• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Petulko, tak to nevím. Radí se sex, červené víno. Ale jestli to pomáhá....
10. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Andaro, hezké fotky :wink:
Můžu se tě zeptat, jestli na kontrole po šestinedělí kontrolují i moč? A taky na bříško - když stojím, tak je to celkem OK, ale jak si sednu, tak mám před sebou pneumatiku :sweat_smile: . Ale je to furt takové měkké (asi ta vytahaná kůže). Stáhne se to samo nebo mi to už zůstane :confused: ?
10. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
ahoj holcinky :slight_smile:
andarko hezke fotecky :slight_smile:
my dnes byli na prvni prochazce s kocikem a mala brecela, ale bylo to tim, ze byla pekne posrandirovana :grinning:
ted delam k obedu palacinky, mala spinka, tak je klidek :slight_smile:
10. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Já jsem uvařila kuřecí polévku. Mareček teďka po kojení okamžitě usl, takže mám taky klid :slight_smile:
10. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
Blani-po mne moc nechteli, jen vazeni, mereni tlaku u sestricky a Dr mne prohmatla na koze (jak se stahla deloha) a delala vnitrni utz :wink: .Tu pneumatiku mam taky, je mekka-je to proste vytahana kuze a myslim, ze se ztrati jen cvicenim a zpevnenim.
Jo a musim masirovat jizvu.
10. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
I na váhu se ptali :confused: ? Tak aspoň že nechcou tu moč, protože já jsem tu ampulku vyhodila :sweat_smile: . Hmm, s tou pneumatikou jsi mě nepotěšila. Jsem myslela, že to zmizne samo :sweat_smile:
A proč musíš masírovat jizvu?
10. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Blko, teoreticky se může břicho samo zatáhnout během dvou tří měsíců, ale hodně bude záležet na dispozicích. Někomu se stáhne a někomu ne. Rozhodně cvičením neuškodíš, ikdyž mám přímé břišní svaly doporučovali až po šestinedělí.
10. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Míšo, díky. Nám ke cvičení nic neříkali, takže jsem už na přímé břišní svaly cvičila. Sice 10 sedů lehů jednou za 2 dny není nic moc, ale i tak. Nemohla jsem si něco udělat? A šikmé můžu cvičit?
10. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Blko, šikmé se cvičit údajně dají. Já tedy necvičím, mám šestinedělí :grinning:
Akorát si hodít během dne pár pozdravů slunci, ikdyž nejlíp by bylo po ránu, ale to jsem vykojená a hladová a s plným břichem se to nedá :grinning:

Nám v porodce furt něco říkali, pokaždý někdo přišel, udělal přednášku a musela jsem podepsat, že jsem byla poučena :grinning:
10. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak papírů jsme taky podepisovali spousty. Ale o cvičení žádnej :grinning: . Ono tomu mýmu cvičení se ani cvičení říkat nedá :grinning:
10. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
jj, na bulovce jsme taky porad neco podepisovaly :grinning:
ja se napucla a ted jsem zrala na zdrimnuti.. asi to pujdu zalomit.. je tu tatka tak co :slight_smile:
10. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
No ono to cvičení je spíš pro zatažení dělohy a posílení pánevního dna, celkové dostání se do kondičky po porodu.není to nic extra, z čeho bysme měly krásný postavičky :grinning:
10. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Malej zas brečí, asi ty prdíky :frowning2: Vyčetla jsem, že to může být i z toho, že kojíme častěji než po třech hoďkách, což u nás bohužel občas je....ach jo, ale co dělat když chce po té chvilce zas mlíčko???
10. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Proč by měl brečet, když ho kojíš dřív než po 3 hodinách :confused: ? To asi kvůli tomu brečet nebude, ne. Přijde mi zvláštní, že by proto brečel :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
Heluli, to nevím, to se mi nezdá, některý děti jedí častěji a navíc v době růstového spurtu to může být i každou hodinu - hodinu a půl.

Jinak bolení může být i z toho, že mu při přebalování necháš delší dobu odkryté bříško nebo třeba po koupání atd. To by se z toho jeden musel zbláznit.
10. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ještě jsem chtěla, že jsem zatím dost nadšená z vázaček disana v kombinaci s něčím na vložení (vv. čč, froté ručníček), vázačky se krásně vytvarují kolem nožiček, i našich hubených a navíc se dají použít i opakovaně, vůbec se nepromáčí, tak je nechám pokaždý jen vyvětrat a nemusím je hned prát. Myslím, že hlavně ve vedru budou super.
10. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Prý že ty tři hoďky mají akorát na strávení mlíčka, když se to mlíčko nestráví tak pak bolí bříško, zarazí se prdíky....no každopádně, já bych ten řev nevydržela. Náš malej je jedlík a někdy mlíčko vyžaduje třeba dvakrát třikrát po sobě....
No už je u nás klid, leží v posteli a spokojeně kouká, tak půjdu za ním a třeba si schrupnem než přijde táta :wink:

na ty vázačky dáváš ještě Pulky nebo vlňáky, nebo necháš jen tu zavazovačku???
10. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jinak míšo máš pravdu, to bysme se z toho musely zbláznit :wink:
10. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Heluli, dávám PUL.
Ale říkala mi holka v látkovkách, že v létě dávala mezi vloženou plenu a disanu vlněný obdélník a že to v pohodě udrželo a bylo to vzdušné.

Jsem ten vlněný obdélník chtěla taky, ale zatím jsem ho viděla jen na bráně.
10. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
ahojky holky, tak já se taky hlásím celá, zatím nerodííííííííííím, jenom jsem neměla nějak čas sem za váma zaskočit :sweat_smile:
Vyrážím za chvilku zase ven, manža s Anetkou jeli na kole napřed, já je dojdu naší zkratkou :wink:
Jinak koukám, že jsou to radosti s miminkama, už je taky chci prožívat a i ty starosti, holky, strašně rychle to letí, teď řešíte, že nechtějí v noci spát a jak kojit a za chvilku budou ve školce :confused: :grinning:
zatííím, přijdu večer :slight_smile:
10. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Míšo, nevíš, jak je to se savostí bambusových plenek? Těch barevných 70x70? Jestli můžu dát jenom tu na novosklad a vydrží mi ty 2-3 hodiny.
Jinak ta zavazovačka by se mi líbila, jen kdyby se na ni nemusely dávat ty kalhotky. Jsem si prve myslela, že nemusí a pak jsem se dočetla, že jo. To mi přijde škoda.

Katulen, však už se ti to blíží :wink:

Ještě že jsme byli venku dopoledne. Teďka tady dlouho pršelo a celkem se ochladilo.
10. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
kat: tak už jen pět dní do termínu jako já viď? Máš i druhý termín?
10. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
blani: u nás naopak ráno hnusně,teď začalo svítit sluníčko, ale je dost studený vítr :confounded:
10. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Blani-aby ta jizva nebyla tuha, tak se ma masirovat,aby to bylo pruzny-ona mi na to sahala a teda au au, neprijemny, takze ten sex me vubec nelaka :unamused:
10. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
Evule, tady taky už sluníčko zase vykukuje.

Andaro, aha, tak to jo.
10. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
evi, no mám druhý termín 17.7. tak uvidíme, ale já si myslím, že to bude až někdy ještě po 17.7., cítím, že si tam u mě Lukášek ještě chvilku pobude :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
tak my jsme byli venku,malý doma křičel a k¨řičel,tak jsem ho šoupla do kočáru a šli jsme.
Andar myslíš že to jsou potničky,já ho nějak extra nenavlíkám,tak je mi to divné.Mamka říkala že některým dětemm to tak vyraší.
Teďka je vedle mě v košíku a že by spinkal to ne,mu stačí že sedím u něho a když mu vypadne dudel tak mu ho podám.Ale taky bych něco ráda snědla,potřebovala bych si uvařit brambory a mám kuře.
10. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky, tak jsem zpět, Kačenka povyrostla, váží 2100 g. Bude prý hodně maličká, ale zatím to vypadá, že vše

funguje tak jak má, jen je prostě malinká.

Tak uvidíme ještě v úterý na monitoru a pak v pátek znova na ultrazvuk.

Už bych jí chtěla mít u sebe opravdu moc :slight_smile:

Katul: ty už to máš opravdu za chviličku viď :slight_smile:
10. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Andrejko, tak to máš fajn, že to tak Vojtíškovi stačí :wink: . Marečkovi taky, ale jenom tak 5 minut :grinning: . Pak chce ke mně.
A jak ta vyrážka vypadá? My máme na obličeji snad od té doby, co jsme doma. Vypadá to jakoby takové malé uhříky.
10. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
blani: tak vidíš, taky si sluníčka užijete viď?

kat: já mám druhý kolem 20.7. tak uvidíme, jak to ten náš koumák vykoumá :wink:

kat: hlavně, že se jí daří, je jedno jestli je malinká, vždyť ona to dožene.
10. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.