• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
dobrí ránko. u nás teda s píš katastrofální. malej se nějak intenzivně začal otáčet na bříško a to tak, že to dělá pořád. akorát nejde mu lozit, tak leží na břichu a řve. no a dělá to i v noci. nechápu proč, ale spí a z ničeho nic se začne otáčet a zvedat se. to ho pak musíme probudit a pevně ho chytit do náruče a tak s ním usnout. a dneska se vzbudil v 7 a od té doby tu pořád je řve. najezenej, přebalenej... na včerejšek jsme spala tak 3 hodiny, tak aspoň že odoledne jsme usnuli na 3 hodky, ale dneska je to to samý. malej je taky nevyspanej,a le spát prostě nebude... a o sněhu ani nemluvím. u nás padá a napadlo do rána aspoň 15 cm. schválně to půjdu změřit. takže pro mě taky den blbec.
3. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
Kači, my dneska taky budeme mít žloutek, tak snad to zvládne :wink:

Holky, nevíte, jak dlouho se vaří králičí maso? Chcu ho šupnout do parního hrnce, ale v tabulce králík není psanej, tak nevím, kolik času tam nastavit. Jako kuře? Nebo hovězí, vepřové?

Jituš, jaktože jsi včera spala tak málo?
3. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
s malým. celou noc jsme ho utěšovala a pak když spal on, tak jsem se bála jenom pohnout, abych ho nevzbudila a nebylo to nanovo.
3. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
blani, to nevim s tim kralikem..
no s tim stoupnutim.. jakmile si stoupla jednou, uz neprestala :grinning:
3. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
králík podle mě jak kuře. je to stejnej druh masa.
3. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Jitu, aha. Tak snad to dneska zase dospíte. Mareček je taky dneska protiva.

Andrej, to mi je jasný, jak se naučí něco nového, tak to dělají furt :wink:

Jituš, dík, já jsem si to myslela, ale radši se zeptám.
3. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Evi no my tu nemáme ani ten tvrdej chleba :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Jitu no tak u nás bylo dnešní ráno pomalu to samé :confused: přebalenej nakrmenej a řval furt jako tur :rolling_eyes:
Blani držím palce ať to ustojíte bez blitíčka :wink:a toho králíka bych vařila no asi o chvilku dýl než to kuřecí :wink:něco mezi kuřetem a vepřovým :wink:
tak prcek dneska bude mít k obědu skleničku páč dýně nám tu shnila :sweat_smile:
3. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
Tak jsem se jenom na chvilku otočila a Mareček mi zase spadl z gauče :cry: . Já su fakt hrozná :pensive:
3. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
blani, to ted bude porad..
teda nemyslim z gauce, ale proste budou padat, sabca vcera zuchla 2x na hlavu normalne jako ze zeme, kdyz klecela a pak proste zuchla, tomu nejde zabranit.. :unamused: jsou to gumaci, snad je to v poho..
3. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Blani klíd to teď bude fakt furt :wink: Honzule se taky někdy pořádně žďuchne do palice :sweat_smile:
Holky tak jsem teď volala na tu matriku a dneska paní rozesílala pozvánky :grinning: takže prý jdeme příští čtvrtek :sunglasses: jsem to věděla že jak se dokopu tam zavolat tak bude pozvánka na cestě :grinning:
3. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Andrej, to jsi mě trošku uklidnila :sweat_smile:
Kači, taky děkuju.
Ale když on potom tak hrozně plače a já si připadám provinile :pensive: . Teď spinká, tak snad na to během spánku zapomene.

Kači, tak to je fajn :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Blani maže tuhle měl s malým taky "nehodu" Honzule byl v postýlce a měl tam natažený chrastítko na kočárek :slight_smile: no a manža se nějak blbě opřel zrovna tam co bylo to chrastítko no a to páč je na gumě tak vyletělo a báclo malýho do hlavičky :unamused: no ten ryk potom to byl děs jsem tak přilítla z kuchyně co se děje a za pár minut už o tom malej ani nevěděl :wink: a v sobotu na sebe a na Radka malej strhnul fén z police :sweat_smile: no taky děsnej řev poněvač jim to šla samo zase na palici
3. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahojky holky,tak my už jsme po svačince,Vojtík měl banán s hruškou,moc mu to šmakovalo.Jinak u nás se taky padá,sice si ještě nestoupá,ale jde do takového polostoje,když třeba leze přeze mě,a pak s evymele.Ale včera jsme měli puštěné písničky,jenže Vojta si hrál s čudlíky a najednou to pustil na maximum,holky to byl řev,no než jsme ho ukldinila,tak s bobek zleknul a já taky.
U nás poletuje sníh,ven půjdeme odpo jako vždy.
3. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
kaci, na co pozvanky?
blani, fakt to ted proste bude castejsi no ty pady, jako blby by bylo treba kdyby spadli z velky vejsky primo na hlavu, kde je treba dlazba, ale takhle si myslim, ze to proste k tomuhle veku patri no.. oni placou, protoze se spis leknou, nez ze by je to extra bolelo..
3. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Andreasku pozvánky na vítání občánků :wink: :grinning:
Andy no to věřím že se musel děsně leknout :confused: bobek malej
tak u nás chumelí jako blázen :angry: už necíííííí
3. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
kaci aha tak to ju, ja si rikala nejdriv ohledne svatby, ale pak jsem si uvedomila, ze uz jste se vzali :slight_smile:
my uz mame termin zamluveny na matrice prave na 7/8/2010 :slight_smile:
3. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
kači tak jste se dočkali co?

andrej Sabinka je moc velká šikulka
3. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Holky, dík za uklidnění. Jste zlaté :dizzy_face:

Jako v 9 tady byl vodař - měnijou v baráku stupačky. Manža říkal, že to bude šup šup a prd. Jsem myslela, že mi jenom zastavil vodu, ale on vzal celou trubku. To su jako zvědavá, kdy to pustijou. Chce se mi na záchod a čím po obědě umyju malýho, taky nevím. Kdybych tady neměla jeho kojeneckou vodu, tak ani nemám co pít. Fakt super :rolling_eyes:
Tak to je pěkný datum :slight_smile: a hlavně je to v létě :wink: takže vám nehrozí že budou 3 stupně nad nulou :sweat_smile: :grinning:
blani ono tady u nás sice fouká, ale ve městě to je lepší. :wink: no taky si občas říkám, že by se měl filip po baráku pohybovat s přilbou :grinning: taky si myslím, že jde spíš o leknutí tak rychle šup mamky náruč a za minutku o ničem neví :wink: jitu taky jsme to tak měli s tím spaním ze spaní se točil a ted leze nahoru po špruslích, asi se mu zdá, že leze :grinning: a nebo si opakuje co se přes den naučil.
3. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Sun :grinning: :grinning: třeba se mu zdá že je hasíč a leze někoho zachraňovat :wink:
Evi jj už jsem spustala fanfáry :grinning: jsem myslela že tam snad dojde sám než nás pozvou :wink:
Blani no tak to holka počítej že to bude na dýl :wink: mě tenkrát táta přivezl z chaty cemické WC :grinning:
3. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Andrej, hlavně si brzo zajistěte někoho na pečení. Ne každej chce na léto píct, protože to nemá kde uskladnit, když je teplo :wink:

Sun, tak to jo. U nás pořád strašně fučí, nevím, jak to zvládneme usnout doma aji odpoledne. Sun :grinning:

Kači, dík za uklidnění :grinning: . Teď sem přišel, už jsem se chtěla radovat a zase odešel.
3. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Ahoj holky, jdu se trošku k Vám odreagovat, ale asi na vteřinu.

U nás noc hrůza ve 23 ve 3 v 7 a to už jsme museli vstát, protože nechtěla ležet a celé dopoledne krom 20 min,kdy řevem usnula tak řve, nevím jestli zuby či co :frowning2:

Taky je furt na břiše a po chvíli řve, protože jí to ještě nejde zpátky na záda, takže k ní buď pořád běhám a otáčím a nebo se snažím ji chvíli nechat jestli na to nepřijde, ale zatím to vypadá, že prostě neví jak na to.

Já se asi zblázním. Už zas řve :sweat_smile:

Myslíte, že to na přicházejí brzy nebo prostě já nevím, potřebovala bych uklidnit.
3. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Kat, to není až tak hrozná noc, ne? Teda soudím podle sebe :sweat_smile: . U nás byla podobná 22:30, 3:15 a v 7 jsme vstávali a to si libuju, jak jsme krásně spali :grinning: . A od těch 3:15 spal u mě v posteli.
Ona na to otáčení na zádička přijde později. Mareček na to přišel tak před 14 dny. A to ze začátku byly omyly, kdy z toho bříška padal na zádička a teď už tak opatrně. Takže ti nezbyde nic jinýho než pořád otáčet :sweat_smile: . Ještě lepší to ale je, když se otočí na břicho, řve, že na něm nechce být, otočíš na záda, otočí se na břicho a tak furt dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
Blani: právě že už mi spala od 23 do 6 do bylo super a teď zase tohle. :slight_smile: Jo jo taky je to u nás tak otočím zpět a během vteřiny je zpět na břiše :grinning:
3. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
díky Blani za info, já myslela,že už by měla teď na záda, tak to máme ještě čas :grinning:

Jinak už baštíme mrkev,květák a brokolici a pzítří přidáme brambor.

Už dáváte svačinky?
3. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
Kat, říkám, soudím podle sebe :grinning: . To je jasný, že to je pro tebe hrozná nic, když ti ju jindy skoro celou prospala.
Tak ti nezbývá nic jinýho než ju točit furt zpátky a nebo s ní dělat něco jiného :sweat_smile:
3. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
Jeee Andrej 7.8.mám narozky :grinning:
3. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
tak peču bábovku odpoledne přijedou rodiče :slight_smile:

káťo, :grinning:
3. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Kat, já ještě svačinky nedávám. Příští týden jdeme k dr., tak předpokládám, že mi řekne, ať je začnu dávat.
3. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.