• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kačenko, krásné míry :wink:

Katulen, taky krásné míry a ať jste bez reakce :wink:

Sun, jako bramboru, co jste měli vy na oběd?
9. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
jo blani asi, aby o nic nepřišel :rolling_eyes: nejvic mě štve, že se ani nezeptá asi ví, že bych jí to nedovolila. no budu muset příště nějak reagovat, aby se to nestalo samozřejmostí. jo a jídlo do mrazáku taky nedávám mám tam jen uvařenou řepu a hovězí.
9. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
Sun, tak to je fakt blbý. Taky nechápu, proč to musí ty babičky dělat :unamused:
9. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
Blani, díky, už 1 a1/2 chrní, asi je chudinka z toho zmoženej :sweat_smile:
9. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
Sun, tak snad brambora není takovej problém, ikdyž byla asi slaná, co?

Katko, mladej taky takhle hlavou točí ze strany na stranu.
9. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
Ale babu bych zjezdila.
9. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
jo jitu byla slaná, ale nejde ani tak o tu bramboru, ale o princip začne to takhle a skončí to řízkem. :grinning: taky prej jestli může brumíka haha. no já si zas tak moc netroufnu, ale budou se muset stanovit jasný pravidla :angry:
9. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
Ahojky holky,jdu Vás zase po delší době pozdravit.Jak vidím řeší se tady jídlo.U nás je to v pohodě,moje mamka ví co si o tom myslím,tak mě zbytečně nenervuje,že já jedla jinak,a rodiče od Jindry?Tak tam ani moc nechodíme,takže papá jen to co mu dám já.Holky jak jste to vyřešili ve sporťáku,když jsou tam ty popruhy a fusak?Máte prcka připoutaného?
Hani jsi kočka,moc ti nový účes sluší.Sun moc pěkné fotečky Filípka.Pěkně truní na nočníku,my ho ještě nekoupili,ale už chci brzo.
9. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
Sun, já i právě taky moc netroufám, ale budu se muset nějak připravit a stopnout to.
9. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
Andrej, já mám popruhy pod fusakem, zatím prcka nepoutám.

Sun, já bych s pravidlama neotálela, líp se to utne v začátku.
9. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
Přidala jsem fotky mého nohsleda, tady začínaj
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_8.mesic/#DSCN6372.JPG
9. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
Andrej, jak tam máš tu fotku skoro v sedu, tak tak se Alex taky pokouší, ale v 99% to nedotáhne až do konce, zatím je úspěšnej jen v posteli, kde si třeba nahrne peřinu apod.
9. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
Tak jsme byli na prošce a teda tam je to lezavý fúúúúj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jitu tak to jsem ráda že nejsme jediný :sweat_smile: :wink:
Sun no tak to je teda síla :unamused: to se příště určo ozvi :wink: u nás by si to myslím spíš lajzla naše mami než tchyně :confused:
Kačí gratulujeme k myčce a k osmiměsíčninam :wink: :grinning:
Kat tak to je Luky pěknej knus chlapa :wink: :slight_smile:
9. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
ahoj holky,

jsme doma. Co nového? Dočítat asi nezvládnu :grinning:
9. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
jitu pěkný fotky, dobrá je ta jak chrní na mantinelu :grinning: proč mu chudáčkovi nedáš polštář :wink: a v kuchyni se taky dobře orientuje, filip dneška přešel od skřínky k troubě a pusinkoval jí :grinning: jo příště už jí něco řeknu až jí nachytám, ale to je vždycky taková rychlost, že než otevřu pusu tak to má v sobě. :pensive:
9. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Sun, no polštář tam má, ale prej je to málo :grinning:
9. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
:grinning: tak to jo. já jsem mu tam dala taky už takovej placatej, mantinely jsem zrušila, protože za to pořád rval a hrnul to dolů tak to nemělo smysl. jé to je klid když chrní :grinning: ahojky evi.
9. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
Ahoj Evulko :slight_smile: vítej z5 jak jsi se měla u rodičů ?:wink:
Sun taky ti teď nejde na galerku nahrávat víc fotek najednou? :confused: docela mě tím naštvali :confounded:
JItu pěkná fotečky :slight_smile:
9. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
Jitu Vojtík si sedá že i ty ručky má úplně před sebou,a pak si jako na ty nožky lehne,takový malý artista.No a dáváš Alexe do polosedu,nebo jenom vleže.Vojtík byl o víkendu ve sporťáku,dneska i včera jsme ho měla v hlubokém,ale od zítřka už bych ho dávala jen do sporťáka.
9. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
Jitu, hezké fotky, akorát mi zase nejdou zvětšit :angry:

Sun, to auto je nočník :confused: ? jsem vám ráno pochválila, jaké máte hezké auto :sweat_smile: :grinning:

Kačenko, taky gratuluju k 8-měsíčninám.

My teda mantinel mít musíme, protože Mareček se namačkává na šprušle. Včera jsem ho sundala, že ho vyperu a v noci se chudinka bouchal do hlavičky a vždycky zaplakal :pensive: . Vyprala jsem ho až dneska a suším na topení, ale asi neuschne :unamused:
9. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
Ten můj chlap mě sejří :angry: . Včera a dneska byl na jakémsi školení, takže z mého pohledu jenom seděl a nic nedělal :sweat_smile: . Ale i kdyby byl v práci, to je fuk. Sotva otevřel dveře, tak už hlásil, jak je hrozně unavenej. No, jeho problém, že chodí spát někdy v 1 v noci. Teď to Marečka už přestalo bavit na zemi, tak si začal stěžovat a já jsem mu musela říct, ať za ním jde. Jinak by seděl, jak pecka a matko starej se :angry: :pensive:
9. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
ahoj holky...

to je v pr....Nela mi ted usla už byla pěkně protivná, myslela jsem že ji udržím do půl8 aspon a prd a to spala naposled od 14h-15.30h já ji prostě neudržím, takže se vzbudí tak na půl7 a pujde až ve 23h :angry:

jak vám spějí přes den?? :confused:
9. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
Šmouli, tak to nezávidím. Mně Mareček moc nespí. Dopoledne 1,5 hodiny na procházce (kdyby jsme chodili dýl, spal by dýl) a odpoledne tak půl hodiny.
9. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
Andrej, když je hore, tak ho dám do polosedu, když usne, tak položím.

Alex teď taky usnul, ale počítám, že do půl hodiny je vzhůru.
9. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
blani to auto je auto :grinning: ale myslím, že v tom 8. měsíci je nějaká fotka s nočníkem nejsem si jistá. kačí mě to šlo nahrávat normálně.
blani chlapy jsou hrozný, nic je nenapadne samo od sebe co? jdu rychle cvičit martin je s filipem a tomu se to moc nelíbí už začíná knourat :angry:
9. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
Jo, holky, ještě ta cuketa, já jsem ji už uvařila, ale když jsem z ní vykrájela ten střed, tak skoro nic nezůstalo. Má se vykrajovat?

Sun, aha :grinning: . Hezky si zacvič :wink: . Jo, nic je nenapadne a mě to nebaví pořád říkat, co má dělat :unamused:
9. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
blani já se snažím kupovat ty cukety mladý malý tam jsou ty zrníčka nepatrný, ale ani z těch větších to nevykrajuju, myslím si, že ted už si s tím poradí bez problému. tak mám docvičeno no bohatě to stačilo těch 20 minut. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
Sun no mě to šlo dřív taky,jsem dycky zmáčkla Ctrl a pak jen klikala na fotky a teď mi to nejde :confounded:
Honzule už je taky pěkně protivnej :confused: no však už jdeme koupat :wink:
9. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
ahoj káťo, měli jsme se výborně :grinning:
9. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
Sun, já jsem taky měla malé. Tak aspoň vím pro příště :wink:
9. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.