• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
autor
taky jdem koupat, vříská tady jak na lesy :grinning:
9. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
tak jsem vás letmo dočetla...
zdravím katulen :dizzy_face: :dizzy_face:
jmisa a malýho pak uspáváš v kolik?? nebo čekáš až se mu bude chtít spát? já spíš čekám, protože tu bych za boha ani v 9 neuspala :unamused:
nějak se mi zaprudila, tak ji mám dnes skoro pořád nahou a válí se tu a jak se ji to líbí, taky půjde za chvíli do vany s nikolou
cuketu taky dávám, chutná ji docela s brambůrkem

zítra má prý vydatně sněžit, tak to zas bude něco na kočár :angry:
9. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
dlouho jsem taky nic nekoupila nelince na sebe a kombinéza ji je tip top a mám jen jednu a nechce se mi kupovat novou, ikdyž zima bude asi delší a bazar není drahej
9. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
tak u nás se vříská v postýlce,kde sjou ty časy,kdy jsem položila a spal,teď je furt na břichu a hučí tam.ještě nedávno pomáhla polštář že jsem ho podložila,ale on se překulí přes něho,
Jitu jj mám trošku strach,že když nebude zakurtovaný pásama,a bude v polosedu,že mi může vypadnout :sweat_smile: to je asi blbost že?
9. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
hani, super vlasky! :wink: taky bych brala zmenu, jenze mne se to vlni a prijde mi, ze bych ve vsem vypadala jako blbec, jedine denne zehlit a to se mi faakt nechce..
9. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
tak u nás se chrní, ale to se chrnělo i včera a za hodinu začal děs běs tak jsem zvědavá co dneska. :rolling_eyes: chtěla jsem žehlit, ale asi počkám ještě na ty dvě pračky na šnůře až doschnou. tak nám odpadlo zítřejší kočárkování tak nevím co podniknem jestli bude teda vydatně sněžit tak budem doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
Šmoulo malej má taky červenou prdíznu :wink: tak to je asi na cestě další zub :confused: páč je i takovej zpruzenej a nervní a to měl i při těch prvních dvouch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
tak u nás cuketa moc nebodovala :confused: a ono vůbec teď do něj něco dostat to je děs :pensive:
9. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
kat - jako že by ji mohly růst zuby?? no už by to chtělo, jsme furt bezzubý :grinning:

u nás noci kupodivu zatím ok tuk tuk - jedno buzení
9. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
autor
smouli, nejen zítra, bude sněžit i ve čtvrtek a v pátek :angry: , prý místy napadne mezi 20-40cm :confused:
9. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
jj taky jsem to četla na netu, to mě teda už fakt štve, nemám ani saně abych ji tam nějak svezla
9. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
autor
jdu na kojo a uspávat :slight_smile:
9. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
kači taky je ted posl dobou protivnější tak si to taky říkám, no a zas řve- nikola na ni jde moc rychle a zběsile a děsivě pak řve :angry:
9. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Šmoulo no tak to fakt vypadá na zubiska :wink: :slight_smile:
Kat tak přejeme rychlí uspání :slight_smile:
9. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
tak at to máme rychle za sebou.....a my spát rozhodně ještě nejdem-ted vypila 250ml kaše a je jak rybička
9. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
jitu mě ty fotky taky nejdou zvětšit :confused: Jakoto? Někdy to jde a někdy ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my už chrápem asi čtvrt hodinky, snad už dnešní noc bude lepší, ne tak kvůli malé ale kvůli mě, snad už ta běhavka přešla na někoho jinýho :grinning:

Na sníh se teda taky netěším, už je to vopruz a chci jaro. Jako na horách když jsme byli, tak to jo, tam sníh patří, ale sem?? to teda ne.
9. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
šmouli teda taková dávečka? To my už večer nepijem tolik co dřív, no a taky se budí dvakrát, místo jednou :angry:
9. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
Charlie taky už mi ten sníh leze krkem :unamused:
Jaróóóóóó kde se flááákááááš????už ať jsi tůůůůůůůůůůůůů :grinning:
9. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
no tak u nás to už začíná první probuzení s brekem a pochybuju, že poslední :frowning2: si s ním budu muset jít lehnout. tak se přeju všem at se vyspí do růžova pa
9. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
katy no jooo jaro, ale to pak budem všechny v čoudu a nikdo tu nebude klábosit :grinning:

sun tak pevný nervy, at brzo ten váš malej rarach spííííí :slight_smile:
9. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Charlie :grinning: :grinning:
Sun u nás bylo plakání,ale sam mu strčila ruce do zavinky a je klid :grinning: se jí snad nikdy nezbavíme :confused:
9. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
ahojky holky, tak sjem byla zase za šimonke, vypadá už dobře. je teda pohublej, ale už se smál a už papá a pije čaj, tak snad to už nebude na dlouho.
9. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj Jituško :slight_smile: tak to je dobře že je Šimonkovi lépe :dizzy_face: :dizzy_face: a jsem se chtěla zeptat jak jste byli na Cimrmanech co hráli???my byli loni na Českém neby a to bylo super :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ježííííš taková hrubice :sweat_smile: oprava:na Českém nebi
9. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
Jo přidala jsem na galerku nějaké fotečky :wink: začínají tuna: http://katka82.galerie.cz/3992177-honzik-od-6-teho-mesice#61552434 :wink:
9. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
tak cimrmani klasika. a český nebe bylo skvělý :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Jitu jj já je taky miluju :wink: :grinning:
9. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Smoulo, no já neuspávám, dám do postýlky, když zívá, když je čilej, tak ho tam nedávám, to je zbytečný, teď ho tam slyším hulákat.

Andrej, Alex je ve fusaku a kouká na mě, takže je v klidu, žádný prostocviky neprovádí, to bych ho asi poutala, ale takhle mi to přijde zbytečný.
9. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Šmouli, teda Nelinka je jedlík 250ml kaše :confused:

Jituško, to je dobře, že už je na tom Šimonek líp :slight_smile:

Kači, hezké fotky. A Honzíka je teda pěknej kousek :wink:
9. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
tak já ji mám ted v sedačce a drhne mrkev :grinning: si chladí dásen asi

dokoukla jsem letecké katastrofy a fůůj teda já už snad nikam nepoletím...já to dycky hltám a pak mám nervy!

charli - běhavku mám já 2x v týcnu, něco je ve vzduchu :confounded:
9. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
no to je kaše od nestlé ta krabičková, si myslím že není težká na bříško....tam teda píšou :wink:
9. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.