• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
šmouli, my se na ty katastrofy dívali v thajsku, když pršelo. bylo to na NG. no, pak jsem se docela bála letět domů :grinning: letělo se tam přes 10 hodin :confused: :confused:
9. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
zapomněla bych na šimonka....tak už je mu líp, to je dobře a to že zhubl mu neuškodí on to byl chlapák :slight_smile:
9. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
no, ještě že byl chlapák. aspoň to není taková tragédie. nevím, kdyby to byl nějakej hubeňour, jak dlouho by tam ještě ležel.
9. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
jitu :grinning: vy jste jak já.... já na to taky koukám když se má letět někam na dovču a radek mi furt nadává proč na to čučím a pak brečím před startem...když mě to nějak přitahuje :unamused:
9. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
to jo :grinning: ale on by to dohnal
9. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
já ráda lítám :grinning:
jo a jinak, máme srdíčko. bylo jako zvon. ty naše děti jsou prostě bojovníci. a paní doktorka mi dala prášek na spaní, protože když usnu, tak se mi zdá o nemocnicích, inkubátorech a tak dál už jsme pořádně nespala týden a je to znát. zhubla jsme 3 kila. už jsem jak ten Šimonek.
9. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
jéééé tak gratululuju k srdíčku, to je bezva- a jak se na to připravuješ?? asi ti to nijak nepřijde co, ono je lepší si to nepředstavovat, prostě to tak je! jéééééééééééééééééééééé já bych se zbláááááznila :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
jako ted mám jiný starosti, tak na to moc nemyslím:slight_smile:
9. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
to je dobře...... :slight_smile:

tak a holky se koupou až ted....poprvé takhle pozdě, to je mazec!! já na to nějak zapomněla :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
ty jo nigde nigdo, ted jsem ji uspala v koši....tak jdu taky !! papapa
9. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
brééé ráno!!

cože?? já jsem první?? a večer tu nigdo nebyl!! teda holky co je?! :confused: :slight_smile:
dnes jsme spaly dobře už jsme po s nídani a já musím dát do myčky nádobíčko!!
10. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
Dobré ránko.

Teda Šmouli, tys to tady včera zavírala a dneska otvírala :wink:
10. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
jak se kdo vyspal???my měli kojo o půlnoci a pak v půl 5 a teď jsem mu dala v 8 ráno jablíčko s hruškou co jsem včera večer ucmudila a moc mu to nejelo :pensive: pár lžiček teda spapal,ale žádná sláva :confused: no jsem zvědavá jak bude papt zeleninku páč kozu dostane až půjdeme ven :wink: jinak fakt nevím ja do měj ty příkrmi dostat :frowning2:
Jitu gratulace k srdíčku :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Kači, my jsme byli vzhůru každé 2 hodiny, takže nic moc.
Jakto, že Honzík nechce papat? Přestalo mu chutnat nebo co?
10. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile:
my dnes noc horší, asi mu nebylo úplně nejlíp po tom očkování, ale teplotu neměl, takže to bylo takové přetrhané spaní, ale kojo v 19,30 a pak ve 3h, spali jsme do 6,30h, nás vzbudila Anetka - vstává do školy a to někdy docela hlasitě :unamused: , takže jsme zase nakojili a teď malý chrupe. Já už ne, manža má dnes volno, jel si s kámošem zahrát tenis (prý musí shodit pupek :sweat_smile: , ale oni po 1 hodině tenisu, si dají pivko, takže si myslím, že ten efekt to mít nebude :grinning: :grinning: ), pak přijde a bude hlídat, já chci jet nakoupit. Takže tak dnes u nás.
Jituško, super, že bude už malý v pořádku :slight_smile: :wink:
kat: tys mu vařila jablíčko a hrušku? Takže se snažíš dávat místo koja příkrm i ráno....a pije Ti už třeba čajík?
My až na poledne, tak pořád má kozu :sweat_smile: , se jí asi nebude chtít pak vzdát :dizzy_face:
10. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahoj kočky, tak já hlásím, že je mi fajn, ale pro jistotu si na dnešek ještě ordinuji klidový režim

Spali jsme bájo, od půl 8 - půl 6 a pak do 7, vylezli jsme z postele o půl 8, no supr, takhle by to mohlo vydržet.
10. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
jitus gratuluju k srdíčku a je super, že Šimonek už je na tom líp :slight_smile:
10. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
katy pěkný fotošky na galerce :slight_smile:
10. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Tak jsem si ho vzala na klín a pěkně spapal dalších pár lžiček :wink: :dizzy_face: asi chtěl bejt u mamky :sweat_smile: pak si chvilinku hrál a pak dojedl skoro celou sklenku :dizzy_face:
Charlie díky za pochvalu foteček :wink: :slight_smile:
Blani takže koukam u vás taky noce děs a hrůza co? :confused: no dřív bych řekla že mu víc šmakovalo a teď to nějak bojkotuje :pensive:
Kat čajíky právěže vůbec nechce :pensive: to jedině že by tekl z kozy :grinning: :grinning: on dřív než měl tu šestou nemoc tak už docela pěkně papkal a teď začínáme zase pomalu od začátku mi to přijde :confused: ne že bych to vyloženě vařila jen trochu podusila aby se mu to líp trávilo :wink:
10. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
dobré ráno,
charlii teda máte super noci, to filip se zase včera předvedl, sice už se pak neprobral až ve 12 pak ve 2 ve 4 a to už se mu nechtělo spát tak tam prudil do půl šestý :rolling_eyes: jitu gratulace k srdíčku. :slight_smile: a neříkali vám, kdy tak počítají, že pustí šimonka domů? šmouly ve vzduchu jo? ty to máš z těch huba buba ne? :grinning:
10. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
katy a nebo je možný, že Honzíkovi stačí míň.

sun to včera zas po dlouhý době spala takovou dobu v kuse. Většinou se budila dvakrát :slight_smile: Ale jo, my spíme fakt dobře.

šmouli jo jo to máš těch huba buba jak píše sun, já chytla něco z toho vzduchu :wink: ale už je to pryč, naštěstí
10. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Kači, tak to jo. Snad se ještě rozpapá :wink:

Jituško, taky gratuluju ke srdíčku :slight_smile:
10. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
jo šestá nemoc, Anetka jí měla v 11ti měsících, tak doufám, že si to Luky vybere buď před nebo až po, protože v jeho 11ti měsících budeme na dovolené :angry: :sweat_smile:
10. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Holky představte si v pondělí večer odvezla mojí ségru záchranka jelikož doma omdlela a nešlo jí probrat,nejdřív si doktoři mysleli že dostala epileptickej záchvat,ale pak na rentgenu viděli nějakej útvar takže moji máme oznámili že má v hlavě nádor,pak jí převezli do nemocnice v Plzni a tam na CT zjistili že tam má nějakej shluk žilek,kterej jí popraskal,včera tam za ní byl její přítel a prej ho vůbec nepoznala..no šílený,ted sem tam volala tak doktor mluvil dost optimisticky,prej je po operaci a už je na tom mnohem líp,už prej reaguje atd..dneska po plavání tam jedeme,nejhorší je že má doma 3.měsíčního chlapečka..kdo můžete tak na ní prosim myslete,aby to dobře dopadlo,já věřím že to bude v pořádku,doktor říkal že mohla umřít už při tom prasknutí těch žilek a ted už by to mělo být v pořádku..je to fakt šílený,v pondě+lí jí nic nebylo a večer tohle..ještě štěstí že byl její přítel doma,nevim jak by to dopadlo,kdyby byl zrovna v práci.. :pensive:
10. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Hani :astonished: :astonished: úplně mam husí kůží z toho :pensive: moc moc moc držím sestře palečky,teda to je strašný takle z ničeho nic :confused: kočko drž se
10. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
Hani,držím taky palce, to je hrozný, člověk neví dne ani hodiny, co vše se může stát, ať je v pořádku, hlavně pro toho drobečka...
10. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
hani teda hrůza, držím palečky, at je ségra v pořádku a doma u svýho miminka. To je síla, jak je člověk v pohodě a najednou tohle :pensive:

katul nám 6.nemoc vyšla přesně na dovolenou :confounded:
10. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Hani, úplně mám husí kůži. Držím pěsti, ať je sestra v pořádku.
10. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
ahoj holky

tedy hani, to je neštěstí, doufám, že bude pořád líp. :frowning2:

kači: tedy já na toho Honzíčka dojedu, takhle nechce baštit :grinning:

my máme druhej zub :wink:
10. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Evi, gratuluju :slight_smile:

My jdeme ven.
10. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.