• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
já jsem prodala přes mm kolotoč a přišel mi včera zpět :angry: sice trošku blbnul, ale na to jsem upozornila a ted nejde skoro vůbec, jestli s tím někdě něco poštáci vyváděli nevím :angry: tak já to pěkný oblečení si chci nechat a o to nic moc by asi nikdo neměl zájem :sweat_smile: tak filipek nám chodí po kuchyni ted obešel podel linky celou kuchyn šikula
11. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Sun, teda, to je Filípek šikula :slight_smile: . My se zatím jenom plazíme, ale stačí :grinning:
11. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Kači ono taky záleží jak se nasadí ceny
já si myslím že to nemám drahé,nedávno jedna maminka udělala nákup za 450kč
teď budu posílat overálek na léto a už mám na jednu věc další maminku
konkurence je fakt velká
nejvíc letí značky next a HM
jsem si říkala že věcičky schovám pro dlaší,ale nikdy nevím v kterém ročním období se prcek narodí,jak bude veliký,a v dnešní době je tolik možností nového nákupu.Třeba tady u nás v ostravě je po dobu tří měsíců taky takový mimibazar,byla jsem na něm a vojtíkovi přinesla bezva věci za pár kaček.Třeba nextový klobouček za 10Kč,byla jsem z toho nadšená.
11. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Andrejko, to máte super. U nás žádné takové akce nejsou. To máš pravdu, že to je i o cenách. Ale jít zas až někam hodně nízko... Aby nakonec nebylo poštovný dražší, než ta věc :sweat_smile: . Navíc já jsem tam dala cenu včetně poštovného, tak to možná rozdělím.
11. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Sun tak to je Filípek šikula šikovnej :dizzy_face: :wink:
Andy no ceny jsem měla mslím mooooc pěkný a poštovný jen za 37 kč :wink: a stejně prdlajs :grinning: no ono to nebylo žádný značkový a tak možná proto :grinning: :grinning:
Blani u nás taky nic takovýho nejni :confounded:
Tady vy máte všechny ty děti takový šikovný :slight_smile: skoro z toho mam blbej pocit malej se "jen" válí a o příkrmach ani nemluvě :pensive: furt jen tu kozu
11. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Blani dyk tys měla jeden úspěch na MMB :wink: sem si od tebe koupila ty svrchňáky né??? :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Kači, to přijde :wink: . Se pak budeš divit, jak to půjde rychle. Některé děti to tak mají, dlouho nic nic a pak během týdne skoro chodí :wink:
11. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Blani jj je to super,v lednu jsme tam byli ještě to bude v únoru a březnu a na jaro bude další bazárek,to mi přijde emailem.A u nás v Klimkovicích bude v březnu pořádat mateřské centrum Želvička další bazárek.takže je toho hodně,a všude budu :grinning: tím pádem to dávám do oběhu ty věcičky,penízky potřebujeme teďka a na další se zase v takových akcích nakoupí.No a když si něco objednávám tak s ekoukáma musím u té maminky koupit alespoň tři věci,jinak to neberu.Teď Vojtík bude mít na jaro 5triček,jednu mikču a čepičku za 400Kč většinou Next.Já dávám poštovné dle tarifu ČP,vždy to zvážím a napíšu kolik to bude+balné.Hodně teda letí těhotenské,už jsme prodala tři věci co jsme nosila.Teď ten MMb je taková moje droga,při každé volné chvilce u toho sedím :sweat_smile:
kači to bude asi tím,i když já jsem narazila na dvě nenáročné maminky které na značku nehleděly,ale je pravda že fakt ty značkovější více letí.Ono taky záleží jak s eto nafotí,kolik tam přidáš detailních fotek,jak to popíšeš,no hold prostě jak to prodáš.Můžu zatím říct,že to mám přes měsíc a jsem docela úspěšná,ale nechci to zakřiknout.
Náš malý taky nechodí,si mylsím že má ještě čas.Za to furt hačá na zadečku.
11. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Kači, jo, ale to bylo všechno :grinning: :wink:

Andrejko, já jsem si těhotenské schovala. Dost blbě se mi má velikost sháněla (všude měli jenom velké) a taky to bylo dost drahé. Nemíním za pár let znovu šutstrovat obchody a dávat za 1 gatě takový šílený prachy :unamused: . Ale taky nesmím do té doby přibrat, protože bych stejně musela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
Blani no to byla první vlaštovka :wink: :grinning:
tak babi šla s malým ven a já bych tu měla trochu pofackovat domácnost,ale mam šíííílenej KOPR :sweat_smile:
11. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Kači :wink:

Jo jo, KOPR znám moc dobře :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdeme do obchodu a možná aji pobudem chvilku venku, jestli Mareček usne. Jako že si myslím, že jo.
11. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Tak když jsem si vytáhla mlejnek že namelu maso tak tu byli zpátky :unamused: no to se moc nevyspal a už tu zase kňourá :rolling_eyes: já se z něj picnu
11. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
taky právě koukám, aby se toho dalo objednat víc najednou, ale zatím jsem nekápla na nic, vždycky jen ta jedna věc. ještě dotázek jsem takovej začátečník to jako, potom do mejlu vypíšu všechny věci o který mám zájem? nebo jak? já dneska chci zkusit špagety tak uvidíme jak mu pojedou.
11. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Sun já to píšu dycky do toho okýnka pod každou tu věc co chcu :wink: u prvního píšu většinou:Mam zájem o tuto vámi prodávanou věc + ještě něco. a pak pod každej další kousek píšu:a ještě tuto věcičku,atd. .... :wink: snad jsi to pochopila :sweat_smile: :wink:
11. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
sun, já mu včera udělala poprvé těstoviny a jedl to - bezvaječné jsem měla jen nudle do polévky, tak jsem udělala je :wink:
ještě jsem nic z mimibazaru nebrala, kromě kočárku teda a to jsme se pak domlouvali mailem :slight_smile:
11. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Tak špunt právě slopal celou sklenku od Alnatury dýně+brambor+fenykl :confused: tak si říkam jestli mu to nedělam moc řídký páč tohle bylo jako kaše :sweat_smile: no mam doma fenkl,brambory aji dýni tak mu to zajtra zkusím ucmudit doma :wink:
11. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
Sun já to dělám tak jak Kačka,napíšu první vzkaz že budu objednávat ještě další věci,a pak píšu a ještě toto a toto.A je to :grinning: tak Vojtíkovi přišla z MMB ještě jedna čapka,máme novou zimní bundičku,ta stará už nám byla malá,tak jsme k tomu ještě sháněla čapku,to bude frajer.
11. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Kači - já mu dělám jídlo většinou husté, polévky mu tečou z pusinky :grinning:
11. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Kačí no jo,ale on dřív chtěl jen tekutý :confused: a najednou chce hustý :wink: taky mohl něco říct že je změna :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Holky chci se zeptat čím čistíte povrch žehličky,děkuji.myslím tu plochu
11. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
Kači, ale hlavně, že jsi kápla na to čím to je :wink:

Andrejko, ještě jsem ji nečistila.
11. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Andrej, taky nečistím žehličku, mám Tefal a bojím se, že bych ten teflon odřela :slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
Andy taky jsem ji ještě nedrhla,ale v drogerce určo seženeš něco spešl na žehličky :wink:
11. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
V Sama doma teď mluví jakejsi chlap o jídle a přijde mi teplej :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
ahoj holky,

tak Davídek dostal dva prďance, 3. hexu a prevenar, teď dochrupuje venku v kočárku.
Od včerejška snězí :unamused:
11. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Evi tak přejeme ať není žádná reakce :wink: u nás taky pořád sněží :rolling_eyes:
taj se jdem oblíct a hurá ven :wink:
11. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
káťo, děkujeme.
No mám pěkně namožený ruce a nohy, když jsme šli k doktorce,tak to nebylo moc prohrnutý,tak jsem si mákla :grinning:
11. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holčiny....memám sílu vás dočítat natož psát ale jdu vás pozdravit, páč mám dnes běhavku já a je to teda síla!!! Od rána no fij a zvracím a dokola....včera tu byla známá z práce na nehtech a říkala, že celý personálměl běhavku a blitku :stuck_out_tongue_closed_eyes: prý nějaký vir- trvá to 24h a konec! takže at už je ráno...

manža jede ted už z práce já prostě nemůžu vstát páč du blejt velebnosti, ale my ženy vydržíme dost ale co je moc to je moc- tak já zas razím do peří, nelinka ted usla tak jdu taky, chjo mám zimnici a bolí mě kůže nooooooooo lazáááár -Markéta Lazarová :grinning: :frowning2: papapa
11. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
:astonished: :astonished: :confused: :confused: ty ole a nemám to pom těchvčerejším rafaelu?? co jsem dostala k valentýnovi?? jsem to tady spořádala 6ks- to je ale blbost, nebo že by nějaký zastírací manévr?? :astonished:

papapa :pensive:
11. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
Šmoulo a jéje :confused: tak ať ti to fakt trvá jen ten jeden den :wink: teda to je hnus velebnosti co?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teda jsme byli venku jen hoďku :unamused: páč to se fakt nedá,za poslední 2 dny napadlo dobře 30-40 čísel toho bílýho hnusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a u nás od rána neprotažený silnice :rolling_eyes: no děěěs,ale malej trhnul rekord v usínání v kočárku :grinning: zapla jsem fusak,otočili se kolečka a byl tuhej :grinning: :grinning: a tak jsem ho frkla na chvilku pod přístřešek na auto a odhrabala jsem to bílý svinstvo kolem baráku :wink:
Evi koukam že u vás situace na chodníkach stejná co :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.