• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
já mu dávám studenou vodu a tu úplně chlemtá. uvidíme, pokud by mi něco vypil a usnul, počkám do rána, na tu pohotovost můžeme jet i v noci. ale mám starost.
3. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Tak jsem hodinu uspávala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jitu, to bych asi taky radši jela na pohotovost :confounded: . Chudáček.

Iviku, já myslím, že separační úzkosti se zbavit nedá. Prostě jak přišla, tak i odejde. Gratulace k zoubku :wink:
3. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Jituš, já bych asi hned nejela, ale mám pro tyhle příležitosti doma
http://www.kulisek-ors.cz/
tak bych to nejdřív zkusila s tím a pak případně jela na pohotovost. Vždy tam můžeš jen zavoplat a uvidíš, co řeknou.

A má teplotu?
3. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Jo a voda je do žaludku těžká, zkusila bych spíš slabý heřmánkový čaj, pokud není na heřmánek alergickej.
3. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
evule bobule - už tě tam mám ne?? včera jsem koukala a máš ji pěknou, já zanedbanou :grinning: :grinning: :grinning: farmu myslím :wink:
3. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Šmouli, kdybys nedodala tu farmu, tak nevím nevím, co si myslet :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
Holky, jdu se učit, nevím, jestli sem ještě pak nakouknu, tak kdyžtak pa :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
smouli než sem dočetla tu farmu tak mi úplně zaskočilo :grinning:
3. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
sem ted volala s manžou,ty chlapy jsou chytrý jak rádio,se mu házejí moudra když je až v německu a na plavání se mnou nebyl.. :frowning2:
3. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
Smouli do dvou let jo??? No to potěš koště.... tak to zůstane Anetka jedináček.... Mě dnes doktorka řekla, že je v úplným pořádku, že je rozmazlená, že jak jí nebylo dobře, tak jsme jí nosili a ona to teď vyžaduje. Že prý máme najet na večerní rituály a nechat jí vybrečet. Jenže ona už brečí od předvčerejška i přes den.... Navíc má nateklé oboje dásně, tak jestli se jí i ty zuby klubou najednou - všechno dohromady.

No a jestli bude povahou po mě, tak teda cíťa bude pořádná....já už jsem na slzy taky, úplně KO.

Hani, tak to je taky síla ani převléct tě nenechala jo? Mě v pondělí začala brečet, než jsem si došla na záchod....

Jituš, s malým bych na tu pohotovost taky sjela hned, přeci jen, zvrací dost, ať máš klid.

My už jsme vykoupaný, nakonec jsem jí udělala řidčí kaši, tak jí teď manžel krmí a uvidíme, uspávání je na mě - přijdu říct, jak jsem dopadla.

A ještě dotaz, když mi ublinkává po té Bebe 2 už delší dobu (do té doby, co jsem jí kojila nic), nemám zkusit jiný UM? Ale jaký? Nutrilon mi nechtěla vůbec (ze začátku totiž odmítala pít z lahvičky, jen po lžičkách) tak co jiného?

už zas řve, jdu tam....
3. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
šmouli: já tě tam nemám, tak zažádej mě o sousedství, já si tě taky schválím
3. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
ty ole se tady řechtám jak blázen, proč jsem tam tu farmu jen psala :grinning:

hani - to teda, ten můj je taky pápá a taky je děsně chytrej přes tel
3. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
já čekala co mám zanedbaného :grinning:
3. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
ivik - já bych vyměnila UM - určitě. A neboj třeba to má od zubů, některý děti to prožívaj hrozně, třeba až se jí víc vyklube tak to bude ok....my zuby neprožívali, jen měla průjem(nikola)

evik jak o sousedství??????????????????,
3. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
evik - jak to mám udělat???
3. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Iivik kdybys nás dnes viděla,jedna mamča měla tak hodný dítko,že se tam po koupání i namalovalaa v klidu si vyfoukala vlasy a já tam pobíhala nahá,nevysprchovaná,pořád sem malou uklidnovala-ta hysterák,protože ležela na přebalováku,do toho jí oblíkala,uklízela věci,balila no hrůza :rolling_eyes:
Jak píšeš Anetku můžou do toho všeho bolet ty dásně jak se prořezávají zoubky,tak možná i proto se chce pořád chovat a mít tě nablízku..My zkusili Nutrilon,ten jí nechutnal,ted máme Bebu,nic jinýho jsem nezkoušela,napadá mě jen Sunar,nic jinýho neznám..
3. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
hani - :grinning: :grinning: :grinning: si tě jako představuju jak tam plašíš :grinning: ty jsi éro - tos byla zpocená jak dveře od chlíva co?
3. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
tak jsme na tu pohotovost volala. ono dostat se od nás do nemocnice je obtížené. máme tu kalamitu. doktorka mi poradila čaj po lžičkách. jakej čaj? heřmánek nemám, mám leda granulovanej broskev nebo malinu. a pak nějakej sáčkovej. říkala, že máme ještě počkat a jet kdyžtak pozdej.
3. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
jo a tuhle jsme si vzpomněli s manžou že jsme nejčastějc k nikole vstávali 30x za noc jsme to počítali :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jinak vstávala 15x za noc a byla vzhůru třeba 2h v noci a než usla to trvalo další 2h a za 2h byla zas vzhůru a přes den taky nespala, tak 2h za den....takže si nestěžujte beruny!! :dizzy_face: :confused:
3. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Spíš mě mrzelo,že takhle vyvádí,když na mě vidí a nic se jí neděje..jenže když tam takhle hysterčila tak mě to pak nebaví,si připadám jak blbec,v tý šatně mají i postýlku kam jedna mamča odložila mimčo a to si tam v pohodě hrálo,ani nevidělo kde mámu má a Sofča řvala jak kdyby jí někdo ubližoval,spocená jsem byla a hlavně totálně vyřízená,jak kdybych uběhla 100 km..
3. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
teda to je dneska blindící den :confused: tak at je všem brzo líp. ivi anetka je 18.6. :slight_smile: my taky. :slight_smile: my jsme s mlíkem spokojený s hami. šmouly ty teda zase řádíš :grinning:
3. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
tak uvidíš jitu...držím palce at to není nic vážnýho a dej pak vědět!!!!!
3. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
jj já to znám a děkuji už nechci, si to nikdo nedovede představit...tak budte rádi že máte prcky hodný, ono to je fakt někdy k zbláznění a unavující!! Nella je hodná ale zase mám děti nespavce v noci....ale s nelou to je lepší!
3. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jíto tak mu udělej černej čaj,ale hooodně slabej..
Smouli téda to jste si užili:astonished: se divim že jste si pořídili ještě druhý dítě,bych se úplně bála co mi bude zas čekat.. :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
evule - máš mě tam!! měla jsem ji pěkně shnilou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
Júúúj co to tady čtu :astonished: :astonished:
Hlavně ať je všem dětičkám brzo lépe.Hani to jsi teda měla den,tě lituji chudáku,já bych byla taky totálně vyřízená.my teda ještě na plavčo nechodíme.Nechtěli jsme to nechávat na zimu,no uvidíme jak to ještě bude,jestli nakonec nebudeme chodit sami.Dneska Vojtík žuchnula přímo na hlavičku,to byl zase řev,frajeřil že sedí a přidržuje se jen jednou ručičkou a už to bylo.Holky kromě Jitky kdo ještě vysazuje na nočník?My ho teprve musíme koupit,a to co nejdřív,a začít to zkoušet.Jo ještě jsem se chtěla zeptat co používáte prckům na ty zoubky?Nevím myslím ty gely,pasty atd.?Jdu cvičit,pak ještě mrknu.
3. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
andrej my na nočník taky zkoušíme, jen poslední dobou to nějak šidím :sweat_smile: ale už se párkrát zadařilo. na zuby máme mundysalgel. šmouly zapomněla jsi napsat farmu :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
sun ty taky hraješ?
3. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
sun - Filípek je taky 18.6. jo? To byl nějaký úspěšný den. A Sun a Hani - rodily jste přesně na termín? Já jo. A Sun - není Filipek taky na Tobě závislý? žebychom to mohly svést na ten datum.....

Mlíko Hami jo? Tak já ho zítra koupím, sice mám ještě krabici Beby, ale zkusím nové.

Tak naše uřvaný zlatíčko už spí, najedla se, odkrkla bez kalamity, chvilku vydržela s manželem, pak začala natahovat (volala mi do toho kamarádka - ta má chlapečka o 13 dní staršího, narodil se kvůli nám - po našem rozlučkovém večírku před svatbou :grinning: ), tak jsem si jí vzala, dala do postýlky, ruku na prsíčka, zazpívala jsem jí a usnula.

U nás, když usne, tak už spí, jen když jí vypadne dudlík, nebo se přetočí na břicho, tak brečí.
3. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
my zatím pořád používáme číňák, když nám Davídek ještě nesedí. A docela úspěsně :grinning:
3. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.