuje a to se jí nelíbilo a potom, prej proč malý ohřívám jídlo nad párou a ne v mikrovlnce, tak jsem jí řekla, že prostě nechci v mikrovlnce a ona že jsem hrozná. A bazen jsem si našla s kamarádkou takový malí, je to takové rodinné a moc hezké. No je to normální
1. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
ahoooj děvčata!!!

sun - no ono se to vyplatí hlavně když chlap má hodně a ženská málo.

jinak musím dočíst

:slight_smile:
1. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
nazdárek šmouly
to, ale myslíš to společný zdanění ne? to už není, ale jak jsem měla loni nížší příjem a ještě si odečtu filipa tak z toho taky nějaká ta tícka kápne :wink: tak už konečně chrní (tuk tuk) to byl zase dneska boj :angry: a to si ještě chudák loknul ve vaně :pensive: když on je jak z divokejch vajec.
1. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Kat, aha :frowning2: . Mamka mi taky dává při každé příležitosti sežrat, že budu chodit s Marečkem plavat - v takové zimě, studená voda a kdesi cosi :frowning2: . Jestli je to normální, to nevím, ale u nás je to taky tak. Snad tě to aspoň trošku uklidní :sweat_smile:

Sun, lepší si loknout ve vaně, než v bazénku :wink:

Půjdu za chvilku spát. Dobrou noc :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
nazdárek,
tak u nás už zase padá ten bílej sajrajt :angry: už mě ta zima fakt nebaví. martin se dneska jede kouknout na kluky jak hrajou hokej tak se s ním svezem alespon si ve městě nakoupím.
2. únor 2010 v 07:44  • Odpověz
Ahojky holky,tak Vás po pár dnech s Vojtíškem zase zdravíme.Co se týče drátů a zásuvek,nenechávám ho na to šahat,ne vždy se mi to podaří hned,je děsně rychlý,ale chci aby věděl,už teďka že na tohleto nesmí.
Jinak už taky máme zoubek dole,a klube se další.Tak jsme včera koupila masážní gelík.
Jinak máme docela neklidné noci,ale není to zase tak hrozné,naučil se spát na břiše,tak se furt točí,jenže tak dlouho nevydrží spinkat a pak začne plakat.
Blani máte moc krásné fotečky. :wink: :slight_smile:
Taky si pořád sedá,ale ještě se přidržuje ručkami.
2. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . V noci jsem byla skoro furt vzhůru. Mareček nějak vyjekával ze spaní, tak jsem vždycky vyletěla, co se děje, a on klidně spinkal. Pak jsem taky několikrát nahazovala dudlíka a dost často kojila.

Teda, Andrejko, to je Vojtík šikula :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
tak u nás pěkná noc :wink: kojo v půl 2 a pak v 7 :sunglasses:
Andy gratulujeme k zoubku :wink: :slight_smile: nám už se taky klube druhej :dizzy_face:
Sun u nás to bílý svinstvo padalo v noci :confounded:
Blani asi se Marečkovi něco zdálo :confused: :wink:
2. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
Kači, asi jo.
2. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Dobré ráno..Andy gratulace Vojtíškovi k prvnímu zoubku..tak už jsme tu zbyli bezzubý jen my a Mareček od Blanky že? :sweat_smile:
U nás noc docela ušla buzení v 0.30-5-7..to už jsem jí nepřemluvila .. :slight_smile:
Dneska jedeme za těhotnou kamarádkou,jedu jí dát nějaké věcička po Sofince a taky chce po mě nějaký moudra-ovšem nevim zda si ještě něco pamatuji :slight_smile:
Holky kdyby jste slyšeli o víkendu tchýni,jsem myslela že už jí něco řeknu-prej at jí koupim pribináčka toho že určitě bude jíst,pak jí pořád nabízela koláč,pak zas at jí obložim polštářema at může sedět..no samý lepší,ještě že bydlíme 80km daleko :sweat_smile:
2. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Hani, jo jo, taky jsme ještě bezzubí :wink:
Teda, tchýni nezávidím, ale mamča je něco podobného v bled modrým :frowning2:
2. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
No a představte si holky,že já ten zoubek ani nenašla,ale babina.
Hani někdy ty názory ostatních opravdu stojí za to.Jindrův taťka malému azse nabízel džus a furt mu nosí pomeranče.Já raději mlčím.
2. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
No já taky radši mlčela,jeli jsme tam po 2.měsících tak jsem tam nechtěla něco říkat..jo a taky jí dala na lžičce pomerančovej jogurt,tak to si Sofča lízla,ale stejně jí nechutnal..myslim že sladkého a slaného si pak užije za celej život dost tak proč to do ní rvát hned od malička..
2. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
ahooj holky moje konikovy!
ja vubec nemam cas, jak delam do skoly, hlavne bakalarku a to vubec nevim, zda to do terminu odevzdani stihnu, ale zadnej stres, kdyz tak si to trochu prodlouzim no :slight_smile: co ty, blani? jak stihas a tak?
andrejko, gratuluji vojtiskovi k zoubku! :slight_smile:
hani, co sofinka a prujem? a co vy kaci? uz je honzik zdravy?
sabca ma dva zoubky nahore a jeden dole, jeste moc neprorezany :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Andrej, já teda z diplomky skoro ještě nic nemám, ale doufám, že to stihnu. Však ty to taky stihneš, ne? Do března je ještě čas :wink:
2. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
ahoj holky

to je děs ty rady :angry:
my dneska jedeme nakupovat s kamarádkou a jejím Honzíčke.Už se tak těším až vypadneme :grinning:
2. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Tak prcek šel na prošku s babi,ale koukala jsem že už jsou tu :wink: tak jsem toho zase moc nestihla :sweat_smile: se mi zdá že když je prcek beze mně na prošce nebo když spí tak ten čas strašně rychle utíká :confused: :grinning:
Andreasku jj malej už je fit :wink: :slight_smile: zase řádí jako čertík :dizzy_face:
Evi užij si nákupy a kamarádku :wink: :slight_smile:
Hani jj je lepší takové rady nekomentovat :wink:
2. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
ahoj

sun nene společné zdanění, to vím že už není.
kamarádka byla loni na matěřské a dostali 45tisíc , ale má 3děti -čím víc dětí tím víc peněz :grinning: :grinning:
my měli 36tis...taky dobrý-fáákt se to vyplatí :wink:
pak dočtu nějak pospíchám :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
blani, kdy vy mate termin odevzdani?
hani, to bych asi taky byla z tchyne cela divoka..
kaci, tak to je super, ze je maly zdravy :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
my zuby ještě nemáme :unamused:
2. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
smouli neboj, prijdou brzy :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.