• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Holky, zkoušely jste některá tu rektální trubičku?? Já si na ni před chvílí vzpomněla, že ji mám doma. dostala jsem ji někdy na začátku těhu od manžovy tety. Ale nějak nemám odvahu ji použít :confounded:
Můj táta koupil malýmu mastičku Pupík, tak jsem ji dala na bříško a ještě nahřátej polšátřek s třešňovými jádry....trochu to zabralo, ale ještě to není ono :angry:
10. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
helu já ji používala při nikolce....neboj...uvidíš ten jejich blažený výraz až jim tam budeš s tou trubičkou pohybovat-to je pak mazec---neboj je to pro ně vysbození a nebolí je to!! :wink:
10. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Blko, ten úvaz jsem zkoušela víckrát, někdy o taky moc stáhnu, někdy se podaří líp, chce to cvik.
10. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
andar ty ty kapky dáváš před jídlem jak je psáno?? a do čeho?? mě dr řekla, že ty sab simplex můžu dávat do každého papání(dávám nutrilon) a tyto asi taky můžu, nebo spíš před jídlem?? nevím, ale stejně tak jako tak se to smísí..... :unamused:
10. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
smouli ted jsem jukla k tobe do albicka a nellinka mela v plince teda pekne nadelenicko :grinning:
10. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
ta měla zlata co????? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
nela už od půl9 spí a já slyším jak ze spaní kaká to je přímo průjem teda-budit ale néééééééé to muší vydržet :grinning: pak by neusla :wink:
10. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
myslím tím že počkám až se vzbudí sama :wink:
10. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
snad ne až ráno :grinning: :grinning: :fearful:
10. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
fůůůůj to by asi teklo skrz.....né počítám že tak do hodky se vzbudí, když ji to tam bude vadit-jinak nevim :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
teda tam musí mít teplíčko co :zipper_mouth: no nic jdu asi hají, nebo koukat na tv....nechce se mi dadat :wink:

dobrou :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
evulko nemáš zač-jsi holka šikovná :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
co všichni děláte???????????????????????????????? :confused: :astonished:

jdu tak páček háček na váček :confounded:
10. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
tak to je super....nella posraná a radek přišel na mol :confounded: to bude veselo- fáááááááááááááááááááááááákt jdu papa :slight_smile: :pensive:
10. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
smouli s kympak si to tu povidas? :grinning: :wink:
to teda mela nadilku! to se te nasi jeste nepodarilo, ale obcas to do toho nema daleko.. a ty kojis nebo ne?
10. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Smouli, na to já bych neměla, jak slyším, že se pokajdil, tak ho přebalím.
10. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz
to ja taky, ale treba to u nellinky bylo z jednoho kakani.. :slight_smile:
11. črc 2009 v 06:23  • Odpověz
taky jsem ji pak přebalila-nedalo mi to :slight_smile: a nevzbudila se!!

já kojím a dokrmuju, ale kojím už jen v noci, přes den ne!! já tam nic stejně nemám,spíš se ududlá :dizzy_face:
11. črc 2009 v 07:13  • Odpověz
Ahoj.

Tak já mám zatím mlíka dost, klepu na dřevo. Taky se prolejvám kojícím čajem a meltou od rána do večera. Meltu nám dělali i v porodce, mňam.

A zvýšila jsem i přísun samotného fenyklového čaje a malému se zlepšilo bříško, tak abych to nezakřikla.
11. črc 2009 v 07:24  • Odpověz
Zdravím a přeji hezkej den :grinning:
tak malej se budil po třech hoďkách v noci, bez řevu, hned usnul, slyšela jsem, jak krásně prděl, tak snad to už bude v poho...jen mi zas připadne, že nějak málo kajdí...to je hrůza, asi to už leze na palicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď s tátou oba chrápou v posteli :grinning: já už to nemohla poslouchat, tak jsem si uvařila meltu a v klidu sedla k počítači :wink:

Miso, jednou jsme se bavili o odsávačkách mléka, koupila sis ji už??
11. črc 2009 v 07:28  • Odpověz
Heluli, nee, nekoupila. Já ji nepotřebuju, malej sosá spolehlivě z prsa a já mu z lahve nic dávat nechci.

Kajdění - stačí dvě pokaděné plenky za den.

Jinak k té frekvenci krmení a rychlosti trávení, včera jsem něco hledala na netu a narazila i na dotazy ohledně tohoto, doktorka tam psala, že mateřské mléko se tráví rychleji než umělá, počátkem sání se v těle spouští nějaký proces, který to umožňuje, takže klidně můžeš kojit po dvou hodinách a nemusíš se bát, že by to malému působilo bolení bříška.
11. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
Já právě nad ní uvažuju, spíš preventivně....když budu muset někam odejít a budu chtět pohlídat a žroutek se zrovna rozhodl jíst :wink: tím, že nebydlím ve městě a musím všude busem, protože MM musí mít auto do práce, tak si myslím, že ji určitě využiju. Každopádně chci co nejmíň, ať si na to prcek nezvykne :wink:
chtěla jsem se ale zeptat, jestli k tomu jdou i klasický lahvičky - myslím připevnit na tu odsávačku?? ty kelímky se musí asi po čtyřech použití vyhodit a skleničky mám doma, tak že bych využila spíš je a kelímky na popřípadné uskladnění....asi nevíš co?

Ty jo, já ti nasadila včera brouka do hlavy s tím kojením co? když jsi tak poctivo hledala :confused:
S tím kajděním uvidím, to víš, jak jsem furt pozorovala a naslouchala, jestli chudák prdí nebo ne, tak jsem si všimla i toho kajdění...no, snad už to bude okej :wink:
11. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Jinak jsem zkoušela v porodce jak elektronickou tak tu ruční. Elektronickou to šlo krásně, s tou ruční to byla makačka, a to mi mlíko teče samo, často se stačí jen předklonit. :grinning:
11. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
Já malého tahám všude s sebou, tedy pokud se nevrátím do dvou hodin, to by ho prostě muž nosil na ruce, kdyby měl hlad a nějak by ho ošálil dudlem. Takže jsem už i kojila v autě :grinning:
11. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
to jsi tam měla od Aventu nebo třeba Medelu??
myslím jak elektr. tak manuální :wink:
Heluli, ta elektr. byla Medela a ty pákovky tam měli od různých výrobců, ale to bylo prašť jako uhoď, co do pracnosti. Výhoda toho Aventu je v tom, že na něj jdou ty doplňky. Ovšem ta cena....
11. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
No právě já uvažuju nad tím Aventem taky z důvodu, že mám doma lahvičky od nich :confused: ale právě přemýšlím i nad tou medelou mini electric...je to hrozný vybírat, když vidím ty ceny..chjo...
11. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
Teď jsem náhodou taky narazila ohledně toho kojen,í po těch třech nebo dvou hodinách, na článek......
"Vaše tělo je schopno vyprodukovat během 1 hodiny asi 50% množství mléka, které bylo vytvořeno při posledním kojení. Jestliže budete dítě přikládat častěji, asi každé 2 hodiny během 1 až 2 dnů, produkce mléka se zvýší...."
11. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahojky holky, jak je? vidím, že probíráte odsávačky. já si koupila elektrickou za 1300. není to teda žádná extra značka, dokonce jsem to viděla poprvé, ale ta cena se mi líbila:slight_smile: normálně malej má 2 měsíce a já vyřazuju oblečení. mám milion hader vel. 56. švagrová pořád, to jsme nosili nejdýl, skoro do 5. měsíce...tak jsem nakupovala 56... teď mi to je k prdu. a nejvíc mě štve, že to bylo všechno nový, snad jenom asi 2 body ze sekáče. tak další miminko má aspoň co nosit. některý věci neměl ani jednou na sobě...
11. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.