• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
mě se třeba moc líbí tady ten farmářskej komplet http://mimibazar.biz/foto.php?id=30576073&tab=6, ale to jsou fakt pálky, a když si vezmu, že mi z toho může za dva měsíce vyrůst. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
jééé sun ja se normálně zasekla...to je fakt podoba :grinning:
10. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
no tak nejdřív tu vypiskuju, tak tu nikdo a nakonec jsem zakysla na skypu s kamoškou :grinning:
10. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
holky, k tomu nextu. já kupuju skoro všecho tam. nebo třeba obnošený na MMB,a le prostě se toi nedá srovnat. kvalita je úplně jinde. bodýčka nosíme od 4 měsíců jedny as na vzhledu to není poznat a jsou mu pořád. ted si budu kupovat kalhoty pro sebe. když si vezmu, že u nás v obchodě jsem za kalhoty dala 1300 a jsou děsný, ten náplet na břicho pořád padá a tak., tak se mi vyplatí si koupit těhu rifle za 30 liber pořád. já teda na next nedám dopustit. v květnu chceme letět do UK, tak se těším na nákupy. se pak můžem třeba domluvit a já vám něco můžu nakoupit.
10. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
jo i ten výraz má stejnej šibalskej :grinning: asi nám ho naklonovali, darebáci z nextu :angry:
10. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
sun ale super hadry

šmouli dobrý tatka, co? :grinning: taky jsem se pobavila :wink:
10. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
10. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
Sun teda to je bomba :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Charlie :grinning: :grinning: to tak bejvá
Jitu kamarádka teď jede do Londýna a na nákupy a prej už má taky seznam co pro koho nakoupit :grinning: :grinning: ty ceny to je fakt někde jinde :confounded: tady je to děsná drahota
10. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
pěkný šmouly to bude nelča kočka, jitu jo věci mají opravdu moc krásný, kámoška nás taky zvala na jaře do londýna no tak uvídíme co z toho bude, kdyžtak nám tam něco koupíš ty, ale aby tě pak pustili s těma zavazadlama do letadla :grinning: :wink:
10. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
10. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
to je v poho, manžovi stačí na víken jedno tričko, ponožky a trenky navíc:slight_smile:
10. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
Šmoulo super :wink: :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
no je fakt že tady máme bazar nextík a mají to tam levnější....musím tam taky zajít, ale furt chodím okolo a nějak na to zapomínám a ke všemu tam maj plno schodůůů :unamused:
10. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
no jo chlapy :grinning: tak půjdu do hajan jsem toho zase dneska stihla :pensive: tak dobrou
10. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
10. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
no ty jsou taky bombastický a super cena!!!

my nespíme, jezdí tu v chodítku a drhne dudyna!Tak doufám že ho za chvíli zalomí!!
10. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
Šmoulo koukam že malá je noční ptáče po mamince co? :wink: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
Tak jo jdu to zalomit :wink: papa a dobrou noc :slight_smile:
10. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
už spíme :wink: papapa dobrou s kobrou
10. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
zdravím holky!!! sem tu dlouho nebyla...takže nedočítám :wink:
Mám docela fofry, takže na MK moc času není. Sem tam sice písnu někam, ale....furt musím lítat za Štěpínem, přešel z válení sudů na lezení a to jsou teda o moc větší fofry než přitom válení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jeden den mi chvilkama vydrží v postýlce nebo lehátku, abych si mohla aspoň něco udělat a z toho nikde chvilku nevydrží a lítá po celým bytě a já nemám čas ani na kafi :sweat_smile: :confounded:
Ke všemu leze dvojka nahoře a mám podezření i na špičáky, ale copak mě nechá se podívat do pusy??? každopádně noci stojí opět za velký kulový, spánek je pro mě vesměs tabu, ale na druhou stranu musím říct, že když lezly ty první čtyři zoubky, tak to bylo mnohem horší...ale zas kdo mi může říct, že to ještě nepříjde že jo??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Krásnej den!!!
11. únor 2010 v 07:38  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . U nás strašně fučí :unamused:. Odpoledne jdeme k dr., tak su zvědavá, kolik naváží :slight_smile:

Sun, teda, ta podoba, to je fakt celej Filípek :confused: :grinning:

Heli, tak ať jsou zuby brzo venku :wink:
11. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
dobré ráno,
jo jo blani akorát nemáme tolik vlasů :grinning: zatím :wink: tak noc nic moc, jsem snad od půlnoci jen kojila, musíme se toho nějak zbavit, v půl sedmý už byl na nohou tak jsem ho šupla do postýlky hodila mu tam pár hraček a na půl oka chrněla dál. no u nás od včera sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale říkali, že v březnu už by to snad mohlo být dobrý už až 10 st se nemůžu dočkat.
11. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Tak u nás zase jednou super noc :wink: kojo v půl 3 a pak až v 8 :dizzy_face:
U nás už o večera sneží a sněží :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už nechcííííííííííí
11. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Jsem teď Marečka uspala. Nevídané, neslýchané, to už se dlouho nestalo. Sice mi spí na břiše, ale to nevadí :slight_smile:

Sun, však dorostou :grinning: . A objednala jsi ty kalhoty? To by bylo super, kdyby bylo v březnu 10 stupňů :sunglasses:
11. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
mám dvoje vyhlídnutý na mimibazaru tak je dneska objednám jen chci ještě filipa přeměřit snad do léta moc nevyroste, aby mu byly. už se těším jak budem zase oblíkat pěkný věci a né pořád nafutrovanej v kombinéze :grinning:
11. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Balni tak to je paráda že Mareček chrapoší :wink: :dizzy_face:
Sun jj taky se teším že to oblíkání bude i snažší a bez řevu :wink: :grinning: 2-3 oděvní součástky ahurá ven :dizzy_face: :grinning:
11. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
dOBRÉ RÁNKO HOLKY,COS ETÝČE MMIBAZARU,TAK TEĎ TAM MÁM DANOU OBJEDNÁVKU VĚCIČEK.jINAK TAM PRODÁVÁM IS VOJE,A UŽ JSME VYDĚLALA OKOLO 1500kČ.tAM TO FAKT FRČÍ.nEXTÍK JE FAKT DOBRÝ,TEĎ vOJTÍK CHODÍ V BOMBA NEXTÍKOVÝCH LACLÁČCÍCH,JSOU SUPER.
sUN TY JO TY UŽ MÁŠ VLASATÉHO fILÍPKA?Ty jo teď jsme si všimla,že mi to tu píše veliké písmena,Vojtík si zase hrál. :grinning:
11. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Tak Jituška už je u Šimonka,tak snad s enám brzo vrátí.
11. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahoj Andy :slight_smile: no taky jsem měla na MMB pár věciček na prodej :wink: ale prd a kulový :unamused: nikdo o ty naše hadry nestál :grinning:
11. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Sun, tak je ukaž :wink:

Kači, já tam mám taky plínky a nic :sweat_smile:
11. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.