• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Hani jinak super že jai přežila :wink: :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Kači :grinning: . Takové pidi bobky máme taky. Jak jsem ho měla vybaleného, tak vytlačil jenom takového pidi a zbytek mu zalezl zpátky :unamused:
5. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Dobré ránko holky,jj Blani šťáviky jsou fajn,my teda s tím enmáme problém,Vojtík kadí 3-4x denně.
a Co Jituska a Šimonek jsem zvědavá jak dopadli,snad dobře.
Já mám doma pejska,kam jdu,tak Vojtík hned za mnou,to je šílené jak s emi plantá pod nohy :grinning:
Včera jsme byli u anšich,bylo fajn,navštívili sjme kámšoku a jejího Štěpánka.Jindra přijl pro nás večer,naštěstí Vojtík byl v pohodě,většinou už bývá protivný.
5. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Blani jj to má malej občas taky :confused: :wink: jednou jsem mu je i tahala ven :sweat_smile:
Ahoj Andy :slight_smile: to je super že jste si verejšek užili :wink:
5. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Andrejko, my taky právě nemíváme problém.

Holky, dík, jak půjdem ven, tak mrknu do lékárny :wink: . A kolik toho má vypít? Stačí pár lžiček?
5. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
Kači, a jak jsto dělala :confused: ?
5. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Blani no oni mu nelezli zase zpátky,ale lezli pomalu ven a tak jsem mu je popadla a vytáhla :sweat_smile: :wink:
5. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
Trocha humoru:
Zima jak v RUSKU....
# # # # # # >>
# # # # # # >>
# # # # # # >> Telefonát do Ruska:
# # # # # # >> Karel: Ahoj Ivane, na CNN ukazovali, že je u vás mínus 60
stupňů.
# # # # # # >> Ivan: Nesmysl, tady je mínus 15.
# # # # # # >> Karel: Ale na CNN fakt říkali až mínus 60.
# # # # # # >> Ivan: Nesmysl, koukám na teploměr, je mínus 15. Ledaže by to
měřili venku...
:grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Aha :sweat_smile:

Tak nám zase 3 hodiny nepoteče voda :confounded: . To nemůžou říct dopředu, abych si mohla nějakou napustit :rolling_eyes:
5. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Kači :grinning: :grinning: :grinning:

Mareček se nají a vyrazíme ven. Jak přijdem, tak tady bude mamka a pak pojedem do školy, tak se ukážu až večer. Papa :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Blani tak to ted nasejří :angry:
Nám jak tu předloni kopali kanalizaci tak zapoměli utáhnout nějakej blbinec a netekla voda ještě večer když už byli všichni dělňasové dávno doma a Radek lezl někdy v půl 10 večer do výkopu s nářadím abysme se mohli aspoň umejt :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Blani papa :wink: snad ti v lékárně něco poradí :wink: a užij si školu :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
blani určitě ti v lékarně poradí my používáme tu švestkovou :slight_smile: ale poslední dva dny jsme měli opačný problém tak jsme zas naordinovali banán a dneska to už bylo lepší, mohlo to být i od zubů. hani to je super, že jsi ještě mezi námi, on třeba ještě někde ten klíček vykoukne. :wink:
5. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Sun tak prcek měl průjem minulej tejden :wink: :grinning: to je jak na houpačce co? :grinning:
5. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahoj všem.

Blani, šťáva švestková nebo meruňková, na Alexe fungovalo i meruňkové nebo švestkové pyré, co mají v těch kelímkách 100% ovoce.
Ale začala jsem důsledně dávat pít a hovínko je už podle mého výborné :grinning: Alex hodně sosá z toho hrníčku nekapacího od Lovi, ho to asi baví a když náhodou nechtěl, tak jsem mu prostě dávala po lžičkách. Ale došli jsme k závěru, že nejraděj má kmínový odvar nebo fenyklový čaj, ten klasika od megafytu, asi bude bylinkovej po mně. Naopak jakmile je čaj ovoněn, tak ho nechce. Což je třeba nějaký na podporu imunity, není tam nic závadného, jen bylinky a myslím šípek a borůvky nebo co, ale já bych to teda taky nepila, protože je to navoněný jak bonbony. Tak to asi vymlaskne táta, ten to rád :grinning:
No a pak mu mačkám sama šťávy a ředím kojo vodou. To fakt vypije, to má rád. Už jsme vyzkoušeli i mandarinku, to asi jediné z exotů. Kdy tedy nepočítám, že tuhle jsem v kuchyni a říkám si, proč tu ten malej tak mlaská. No a přijdu do obýváku, on sedí tátovi na klíně a žužlá ananas, co si manžel před chvilkou nakrájel. Jsem myslela, že mě omejou, ale naštěstí se neosypal a ani pusinku si nerozedřel :confused: :zipper_mouth: :grinning:
5. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Andrej, to já mám pejsky dva :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se předháněj, kterej bude rychlejší a vymýšlej bejkárny.

Včera Alex, nechápu, jak se mu to povedlo, stáhnul z konferenčního stolku sáček s burákama a rozsypal to na koberci, naštěstí si nestihl žádnej vzít, což teda psice jo, ale nevím, jak se tam dostal :astonished:
5. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Jitu tak hlavně že Alex žádnej burák neokusil :wink:
5. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
ahoj holky,

jj ananas je ostrej, to pálí rty potom i mě. A buráky ty já taky ráda :grinning:

my tedy máme teď po těch příkrmech taky docela problém s kaděním. Dáváme tedy šťávičku ze švestek,tak uvidíme, jestli to časem zabere :confounded:
5. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Evul zlatej hovňous když byli jen na mlíku co? :wink:
zrovna teď prckovi vyvářim :slight_smile: bude mít cuketu s bramborem a frknu mu tam trošku pohanky :wink:
5. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
káťo to tedy jo. No co se dá dělat, snad si brzy zvyknou a půjde jim to líp.
:unamused:
5. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Evi jj já takle doufam už od vánoc :grinning: :grinning: ale ono to chce spíš taky zjistit co a jak na ně funguje a v jaké kombinaci :wink: :slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
asi jo, musíme zkoumat :grinning:
5. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
Tak jdu nakrmit dravou zvěř a hurá ven :wink: :slight_smile: papááá
5. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
5. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu jen na skok, Anetku mám na klíně a já už jsem skoro pod stolem. Od rána od půl 5 jsem na nohou, máme teď plenky Huggiesky 3, opět nám protekly - ráno komplet všechno mokrý i deka!!! Anetka ještě usnula do půl 8, pak spala 35 minut v kočáře - sjela jsem do DM pro pampersky a teď už zase řádí, ani po obědě nespala, jsem hotová.... Je to možný, že spí jen přes noc a přes den maximálně 1-1,5 hodiny?? Spánku zdar - nebo spíš zmar....
5. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
tak hlásím - už spí!!! Dala jsem jí UM /moc díky za ten tip na HAMI - zatím dobrý a pije ho/ a usnula, ani moc neprostestovala....se z toho normálně picnu. Za chvilku budu vypadat jak zombie

Holky, děti už Vám všechny stojí, lezou - naše Anetka pořád nic. V pondělí jsme byly na rehabilitaci, tak říkala, že je jako v pořádku, ale že má ochablé svalstvo a že až bude mít aspoň 7kg tak jí to půjde (máme teprve 6,33). Mám jí dávat kolínka jako když leze, aby si zvykala.

Kde jste všechny?? :confused:
5. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
čau
já s hagískama byla totál nespokojená páč je měla za chvíli prochcaný všude okolo...takže at žijou pampersky, vydrží i celou noc

kačko -super vtip :grinning: :grinning:

bobule - máš mě už na farmě??

ivik - to by asi nemělo vadit, že ti moc přes den nespí....mě naspí tak 3-4h přes den

holkýýý já jdu den na pařbu :dizzy_face: jupííí- radek přijede asi na 19h ze slovače a pak půjdu s holkama na dízu, ty jo to si musím namalovat novej ksicht hih :wink:
5. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
dnes na pařbu....
5. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
čus - přidávám se k hlasům proti Huggies - taky je Mareček skoro vždycky prokakal, pořád jsem ho jen převlíkala, naštěstí máme už "jen" půl balíku a jsem taky maximálně spokojená s Pampers :dizzy_face: ty taky někdy prokadí, ale vydrží mu jedna celou noc a přes den, když je pokakanej, tak vyměňujeme, prokaká ji někdy taky, ale ne 2 ze 3 jako u Huggies :angry:
šmouli - ty se máš, že jdeš pařit, já zas nic :frowning2: , snad někdy příště :grinning:
Ivík - to je super, že Hami mlíčko chutná, já ho dostala poštou v balíčku z Hami klubu, ale kojím, tak jsem ho ještě nedávala, myslím, že ho ale určitě někdy spotřebujeme, Marečkovi je už skoro 8 měsíců a nechci kojit do 3 let :astonished: :grinning: :sweat_smile:
5. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
jinak zdravím po delší době - jsme jezdili po nákupech a tak, takže jsem jen dočítala a ani nestíhám napsat, byla jsem v úterý a ve čtvrtek večer cvičit, už i předminulý týden, Mareček je chvílema taky děsně ukníkaný, asi taky separační úzkost, sápe se mi po teplákách nahoru při vaření i při mytí nádobí, někdy si i sám hraje ale to jen někdy, naštěstí bydlíme s manželovo rodičema, teda máme své místnosti včetně kuchyně a koupelny a WC, jen společný kotel a topení a elektriku a pevnou linku, no, někdy je to fajn ale někdy je to pěkně na palici :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :grinning:
5. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.