• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Vyrazíme ven.
8. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Tak my jsme dneka jak Šípkové Růženky :grinning: malej usnul v 7 a pak kojo v 1 a v 5 a vstávačka v 8 :dizzy_face:
Sun teda to je mazec to lítání miminek :astonished: :astonished: Blani souhlas že ty matky musí bejt šílený :confused: chudáci prckové úplně mi z toho zatrnulo :pensive:
Hani taky se těším na fotečku :wink: a držím palec ať jsi spokojená :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
holky to litani je hruza, co to ma proboha byt? k cemu je to jako dobry?? no to je zase de.ilita..
8. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
jinak holky, uz mame 5 zoubku, 4 nahore a 1 dole :grinning:
8. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Andreasku teda 5 zubů :astonished: to si Sabinka pospíšila :wink: :grinning:
8. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
ahoj kočky, já se vrátila z pošty, jsem byla vyzvednout Verunce dáreček ke svátečku, objednala jsem mluvícího pejska a ted mu tu mačkám ručky a nožky a je to teda hezká hračka.

Andrej teda 5 zubů??? No Sabča je nějaká rychlá se mě zdá. Brzo lezla, brzo se zvedla na nožky, no to za měsíc už půjde s váma na špacír ne? Na to, že máme stejně starý holky, tak ta naše Veru ještě neobjevila ani kolena :grinning:

Hani tak na fotečku se těším, určitě to bude krásný sestřih

Jinak moc všem děkuju za gratulace a Verunka taky :wink:
8. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
charlie na spacir :grinning: to jsem se fakt musela chechtat :grinning:
no zoubky nejdriv nic a ted to roste jako blazen, taky posledni dve noci staly za prd, dali jsme i panadol baby..mela sice teplotu jen mirne zvysenou, ale asi ji to dost bolelo :confounded:
za chvili mastime do skoly, potrebuju jeste zapsat predmet.. tak se mi moc nechce, je tam kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
jo charlie, sabca spis plazoleze nez leze vis :grinning: ale uz si porad stoupa a taky pada, tak mam co delat, abych ji vzdycky chytila..
8. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
andrej jo aha, plazolezec :grinning: to je taky výkon

jo a verča nechce papat ovoce, máte nějaký tip, jak ji oblafnout? Zkouším už míchat se zeleninou, ale ona to prokoukne a nechce.
Mám taky v plánu do toho zamíchat kaši nebo um...
8. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Charlie tak ať se Verunce pejsek líbí :wink: já ho chci malýmu taky koupit k svátku :slight_smile: :grinning:
já pomalu pobaluju na plavčo :wink: jdeme dnes poprvé a tak su zvědavá jak se to bude prckovi líbít :slight_smile:
8. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Andrej, teda, vy jste zubatí :confused: :wink:

Mareček objevil novou hračku - flašku od piva :grinning:

Kači, ať se plavání líbí. Pak dej vědět :wink:

Charlie, to nevím. Mareček prve ovoce taky nechtěl, ale pak mu zachutnalo. Zkoušela jsi ty kelímky se 100% ovocem? Přijdou mi sladší než koupené ovoce.
8. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
Charlie malej to ovoce taky více méně bojkotuje :sweat_smile: a tak to zatím neřeším když nechce tak dam kozu a je to :grinning:
Dneska se mi nechtělo vařit a tak jsem špuntovi ohřála od Alnatury dýně+brambor+fenykl a teda vzhledem i konzistencí to silně připomíná kakoše kterýho jsem likvidovala tak před hodinou :sweat_smile: :grinning: jen teda kakoš měl jinej ódér :grinning:
8. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
tak já jsem dneska taky nic nevymyslela tak jsem vytáhla sklenku od hami a zase jsem se tady u toho rozčilovala je to strašně tekutý tak jsme to měli zase všude filip u toho ještě dělal kraviny tak nesnědl ani půlku :rolling_eyes: tak jsem mu dala ještě tu malou sunarku jablko banán, aby se dojedl. se dívím, že vám děti nechtějí ovoce, taková dobrota :grinning: vždycky čekám, že na mě něco zbyde, ale bohužel :sweat_smile: na odpoledne jsem nastrouhala mrkev s jablkem tak jsem zvědavá jestli to sní.
andrej teda vám ty zoubky rostou jak houby po dešti :grinning: kači tak at se honzíkovi ve vodě líbí.
8. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Kači :grinning:

My jsme taky měli skleničku. Jo, a mamča mi včera donesla skleničku rizoto pro děti od 5 měsíců, ale jsou tam fazole a rajčatovej protlak :confused: . Přece protlak tak brzo ještě nemůžou, ne?
8. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
blani a za jak dlouho si ho vzal? Já zkoušela zatím jen jablko a banán ze skleničky. Kelímky zatím ne, zkusím. A ovoce čerstvé taky zatím ne.

katy tak at se honzíkovi vodička líbí
8. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
blani taky tady máme s rajčatovým protlakem od 5. měsíce, občas taky koukám co všechno tam dají.
8. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
sun mě to ovoce taky chutná, ale Veru na to má jinej názor, dycky se zašklebí a začne mi to nadavovat. No děs
8. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
třeba to chce chvilku, aby tomu přišla na chut. a co třeba rozmačkanej banán? ten nám moc chutná, můžeš to třeba zkusit rozmačkat s mlíkem :wink:
8. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
já si myslím, že to chce čas, vyzkouším všechno a když nic, tak zas za čas. Akorát mě štve, že ten jídelníček nebude mít moc pestrej, no
8. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
holky tak jsme zpet, do indexu zapsano, sabca to vicemene prospala, tak jsem rada, jeste jsme sjely nakoupit, a pak jsme jeste byly chvili na zahrade, je tam nadherne :slight_smile:
charlie, to nevim, asi to primichavani k zelenine, my mely opacny problem, sabca nechtela zeleninu, ale ted uz mi prijde ze basti tak nejak vsechno :slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
Charlie, trvalo to tak 14 dní. Pak jsem mu zkusila dát jablko s mrkví ze skleničky a to mu chutnalo a od té doby to ovce jakž takž akceptuje.

Andrej, tak to byla rychlovka. Jste stihli tak rychle školu a nakoupit :confused: ? To u nás nehrozí :grinning: . Jenom vypravování mi trvá půl hodiny :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
asi to chce fakt čas

jinak jsem se koukala na to létání miminek a dost hrůůůza :angry:
8. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
ahojík :slight_smile:
probíráte jídlo pro prcky...Blani, tak to zeleninové rizoto od Hami od 5. měsíce, to jsem taky koupila, asi jsem se špatně koukla, že tam jsou i fazole a rajčata... :unamused: , ale Lukáškovi jsem to dala a dobrý, prděl si tak jako doposud a neosypal se (z toho rajčete), oni to "vylepšují" vším možným, zítra mu asi uvařím mrkev+brambor+kuř. maso.
Jo, to lítání jsem taky zahlídla včera v televizi, děs, jsem říkala, jestli jsou ty ženský normální :confused: :angry:
8. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
Charlie, já jsem z toho byla celkem paf, že mu sladké ovoce nechutná.
To lítání je děs :angry:

Jedem nakoupit. Pa :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
tak já musím jít oblíkat malýho, vezeme Anetku na tancování, zatím pa :slight_smile:
8. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám dočítat. :frowning2:

Malá mi teď poprvé usnula na bříšku a já se hrozně bojím, nemůže se jí už nic stát?
8. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
kater mě teda malá na břichu ještě nespala, ale mým kamoškám děti spávají na bříšku. Si myslím, že se jí nic stát nemůže.

Mě tedka kamarádka psala, že má jeji malej zánět v uchu. No hrůza, děs běs. Já se ted obávám, abysme to neměly taky, byly jsme spolu na horách, tak nevím no :frowning2:
8. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
autor
ahoj kat :slight_smile:
mě Lukášek taky už párkrát spal na bříšku, ale nechávám ho tak jen přes den, když na něj dohlížím, i přesto, že máme monitor dechu... . V noci ho dávám do spacího pytle a v tom se mi neotočí :wink: .
Ale dneska zrovna přes poledne jak ležel na břiše, ´tak si zabořil nos do matrace, jsem přišla, že mu pootočím hlavičku, aby lépe dýchal a představte si, že ještě než jsem na něj sáhla, tak sebou hrozně cuknul a zvedl si ve spánku sám hlavu a dal jí na stranu... Podle mě nemohl tak dýchat...já si myslím, že už si s tím poradí, jak už zvedají hlavu a jsou pohyblivější, ale raději je stejně hlídat....až jim bude rok, tak to už je zas o něčem jiném, to už bude úplně v poho :wink:
já taky jinak nestíhám dočítat, před chvilkou jsme přijeli s Lukym, odvezli jsme Anetku, zastavili se v lékárně, v bance, teď rychle na nádobí a žehlit...jóó...mateřská "dovolená" :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
autor
jo a je tam už zase pěkná kosa, a to má ve středu zase přijít nějaká sněhová nadílka :slight_smile:
8. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
Tak jsme doma. Koupila jsem mu šťávičku, kdyby mu zase nešlo kakat. Ale hruškovou. Švestkovou měli jenom hipp a byl tam cukr :angry:. A ještě jsem se dívala i na další skleničky a normálně v příkrmu pro děti od 4 měsíce byla sůl :confused: :zipper_mouth: :angry:. Byl to taky myslím Hipp a byla to kukuřice, brambor a nějaké maso. Když jsem viděla pána, jak dává do vozíku od každé šťávy jednu skleničku jen tak, aniž by si to četl... :frowning2:

Kat, já myslím, že se ji nic stát nemůže. Mareček taky spává občas na bříšku. Když je v postýlce, tak su v klidu, máme monitor. Když mi tak usl u mě v posteli, tak jsem ho chodila furt kontrolovat, jestli dýchá, protože měl polštářek připlácej na nosánku. Ale myslím, že se ji nic stát nemůže :wink:

Charlie, to není přenosné. Nebo je?
8. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.