• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitu, přesně, ale jak uhlídat, aby to babičky nedávali, když nejsi přítomna... :unamused:

Sun, mamča by Marečka taky pořád jenon navlíkala.
9. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
autor
dobré ránko :slight_smile:
tady zase chumelí a je -11 st., no a za chvilku vyrážím s Lukym k doktorce na 6.měs. prohlídku a asi na 2. hexu :wink: , tak pak poreferuji :slight_smile: .
Jinak včera usnul v 19h a vstávali jsme na kojo v 5,30h :dizzy_face: , jen tak dál.
jo jinak se Lukáškovi klube dolní jednička :slight_smile:
9. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Dobré ráno..holky tak se vám jdu pochlubit :slight_smile: ale fotečku zatim nemám žádnou,musim poprosit manžu aby mě vyfotil,odpoledne dodám foto..mám to krátký celkem dost,je to nezvyk,ale vzala jsem to v pohodě i manželovi se to líbí,sem myslela že to obrečim a úplně v pohodě,asi byl ten správnej čas na změnu.. :slight_smile:
Sun krásný fotečky Filípka,to bude lamač dívčích srdcí :wink:
9. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Kat tak šťastnou cestu a pak dej vědět jak jste vyrostli :wink: :slight_smile:
Blani přesně tak :wink: to aby se člověk bál jim dát špunta na hlídání :confused:
9. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
No já jim dám prostě to, co mu směj dávat a když to nedodrží, tak ho hlídat nebudou. :angry:
9. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Katulen, super noc. Pak napiš míry :wink:

Hani, to je fajn, že jsi pokojená :slight_smile:

Půjdeme ven.
9. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Hani tak to je dobře že jsi spokojená :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: už se těšíme na fotečku :wink:
Tak u nás taky chumelí :angry: :angry: a je -6,5 st. :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mě ta hnusná zima nabaví
9. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Tady taky chumelí, je -5. Dovytřela jsem, dovyluxovala, jdu udělat tu sváču a půjdem.
9. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
tak to my nikam nepůjdem, bych bez wc daleko nedošla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani tak super, že se vlásky líbí, už se těším taky na fotečku :slight_smile:
9. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
jo a jitu máš pravdu, hlídači vyfasujou jídlo a pití a pokud to nedodrží, tak už malýho mít nebudou. Tak tak, vidím to stejně. Ale já s tímto teda problém mít nebudu, teda aspon doufám :dizzy_face:
9. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
tak nový účes mám v albu Sofie 2 tak mrkněte :slight_smile:
9. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Hanko, hezký, omladilo Tě to.
9. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Petr si ze mě včera dělal srandu že vypadám tak na 16 a že bych mohla být jeho dcera a ráno na mě řval jak to že nejsem ještě ve škole :grinning: ale jinak z toho mám fakt dobrej pocit,což je důležitý..
9. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Holky ještě dotaz jak dlouho můžu v mrazáku uschovat Sofince již uvařené jídlo?
9. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Hani júúúúva :slight_smile: super sestřih :dizzy_face: mooooc ti to sluší :wink: jsi supr čupr mamča :dizzy_face: ad jídlo to holka neporadím :sweat_smile: my už nemrazákujem páč náš malej fajnšmekr to odmítal jíst :confused:
9. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
hani supééér sestřih, fakt ti to sekne

a s jídlem taky neporadím :unamused:
9. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Hanko, já to tam dlouho nenechávám, většinou tak dva týdny, ale řekla bych, že do tří měsíců je to OK.
9. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Já tam mám právě ze 3.1 ve dvou kelímcích cuketu brambor+mrkev+kuřecí a ona to taky nejí,tak to tam schovávám až začne papat masíčko,ale to už můžu asi vyhodit co?
Jinak díky Jmiso a Káto za pochvalu :slight_smile:
9. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Tak svištík má uvařeno-brokovnice+brambor+karotka+dýně :wink: a půjdu ho vzbudit byl s babi na prošce a jeětě vyspává :slight_smile:
Holky potřebuju radu včera jsem koupila v Albertu špuntovi fenkl :wink: jak se to prosím prosím loupe,vaří atd. ... :sweat_smile: díííky
9. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Katko, já to sloupnu jako cibuli, prostě tu vrchní slupku a ročtvrtím a hodím na pařák k ostatním věcem a podusím tak.
9. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Hani, já fakt myslím, že ty tři měsíce Ti to v mrazáku vydrží.
9. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Jitu díky :wink: :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Charli dík..koukám žes měla šílenou noc :astonished: už je ti líp?
9. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Hani, super. Moc ti to sluší :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Holky dělají vám to špuntové taky?když je Honzule hodně unavenej tak pořád strašně rychle kroutí hlavou :confused: a když je na bříšku tak mu ta hlava jakoby padá dozadu :confused:
9. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
hani no nemáš zač. Jo a je líp, si myslím, že to byla jen taková rychloviroza. Manža strašil, že to většinou je tak na 3 dny :confused:

katy mě zas když je malá unavená, tak kňučí a před večerním spaním je hrozně hyperaktivní :grinning:
9. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Kači, někdy jo, ale když už leží a neví, jak usnout.
9. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
čus holky, nedočítám, nestíhám, jen jsem tu zahlédla, že Hanka dodá fotku, tak jsem na ni zvědavá, jak ji to sluší a že Jitka bude mít pračku a má novou mikrovlnku, protože já se musím pochlubit, že za chvíli si jedeme pro myčku - huráááááááááááááááá, konečně tu nebude pořád vytahané špinavé nádobí po celé kuchyni - teda snad :grinning:
a dnes jsme byli na kontrole u dr. - Mareček má akorát 8 měsíců a měří 71 cm a váží 7.96 kg :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
autor
takže jsme zpět z kontroly, máme přesně 7,5 kg, 68 cm, takže se paní doktorce líbil a za to mu dala pigáro, takže už máme 2. hexu, doufám, že se to obejde bez reakce nebo že bude jen malá :unamused:
Jinak to mixované zmražené jídlo, myslím, že když je tam rozmixovaný brambor a pak se to rozmrazí, tak není moc dobrý, Anetka mi to tenkrát také bojkotovala, hold čerstvé je čerstvé :dizzy_face: .
9. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
tak jsme zpět filip přežil bez újmy :grinning: akorát mu tchýně šoupla v nestřežený okamžik kousek bramboru :rolling_eyes: no nechápu proč to dělá. martin si objednal ortézu na sport jen doufám, že máme dobrou pojistku a zaplatí se to z toho protože to je teda pálka. :rolling_eyes:
hani moc ti to sluší :dizzy_face: omladilo tě to, né že bys jako byla stará, ale víš jak to myslím :wink:
charlii tak snad bude brzo líp :wink:
9. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.