• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj.
Jitka nestíhá, furt někde s Alexkem lítáme, venku je krásně, tak doma moc nejsme a když jop, tak ho musím hlídat, protože ten plaz mi tu demoluje domácnost.)
Kafe dopito, tak zase jdem na sluníčko :sunglasses:
2. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Smoulo - pribináček - tvaroh - moc bílkovin - moc zátěže pro ledviny a to nemluvím, že tam bude nejspíš cukr nebo nějaké aroma apod.
2. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
míšo. ty bys mohla chodit ven s mojí kámoškou - my jsme v tomhle každá jiná, ta by byla venku furt a mě stačí 2h a šupajdy dom. Jenže já mám ještě jednu cácorku a musíme se učit a je to prostě víc práce.....
a tak mi ta kamarádka pořád nadává, že jsme furt doma, ale my nejsme, nedovedu si představit nejít jeden den ven, ale necourám tam 4h jak ona by chtěla- dop 2h odp 4h blázen, já pak nemám čas na ostatní věci-prej se vymlouvám, ale mě to drncání venku taky teda moc nebaví v tomhle počasí!!

Těším se až sníh roztaje a pojedeme kočárkama až bude teplo do pizzéérie a tam můžu sedět třeba 5h :grinning: :grinning:

nejsem hrozná že ne??
2. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Tak jsme tu z prošky :wink: :slight_smile:
Já už chcíííí jaróóóó a teplóóóóóó :slight_smile: u nás se teď nedá nikam pořádně chodit a tak mi to venku taky tolik neba chodíme furtka jen v sídlišti kousek od nás a furt sem a tam :unamused: páč ty kreténí na městě zakázali techničkam protáhnout cykloztezku :angry: a ta je totálně neschůdná :confounded:
2. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
Já jsem se snažila Marečka přes hodinu uspat - marně :rolling_eyes: . Tak teď tady lozí.

Kači, já taky chodím pořád dokola :unamused:
2. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
Já taky chodím dokola, protože upravenej je jen chodník kolem sídliště, už čekám až to sleze.

Smoulo, ty se taky učíš s malou? Já furt čtu, jak se učí s dětma apod. Se mnou se nikdo neučil. Doufám, že Alex si svoje učení zvládne sám, protože při chození do práce nevím, jak by byl schopnej se učit někdy kolem 18 hodiny večer. :confused:
2. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
Á tak koukam že je to všade stejný :wink: :grinning:
se mnou se taky nikdo neučil :wink: a podle toho to taky vypadalo :grinning: :grinning:
Blani tak snad se lezením unaví a zabere :wink:
2. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
ahoj holky

kači tak jsem koupila tu kaši jak jsi mi radila tu rýžovou, hned jsme jí vyzkoušeli a bobek se olizoval až za ušima :grinning:
2. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
Evi my máme jáhlovou :wink: hlavně že prckovi chutná :slight_smile: nám moc nejede a tak mu jí asi přimícham normoš do zeleniny :grinning:
tak prďola dneska spal bezmála 3 hodiny :astonished: :astonished: usnul kolem půl 3 a ve čtvrt na 5 se probudil :dizzy_face: :dizzy_face: no čumim jako tele na nový vrata :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
kaci, mne spala sabca 3 a ctvrt hodky! tak jsem koukala jak blazen! :slight_smile:
2. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
Kači, usl mi u koja a po 10 minutách se probudil otočenej na bříšku a od té doby tady zase řádí.

S tím učením, myslím, že záleží na dítku. Se mnou se taky nikdo neučil a učila jsem se sama, myslím dobře :grinning: . S bratrancem se teď taky nikdo neučí a donesl domů na vysvědčení 3 čtverky :zipper_mouth:

Andrej, kolik už máš napsané bakalárky? Už musíš mit skoro celou, ne?
2. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
blani vubec ne, ja delala hlavne zapoctovky tedka vis.. :unamused:
2. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
Andrej, aha, já jsem myslela, že tak pilně píšeš bakalářku :wink: . A zápočtovky už máš napsané všechny?
2. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
pisu vsechno, co musim :grinning:
zapoctovky uz mam, cekam ted na hodnoceni tri a pokud to bude dobry, mam hotovy semestr, jeste teda dva zapichy do indexu.. a na bakalarce delam, ale nejak mi to nejde od ruky, vubec se mi nechce.. smolim to tak nejak vselijak..
jo blani a holky, asi vas budu otravovat dotaznikem ohledne domaciho nasili, nebude vam to vadit a vyplnite ho pro me? :wink: :grinning:
2. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Andrej, já vás taky budu otravovat dotazníkem - o odpadech :sweat_smile: . Taky doufám, že ho pro mě vyplníte :wink:
2. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
Tak jsme po večeři jsem dělala šunkofleky a nějak se mi nepovedli nudle potvory jedny :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Holky klíďo dotazníky sem :wink: fšechno vyplníme :grinning:
2. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
Kači :grinning: , já ho ještě nemám hotovej. Až bude, já se ozvu :grinning:
2. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
Tak u nás už se spí..já jdu za chvilku balit věci na zítřejší plavání..sem dneska nějaká unavená,bych šla nejradši spát..sem dnes koupila Sofince Activii a ta jí taky nechutná-tý mojí cácoře chutná jen Beba,všechno ostatní je problém..to je hrozný,asi bude na mlíku až do 15 let :sweat_smile:
U nás se taky nedá nikam jít,jen po silnici a to se pořád musim vyhýbat autům a do toho táhnu psa takže fakt mazec-já už chci taky jaroooooooo nebo aspon at zmizí ten sníh,je ho všude nějak moc a to má zas padat :rolling_eyes:
2. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
Blani :wink: :grinning: já si počkám :grinning:
Hani téééda u vás už se chrápe??my se pomalu chystáme na koupačku :sunglasses: tak s jogurtem ještě chvilku počkej :wink: třeba se chytne někdy za týden nebo za dva :wink: :slight_smile:
2. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
Dotazníky klidně pošlete,ráda vám ho vyplním :slight_smile: ten o odpadech bude asi zajímavej :grinning:
Kači já sem ráda že už spí,za celej den toho mám dost,malá dnes moc nespala a celkově byla nějaká protivná a ještě jsem jela přes celou Prahu takže toho mám plný kecky..
2. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
káťo ta rýžová chutná i mně :grinning: dala jsem mu do toho trošičku švestkového pyré :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jáhlová by mě taky lákala, ale dneska jsem bohužel neměla moc času tam pobíhat.
2. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
jj dotazníky taky vyplním. To budou zase inteligentní odpovědi po 6 měsících na mateřské :sweat_smile: :grinning:
2. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
Hani :grinning: . Až tak ne, je to o třídění a tak :wink: . Teda, Sofinka už spí :confused: ? To se máš :slight_smile:

Evi :wink:
2. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
blani: a kdy začneš psát? Fuj, já když si vzpomenu na svojí diplomku, psala jsem 80 stran v ruštině na téma ruské předložky :astonished: :grinning:
2. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
Evi :confused: , tož to bych nenapsala ani stránku. Cos o tom psala proboha :sweat_smile: . A proč v ruštině? Jakou školu jsi studovala? V pátek mám poslední zkoušku, tak pak. Už pár stránek mám, cca 10, žádná sláva, ale aspoň něco :slight_smile: . Máme mít 50-60.
2. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
blani: tak to dáš, to když už máš kousek napsaný, tak se líp do toho ponoříš.
Já studovala pajdák. Angličtinu a ruštinu :grinning:
2. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
holky, to budete moc hodne s dotaznikem :slight_smile:
evulko neboj se vlka nic, budes jen zaskrtavat! :slight_smile: :grinning:
prosim te a pro tebe by nebylo stejnak nic problem, mas vejsku za sebou :wink:
2. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
Mně pak došlo, že asi pajdák, když učíš. A to muselo být v ruštině? Snad jo, akorátr to ponořování mi šlo líp bez Marečka :grinning:

Já su zvědavá, jak toho mýho kluka dneska uspím. Se toho děsím...
2. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
nela už od 18h chrupká, teda jestli se ted nevzbudí, tak jsem na ni zvědavá.....jinak chodí normálně spát kolem 21h

učím se s nikolou, protože jsem zjistila už v 1.třídě že ji to ve škole nestačí...a je to znát když se učíme, určitě je to důležitý. Jsou děti kterým to stačí ve škole a nazdar, ale těch je málo!! Se mnou se nikdo taky neučil, mamka řikala že jsem byla druhá a už vše odflakovala :grinning:
taky málo čtu, já se nedonutím a nebaví mě to, ale je to dobrý zase na zásobu slov!!kterou moc nemám :sweat_smile:
2. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
jak tady píšete o uspávání...taky posl dobou u toho vyvádí a mudlá se furt-musím ji hladit dlaň-sem si naučila :confounded:
2. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.