• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak mi taky přišla knížtička do DM, mám radost :wink:
4. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
:dizzy_face: ahoj všichni!!

jitu tak at malýmu není nic vážného, snad to bude v poho a má jen bacila! DRžím palce!!
4. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
jitusko, taky drzim palecky!
hani, urcite ho jeste nekde najdes, to vis, klicek je prtavej, ale snad nekde bude!
4. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
Ahoj holky, nejak nestiham docist,ale ctu o Simonkovi-tak at je brouckovi uz lepe :frowning2: chudacek, posilame pusu, urco je to jen nejaka viroza a bude dobre.

Jo a cetla jsem o separacni uzkosti a hned me napadlo, ze to mame, asi tyden je Majdinka jak zmenena, leze porad za mnou a sape se po mne a breci, chce chovat,kdyz jdu na wc tak taky buli atd. V noci spatne usina.....no a ja dneska nasla dalsi dva klubajici se zuby, jednicky nahore-uz nebude upir :grinning: Takze snad to prejde az vylezou.Je to moje zlaticko sikovny.

A jeste k hlidani-taky mam "luxus" bydlime s nasima v jednom baraku a mamka navic dela doma ucto, takze je tu porad. Tata chodi ve tri z prace a pokazdy si vezeme Majdu v kocarku ven, takze mam i chvilky pro sebe. Samo, ze nekdy se dohadujeme atd., ale nasi nam hodne pomahaj, jinak nevim nevim :unamused: Jo a mame jako svuj byt, takze mam svoji kuchyn, koupelnu atd. - vsechno nam udelal tatka,je sikovnej, ja si jen vzala uver na vybaveni a material.
Nekdy hodim fotky jak nam to predelal :wink:
4. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Jitu tak moooc držíme palečky :wink: hlavně ať to není nic vážného a ať si vás tam nenechají :confused: :wink:
Hani tak snad klíček najdeš :wink:
Evi jj dneska bylo venku jako na jaře viď :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: to bylo super zase jednou vidět sluníčko :slight_smile:
4. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
káťo jj bylo tam nádherně, já už se tak těším na jaro a potom až všechno pokvete :dizzy_face:

andar: tedy ta už má zubáků, je to šikulka. Taťka taky, když vám to tak hezky předělal :slight_smile:
4. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
Andaro téééda vám už snad vyrostli úpně všechny :wink: :dizzy_face: je to šikulka :slight_smile:
4. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
no teda u nás nádherně vůbec nebylo, padla mlha a nebylo vidět na krok, třeba to pěkný počasí dorazí k nám až zítra :grinning: tak filip tady chrní nevím jestli mám jít něco dělat jakmile se hnu tak se určitě vzbudí.
4. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
NJ bude mit celkem 6 zubu, vcera jsem ji davala kousnout chleba s maslem :wink: a uz pekne zvejka. :grinning:
4. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Evi taky už se nemůžu dočkat jara :wink: :dizzy_face:
Teri :grinning: :grinning:
Sun tak fakt třeba zítra :wink:
4. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
káťo to si ale ještě počkáme co? :angry:
4. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Evi jj bohužel :confounded: a pak to určo bude zase rovnou z kabátu do plavek :confused: :wink:
tak jo jdu se pověnovat rodince :grinning: už mam skoro vykynutý těsto na bavorské vdolečky :wink:
4. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
jé tak to bude dobrůtka. Já dneska dělala sekanou :grinning: a vdolky budeme mít o víkendu u našich :wink:
4. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
ahojky!!
ale holky, jasně že byste to zvládly i bez rodičů!!!!! :wink:

já jsem dnes dělala rychlovku - rybí prsty a krokety a pěkně jsem se posr...!!

ty jo jituška nepíše co :confused:
4. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
andar - vy jste jen o 2týdny a máte tolik zubů a my ani jeden a ani náznak!!
4. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
kecám o měsíc
4. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
How is your friend?
4. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
jaké číslo je mezi číslem čtrnáct a šestnáct?
4. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
what numver is between number fourten and sixteen?
4. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
Helou dámy, zdravím z Ramzové :slight_smile:

Máme se tu krásně, dovolená vyšla tak, že jsme právě prodělaly šestou nemoc a vyrostly nám 2 zuby :grinning:
Lyžujeme o sto šest a je to nádhera. Ani vás nedočítám, tak snad se máte krásně.

Tak pápá dětičky, až dojedem domů, tak si vás možná i dočtu a napíšu něco víc :grinning:
4. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
ahoj charlie....tak si to dožij!!!! a gratulace k zoubkůůům :dizzy_face:

nikola tady něco plašila s ájinou - sorrýý
4. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
šmouli :grinning: :grinning: :grinning:

charlie: tak hlavně, že se vám tam líbí. :wink:
4. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
to je super, že se máte dobře charlii, musí to být perfektní (až teda na tu šestou nemoc :sweat_smile: ) a gratulace k zoubkům. tak u nás už se chrní, kdyby spal jak včera tak se fakt nezlobím :grinning: šmouly co tu spíkuješ :grinning:
4. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Šmoulo :grinning: :grinning:
Charlie super že je dovča dobrá :wink: gratulace k zoubkům :wink: a šestá nemoc bude hned pryč
Evi tak sekačku už jsme taky dlouuuuuho neměli :slight_smile: asi ji upatlam příští týden :wink: díky za inspiračku :dizzy_face:
Jíťa se neozejvá :confused: nemáte na ní někdo mobil??
4. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem jen tak letmo dočetla

Jitce a Šimonkovi držím palečky.

My dnes celkem den dobrý, teda až na to, že jsme se nepohodli s manžou. Teď je v Makru, a malá už spí tak mám vteřinku pro koníka :grinning: Musím udělat webovky, nandat tam foto nových aut a tak a pak ještě účto.

Jdu něco spolknout mám pěkný hlad, zase jsem zhubla a to jsem si myslela, že přibírám :grinning:

Tak zatím pa
4. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
kačí číslo nemám, snad je vše v pořádku, možná si je tam nechali, alespon bude šimonek pod lékařským dohledem. kačí to máš dobrý s tím hubnutím :grinning: bych to taky brala, mě večer tak honí mlsná, ale musím s tím něco dělat až se začnou odhazovat zimní bundy tak at se nemusím stydět. :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
kači: není zač, měla jsem na ní chuť. Já mám na příští týden v plánu špagety, francouzský brambory a pak nevim :grinning:
4. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Evi hmmmm fr.brambory jsem taky dlouho nedělala :wink:další inspirace :grinning:
Sun jj snad Šímovi nic nenašli a je v pořádku :confused: :slight_smile:
Kačí teda koukam že toho máš ještě hromadu :confused: chudero
4. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Já dělala včera tohle: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=61851 :wink: je to ňamka a rychlovka jen jsem přidala trochu česneku a příště tam nebudu dávat celou šlehačku,ale jinak fakt super :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
kači. to jsem dneska truhlice nápadů co? ale kolikrát taky nevím,co bych ukuchtila
4. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.