• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Evule, neužijeme. Už je zase schované :grinning: . A venku je teda pěkná kosa. Musela jsem zavřít okno, abych nezmrzla. A pak po kom je Mareček taková zmrzlina :grinning:
10. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
katerina85: jj, mám, ani nevím jestli jsem nervózní, asi jo, ale zároveň se hrozně těším :slight_smile: :grinning:
10. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
evi, Ty jsi odkud? Nemáš to v pasu a nějak mi to asi uniklo :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
blani: no jasně, že je zmrzlina po tobě :wink: Ze mě zase leje, udělala jsem pečené brambůrky s obalovaným kaprem a dva rybízové koláče, mám fakt dost :grinning:
10. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
kat: kousek od Písku a Strakonic :wink:
10. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
tak rybízový koláč budu dělat zítra, už se na něj těším, a dám na něj pěknou vrstvu žmolenky :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
Katul: tak to mám taky tak, jen si musím ještě trošku déle počkat.

Jinak jsem si dneska z ultrazvuku skočila do poradny pro ten papírek, tak tam v út před moniter nemusím, tak jsem ráda.

Zrovna peču kolář s borůvkama a žmolenkou, tak snad se povede :grinning: , čekáme navečer návštěvu.
10. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
Evul: taky si to říkám, a už vím čím do mě štouchá do boku, je to patičkou :grinning:

Nafotila jsem ložnici a bříško, tak se pokusím to tam dnes nebo zítra dopolko vložit :slight_smile:

Evul: já jsem jako malá jezdila hodně na Orlík, tak to je kousíček.
10. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
teda holky tady se peče o sto šest :slight_smile: já jsem ráda, když stihnu uvařit :sweat_smile: tak už jsme měly opět falešnej poplach na monitoru :angry: už potřetí. to jsou takový šoky to je hrozný :cry:
10. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
Sun: no zatím je čas, ale až budou mimísci na světě, tak to tak nebude tomu věřím :grinning:
10. črc 2009 v 16:03  • Odpověz
sun, mě to stačilo jednou a byla jsem z toho úplně hotová. :angry:
10. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
kat: tak doufám, že se borůvkový koláč povedl.
Jo na Orlík je to kousek, taky jsme tam hodně jezdili, když jsme byli malí.

katul: taky jsem tam dala pořádnou vrstvu žmolenky a hlavně cukru :grinning:
10. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
Evul: povedl manžela přilákala vůně, prý úžasně voní :grinning:
10. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Sun, my jsme měli taky asi 3 poplachy na monitoru, když jsem měla tu matraci kokos-molitan-pohanka. Vyměnili jsme ji za jenom molitanovou a od té doby žádnej poplach :sunglasses:. Pokud teda nepočítám ty, když manža vytáhne Marečka z postýlky a zapomene ho vypnout :grinning: . Asi byl ještě lehkej na tu tvrdou matraci, tak ho to někdy špatně snímalo.
10. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
Jé tak koláč bych si taky dala :slight_smile: . A žmolenku miluju :sunglasses:
10. črc 2009 v 17:33  • Odpověz
evi my rikame drobenka, zmolenka rikavala moje babicka :slight_smile:
10. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
kat: tak vidíš, jaká jsi šikulka. Dostaneš určitě jedničku s hvězdičkou :wink:

andrej: no my taky říkáme drobenka....ale žmolenka se občas taky používá :wink:
10. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
Blko, já myslím, že ani bambus samotná Ti tři hodinky nevydrží, bude to potřeba něčím vycpat, ale zkus to a uvidíš, jinak to stejně nezjistíš, každej prcek je jinak učůranej.

Já poslala muže s malým ven, stihla jsem vyluxovat a vytřít a ještě zaběhnu do penny, došlo mi mlíko, asi ho budeme kupovat po kartonech :grinning:
10. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
Míšo, ten náš je hooooodně učůranej :grinning:
Tak mi mlíko po katronech kupujeme :slight_smile:
10. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
Míšo, v albu máš úvaz kříž s kapsou navenek, že? A Alex tam je v kolíbce? Já jsem ho dneska zkoušela (uvázané to bylo jakžtakž), ale asi jsem si to moc stáhla nebo co. Prve jsem nebyla schopná Marečka narvat do těch popruhů a pak mi vůbec nešly dát ty nožky pod ten břišní pás a ten si ještě přetáhnout přes něho (dávala jsem si ho na stojato). Jak moc to máš napevno uvázané?
10. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
No když u nás je problém, že já radši piju to z lahve. Z krabice mám na vaření, ale na pití preferuju lahev, no a to bych musela mít obr lednici :grinning: A tu nemáme. Stačí, že je v ní jeden a půl obr melouna. Tchán mě zásobuje, abych u toho kojení nebyla dehydratovaná :grinning:
10. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
V láhvi si koupím občas. Ale v krabici je dobré Tatra mléko.
To je tchán hodnej :grinning: . Já mám melouna celýho, ještě nerozkrájenýho. To musí manžel, já bych se u toho dořezala :sweat_smile:
10. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
Evul: doufám, že ano. Už je vše nachystané, tak jen čekáme až přijedou. Ale ty přípravy mi dali zabrat. Jdu chvíli odpočinout než přijedou. Tak pa zítra

Jinak u nás se říká i žmolenka i drobenka :grinning:
10. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
ahojda ...jdu jen na skok...a jak to máte s kyčlema??? my ještě musíme nosit plíny-má´me tři a za 2měs na kontrolu!!

S těma prdíkama to je teda fakt něco...malá chudinka taky furt tlačí a kroutí se a nic v plíně....kakáme tak 2-3krát za den-na to že toho tolik sní, se mi to zdá málo-jednou i jednou za den ale toho byla plná plína viz fotoalbum! :wink:

ty prdíky mají hodně prý i z toho jak při papání´polykají vzduch! :unamused:

evul - překrásné čepičky no to je nádhera, že se tím neživíš-to je prostě krása!! :dizzy_face:
10. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
Smouli, my na kyčle teprve půjdem. Teď měl dr. dovču, budu nás objednávat v pondělí. Ale nosíme látkovky, tak myslím, že to nebude problém, stejně nosíme široké balení :grinning: :grinning: nebo jak se tomu říká :grinning:
10. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
Ty potnicky jsou takovy pupinky nebo flicky, mimca se proste spotej a je to hned,ale nic to neni - ma se to potirat tim lihem na pupicek,aby se to vysusilo a ja treba Majde omyvala oblicej repikem a bylo to OK. Obcas se ji jeste udelaj,ale uz to neresim, zase zmizej. :wink:

Smouli-na kyclich jsme byli a taky mame plinu navic-ma chudak velkou prdelku :grinning:
10. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
ty jo...já na ty kyčle totiž zapomněla a šla jsem až včera, ale prý to nevadí. Já dávám pampers-látkovku(větší)-a pampers(tou to jako utáhnu, aby se mi nesešoupla) :wink:
jo holky látkovky :slight_smile:
10. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
andarka :astonished: kdybys věděla co jsem dnes provedla :angry: ....jsem koupila ty kapky babyclam na prdíky a koukám jak tam toho je málo....nenapadlo mě a hlavně jsem si nepřečetla návod, že se to má zředit!! :fearful: tak jsem ji nakapala ty silný kapky do papání hned před ředěním!! nic zvláštního se nedělo....ale pak jsem to doma četla a myslela jsem že si dám přes držku! měla to holka teda silný, ale zatím ok-prdí teda normálně, takže ji do večera už kapky nedám!!-teda do rána :wink:
10. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
Smouli-to by nemelo vadit, je to prirodni,max bude prdet celou noc :wink:
10. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
šmouli: tedy děkuju moc za pochvalu, udělala jsi mi radost. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kat: to víš, že bude chutnat, jak jinak. Papa zítra.
10. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.