• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
blani: děkujeme :wink:
10. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
evi taky gratuluju k zoubku :wink:
10. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
holky díky moc za podporu..za chvilku valíme na plavání a pak hned za ní..
10. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
hani to je hrozný, ještě, že byl ten její přítel doma, takhle zničeho nic, tak ted už má nejhorší za sebou a bude dobře. tak si plavčo užíte snad už sofinka bude v pohodě a nebude plakat už takhle z toho všeho musíš být hotová :wink:
10. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Evi gratulace k zubisku :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
No on teď stejně nějako málo jí se mi zdá :confused: na to že se začal víc hejbat :confused: ale no má skorem 9 kilo a tak si myslím že zásobičky nějaký má :grinning: :grinning: :wink:
10. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
ahojky holky, tak sjmem tam volala a moýná už dneska mě vemou za šimonkem. ještě tam mám volat, tak uvidíme.
10. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
Jitu tak držíme moc palečky ať už jste dneska se Šimim spolu :wink: :dizzy_face:
10. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
charlie, káťo: děkuju :slight_smile:

jituško: tak ať to dneska dobře dopadne a konečně jsi se svým prďolkou

káťo: on se zase rozpapá, bobek jeden :wink:
10. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
tak jsem po o a asi půjdem na prochajdu, už mě to doma neba.

Psala jsem i kamošce, ale zatím nereaguje, tak uvidíme, ještě počkám.

Mě začíná Verča taky bojkotovat jídlo, už si začíná vybírat co jí chutná a co ne, mrška :wink:
10. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
Evi njn je to chlap a tak na něj musím pomalu(jako na tatínka) :wink: :grinning:
Charlie jj jsou to potvůrky malý co? :grinning:
tak už jsem prckovi vyštrachala nějakou parádu na to dnešní vítání :wink: :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jsme doma. Marečkovi se hrozně líbí melodie ze Sama doma :grinning:

Jitu, tak ať jste brzo spolu :slight_smile:

Kači, však on se rozpapká :wink:

Charlie, fakt si vybírá :confused: ? Jakože něco, co nechce a dřív normálně jedla třeba začne prskat nebo jak?

Jo, Kači, vy máte to vítání :slight_smile: . Tak si to užijte :wink:
10. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
káťo, vy máte vítání? Tak to je super, to si to užijte :wink:
tak tak na chlapy jedině pomalu :grinning:
10. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
tak dneskanic. ještě prej zůlstane na jipce :cry: :frowning2:
10. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
jé tak to je blbý, škoda viď, už jsi se navnadila, že s ním budeš. Tak snad zítra ne?
10. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
mám pocit, že sami nevědí. oni, že málo papá, coý se mi nechce věřit. včera do něja zajela přesnídávka, dali mu jenom 50 ml, tak to bylo pro něj málo. jeslti mu toho dávají takhle málo pořád, tak se nedivím. no, jdu si ještě lehnout na chvilku, chtěla jsme tu uklízet, ale prdím na to. nemám náladu a taky to nechávám manžovi. až budu pryč, tak to udělá. dělá to rád, posledně, když jsme byli, tak byl celej štastnej, že se mohl pochlubit vyšperkovaným bytem. i okna jsme měla umytý a to jsme byla pryč jen 3 dny :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
tak to mu dávají tedy opravdu málo, ale asi musí, než si trochu zase zvykne co? Manža je poklad. Je hodnej, že ti takhle pomáhá.
10. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
to jo, ale mají mu to dávat častějc. už týden nejedl :rolling_eyes: jenom ty jejich výživy...
10. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Jituško, tak to je škoda. Snad zítra :wink: . Jenom odpočívej. A tvůj manžel je teda učiněnej poklad :slight_smile:
10. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
blani já nevím, možná se jí nelíbily kousky, snažila jsem se to co nejvíc rozmixovat, ale ta už tak ječela hlady, že jsem na to neměla moc času, tak možná. Nevím, co by na směsi zeleniny neměla ráda. Tu právě papká hezky. Ovoce teda vůbec

jituš škoda, že tě k malýmu nepustili :cry:

katy tak se hezky přivítejte

já jsem se byla projít a je tam teda kosa, blééé
10. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
jitu škoda, tak snad zítra :wink: na úklid se vyprdni a máš teda super manžílka, že takhle uklízí tak to u nás se nestane, když jsem byla v porodnici tak si pozval moji ségru na úklid no stejně to nebylo moc platný :grinning: tak filípkův kámoš marodí tak dneska nikam nejde, i když bych s ním měla jít jenže do ted jsem žehlila a vůůůůůbec se mi nechce někde samotný trajdat na jaře si to vynahradíme :grinning:
10. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
tak proběhl další pokus s ovocem, namačkala jsem jí banán s odměrkou UM a prd leda. Taky žádný úspěch. Tak to jako budu celej den furt jenom kojit??? No to snad neeee. Jsem si to malovala moc růžově :grinning:
10. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
teda ta verunka vůbec neví co je dobrý :slight_smile: třeba tomu časem přijde na chut, tak u nás začalo chumelit, ještě, že jsme zůstali doma :grinning: pak akorát sfouknem nakoupit a zalezem , tak už se probudil :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je po klidu.
10. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
sun no to teda neví, zkusím to zas za chvilku, až bude větší hlad... no ale stejně, asi to skončí u mlíka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
já dávala do ovosnýho příkrmu trochu mléčné kaše. jen prášku, nebo i trochu vody. a teprve potom to malýmu chutnalo. ted to papá v poho. zkus to.
10. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
tak jsem zkusila hrušku a taky nic. My zatím kaši nebaštily, tak nevím, jestli by to pomohlo, když nezná ani tu chut. Zatím koupím nějaký menší balení ovoce a víc firem a bude zkoušet příchutě
10. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
Charlie, a zkoušela jsi už ty kelímky? Přijdou mi i o něco hustší než sklenička. Možná bys jí to měla zkusit dát dřív, než bude mít velkej hlad. To kdy jsme začínali s přikrmama, tak nemohl mít velkej hlad, protože mu to nešlo - čekal mlíko.
10. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
právě že ne, chystám se je zítra koupit :slight_smile:
10. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
Tak snad jí to bude chutnat. A nebo jí dej chvilku pauzu - den, dva a pak to zkusit znova :wink:
10. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
pauzu jsem taky zkusila, ale asi bude hlavní zkoušet různý druhy abych přišla na to co jí bude šmakovat a pak se třeba naučí i to ostatní
10. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
Ahojdá tak jsme zpět :wink: bylo to pěkný :slight_smile: dětičky recitovali a mimča si povídali :grinning: Honzule samo v kolíbce řval :confused: páč jsem se musela jít podepsat do pamětní knihy a nechala jsem ho tam chuderu samotnýho :grinning: dostali jsme knížku barevná abeceda a pamětní list :wink: fotečky už jsou v albíku :wink:
malej usnul v autě cestou dom a pak se probral a tak s ním šel Radek ještě na prošku :wink:
jdu dočíst
10. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.