• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
šmouli: tedy to je pech to ti povím. Tohle jsem měla jednou v létě ale ne 24 hodin, ale skoro měsíc, tedy s přestávkama, ale fakt měsíc. Už nevěděli co se mnou a chtěli mě poslat na trubici do žaludku, to se mi pak najednou udělalo dobře :grinning:

kači: jj je, je to hnus, taky jsme už několikrát odhazovali sníh, to je holt úděl bydlení v domečku co? :grinning:
chodníky plné sněhu, u doktorky taky všude hromada sněhu, mám svaly jako rambo :grinning:
11. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
Tak jsme doma. Vážíme 5830g a měříme 66cm :slight_smile: . Ale celou dobu strašně probrečel. Jak jsem ho vyslikla, tak rozhodil ručičkama (jak to dělají narozená miminka - jakoby z děsu) a nesměla jsem ho položit, jinak furt brečel. Tím pádem dr. nic neukázal, ale i tak se jí nezdá, že ještě není na kolínkách, tak zítra musíme do rizikové poradny, aby se na něho podívali :frowning2:
11. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
Šmouli, teda, tak ať to fakt trvá jen 24 hodin a zítra jsi fit :wink:
11. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
blani: tedy ten je droboučkej :slight_smile:
a to už by měl být na kolínkách?
11. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
Evi, no je :slight_smile: . Asi jo, když se mě na to ptala. Já vůbec nevím, já ty vývojové tabulky nesleduju. Ale stejně pochybuju, že zítra něco vyzkouší, protože podle mě bude zase tak hrozně brečet a to nic neukáže. Leda že bych dopředu hlásila, ať to vyzkouší, když je oblečenej, že nahatej bude brečet :sweat_smile:
11. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
blani: to jedině, no já to taky nesleduju, proto se ptám. Je to asi lepší :sweat_smile:
11. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
Pro mě je to taky lepší to nevědět :grinning: . Ale mamča říkala, že ani já, ani sestra jsme na 4 vůbec nebyly. Tak já nevím. Jako cvičit s ním za každou cenu, aby se dostal do tabulek, se mi moc nelíbí :unamused:
11. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
blani,to by se mi taky nelíbilo. Některý děti vynechají lezení a rovnou chodí. Dřív se to takhle neřešilo, nevím, jestli to nebylo lepší :confused:
11. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
tak jsme strávili odpoledne u našich protože v tomhle se nedá jezdit, jsem byla ráda, že jsme dojeli tam, bud se bořím v závěji nebo to klouže jak s.. :angry: jaro kde jsi??????????????
šmouly tak se drž ráno bude líp, z rafaela si myslím to nebude, jen nějakej bacilus.
11. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
Evi, bylo to lepší, aspoň si myslím. Budu jenom doufat, ať nemusíme cvičit.

Sun, jo jo, nemít kočárek, tak jsem párkrát ležela na zemi :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
blani: tak třeba nebudete. Já to nechápu, proč to takhle honí :unamused:
11. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
blani, tak at zitra dopadne vse ok :slight_smile:
my byly se sabcou dnes v centru, potrebovala jsem do knihovny a nakoupit, ted uz jsme po kasicce nabasteny a sabca si smudla ocicka, uz je unavena, tak ji jdu ulozit..
11. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
Tak jsem byla ještě ve městě a teda děs běs :rolling_eyes:
Blani jéééé Mareček je drobek :dizzy_face: páááni ani ne 6 kilo :astonished: :grinning: my taky ještě nejsme na kolínkách :wink: ani zdaleka,taky nechápu ty tabulky :unamused: dyk každej špunt je jinej né :wink: a taky jsem dneska málem asi 5x hodila držku,ale naštěstí kočárek mě zachránil :grinning: :grinning:
Evi taky bych řekla že bylo lepší když se to tulik neřešilo :wink: si dycky něco přečtu že by už měl umět a pak jsem z toho akorát ve štresu :sweat_smile:
11. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
Evi, já taky ne :unamused: .

Andrej, děkuju :slight_smile:

Kači, jo jo, je to můj malej drobek :dizzy_face: . Ale v náručí se pronese a vždycky mám pocit, že mi ty ruce co nevidět upadnou :grinning:

Za chvilku bude ordinace a měla bych dělat školu. Kdyby se mi tak chtělo, jak se mi nechce, tak už to mám dávno všechno hotové :grinning: . Dobrou noc :slight_smile:
11. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
Ahoj holky,

vůbec se na MK nedostanu, malá se rozhodla, že prostě přes den spát nebude a když tak v kočáře venku, když se vozí. Tak přes den vůbec nic neudělám a o počítači vůbec nemluvím. A večer jsem úplně KO, že už ho nezapnu taky.

Včera jsme byly v poradně, tak v necelých 8 měsících vážíme 6360g a měříme 66,5 cm. Paní doktorka zase říkala, že se jí to nezdá, ale proklepla jí, poslechla a nakonec nám tu druhou hexa píchla. Malé nic nebylo ani včera ani dnes, tak snad už to bude dobré. Jen místo vpichu je červené.

Jak se holky máte? Já jsem nějaká urvaná, dnes jsem byla v té klouzanici hodinu venku, no už aby to slezlo - fujtajbl. Taková sibérie, zrovna když máme miminka.

Holky dotaz - když dáváte prdolkům ty křupky - jaké a kde je kupujete? U nás je nikde nemají, tak jsem koupila v DM jediné co tam měli (já na BIO nevěřím) - BIO kukuřičká křupka natural. Můžu to Anetce dát? Nebo kupujete nějaké speciální??

Díky a přeji dobrou klidnou celou noc :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
ahojky ivi, teda anetka je drobek :slight_smile: a co se dr. nezdá? ta váha nebo co? zase není ani žádnej dlouhán tak si myslím, že ta váha je ok ne? jo ty kukuřičný taky dáváme, pak máme pohankový měli je u nás v potravinách a ted jsou koupila v lidlu nějaký kukuřičný takovej pytel za 10 korun jsou to takový tlustý červy :slight_smile:
11. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Ivik jéé malá je fakt drobeček :wink: :slight_smile: držíme palec ať je Anetka bez reakce :slight_smile:
11. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
káťo: viď, ono celkově je teď hodně velkej tlak na maminku a miminko. A jak píšeš, jsme pak ve štrééésu :grinning:
11. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Evi přesně tak :wink: neříkam teda že by se nemělo řešit nic,ale občas mi to přijde už trochu přes :sweat_smile: :wink:
11. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Evulko super fotečka Davídka ve vaně :dizzy_face: :dizzy_face: my koupem stále ve vaničce :sweat_smile: ale už se těším do velký :wink: jak tam bude špunt řádit
11. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
nojo, je to náš drobek, ale i při narození měla jen 2930g a 47cm, my oba s manželem jsme hubení, já vyrostla až ve čtvrťáku na gymplu, v 5 letech jsem dokonce byla v ozdravovně, že jsem byla hubená.... Doktorce se nezdá, že málo přibírá, že prý jsme teď na úrovni 6 měsíců (už před vánocema nás honila po všech možných vyšetřeních a vše v pořádku). Ale jinak je pěkná, baculatá, tvářičky, jí krásně a všechno, jen se celý den "nezastaví" pořád na bříšku, pořád popolézá, dnes si klekla na kolínka a takovou z toho měla radost až se rozesmála. Jo a začala místo lézt dopředu - tak začala couvat :grinning: , je to docela sranda, najdu jí v koutku postýlky a už nemá kam jinam.

Tak jsem teď u Ordinace ochutnala ty křupky a jsou teda pěkně hnusný :confounded: Vám chutnaly??
11. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Ještě jsem nakoukla :wink: . Chci se totiž zeptat vás, co chodíte plavat. Říkali jste to dr.? Já jsem si říkala, že jí to dneska oznámím a nějak jsem na to zapomněla. Myslíte, že je nutné, aby o tom věděla?

Iviku, ty křupky mám taky :slight_smile:

Jsem unavená, tak jdu spát. Dobrou noc :slight_smile:
11. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
Ahojky holky, nejak jsem nestihala, musim vas docist.
Ale ctu Blanku-nevim proc te takhle dr stresuje!Kazde dite je jine a proc se porad ridej tabulkama nevim!Moji kamaradky chlapecek (9mesicu) sice stoji,ale neleze-na kolinkach jeste nebyl a nesedi. Takze bud v klidu, Marecek se to behem chvilky nauci :wink: No jo nektery dr holt jedou podle tabulkovyho systemu :angry:
11. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
káťo: jj je to tak, někdy se řeší fakt prkotiny.

teď trochu mimo mísu :grinning: jsem si teď vzpomněla,jak mi taťka minulý týden vyprávěl,jak koukali s mamkou na telku a tam nějaká paní mluvila o správném dýchání nebo co. A říkala tam, že nos slouží k nadechování a že i když běžíš na autobus,tak nemáš dýchat pusou,ale nosem. To jsem se pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
Ivik no jsou takové bez chuti a zápachu :grinning:
Blani my máme i papír pro Dr. aby nám dal potvrzení :wink:
Ahoj Teri jak je kočko?? :slight_smile:
11. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
Evi jj to bylo v sama doma :wink: no dejchat jen nosem se mi teď v zimě fakt nějak nevede :grinning:
11. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
káťo: tak jsi to viděla? Nějaká paní mimoň ne? Nedovedu si představit, že letím na bus a dejchám nosem :grinning:
11. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
Evi no ona to byla Dr. a respirační terapeutka :wink: ale tam šlo o to že by se správně mělo dýchat nosem a vydechovat pusou :wink: ale nevim nevim ještě mi to nikdy nevyšlo :grinning: :grinning:
11. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
jj to mně taky ne. asi by to tak mělo sprývně být, ale to bych se na to musela soustředit :grinning:
11. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
Kočky to už je zase hodíííín :astonished: půjdu složit krovky :wink: :grinning:
Dobrou noooooc :slight_smile:
11. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.