• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Evi jj ještě že tě tu mám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
4. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
kači vypadá to krásně.

kat: ty se holka nezastavíš co?

sun: no to mi povídej, taky bych večer pořád něco mlsala :grinning:
4. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj holky.

Hani, ať se klíčky najdou :wink:

Jitu, chudák Šimonek :pensive: Ať mu hlavně pomůžou.

Evi, mně ještě další knížka nepřišla :frowning2:

Sun, u nás taky byla hnusná mlha.
4. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Evi a taky to móóc dobře chutná :wink: :slight_smile: jsem to sem hodila a bych taky inspirovala :wink: :grinning:
4. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
kači určitě jsi mě inspirovla, i když já rejžu moc nemusím. Třeba na sladko jo, ale takhle normálka jí moc nedám, sním jí,ale víš co..... :grinning: takže bych si k tomu dala něco jiného

blani: jak to? 7 měsíců pryč :frowning2: :angry:
4. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
Evi já teď začla kupovat celozrnou rejži od Uncle beńs a tak je fakt ňamka :dizzy_face: ale tohle můžeš udělat i s hranolema nebo s těstovinama :wink: :slight_smile:
Blani však ona časem dorazí :wink: :slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Evi, to nevím, taky mě to štve :angry:
Kači, v to doufám :grinning:
Já jsem si dávala stroganof v hospodě (hovězí) a měla jsem k tomu opíkaný brambory a bylo to moc dobrý :sunglasses:
4. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
tak opékaný brambory mám hodně ráda a i ty těstoviny :wink: Z rýže jen rýžový nákyp a kaši :grinning:
4. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Evi :grinning: :wink:
4. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Evi :grinning: každýmu šmakuje něco jiného :wink:
4. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
tak nám ta knížečka z dm přišla teprve dneska. teda holky to je inspirace, ale asi v nejbližší době udělám tu sekanou možná zítra.
4. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
Tak jsem chtěla ušít další plenu,ale nějak jsem tu u PC zkejsla :sweat_smile: :grinning:
4. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
kači tak tak, každej mám jinej apetýýýýt :grinning:
4. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
kačí zítra je taky den :grinning: holky chystáte se někdo na maškarní? u nás bude v březnu tak přemýšlím, že by jsme tam s filípkem zašli
4. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Sun, my ne. Ani mě to teda nenapadlo.

Ordinace skončila, tak půjdu spát. Dobrou noc :slight_smile:
4. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
Evi :wink: jj to by to pak bylo na světě hrozně jednotvárný :slight_smile:
Sun asi ne popravdě mě to ani ve snu nenapadlo :confused: :grinning: a jj ušiju ji zítra :grinning:
4. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Blani dobrou :slight_smile:
4. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
no tak u nás jak je to na vsi tak je to asi jiný, půjdou tam naši známý tak půjdem asi s nima posedět. taky za chvilku půjdu chrnět tak dobrou s kobrou :grinning:
4. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
na maškarní určo nepůjdem,určitě u nás bude, ale budeme asi chodit až bude větší.
kači: zítra se rozjedeš a ušiješ jich hromadu :grinning:

já se také loučím kočky, dobrou noc
4. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
Sun tak to je jesný :wink: to se běžte pobavit :slight_smile:
Evi no hromadu nestíhám :grinning: mam tak jednu za večer :wink: :grinning:
Taky se loučím neb mi padají víčka :wink: :grinning: :grinning: papa a dobrou noc
4. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
BRéééééé rááááno!!!

tááákže začnu tak že jsme měli luxus noc!!! Spala 21 - 3 - 7 jako fááákt bomba!! a vůbec neprocitla- já teda včera koupila sunar a zkouším místo nutroše, protože je drahej a tak jestli ji víc zasytí nevím, no prostě bájo :dizzy_face:

jitu snad jste v pořádku!!!!

hani jak jsi dopadla s klíčemi?? jsi naživu??? :astonished: :grinning:

kačí ty jsi ale kuchařinka!!!

bobulko - už mě máš na farmě??

sun - kdy přikvačíš do boule???

blani - ahoooj

a jako nezapomněla jsem na někoho??? a co jmisa že tu ted není?????? :confounded:
5. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
ahojky smouli, mne si nic nenapsala :frowning2: :grinning: ale to neva, pisu ja tobe :grinning:
holky cauves, my noc dneska teda nic moc, sabca v postylce stala a vykukovala po kojeni nekdy po treti v noci.. za necelou hodku pak usnula, takze jsem docela nevyspala a nejspis jsem to dostala, teda doufam, protoze jsme vecir s tomem "blbli" :grinning: a hned potom cerveno :fearful: a boli me podbrisek.. jsem blazen..
5. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
dobré ráno,
šmouly v létě :grinning: plánujem, že by jsme zase jeli na tu chatu u mácháče tak přelom srpna září uvidíme jak to vyjde. tak u nás noc zase s budíčkem :confounded: ale šlo to.
5. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Holky, potřebuju radu, jak Marečkovi pomoct se vykakat? Tlačí, ale moc mu to nejde jenom takovej pidi bobánek. Rourku nemám, tak jsem mu dala do zadečku teploměr, ale moc to nepomohlo. Je nějaké jídlo nebo pití, co mu pomůže?
5. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
tak u nás kojo v půl 12 a pak v půl 5 :wink:
Andreasku tak ať ms přežiješ a není ti moc blbě :wink: já ještě stále nic :confused: :sweat_smile: ale teda né že by mi to vadilo :grinning:
Šmou tak to je fajn že byla super noc :wink: :slight_smile:
Sun tak třeba dnešní noc bude lepší :wink:
5. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Blani mrkvová,meruňková nebo švestková šťávíčka :wink:
My taky už druhý den čekáme na bobka :confused: a tak asi taky budu muset do prcka njak dostat mrkvovou šťávu :wink: to zas bude boj :sweat_smile:
5. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahoj..tak hlásím že jsem na živu,Petr to vzal až překvapivě dobře :slight_smile:
U nás noc jako u Smouli krmení ve 23-3-6-8 takže super,pokaždý hned usnula,takže fakt dobrý..
Já čekám ms taky,už přes měsíc nekojim,tak čekám že to brzo začne,ale vůbec se na to netěšim.. :unamused:
Blani zkus mu dát hrušku,švestku,merunku..
5. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
Káto já myslela že mrkev staví,tu já do ní rvala,abych jí zastavila průjem.. :confused:
5. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Andrej, snad to je jen ten menses :wink:

Kači, dík, ale nic z toho doma nemám. Možná v lékárně něco bude. Já bych se o to ani nesnažila, už kdysi 2 dny nekakal, ale teď je vidět, že tlačí a nejde mu to :pensive:

Hani, děkuju.
5. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Hani jj vařená mrkev staví,ale mrkvová šťáva(ta se získává ze syrové mrkve) ta naopak protahuje :wink: :slight_smile:
tak zatím co jsem tu psala předchozí příspěvek Honzule udělal pidimidi bobek :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.