• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jinak úklid se snažím stíhat při Marečkovi, prý je to i pro dítě dobré, aby vidělo, co se všechno musí doma dělat, tak proto :wink: při věšení a sundavání prádla mu dám vždycky jeden kulíček na hraní a on ho cucá a hází a pak za ním leze, takže se tím zabaví :wink:
6. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
No já se taky snažím, ale prostě úklid nestíhám. V těch našich malých prostorech je to dost o hubu, všude na něj číhá nebezpečí :angry: Takže ho musím mít pod dohledem, navíc je dost nenechavej. třeba u žehlení mi tahá za šňůru nebo hejbe s žehlícím prknem a nemůžu ho nechávat furt v židličce nebo v postýlce. Na rehábce nám výslovně ohrádku apod. nedoporučili. Takže tak maximálně vyluxuju, vytřu, ale u toho vytírání ho 20x musím odsunout na koberec, takže to je fakt boj. Bohužel problém je v tom, že nespí přes den v postýlce dýl než půl hodiny, takže to se stihnu tak akorát najíst.

Věšet chodím až přijde muž z práce a výjimečně s Alexkem v nosítku, jenže na břiše se s ním špatně věší a na záda je ještě malej, jsme to zkoušeli.
6. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Kačenko, to s tím úklidem jsem taky četla :wink: . Mareček se na mě rád dívá, když věším a sundávám prádlo. Ale kolíček mu nedávám, přijde mi to ostré.

Jitu, a proč ani ne v ohrádce? Sice ji nemám, ale překvapilo mě to. Vždyť je to rovné jako postýlka :confused:
6. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
Blani, protože je to omezuje v trénování pohybu - plazení, lezení apod.
Pak je to taky podporuje v tom, že se přitahujou do stoje a to není moc dobrý pro klouby, protože ještě nejsou zralé. To mi bylo řečeno.
6. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
Čusky busky :wink:
Tak jsem byla dopo u holičky a zas je ze mě člověk :wink: :grinning: :grinning:
mě ten úklid večír neva :wink: sice jsem taky hotová a bez energie,ale včera jsem to překonala :wink: :grinning:
Jinak když žehlím tak je malej v postýlce a já u něj páč prkno máme v pokojíčku :wink: a je v ní spokojenej hraje si nebo kouká na mě a je v pohodě :wink: a prádlo věším v obýváku na sušák a to se na mě kouká když se válí na dece na zemi :wink: :sunglasses:
6. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
čáááu

jitu tak at máš broučka brzo doma a ty si pěkně odpočin, bude potřebovat sílu!!!

holkyyyy včera to bylo super, já tak pařila :grinning: že se ted nemůžu hnout a vše mě bolí, hlavně za krkem jak jsem furt mlátila hlavou ze strany na stranu :grinning: no ostuda, zase dlouho nikam nejdu a těch klukůůů tam, ale já mám doma!!!Přišla jsem ve 3h a nella prej moc zrovna do 2h nespala....až jak jsem přišla!! No jsemtaky jak pratěná, ale to přežiju.....tatka mě nechal spát do půl 11- zlatíčko

jdu dočíst
6. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
Katko, tak malej se nikdy jen tak neválí na dece, od doby, co se naučil pohybuvat kupředu se prostě pohybuje.
6. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
tak holky jsem ráda že ještě neleze!!když to tu čtu...taky mi už potom v tej ohrádce nebude chtít být, tak at ještě raději neleze :grinning:
6. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
ahojyk holky, tak jsme zase doma. malej vypadal dobře. i doktrop říkal, že jeho stav je dobrý. dýchá už téměř sám, teploty nemá. sice jizbvu bude mít přes celý bříško, ale to je vedlejší. jinak mu neoperovali střeva, což je nějlepší zpráva. jenom mu to tam porovnali. snad to bude brzo ok. já si jdu lehnout. manža mě pozval na večeři, když mám narozky a už přes měsíc máme lístky na Cimrmana, tak půjdeme. já jsme moc nechtěla, ale aspoň na chvilku přijdu na jiný myělenky.
6. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
Tak jsme byli venku a jako :angry: . Jsme doma, svítí sluníčko, jdeme ven, slunko zaleze, začne foukat, pak už aji fučet. Teď jsme doma a už zase vykukuje sluníčko :angry: :grinning:

Jitu, tak to jo s tou ohrádkou :wink:

Šmouli, máš hodnýho chlapa, že tě nechal vyspinkat se do růžova :wink:
6. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
blani - do růžova moc nejsem, stejně to není ono, jak jsem přes půlnoc v zahuleným a měla jsem 3panáky tak to není ončo :wink: ale i tak je hodnej vííď :slight_smile:
6. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
jitu jen běž do kina a odreaguj se,.. o malého je dobře postaráno a co bys ses doma užírala, hlavně že je to v pořádku a malej už nebude blinkat!! :slight_smile:
6. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
Šmouli, to je mi jasný, ale hlavně žes nemusela vstávat ráno. Fakt je hodnej. A aji uvařil?

Jituško, tak si odpočiň, dej si nějakej dobrej dlabanec v restauraci a v kině si to užijte :wink: . To je dobře, že to Šimonkovi jen porovnali a nemuseli do střev zasahovat. Snad už bude klučina jenom a jenom zdravej :slight_smile: . A ty nemáš možnost být se Šimonkem v nemocnici nebo nechceš? Aby to nevypadalo, kdybys nechtěla, nedělám z tebe "krkavčí maminku" :wink: . Jenom se ptám, jak to chodí, když jsou v nemocnici tak malá dítka.

My máme doma modela :grinning: . Jak mě vidí s foťákem v ruce, všeho nechá, našponuje se a čeká, než ho vyfotím :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
já se o tom bavila s doktorem, jeslti tam mám být, ale on říkal, že je to zbytečný. že až bude na normálním oddělení, že to je jasný,a le ted ne. a hlavně i sestra byla rači, když jsme jeli, protože když jsme tam, tak jak třeba ho hladíme a tak a se budí a oni potřebují, aby ted co nejvíc spal.
6. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
blani fakt jo?? s tím fotákem :grinning: :grinning: to nela furt po něm chmatá...

já jsem vařila ale jen játr guláš tak to byla rychlovka!! on byl chudák taky nevyspalej a utahanej páč přijel zrovna včera večer ze služebky a hned jsem pak šla.

nela ted usla jdu hodit šlofíííka pap
6. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
Jituško, aha. On není na normálním oddělení? Asi na JIPce, že? To mi vůbec nedošlo. Tak to jo :wink: . Tak se dneska pořádně odreagujte a odpočiň si, ať máš potom pro Šimonka sílu :slight_smile:
6. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
jj, je to JIP. a taky nocleh tam stojí 330 a je to v pokoji s dalšíma 4 maminkama. a manža by stejně jezdil a stálo by nás to moc peněz. to malýmu raděj něco koupím.
6. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
Jitu, jako nocleh na JIP nebo na normálním pokoji? To je teda cena :confused: . A říkali vám, jak dlouho si ho tam asi nechají?
6. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
Ahojik holky, tak jsme zpět z hor a dokonce jsme zvládli uklidit všechny krámy, co jsme měli sebou. Tak aspon něco...

Jitus teda chuďátko Šimonek, držím palečky, at je brzo doma a v pořádku. A ty máš dneska narozky? Všechno nejlepší, hodně zdravíčka a štěstíčka.
Já mám dneska taky narozeniny, tak to je krásná shoda :slight_smile:
6. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
nazdárek , tak mi máme za sebou úspěšně další plavčo dneska jsme je pod vodou pouštěli no je to plavec ten náš mišák :grinning: moc ho to baví. ted jsme si šli všichni tři schrupnout bylo toho dost, ta včerejší noc stála taky za prd se pořád budil a o půl čtvrtý se rozhodl pro hodinu tělocviku :angry:
jitu koukám dobrý zprávy, tak to jděte s manželem oslavit a užíte si to. no pokud nemůžeš být se šimonkem přímo na pokoji tak je to naprd to bych taky nechtěla to je lepší tam jezdit. šmouly tak pařba byla super jo :grinning:
6. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
holky všechno nejlepší k narozkám :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
Sun díky

my dneska plavčo propásli, tak si ji budu nahrazovat co nevidět :wink:
6. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
Tak já jedu za chvilku na cvíčo..dneska do posilovny,protože žádný cvičení dnes od 19h neni..
Holky tak si užijte dnes narozky-vše nejlepší :slight_smile:
Charli a jak bylo na horách?
Sun a nebála ses ho pustit?Já se budu bát i jí potopit,co když se chudák zrovna blbě nadechne.. :confused:
6. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
hani my to trénujem od začátku prvně je polejvají vodou, máš ten signál, že na něj foukneš, na další lekci je šoupla pod vodu instruktorka a na minulý já a dneska jsme je pustili a ona ho hned vytáhla na druhý straně ta instruktorka. strach jsem neměla on to zvládal dobře předtím :slight_smile: sofinka bude taky šikula uvidíš.
6. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
tak to sem zvědavá,my na první hodině jen chodili dokola a říkali básničky..a manža chodí s vámi?
6. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
tak jsme vyspalý :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
hani no krásně, klído bych tam byla další týden. Penzion byl supr řešenej, hlavně byl novej a kousíček u sjezdovky. Jediný, co chybělo, tak společenská místnost. Ale tu tam chtějí ještě dodělat, takže za rok to tam bude úplně ideální. Lyžovali jsme dycky na střídačku s manžou, no fakt to bylo bájo.
6. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
my se na plavču taky ještě nepotápěli :confounded:
6. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
ty jo holky to musí bejt krásný jak plavou pod tou vodou....a jak to myslíš s tím fouknutím sun?? když ho polejvaj tou vodou tak mu fouknou do obličeje??
6. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
Charlie tak to je dobře že jste si to na horách užili :wink: :slight_smile:
Jituško to je dobře že malýmu neoperovali střeva :wink: užijte si večer :slight_smile:
Jinak malej zase dneska blinká :pensive: ale už vím že to je po žloudku :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě ho nestráví a tak to jde ven horem :unamused: ale dneska ho to kope nějak dýl než minulou sobotu :confused: no už jsem 2x volala doktorovi :sweat_smile: teď už chudinka dáví jen ty šťávy a je úplně vyřízenej :cry: pospává tu na manžovi a kope ho to už od 4 hodin :fearful: ale už se začíná trochu usmívat když přišla tchyně tak měl radost :dizzy_face:
6. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.