• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Charlie a Jituško, všechno nejlepší k narozeninám, hodné manžele a mimuška a hodně zdravíčka :slight_smile:

Charlie, super, že jste si hory užili :slight_smile:

Kači, chudák malej. Tak už mu ten žloutek nedávej :wink: . Ale to už určitě víš sama, co :slight_smile:
6. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
šmouly máš takový heslo, aby děti věděli, že mají zadržet dech já řeknu filípku fouknu mu do obličeje a on zadrží den a přijde voda :wink: hani ted dvakrát s náma byl, ale do vody ještě nemůže snad příště. tak mi dneska půjdem koupat až ted se nám to nějak šoupe zase zpátky na tu 8 :slight_smile: asi příprava na léto.
6. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
Blani :wink: jj už jsem probrala i s doktorem a že ho teď máme aspoň na 3-4 měsíce úplně vypustit :slight_smile: já si teď vyčítam že jsem mu ho dneska trubka vůbec dala :sweat_smile: :pensive:
Jo Jitu a Charlie taky se připojujema ke gratulaci :wink: hlavně hodně štěstíčka a zdravíčka vám i celé rodince :slight_smile:
Jinak malýmu už je dobře :dizzy_face: už má zase zájem o hračky a vesele tu kope nožičkama :dizzy_face: :dizzy_face: jo a taky se parádně posral :sweat_smile: měl to až na pupíku :grinning:
6. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
sun díky, já bych to chtěla zkoušet ve vaně!!

holky si představte, že jak jsem koupila ten sunar místo nutr, tak mi po něm začala blinkat...mě to dělala jako 2měsíční ale já myslela že když už je starší tak žaludek bude mít zvyklejší a ono prd...to mě štvě, protože jsem ji ho dala tak 3x a co s ním

kačko tak at je malému líp, to je období ted co! My tuk tuk ještě nemocný nebyly jen s rýmou!
6. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Kači, nic si nevyčítej, nemohlas přece vědět, že blinká 100% po něm a teď už to víš, tak mu ho zkrátka nedáš :wink:
Kači :grinning: , taky máme kakoše skoro všude, když se pořád převrací na bříško :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
kačí, alespon jsi zjistila, z čeho to je a už ho dávat nebudete :slight_smile: šmouly určitě vyzkoušejte nic na tom není, dítě se tím naučí, že pod vodou se nedýchá. tak u nás je zase řev s usínámím už na to nemám dneska sílu tak jsem vyslala tatku uvidíme s čím přijde.
6. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
tak já taky jdu...dát kaši a hajat :pensive:
6. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
charlie všechno nej :wink: a díky za přání. divadlo bylo super. Cimrmani prostě nezklamou :slight_smile:
6. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
krásnou neděli všem,
to byla zase noc poslední dobou si připadám jako, když celou noc prokojím. 2-4-6 a to už neusnul :stuck_out_tongue_closed_eyes: otrava jeden. snad jste se vychrupkali lépe.
7. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
a verunce přejeme všechno nejlepší k jejímu prvnímu svátku :dizzy_face: pořádně to oslavte a vyražte do cukrárny :wink:
7. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: . U nás šíleně fučí, celou noc fučelo.

Taky se připojuju k přání Verunce. Ať ji rodiče nezlobí :grinning: :wink:

Sun, teda, to ses moc nevyspala :unamused:
7. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
7. únor 2010 v 09:49 • nachala
Dobré ráno..tak u nás noc celkem šla 23-1-6-8 a to už jsme vstávali,já se lekla že v těch 6h bude už vstávat,ale naštěstí ještě usla..
Ted dostala přesnídávku jablko-hruška dala jsem jí do toho odměrku UM tak to celkem snědla..
Taky přejeme Verunce vše nejlepší k svátku :dizzy_face:
Dneska jsme doma zas samy,tatka odjel pracovat,venku je hrozná zima,tak doufám že odpoledne bude líp,aby jsme mohli vyrait na procházku..
Jo a zítra na 8h ke mne dorazí kadeřnice-moje bývalá kolegyně z práce bude mi barvit,melírovat,ale co hlavně se chci nechat ostříhat a to fakt dost,tak sem zvědavá,od 15 let to nosím pořád stejně a Sofča mi ted ty vlasy pořád hrozně škube,navíc na plavání nemám čas na to si je hodinu sušit,tak se nechám ostříhat asi na nějaký setříhaný mikádo.. :sweat_smile:
7. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
hani pak dodej foto, taky přemýšlím nad nějakou radikální změnou, ale nějak jsem nenašla odvahu tak mě třeba budeš inspirovat.tak malej začíná tahat ubrusy :angry: to nevím co budu na ty stoly dávat, přijde mi to bez ubrusu jak nahý.
7. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Hani, tý jo, to jsi dobrá. Já mám taky celej život ty vlasy furt stejně a na změnu nemám odvahu. Přitom bych si ty vlasy strašně ráda o trošinku zesvětlila, ať su blond a ne pochcaná sláma :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale prostě mi chybí odvaha. A taky mě od toho dost odrazuje to, že potom budu muset chodit na barvení pořád :unamused:

Sun, záleží, jakej máte stůl. Ale je to hlavně o zvyku. My ubrus nemáme, ale máme dělanej stůl na míru a ladí nám s kuchyní. Když jsme ho ještě neměli a měli jsme takovej starej stůl, tak tam byl ubrus nutnost :grinning: . Ale prodávají se nějaké příchytky na ubrus, nepomohlo by to?
7. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
no náš stůl není zrovna moc krasavec :sweat_smile: tak jsem ráda, že tam ten ubrus je. úchytky by možná pomohly uvidíme budem muset něco vyzkoušet, novej chceme kupovat až do novýho.
7. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
Tak my stůl máme taky bez ubrusu,ale jak píše Blanka máme ho rok starej takže vypadá dobře,mám na něm pouze prostírání..
Já se toho stříhání taky bojim,hlavně abych pak nebyla zklamaná,ale zas si říkám že to jsou jen vlasy,když budu vypadat blbě,tak to doroste..a nejvíc mi taky nahlodal Petr když mi v mém rozhodnutí začal podporovat,tak sem si řekla že do toho půjdu,ted už sem to všem řekla,tak už nemůžu vycouvat :sweat_smile:
Tak já za dopoledne vyluxovala a vytřela všechny podlahy a utřela prach,ještě by to chtělo vypulírovat koupelnu,ale to už se mi nechce..
Sem chtěla jít ven,ale než sem se vyprdelila,tak Sofinka usla v postýlce,tak vyběhnu jen ze psem..k obědu jsem si uvařila čočkovou polívku z pytlíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
Brrr holky tam je zima venku hnusná a vlezlá :rolling_eyes: jsem normoš zdrhla po hodině z prochajdy neb sem vykosila děsně :sweat_smile: :grinning:
Sun Blani jj na jednu stranu jsem taky ráda že už vím z čeho blindil :wink: :slight_smile:
Verunce přejeme všechno nej nej nej :wink: :dizzy_face:
Hani budu držet palec ať se změna povede a máš z ní radost :wink: :slight_smile:
7. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
tak koukám při neděli zase klídek :slight_smile: my jsme absolvovali jednu návštěvu jinak byl klid po obědě jsme lehli k telce na homolky a všichni jsme usnuly, teda já chtěla jet ven s filipem, ale než jsem se vypravila tak byl tuhej :sweat_smile: tak jsem si šla taky lehnout. normálně jsem koukala mě zmizeli všechny fotky z galerky. :confused: je to nějaký praštěný :rolling_eyes:
7. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
Sun tak tos měla jak já,taky jsme se nakonec nikam nedostali..u nás se spí už od 17.30h jelikož byla od 14h vzhůru a od 16.30 to byla pěkná protivka..
Já žehlim už asi hodinu a ještě tam mám tak půlku koše a na sušáku mi visí dálší várka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
tak u nás už se taky chrní dala jsem mu plnou dávku um tak jsem zvědavá jaká bude noc, už bych se docela ráda vyspala :slight_smile: no žehlení tady taky mám jednu pračku, ale koš v koupelně už zase nejde zavřít tak zítra začne prací den, tak s žehlením ještě počkám bude toho víc :rolling_eyes:
7. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
Ahoj holky, moc Vás zdravím a přeji hezký zbytek neděle. U nás už se taky spí, malá si chvíli povídala, pak začala natahovat, tak jsem jí namazala dásně, lehla si k ní a za chvilku usnula - už od čtvrtka jsme bez toho hroznýho pláče (ťuk, ťuk, ťuk) - kéž by to tak zůstalo.

My dnes noc dobrá, usnula v půl 8 večer, párkrát jsme jí rovnali v postýlce, ale na jídlo se přihlásila až v půl 5, pak ještě usnula a vstávala v půl 8 - takže paráda.

My venku byli, odpoledne se udělalo u nás krásně a svítilo sluníčko, šli jsme do parku, děti tam sáňkovali a bobovali na kopci, tak jsem litovala, že jsem si nevzali sáňky (manžel se smál - prý sáňky a pak na nákup do Tesca) a jak to řekl, tak jsem si uvědomila, že mám v kočárku nákupní tašku, tak jsem jí vzala a asi 10x jsem na ní ten kopec sjela, bylo to úžasný, jsem se neklouzala snad 5 let, bývala bych tam ještě zůstala :grinning: . Ale ještěže jsme šli, taška je trochu odřená /což nevadí/, ale zadek by mě asi bolel pěkně, hold už nejsem zvyklá a jsem stará páka :unamused:

Co se týče žehlení, mám ho tady skoro plné křeslo, teď jsem převěsila se šňůry na sušák další várku, žehlit se mi teda nechce, asi to ještě o den odložím. A koš mám taky plný, včera jsem stáhla ložní a ještě není vyprané...Jdu teprve večeřet a asi se složím k televizi.

Mějte se krásně a dobrou noc.
7. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
U nás se spí od 8, ale byl to zase bo. Já už su osprchovaná a jdu dělat něco do školy. Dobrou noc :slight_smile:
7. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
dobré ráno,
tak u nás noc v pohodě chrněl do 5, ale to usnínání pořád se budil a nakonec usnul až v 10. holky taky jste včera viděli na jedničce o tom létání miminek? to byla hrůza já nechápu jak tam vůbec někdo může s tím děckem jít. ta ženská taky byla praštěná se divím, že se ještě nikomu nic nestalo.
8. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Dobré ráno..tak kadeřnice zaspala,takže dorazí až v 9.30h a já už jsem kvůli ní od 7h vzhůru :rolling_eyes: doufám že aspon ten výsledek bude stát za to.. :sweat_smile:
Sun :astonished: teda to lítání vypadá šíleně,na to bych nikdy nešla..zlatý plavání :slight_smile:
U nás noc dneska nic moc od 1-2 jsme byli vzhůru :astonished: vůbec se jí nechtělo usnout a pak od 6-7 taky :angry: pak ještě usnula do 8h ale stejně je pěkně protivná,ještě že je doma petr a bude jí hlídat..
8. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
hani tak držím palce at jsi spokojená a nezapomen dodat foto, my jsme dneska dopoledne sami tatka vyrazil do práce, ale na oběd bude doma. tak uklízíme po víkendu.
8. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Dobré ránko. U nás zase sněží :rolling_eyes: . V noci jsme se nějak často budili :confused:

Sun, to jsem neviděla. To je teda mazec takhle s mimčama mávat :confused: . Ty matky, co tam jdou, jsou podle mě šílené :pensive:
8. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Hani, tak pak dej vědět, jak jsi spokojená :wink:

Manža šel dneska na jakési školení, takže by měl být brzo doma a pak pojedeme nakoupit. Nemám žádnou zeleninu pro Marečka. Kromě mrkve a brambor :sweat_smile:
8. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
taky nevím co filipovi dneska ukuchtím nějak mi dochází inspirace, my budeme mít sekačku ze včerjška tak budu jen dělat brambory.
8. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.