• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kat jj to malej dělal taky :wink: bavilo ho se přetáčet,ale už nevěděl co na bříše dělat a tak jsem ho neustále přetáčela zpět :grinning:
Blani taky snad voda brzy poteče :wink: :slight_smile:
Evi jé taky bych si dala :dizzy_face:
3. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
jé ty máš novou fotku, krásná :slight_smile: :dizzy_face:
dělám mramorovou, bylo nějak hodně těsta, tak jsem radši pod to dala plech. Zatím tedy neteče. Měla by za chvíli být :sunglasses:
3. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
Evi díííky :slight_smile: foto je čerstvoň :grinning: ze včera
3. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Kači, už tečeeeeeeeeeeeeeeeee :sunglasses: . Hezká fotka :wink:

Evi, to bude dobrota :slight_smile:

Já furt přemýšlím, jestli jít s Marečkem do toho větru nebo ne.
3. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
blani: tak hlavně,že teče, aspoň se bude moci Mareček večer vyrochnit :grinning:

blani to doufám. :dizzy_face:

u nás je už asi hodinu chumelenice, no děs. To nám zase taťka uteče do práce.

blani: nalanolinovala jsem teď ty kalhotky, ostuda jsem se k tomu dostala až teď.
Tak pak poreferuju :wink:
3. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
kači: Honzíček je takovej mazlíček, já bych ho musela omuchlovat. Vyloženě si o to říká :grinning:

blani: to jsem ale blb v předchozím příspěvku píšu jenom tobě, ale 3x tam napíšu blani :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Evi, to nevadí, já tak taky někdy píšu. Jak člověk reaguje na víc příspěvků, tak vždycky napíše jméno :grinning: :wink: . Rochnění bude potřebovat, protože si teď u jídla dal ruce do pusy a pak si protřel očička, takže je takove oranžovoučkej :grinning:
3. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
no a já chci už prodat to lehátko a kolotoč :slight_smile:
3. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
katerina 85 - neboj jsou na tom hůř se spaním!!!

blani já myslím že králík je jako kuřecí, já dnes patlám brambor a zeleninu k kuř masem

vytřela jsem, vydrbala záchod a koupelnu a jsem ko....a ted slyším nelu-vzbudila se, tak bude obídek papa
3. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
tak u nás je zase točo. musela jsme volat manžovi, at dojede domů, že musíme s malým an pohotovost. 3x se mi totýlně zblil, navíc s ekroutí a pláče. no a jak manža dojel, tak malej vytuhnul, chudáček asi vyčerpáním... dávala jsme mu trošku vodičky po lřičkách, tak to udržel, ale až se vzbudí musí se napít, jinak si nás zase nechají v nemocnici...já nevím, z čeho by to mohlo být. včera mu babička dala piškoty, ale tak snad z toho by to nebylo, ne?
3. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Šmouli, díky. My dnes měli mrkev+brambor+žloutek.

Jituš, chudáček malinkej :frowning2: . Z piškotů si nemyslím. To by podle mě blinkal už včera. A vy jste už někdy byli v nemocnici?
3. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
jednou už jo. 4 noci... měl horečky a nechtěl uíst a pít. pak mu našli zánět v těle.
3. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Evi no teď jsem myslela při přebalování že už ho plácnu :sweat_smile: neustále se někam otáčel a fakt už nevím co mu vrazit do těch jeho nenechavejch pařátků aby vydržel chvilku v klidu :confused: :grinning: jinak díky :wink: však Davídek je taky šmudulínek :dizzy_face: :dizzy_face:
Blani díky :wink: a super že vodička už teče :wink: :slight_smile:
My ven jdem :wink: jen nakrmím zvíře a vyrazíme :wink:
3. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Jitu, tak ať to nic není, chudák malinkej :frowning2:

No, my asi stejně nepůjdeme, protože ještě přijdou zaizolovat trubky a nevím, kdy to bude :unamused:
3. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
jitu snad to bude dobrý až se probudí, no z piškotu nevím nevadí mu třeba ten lepek?
tak kolotoč uschovanej a nebesa visí na šńůře, taky jsem zavaxovala oblečení jsou toho dva pytle no u některých se dá jen těžko věřit, že se do toho ten šmudla vůbec vešel je to tak prťavý :grinning: dopiju kafčo a taky razíme ven, jen tak pršosněží :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co máme slídu a máma to přežije.
3. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
no, tak spal hodinu, pak vypil 200 mlíčka a zase usnul na dvě hodky a je dobře. akorát manža nemá propustku:slight_smile:
3. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
Jsme přišli z venku, je tam krásně :sunglasses:

Jitum tak to je fajn, že už je Šimonkovi dobře :slight_smile: . Jsem si na tebe na procházce vzpomněla, ptala ses dr., jestli miminku nevadí, že pořád Šimonka nosíš,
3. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
Tak my přišli z venku a je tam hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jitu jsem si to přečetla až teď :confused: chudinka Šimi :unamused: tak snad bude v pořádku a žádný blinděníčko nebude :wink:
3. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
tak nám návštěva odjela a bábovky je o půlku míň :grinning:

jitu chuděrka, ale koukám, že už zase bumbá,tak to je dobře, jen ať to tak pokračuje i dál.

káťo, no to Davídek dělá taky, kouká, kde by co sebral nebo ulovil. Je to peklo to převlíkání, chviličku ho nechám a je na břiše :grinning:
3. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
Nazdárek..tak už jsme doma u první lekce plavání a musim vám teda říct že to bylo fakt náročný-těch 20 minut v bazénu byla pohoda,ale ty přípravy předtim a potom,to je teda šílený..Sofinka zřejmě začla trpět separační úzkostí,už o víkendu u tchýně brečela jakmile jsem jí odložila nebo si dovolila odejít a dnes opět,jakmile jí odložim v neznámém prostředí,tak řve jak tur,ale to neni křik jako když má hlad nebo se jí chce spát to je prostě poznat jak brečí strachy a úzkostí,takže docela mazec,jsem se nemohla v klidu ani oblíknut,do toho byla unavená a pak hladová,takže jsem si to fakt užila :rolling_eyes: sem zítra chtěla jet na cvičení a nechat jí v dětském koutku,ale to můžu zapomenout,ta by tam nevydržela ani dvě minuty.. :frowning2:
Jíto Sofča mi takhle hrozně blinkala asi před týdnem,hodila dvě šílený šavle,kdy z ní vylítalo fakt všechno,pak se napila trošku čaje a usla,jsem byla rozhodnutá že až se probudí jedeme na pohotovost,naštěstí když se probudila už byla o.k pak se hodně napila mlíčka,tak to bylo už dobrý ale z čeho to měla nevim do ted...
Dneska toho už mám fakt dost,jsme přijeli z plavání tak jsem jí udělala kaši a nevzala si ani lžičku,takže jsme stále jen na mléku,už ani kaše do ní nedostanu-se fakt zbláznim.. :frowning2:
3. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
hani: tedy to se máme na co těšit. My budeme začínat v březnu. Náročný to bude :unamused:
3. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
hanicko, snad to s tim jidlem bude co nevidet lepsi u sofinky.. a vaha v poho u dr.?
sabca se docela rozbastila, tak mam radost..
3. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
evulko, to mate dobry, ze je jen o pulku babovky min, kdyz odjede navsteva, to ja ji upecu, zakrojime jen s tomem a pulka je taky hned fuc, jenze ve dvou no :grinning: :sweat_smile: mame holt apetit noo :grinning:
3. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
Hani, tak půjdeš na cvičení jindy :wink: . Jak dlouho trvá separační úzkost? A ještě s tím papáním takové trápení :unamused: . Poradila ti něco mudra?

Andrej, teda, vy jste labužníci :wink: . Manža si dá tak 2 kousky a zbytek dojídám já :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
tak táta malýho vzal ven na hodku, já si mezitím uklidila. malej byl celej vysmátej, jak došli z venku:slight_smile: ještě si trochu blinknul, ale to už bylo jen odplivnutí:slight_smile:)
teda my na to plavčo jsdeme za týden, naštěstí manža si nenechá nic ujít, tak bude jezdit s náma a dokonce můžeme být oba v bazínu, ale asi to uděláme tak, že on bude na břehu aby byl suchej a pak mi pomohl. budeme brát kámošku, tak nám aspoň Tom bude dělat servis tým :grinning:
tu separační úzkost ale nemusí mít všichni, ne? páč malej je v poho. teda tím cvičením je trošku bázlivější, ale jako úzkost bych to teda nenazvala.
3. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
k doktorce jedeme zítra,tak uvidim co mi řekne..jinak nevim zda jí rozhodilo to dnešní plavání,ale už asi hodinu brečí,je najezená,umytá,přebalená,leží v postýlce a řve.. :frowning2: asi mi praskne hlava :frowning2: taky se mi rozbila chůvička,najednou nejde zapnout-nechápu,tatku máme pryč,tak na to ani nemůže kouknout..se z toho fakt dneska už zbláznim..
Blani mě vůbec nejde o to zítřejší cvičení,ale o to že jí nemůže nikam ani položit,jinak hned řve..všechny dětičky tam byli v pohodě,jen Sofinka řvala jak tur,ani plenku jsem jí nemohla nandat,protože dostala úplnej hysterák z toho že jsem jí položila..u tchýně to samý,až v neděli byla v pohodě..
holky jak já vám závidim ty vaše jedlíky :frowning2:
3. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
hani, ono se to překulí a bude to v poho. třeba až bude chodit a objevovat, bude líp. my máme taky ted těžší období. malej se snaží lozit, ale nejde mu to a samozřejmě ho to štve..
3. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
Hani, možná je přetažená. Snad to nebude trvat dlouho a Sofinka bude zase v pohodě :wink: . Jedlíka se určitě taky jednou dočkáš, neboj :wink:

Jituš, tak to je fajn, že je už Šimonek vysmátej :slight_smile:
3. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
Tak už spí..teda to bylo dneska ale usínání..když je doma Petr tak se nic neděje,vše v pohodě,jakmile odjede tak pořád samý problémy a starosti..zákon schválnosti :confounded:
Jíto to doufám,jenže ono se to vždy nakupí a je toho nějak moc :frowning2: poslední dobou je taková protivná a uřvaná pořád-možná jí zlobí zuby-fakt nevim..poslední dva dny řve i u toho přebalování,to nikdy nedělala a ted jí položim na přebalovák a ona se začne rozčilovat,že se jí to nelíbí až z toho začne řvát,přitom jí to nikdy nevadilo..
3. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
Ještě že Tom je pořád doma. to je asi hopdně náročný, co, když jsi na to sama. To Tom, jk dojde z práce, veme si malýho a já mám klid.
3. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.