• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jééé šmouli promiň, už jsi se na to jednou ptala viď? JJ mám tě tam :wink:
5. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
ahojky, jen na skok. dneska jsme s mažou dojela z nemocnice. ve čtvrtek si nás tam nechali,a le malej pořád zvracel, kolem 9 zvracel už jen štávy, tak se konečně na náš přišel podívat primář. něco se mu nezdálo, takže následovaly RTG a UTZ bříška, vyšetření chirurgem a ve 2 ráno nás sanitka převážela do FN Olomouc. Dopoledne další RTG, páč Šumperk nám je zapomněl dát s sebou. No a ted ho operují. Já musela jet domů, protože jsem KO. Nespala jsem několik nocí a fyzicky i psychicky jsem v háji. má ucpaný střevo, asi srůst po té první operaci. Myslete na nás. Udělali tam z nás hyeny, že tam nepočkáme, než malýho dooperují....
5. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
Jituško :astonished: panebože :astonished: :astonished: tak moc moc moc držíme Šimonkovi palečky ať je prďolka brzy v pořádku :wink: ani se ti nedivím že jsi musela jet domů :confused:
5. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
jitu:tak to jsem nečekala, že to bude mít takový konec. Myslela jsem, že to bude jen nějaká viróza. Chudáček malej, budu na vás moc myslet. A na co byl operovanej před tím? Dej určitě vědět, jak to dopadlo
5. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
teda jitu držíme palečky, taky jsem myslela, že je to nějaká střevní chřipajzna :confused: ještě, že se na to hned přišlo. určitě si odpočin je toho ted na tebe moc a to malé taky potřebuje klid. myslíme všichni na šimonka at je s váma co nejdřív doma určitě napiš až budete něco vědět
5. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
no, už je op operaci, ještě máme volat v osm. je mi strašně špatně. jdu si dát horkou sprchu, snad se trchu uvolním...
5. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Jituško :astonished: chudák Šimonek,teda takovej malinkej capart a co už si toho prožil..musíš z toho být totálně v háji a oni si ještě dovolují napadat :angry: hlavně si odpočin at si pak pro Šimonka usměvavá maminka a hlavně taky mysli na toho malého koblížka co máš v bříšku.. :slight_smile: moc na Vás myslíme a držíme palečky,aby byl Šimonek co nejdříve v pořádku..
5. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Iivik Sofinka taky ještě neleze,ani sama nesedí a mudra nám řekla přesně to stejný co vám,že je drobná a má ochablé svalstvo,že jí to bude trošku dýl trvat..ale koukám že Anetka je ještě větší žížala než Sofie..
5. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
Tak u nás se stále ještě nespí,už hodinu je v postýlce s pořád dělá kraviny,vypila 130Um a přetočila se na břicho,celá se zeblila a já musela převlíct jak jí tak celou postel,měla to i ve vlasech :sweat_smile:
Smouli užij si pařbu... :wink:
5. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
jo jo šmouly užij si to i za mě já mám dneska hlídání a do hospody vyráží martin :stuck_out_tongue_closed_eyes: stejně jedeme zítra na plavčo tak nebudu ponocovat,ještě musím sbalit věci. hani to chodíte brzo spát, my jsme dřív chodili na tu sedmou chrnět a ted se to nějak šouplo a usíná až tak v půl 8
5. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
Normálně chodí spát tak max.do 18h,ale dneska se rozhodla že vydrží dýl,tak doufám že ráno si to taky protáhne...
Sun po kolikátý už jdete na to plavání?A taky si měla tu první lekci takovou chaotickou?
5. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Jitu myslíme na vás :wink: a jak píšou holky hlavně si pořádně odfrkni :slight_smile: Šimonek bude určitě v pořádku :wink:
Iivik malej taky ještě naleze ani nesedí a ani si nestoupá :wink:
Sun tak taťky si šel vyrazit z kopítka koukam :wink: :grinning:
Hani tak snad Sofi ráno vydrží dýl :wink: :slight_smile:
Jdu dodělat oběd na zítra tak papááá :wink: :slight_smile:
5. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
Ahoj holky, u nás se ještě nespí. Furt se vztekal, tak je tady v židličce. Ale za chvilku půjdem.

Jituško, chudák Šimonek :pensive: . Určitě to bude v pohodě, neboj. Takovej malinkej a už takový trápení :frowning2: . A kašli na doktory, oni neví, že máš v bříšku ještě další miminko a taky si potřebuješ odpočinout, ať jsi pro Šimonka fit :wink:

Šmouli, užij si pařbu.

Iviku, my se jenom plazíme a to teprve tak týden :wink: . Ale myslím, že ten náš klučík nemá ani 6 kilo.
5. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
jitusko, at je malickemu uz jen a jen dobre! musis byt hodne unavena, kdyz ses tehulka na zacatku, odpocin si..
sabca je nejaka uknourena, asi zoubky.. jdu ji dat kozenu a snad usne, i kdyz to moc nevidim, vcera zachrupla az po desate..
5. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ahojky, tak zase jen na skok.

Evul: už jsem fakt hodně unavená, opravdu se nezastavím :sweat_smile:

Jitko: moc Vám držím palečky, aby to Šimonek zvládnul vše na 1 s hvězdičkou. Držte se všichni.

Jinak my dnes měli u nás paní na koupaní ve vaně, bylo to úžasné Kačence se to moc líbilo a masáž taky, dala nám pár dobrých rad.

Asi se nám klubou zoubky, je hodně ukňouraná a nateklé dásně.

Tak jdu zase do boje s prací.

Mějte se papa
5. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
tak u nás se konečně spí to uspávání je čím dál tím horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě před čtrnácti dny vytuhnul u kozy a byl klid no a ted to je boj :rolling_eyes: hani no trošku zmatený to bylo, než člověk přijde na to co a jak, ale byli tam takový mladý holčiny a ty mi ho pohlídali, když jsem šla do sprchy filip byl z toho taky tak vyvalenej, že byl v klídku, no a pak se mnou většinou někdo na šatně byl tak to bylo v pohodě.
5. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
kat: máš práce až nad hlavu co?
malá je šikulka, hlavně, že se jí to líbilo :slight_smile:
5. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
tak je po operaci a v umělém spánku. do rána tak bude a pak ho probudí. hned ráno tam pojedeme. díky za podporu.
5. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
to je samozřejmost jituško, jdi si lehnout at si odpočineš a nabereš sílu na zítra. a zítra šimonka od nás moc pozdravuj, že je to statečnej chlapeček.
5. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj holky.

Jitu - taky držím pěsti malému, ať je mu co nejdřív dobře a máš ho u sebe doma.

Anetka zatím jen vystrkuje prdelku, musíme to natočit, vypadá to srandovně. Tak jste mě uklidnily, že nejsem tady sama, které ještě neleze.

Hani - Anetka je drobná, snad to teď dožene příkrmama - kolik má tvoje Sofinka? Ani teď nevím, kolik měří, musíme jí změřit.

A jinak usínání dnes - to jsem teda koukala - vždy to bylo s řevem, chováním, nebo s rukou na břichu v postýlce. Dnes si tam sama povídala, občas se teda překulila na břicho tak to honem zpět a normálně jsem jí asi 5x přikryla, pohladila a vytuhla sama - jsme s toho z manželem docela vedle - kdyby to tak chtělo zůstat.

Tak já to dnes balím, jdu na televizi - užít klidného večera.

Přeji všem dobrou a klidnou noc. /a
5. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
jituško,tak se hezky vyspi a zítra Šimonka moc pozdravuj.
5. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
Tak už asi tři večery plánuji že budu žehlit a nemůžu se k tomu dokopat :angry: sem hrozná :angry:
Jituš doufám že už odpočíváš at nabereš sílu..zítra dej za nás za všechny Šimonkovi pusinku,že na něho moc myslíme,je to kluk statečnej :slight_smile:
Iivik včera jsme byli u doktorky tak má 6710g.. :slight_smile: Kolik měla Anetka když se narodila?
5. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
Tak jsem ještě na netu - žehlit bych měla taky a nechce se mi taky.

Anetka měla 47cm a 2994g. Tak ale Vy už jste krásný holky - už jste se přehouply přes 6,5 kg... Snad to teĎ s těma příkrmama půjde taky.

Tak už vážně končím, jdu na Krause. Pa a dobrou
5. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
Tak jsem dodělal omáčku a pak uklidila koupelku a vytřela byt :wink: konečně to tu zase vypadá jako u lidí :grinning: :grinning:
Jituško pořádně se vyspinkej a ráno pozdravuj Šimonka papa :slight_smile:
IIvik tak to bylo super uspání :wink: taky se nám sem tam vzácně podaří bez řevu :dizzy_face: :wink:
Hani já se k tomu vytírání taky dokopávala hooooodně dlouho :sweat_smile: :wink:
Sun a bude hůř s uspáváním :confused: :rolling_eyes:
5. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Jituško, tak ať je Šimonkovi už jenom a jenom lépe :wink:

Kači, to jsi dobrá tak večer uklízet. Si vždycky říkám, že už je tma, že na tu špínu pořádně neuvidím - výmluvy, výmluvy :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahoj.
Jituš, držím Šimokovi palce. Ale když už zjistili problém, tak to bude jen lepší a lepší. :wink:

Úklid - večer nemám energii na nic, celej den jsem ve střehu, Alex všude vleze, předevčírem mi lezl do myčky, naštěstí dvířka ho zatím unesla. A tak podobně celý den.
6. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
ahoj holky, přeju hezké ráno.

my jedeme k našim,tak se jdu rozloučit. Mějte se tu hezky papa
6. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Jitu, do myčky :grinning: :wink:

Evi, užijte si to u vašich. Pa :slight_smile:
6. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
čus holky,
Jituško - držím pěsti aby vše už bylo v pořádku a měli jste zdravého Šimonka zpět doma :dizzy_face: :dizzy_face:
tak já dala Marečkovi včera ochutnat rohlík a moc mu chutnal, tak ho dostal dnes k snídani (po mlíčku) a žmoulal ho v ručičkách a v pusince a byl jak slepička, všude měl drobečky a tak jsem nakonec musela zamést celou kuchyň a umýt celou jídelní židličku, jemu pusinku a ručičky a pak za mnou přiťapal do koupelny a přepadl zvědavec do sprchové vaničky, kde ještě dvakrát uklouznul, než jsem se k němu dostala, čistila jsem si totiž zuby a byl celý mokrý, tak jsem ho nakonec musela komplet převlíct a to měl ráno čisté oblečení :grinning:
jinak poslední dobou usínání hrůza, včera usnul až kolem 21.30 hod, byla jsem už totálně vyčerpaná, a i na něj naštvaná, byl unavený, hlavička mu padala ale nemohl zabrat, ggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :angry: pak jsem vytuhla já u Krause a probudila jsem se na gauči o půlnoci :grinning:
6. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
Jituš - myčka, tu ještě nemáme, ale musíme ji koupit, doufám už tento týden, jen potřebujeme přizpůsobit myčce trošku kuchyň, takže to nebude tak snadné, ale prostě už na to nemám nervy, abych myla pořád nádobí jak pako :angry: :grinning: pak nám do myčky taky možná vleze Mareček :grinning: :grinning:
taky jsem hotová, jak malej všude leze, nejhorší je, že ho všichni pořád chovají a on to pak vyžaduje ode mě - babičky a dědečkové a tatínek mu dovolí úplně všechno a já jsem pak ta zlá harpie, co ho sekýruje :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning:
6. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.