• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Charlie jééé mě zase posílá Šmoula pozvání a vzkazy na Badoo :wink: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
katy s tím spaním máš pravdu, mě mamka říkala, že jsem tak spávala, že jí to tak říkali a pak se to zas změnilo, protože zjistili, že se mě špatně vyvíjí kyčle, tak zas prý proč mě dávala tak spát, že se musí spávat na zádech.... Prý jsem proječela pár nocí, než jsem si zvykla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
katy jo tak na badoo mě taky jistá markéta posílá vzkazy :angry: :grinning: Jsem nevěděla ani co to kdo to, tak to hned mažu :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
jo taky jsem spávala na břiše doporučovali to, aby se mimča nezadusili zvratkama. tak jsem si myslela, jak pěkně usnul a už je zase vzhůru :rolling_eyes: jestli to bude jak včera to jsem ho uspávala do desíti on tam prostě nebude sám. ted tam šel martin tak snad se mu to podaří mě dneska nějak bolí hlava tak na něj už nemám náladu. :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Charlie :wink: jj to se dycky něco doporučovalo a pak se přišlo na to že to škodí nebo že je to kravina :confused: :wink: teda tu Šmoulu by měl asi někdo proškolit co se týče posílání mailů koukam :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Sun tak my dneska s usínáním fakt problém neměli :grinning: dopo spal tak půl-třičtvrtě hoďky a odpo asi taky tak a pak ještě plavčo takže doufám že vydrží aspoň do 3 :wink: :grinning:
8. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
Jdu se koukat na Vyprávěj :wink: papa a dobrou noc :slight_smile:
8. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
jo jo jdu též tak pa :slight_smile: přeju dlouhou noc :wink:
8. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Kat, tak to je Anetka šikovná. A chodí už pěkně dlouho :confused: . Z ní bude jednou velká tanečnice :wink: .
Můžeš to zkusit s jogurtem, uvidíš. Já jsem dala jogurt poprvé tento týden :wink: . Záleží, jak dlouho už přikrmuješ.

Kači, to je super, že se Honzíkovi na plavání líbilo :slight_smile:

Sun, mažoret? To kluci snad ani nedělají nebo jo?

Já jdu dělat do školy. Dobrou noc :slight_smile:
8. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
kat no právě, tak je to se vším, nejdřív obr hit, pak zas propadák

taky to pro dnešek balím, snad je něco v tv, tak pápá :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
holky, tak jsem hodila vanu, jdu koukat na Vyprávěj, dobrou :slight_smile:
8. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Díky Charlie :grinning:
8. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
dobrý ráno,
no blani asi nejsou, tak alespon nebude velká konkurence :grinning: tak včera usínání děs, nevím co mu přelítlo přes nos do devíti jsem ho uspávala, zavřel oči odejdu za minutu řev a tak pořád dokola, no zkouška nervů samozřejmě jsem neprošla :sweat_smile:
9. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Dneska v noci jsme se nějak často budili. Mareček tady řádí a u toho zíve :grinning: . Nevím, proč teda vstává, když se mu chce ještě spát :sweat_smile:
9. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
Sun :grinning: . Jaktože jsi neprošl? Však jsi ho nakonec uspala, ne :wink:
9. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
ne blani začala jsem nadávat :pensive: a poslala tam martina :sweat_smile: to byla fakt pořád dokola uklidním ho začne zavírat oči jdu do obýváku začne řvát atd. asi desetkrát, on vždycky usínal pak rukou zavadil o šprusle a hned se začal tahat nahoru :angry: no děsím se večera s čím zase přijde. tak co ta hanča? se ani nepochlubí
9. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
Sun, tak to jo :wink: . Já se s uspáváním musím poprat vždycky sama, protože Mareček na spaní akceptuje pouze mě.

Taky su na Hanču zvědavá :slight_smile:
9. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
ahoooj holky :slight_smile:
sun, s cim se ma hanicka pochlubit? ne tehu? :grinning:
blani, pises diplomku, pises? ja jsem nejaka nemozna..
ja jako pisu, ale treba za dva dny odstavec :grinning:
9. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
http://sunsetka83.galerie.cz/4345386-filip-8-mesic#61552163 tady je pár nových foteček tak jsem se konečně na tu galerku dostala fotky se nesmazali jen jsem si to tak pozamykala, že jsem se tam nemohla sama dostat :grinning: tak to nechám odemčený radši.
9. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Dobré ránko dámy,

tak my noc hrůůůza děs. Jsem někde chytla jakousi střevní virózu, tak jsem nadšená. Lítala jsem furt na wc, pak zas se malá budila. No bodejt by ne, když sem pořád courala tam zpátky.
Dokonce jsem v koupelně omdlela, vzbudila jsem se na kachlích, voda z vodovodu tekla, se divím, že jsem si nerozbila ústa :sweat_smile: No snad už to bude dobrý, cítím se vcelku fajn. Z jídla se mě teda zvedá žaludek, tak budu muset aspon pít. Jedla jsem naposled včerejší oběd :confused:
9. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
andrej hanka by měla mít nový vlasy :wink:
9. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
sun, uz jsem fotky zkoukla, pekny :slight_smile: jak se vam libi plavco?
9. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahoj všem.

Jen nakukuju, koukám, že zase tu proběhlo jídlo. No a jelikož jsem v tomto směru chytlavá, tak ŠMOULO, ono do tří let se tvoří dětem tukové buňky (například), takže jednou mohou holky krásně tloustnout a nedá jim to ani moc práce. Navíc sladké podporuje produkci inzulinu - slinivka - zakládá větší pravděpodobnost cukrovky. Sůl - ledviny, krevní tlak atd.
Ono budou s největší pravděpodobností holky jako děti zdravé, ale všechno se to hezky v tělíčku nastřádá a pak se to provalí.
Ale je to otázka přístupu k jídlu celé rodiny (nemyslím zrovna vaši, myslím to obecně). Pokud rodina prostě jí nezdravě nebo jídlo neřeší, tak nebude řešit ani jídlo dětí.
Když si někdo dává stále párky, salámy apod. tak těžko od toho odtrhne malé dítě. atd.

No já jsem v jídlu trochu úchyl, no :grinning:

Jinak my žijem, Alexek má trochu rýmu, tak jsem mu udělala čaj na nachlazení a kašlík, dokonce mu i chutnal, bude to bylinkář po mámě :grinning: Venku pro změnu zase sněží, děs běs.
Konečně jsme koupili novou mikrovlnku a objednali pračku, přijede nám v sobotu, už se těším. :dizzy_face:
Jdu do sprchy, pak to tu pofackuju a pomažeme ven.
sun fotky super, filípek má boží výraz :slight_smile:
Dobré rááánko :slight_smile:
Tak malej byl včera večer tak K.O. že se na noc pořádně nenapucnul a tak jsme měli kojo už v 10 večír :confused: a pak se v půl 12 probudil(asi nějakej prďánek)ale to ho manža nějak uklidnil a spali jsme do 4 a pak do půl 8 :slight_smile:
Sun tak hlavně že jsi našla v čem byl problém :wink: :grinning: :grinning: a super fotečky :dizzy_face:
Charlie ajajaj :confused:tak kočko držíme palec ať jsi zase brzy fit :wink:
9. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Andrej, snažím se :sweat_smile:

Sun, krásné fotky. Filípek má super auto :slight_smile: a krásně vymalováno kolem postýlky :wink:

Charlie, tak ať ti je brzo líp :wink:

Jitu, s jídlem máš pravdu. Já se snažím jíst zdravě, ale moc mi to nejde :sweat_smile: a zbytek rodiny ani ne. Takže to budu mít těžké hlídat :unamused: . Myslím, že i manža bude povolnější. Když jeho ani ne 2-leté sestřenici nalívají kofolu (ne moc, ale tak skleničku určitě - výjimečně) a já jsem mu řekla, že se mi to absolutně nelíbí a to Marečkovi dávat nebudem, tak řekl, že jednou za čas to přece nevadí :confounded:
9. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Blani tak to je taky mazec :confused: ono vůbec kofola,kola a všechny ty limonády :rolling_eyes: vždyť tomu prckovi úplně stačí voda :wink: já ji taky piju
9. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Kači, je, ale je hodně hlídá babička a ta jim všechno dovolí, protože na ně nestačí a pak to vyžadujou. Ale záleží na mamče, já furt pevně doufám, že se mi to bude dařit ukočírovat :pensive:
9. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
No já si myslím, když nepozná, nebude mu to chybět. Když nezná chuť cukru, vypije i neslazené atd. A výmluvy, že to stejně není možné uchránit na vždy..... na to jsem alergická. Je jasný, že s odchodem do školky už nebudu mít vliv na jídlo, ale do té doby jo.
9. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
díky za pochvalu holky, andrej plavčo se mu líbí moc :slight_smile: je z vody nadšenej okamžitě začne kopat nohama a pusu od ucha k uchu. postýlku jsme vymalovali protože, ty pěnový samolepky neměli před filipem šanci chudinky :sweat_smile: dneska jdu do města a martin k dr. tak bude hlídat tchýně jen doufám, že ho neuvaří jak minule. usnul v autosedačce v kombinéze tak jsem jí říkala at otevře okno, že se za chvilku vzbudí no a ona ho nechala spát v kombinéze dvě hodiny s otevřenou ventilačkou :sweat_smile:
9. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.