• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jitu tak zkus trošku mlíka po lžičkách. no ten táta xxxxl já u toho vždycky tak nadávám :grinning: nechápu jak se můžou lidi takhle zprasit :pensive: toho 19 kluka máma vykrmila jak krůtu a pak naříká :rolling_eyes: a ta s tím hambáčem a 5měs. holčičkou no já bych jí tu ruku urazila fakt. je zajímavý, že jde vždycky o amíky co :sweat_smile:
4. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Kači, přišlo mi to dost nechutný. Taky to nechápu. Přece když už nemůžu vstát, tak je asi něco špatně :confused: . Stejně jak ten 19-i letej kluk, jak mu mama dělala sendvič s TROCHOU hořtice a napatlala tam té hořtice skoro půlku flašky :confused: :sweat_smile: . A to s tím 5-měsíčním mimčem mě taky dostalo :zipper_mouth:
4. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Jitu malýmu můžeš dát třeba mrkev nebo banán :wink: či to mlíko,ale ne víc jak 50 ml :wink:
Sun přesně ty amíci jsou fakt vypatlaný :rolling_eyes: :wink: já to taky nepochopim nejdřív žerou jak nezavřený a pak fňukaj že jsou tlustý a maj 300-400 kilo :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
My jsme chtěli jít k našim, ale je tam teda dost mlha, tak nevím :unamused:
4. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
Když si vezmete i ty záběry na lidi, co tam dávali jen tak mimohodem, tak všichni byli takoví totálně vyžraní.
4. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
banán nechce. ale tu mrkev mu uvařím. ale je s tím chudáček takoc´vej smířenej, že dostane jenom vodičku. je to můj statečnej kluk :dizzy_face:
4. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
Jituš, to je dobře, že je statečnej :wink:

My nakonec vyrazíme, tak pa :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Já to včera neviděla,ale viděla jsem předtim tu mámu xxxl a taky nechápu,měla dvě krásný holčičky a ona se vyžrala tak že se nemohla dojít podívat ani na besídku a po operaci umřela,protože to její tělo prostě už nevydrželo..
Normálně volám na finančák kde mají makat od 8h a nikdo mi to tam nebere-nechápu :rolling_eyes:
4. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Jitu ten dlabec mu dávej tak po těch 2 hodinach a mezitím můžeš tu studenou minerálku po lžičkach tak po 20-30-ti minutach :wink:
Blani jj jsme s Radkem včera konstatovali že ty amíci maj fakt ty makovice vypatlaný :rolling_eyes: jinak si to neumím vysvětlit :confused: a nejlepší je že se pak ještě nechávaj litovat a obskakovat :angry:
Hani jj na finančáku se přece nestrhnou :wink: :unamused:
tak jedu nakoupit :wink: prcek šel s tchyňou ven
4. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Jo ještě vám sem zkusím něco hodit :wink: doufám že to půjde
http://www.birknet.eu:80/?q=node/16
4. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Jo jde to :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Jéé Káto to je pěkná pohádka :grinning:
4. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
tak na mrkev se podíval, otočil hlavu a řekl ne a bylo. tak jsme ho přemlouvala ukazovala a tak a pak si teda dvě žičky vzal a hned je vyhodil i s vodou, kterou jedino chce... snad nás doktro nepošle do nemocnice. jo a ještě mě napadlo, že mu koupím Hipp mlíko, že to tam má ty probiotika, to by mohlo pomoct, ne? a ještě mám doma lactobacilus pro děti, co myslíte? třeba by mu to zklidnilo to bříško.
4. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Jitu a jaj tak to zkus znova od začátku :wink: 1 lžička studené minerálky po 10-ti minutach a pak tak po 1-1,5 hodině 20ml mineráky nebo sladkého čaje :wink: ale musí to být studené z ledničky-aby se ten žaludek uklidnil :slight_smile:
4. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Jo a tu 1 lžičku po 10-ti minutach to dělat 2 hoďky :wink:
4. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Jíto Sofča ještě nikdy tolik neblinkala tak nevim co poradit,když pořád vše vyhazuje ven..v kolik jedete k tomu doktorovi?
Sofča usla před 9h a ještě pořád spí,musim jí dojít vzbudit-taková škoda a musíme jet k doktorce a ta je tam jen do 11.30h..
4. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Jitu tenhle postup mam od dětské sestry co pracuje na dětské JIPce :wink: teď hlavně musíš ten Šimiho žaludek zklidnit :slight_smile:
Hani tak snad vás to ani nepotká :wink: a jj taky malej většinou zcela neplánovaně usne když musíme třeba k Dr. :sweat_smile: :wink:
4. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
no, ta minerálka, to je jediný, o co má zájem. ted spinká, tak uvidíme.
4. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Jitu už je chudinka unavenej :pensive: a hlavně sleduj jestli čurá :wink: jsem si to v sobotu i psala :sweat_smile: kdyby jsme náhodou skončili na pohotovosti :confused: a nemáš doma třeba Smectu nebo Kulíška(jak sem Jíťa dávala odkaz)?nebo mu dej občas místo té minerálky sladký čaj,ale taky studený :wink: aby měl energii
4. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
AHoj holky, tak po včerejšku u nás noc výborná, usnula kolem půl 9 a spala nonstop bez buzení, bez otáčení, bez dudlíka do půl 7. Pak UM, ale jen 110 ještě Beby, v půl 10 aktivii s banánem a teď od 10:20 spí!!! JUpí čerte. Já jsem se taky vyspala, dokonce jsem se sama vzbudila ještě před Anetkou, hodila jsem sprchu - no paráda.

Jitu - chudák malý, to ho to teda trápí....
4. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
čůrá málo a už mí i suchý rty... asi stejně zkončíme v nemocnici :frowning2:
4. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
Iivik tak to je super :wink: :slight_smile:
Jitu IP :slight_smile:
tak už jsem se pustila do oběda :grinning:
4. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
no suchý rty nejsou dobrý, taky by se mi do nemocnice vůbec nechtělo, ale hlavně, že mu pomůžou :pensive:
kdy jedete k dr.? a máte nějaký léky nebo vám na pohotovosti doporučili jen tu dietu?
4. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
holky, zase vyblinkal všechno, co jsme mu dneska dala. už jsme volala manžovi, at dojede. pojedeme rovnou do nemocnice.
4. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Jitu tak mu mezitím dávej po lžičkách tu minerálku ale fakt 1 lžičku po 10-ti minutach :wink:
4. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
to jsem dělal a už po té jedné lžičce zvrací...
4. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Teda Jíto to nevypadá vůbec dobře,jksem zvědavá co vám v nemocnici řeknou,je mi Šimonka moc líto :pensive:
My u doktorky dopadli dobře,Sofča vesele přibírá-váží 6700g,akorát opět dostala hysterák jakmile jsem jí položila na pult a chtěla ji svlíknout..
Holky a stal se mi pěknej průser,manža mi asi zabije,ztratila jsem klíč od zabezpečení řadičky,už jsem vše prohledala ale klíč nikde :frowning2: muselo se mi to stát v úterý jak sem přijela od kamarádky,řadičku jsem zavřela,takže mi musel vypadnou někde cestou do baráku nebo nevim,večer se ještě půjdu poptat po sousedech jestli ho někdo nenašel a jestli ne tak sem mrtvá.. :frowning2:
4. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
hani třeba se ještě někde objeví, a nejspíš na místě, kde to nebudeš vůbec čekat tak to většinou dopadá :wink: jitu dej potom vědět co vám řekli, je to hrozný, když člověk nedokáže tomu malýmu človíčkovi pomoci. my jedem za babičkou tak zatím pa
4. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
ahoj holky, přijela mi kamarádka s chlapečkem, tak jsme byli dvě hodinky na procházce. Měla jsem pod zimní bundou jen tričko a nejraději bych si i tu bundu sundala. Je tam nádherně :wink:

hani: ať se klíček najde
4. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
jitu: tedy tam honem do nemocnice, držím palce.
Jinak Davídek pije Hipp probiotik, jsme spokojení :slight_smile:
4. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.