• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
my na zuby nesehnala jsem Calgel - má od října výpadek, tak jsem koupila kamistad senzitiv - to se mi zdálo, že nepomáhá, teď jsem koupila Citrovital - voní jak grep a ten jí myslím na chvilku zabere. A chtějí ta chlazená kousátka - naše ne...
3. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
Jituško malej nám blindil teď v sobotu a kamarádka co je dětská sestra mi poradila studenou minerálku bez bublinek a 1 lžičku po deseti minutách :wink: nebo něco v čem je cukr-klíďo ten granulovanej čajík,ale musí to bejt studený a tohle dělat 2 hodiny pak ho nechat usnout a(pokud to půjde) a 1x za 2 hoďky do něj dostat 20ml tekutiny :wink: prostě zase pomalu zvykat žaludek na normoš zátěž :wink: a zítra zase tak 1x za 2-2,5 hoďky dát 50ml buď mlíka nebo banán,mkvkičku nebo trochu rýžový kaše
Hani tak snad ta separační úzkost nebude dlouho trvat :confused: chudáku musíš bejt úplně hotová :unamused:
3. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
ne evi nehospodařím :grinning: ivi jo 18 je krásný datum, já měla termín 19, takže den předem. no občas je uřvanej, že pomůže jen moje náruč, ale jde to. hlavně nechce být sám, takže většinou pomůže, i když se mu věnuje táta, nebo babinky atd. jestli máte poblíš schlecker tak ted mají v akci za 164,- 600g, i když na začátek by byla lepší ta 300 :wink:
3. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
tak mi tu ted řve...asi ji jdu uspat!! tak zdarec prdec!!!
3. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
Šmoulo tak držím pěstě ať se zadaří :wink:
Honzula teď před spaním taky děsně ječí(no a taky i kdykoliv přes den :rolling_eyes: ) a musím ho uklidnit ukolíbavkou :wink: já teda říkam že než aby mě poslouchal jak zpívam tak raději usne :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
sun: já myslela, že jo. :grinning:
3. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
My nočník nepoužíváme,ještě ho nemáme ani koupenej..
Iivik já rodila 41+0 TP jsem měla 11.6..
Holky vy jste takový hodný,vy mě aspon chápete,ještě že mám net a mám si komu postěžovat jinak by mi fakt hráblo..
3. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
By mi zajímalo co se to ted děje že prckové tak blinkají :confused:
3. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Hančí posílám spoustu energie a sííílu :wink:
Tak papa sotva se sem dostanu tak mě manža vyhání :confounded: dobrou noc kočky
3. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
Iivik na jakém oddělení si ležela?Jo a tu porodní asistentku jsem měla takovou starší tak 45-50 let,silnější na krátko ostříhanou..ta mladá dlouhovlasá blondýna na mě byla moc milá a jediná se ke mne chovala pěkně..
3. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Hani ta kámoška říkala že minulej tejden na moravě(má tam dceru s vnučkou) byla nějaká epidemie :confused: a i u nás povídala sestra u Dr. že to teď ty mimča nějak trápí :confused:a už jakt musím :frowning2:
3. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Káto díky :slight_smile: papa
3. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Já jsem taky ráda, že se Vám můžu vypovídat...jsem taky na pokraji sil a když ještě slyším, že si zato můžu sama....

my nočník taky ještě nemáme, Anet ještě ani nesedí, takže prdí vesele do plenek. Jdu pověsit prádlo, vyprala se mi už druhá várka toho poblitýho a ta první je ještě v koši. a asi půjdu spát, jsem ale zralá akorát tak na panáka.

A sun, kolik stojí normálně to mléko? nevíš?
3. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Hani, tak ta starší mi asi dělala příjem (já už jsem to skoro zapomněla) a byla docela fajn, zato ta dlouhá....ležela jsem...nemůžu si vzpomenout - sál 2 je od schodiště vlevo a je tam i poporodní a sál 1 je vpravo a je tam poporodní - tak tam, ale pokoj už fakt nevím...
3. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Tak jsem ještě nakoukla a vy jste toho tolik nakecaly :confused: . Se chcu dívat na toho tátu xxxxl (nebo kolik těch x je :sweat_smile: ).
3. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
Evi, ještě jsem si vzpomněla k vlňáčkům, jedna holka na látkovkách psala, že má možnost dovézt ze Slovenska lovíky - crepe i jersey, takže kdybysme chtěli, máme dát vědět, že u nás se už neprodávají. A ty jsi chtěla větší velikost. Nevím, kdy na to Slovensko jedou, ale psala to tak před 3 dny, tak snad ještě ne, kdybys měla zájem :wink:
3. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Iivik číslo pokoje si už taky nepomatuji,ale spíš jestli si nepamatuješ oddělení na kterém sii ležela,já na P3..jestli to chápu dobře tak si ležla když se chodilo do poradny tak za ní..a v kolik tě přijímali?
Koukám že ze sílama jsme na tom stejně,já jsem taky zralá na panáka nebo na postel,tak půjdu asi do té postele.. :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
ivi ta 300g tak 100 a nějaký drobný a ta 600 normálně stojí 220,- a ted je právě v akci za těch 164 :wink: ivi proč by jsi za to mohla sama, ty děti jsou s těma maminkama většinu času tak je samozřejmý, že na nich lpí některé to prožívají víc jiné míň :wink: tak já jdu taky kouknout na toho mega tátu a pak jdu chrnět. papa
3. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Tak sem došla ze psem a půjdu spát..
Ivi vim jak se cítíš a držim palečky aby to Anetku co nejdřív přešlo..mě manža dnes taky moc nepodržel,takže se cítím fakt pod psa,ale zas vidim že v tom nejsem sama,že je víc maminek co má takové dětičky,prostě to musíme vydržet,určitě bude zas líp.. :wink:
3. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
hani - ta P3 spadala pod porodní sál č.2 a pod porodní sál 1 byla P?? fakt si nemůžu vzpomenout, ale bylo to za poradnama jojo. Přijímali mě ale na sál č. 2 v 13:40. A jak jsi říkala, že jsi kolem půl 3 byla ve sprše, tak já tam šla na záchod, jak mi praskla ta voda, tak jsi to byla tutově Ty, ještě jsem si polohlasem říkala Jé ta se má, už to má za sebou.

Tak jsem si místo Panáka vzala Paralen, protože mi ze všeho rozbolela hlava. Jdu si nastavit video - to vás holky pobaví - když jsem byla těhotná tak jsem se dívala na Řím na ČT1. Teď dávají Řím 2 - dnes jde desátý díl - heč, všechny je mám nahraný na videu a ještě ani jeden neviděla - nemám nějak kdy...Anetka přes den vůbec nespí jen asi 40 minut a pak v kočáře a to musím kolovat s ní. Jsem zvědavá, kdy to shlédnu.

Tak dobrou s kobrou, jdu smejt líčidlo (aby se mě doktorka nelekla, tak jsem zamalovala kruhy pod očima), proběhnu koupelnou a spát.

Sun - díky, manžel zítra proto sjede, snad jí bude chutnat. To je ale dobrá cena - oproti té Bebě...

Tak holky brou a klidnou noc.
3. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
Hani, to je blbý, ale snad je to brzo přejde. Manžel drží při mě (on jí totiž navykl na to chování...), zkusíme jí nechat trochu poplakat, ale né moc.

Tak pa a ať je zítra líp
3. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
Tak to bylo asi oddělení P10 já už ted taky nevim..malá se narodila ve 12.24 a pak jsem 2h ležela na boxu takže v té sprše jsem to asi byla opravdu já :sweat_smile: já tam přijela v 1h v noci,takže jsem tam ztrávila 14h a ta starší sestra na mne byla opravdu nepříjemná,když jsem šla na pokoj tak jsem jí říkala že se mi hrozně točí hlava,nemohla jsem vůbec jít,měla jsem mžitky před očima a ona jen že je to normální a šla 20 m přede mnou,místo aby mi pomohla :angry:
3. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
blani: díky. kouknu a zkusím jí najít :wink: na bráně tedy taky budou, ale přelom únor březen. Tak uvidím
3. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
tak jsme doma z pohotovosti. má nějaký rotaviry, zítra by měl být v poho. byl tam moc příjemnej doktor a všechno nám vysvětlil. máme mu dávat minerálku.
3. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Jitu, tak to je fajn, že vám to vysvětlil. Snad je dneska líp :wink:
4. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Jitu tak hlavně že to není nic horšího a Šimi bude brzy v pořádku :wink: :slight_smile:
Blani na toho tátu xxxl jsem taky koukala :wink: ale prostě nedokážu pochopit že to ty lidi nechají zajít až tak daleko :confused: že se prostě trochu nekontrolujou :unamused: ale co mě fakt dostalo že tam tej malinkej 4-5-ti měsíční holčíčce ta máma dávala hamburgr a hranolky :astonished: :astonished: to mě hlava nebere a my tu řešíme probiňáka :grinning:
4. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
ahoj holky, tak vam reknu s tema padama sabcinyma uz me to nebavilo, tak jsme misto tvrdy ohradky namontovali cestovni postylku a tam at si pada :grinning: noc v pohode, 2 koja :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Dobré ráno, pokud se to tak dá šíc. jsem totálně nevyspaná, amelaj se ještě v noci poblil, ale to proto že mi ho bylo líto, jak plakal hlady a dala jsme mu mlíko. no, ale potom teda usnul,a le co půl hodiny jsme u dávala pár lžiček minerálky. normálně ji úplně hltá. ráno jsme mu udělala trochu rýřové nemléčné kaše do vody a trochu osladila, aby to vůbec jedl a měl nějakou energii. no, ale ted má zase hlad a tohle už nechce. tak nevím. co myslíte, mám mu zkusit dát mlíčko? problém je ten, že manža mi omylem vyhodil všechny dudlíky a my máme jen s největším průtokem a z toho jak to nahltal se poblinkal včera... no, každopádně v jednu jedu k doktorovi. uvidíme, co mi řekne.
4. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky..tak u nás noc naprosto luxusní,takovou jsem zažila snad jen 2x..probudila se ve 23.30 a pak až ráno v 7.30h..
Jíto tak at je ŠIMONKOVI líp..
my jedeme k mudr kolem 11h..
4. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
dobré ráno,
tak u nás noc super po dlouhý době vydržel až do 5 :dizzy_face: no taky jsem mu dala večer 200 um a dokojila, tak jestli to bylo tím. jitu tak snad bude brzo dobře. super, že jste narazili na dobrýho doktora co vám to vysvětlil, kdyby takový byli všichni :sweat_smile:
4. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.