• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
A k té váze, já taky byla furt hubená, honili mě doktoři v pubertě po všech doktorech - endokrinologii, růstové kůstky v zápěstí, pak jsem vyrostla na 174 cm a + - si pořád držím váhu od těch 58 do 62 kil, jednu výhodu to má, nikdo mi nehádá můj věk, pořád jsem vypada mladě (teď teda po těch probdělých nocích už je to trošku horší :confounded: ). Každej by si měl hledět svýho a nerejpat...
12. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
my teprve spát půjdem, ale to vyrazíme ven. no blani tak to jste teda pořídili u tý dr. :sweat_smile: no alespoň máte na chvilku od ní klid, no to víš pátek už se vidí doma :grinning: tak jsem dneska došila filipovi kostým na to maškarní :slight_smile: myslím, že to na něj přesně sedí je to anděl s dáblem v těle :wink:
12. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
hele holky posílám pro pobavení (svatá pravda což??)

Slohová práce žáka ZŠ na téma: Moji rodiče.

Rodiče se dělí na dvě části: matku a otce. Matka se ještě rozděluje na ženu v domácnosti a v zaměstnání. Doma se potom ještě skládá z manželky, matky, kuchařky, uklízečky, pradleny, zásobovačky, účetní, vychovatelky.... ostatní si nepamatuji, ale máma toho umí vyjmenovat víc, jako např. služka, otrok a jiné. Matka se vyznačuje tím, že se zázračně nachází na více místech najednou, umí v jedné chvíli myslet na sto věcí, přičemž deset věcí dělá současně. Vidím na vlastní oči, jak po návratu z práce dá vařit vodu na sporák , zatímco zadělá na buchty. Přitom jí běží pračka, do které chodí vyměňovat prádlo, mně vymýšlí věty oznamovací, tázací a rozkazovací a naší Olinku zkouší z velké násobilky. Ve volném čase stačí i vyžehlit. Že potom přebalí malého Karlíka a udělá mu Sunar s krupicí si ani nevšimnu. Dvě oči mi na to nestačí. Když potom zasedneme k večeři, všechno je připravené na stole, já mám na teplákách zašité nové díry, Olina má umyté vlasy a prádlo visí na balkoně. Potají si mámu prohlížím. Máma má opravdu jen dvě ruce a přece, když přijde domů z práce má v jedné velkou a malou kabelku, v druhé dvě síťovky s nákupem a v třetí.... ne, vždyť jsem už povídal, že má jen dvě ruce, ale nese i Karlíka ve fusaku.

Otec se neskládá ani nerozděluje. Nachází se v zaměstnání a doma, ale doma ho najdete málokdy. Kromě snídání a večeření, když sedí u stolu, vyskytuje se obyčejně v křesle nebo na gauči a bývá zakrytý novinami.
Zanechává po sobě vždy totožné stopy: rozevřené a převrácené noviny a cigaretový popel, někdy i v popelníku. Na rozdíl od mámy, i když má taky dvě ruce, přichází domu s rukama prázdnýma. Jestli umí násobilku nevím, ale psát asi neumí, protože mi ještě žákovskou knížku nikdy nepodepsal. A ani není prozkoumané, proč patří do skupiny rodičů, když na rodičovské sdružení vůbec nechodí. Jak umýt auto ještě nezkoušel

Pan učitel povídal, abychom se při psaní tohoto úkolu zamysleli nad prací svých rodičů. Ve škole přidělují žáka, který řádně nepracuje a neučí se, dobrému a snaživému žákovi, aby se od něj něco naučil . Tak si myslím, že při svatbě přidělují muže ženám, aby je ženy něčemu dobrému naučily a měly na ně dobrý vliv.

Mojí mámě se to zatím bohužel nepodařilo.
12. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
sun to je pěknééé :slight_smile: moc mu to sluší čertík jeden :slight_smile:

ivik tož svatá pravda :grinning:

blani - já byla taky kdysi né trdlo, ale taková hodná povaha vše jsem odkejval, už mě to přestalo bavit a říkám tak jak oni na mě....když mi to vadí už to řeknu!

jo koukala jsem se do nikolčinýho denníčku když byla malá a na 8měs měla 6600kg jj to má málo 25kg ted a to jsem tuhle z práce přinesla svíčkovou a sežrala ji se 6knedlema jako fakt! já to nechápu....dnes jsme měli kuře, br kaše, nádivka...ona jí furt, ale nějak rychle nenabírá, ale jak říkáš v pubertě to byvá....

já nabrala až ted po 2těhu a začala dost vše jíst, dřív jsem byla vybíravá :wink:
12. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
teda sun - ty jsi šikovná!! Filipek už je kus chlapa!! Já si neumím představit, až se ANetka zvedne a začne takhle chodit po bytě.....
12. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
blani: prd si z ní dělej, vidí tě poprvé a hned soudí. :angry: však on to Mareček všechno dožene
12. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
Iviku, má dětská je v pohodě, to jen ta dnešní dr. nebyla. Proti meningokovi jsem nenechala a nejspíš ani nenechám.
12. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
Jo, Iviku, a užívej si spící Anetku :wink: . Když děti nespí, chceme aby spali a když spí dýl než obvykle, tak je chodíme kontrolovat :grinning: :wink:

Sun, jé ty jsi škulka :wink: . Filípek v tom vypadá k sežrání :dizzy_face:

Iviku, super článek :grinning: . Ale myslím, že jsem ho už kdysi četla :wink:

Šmouli, no vidíš, hlavně že jí :wink:

Evi, však já vím, že to dožene. Je to moje šikulka :dizzy_face: . Ale teď jsem si ještě přečetla zprávu a je tam napsané mrzuté dítě :angry: . Taky bych řvala, kdyby mě vyslikli do naha a odtrhli od maminky :sweat_smile: . Teda jako menší, dnes už samozřejmě ne :grinning:
12. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
blani: to není pravda, ta doktorka je nějaká zvláštní ne?
Davídkovi zase v porodnici napsali, že je línej :grinning: nechtěl bumbat a usínal u toho :grinning:

Holky já se loučím, jedeme na víkend k manžovo rodičům. Mějte se tu hezky papa
12. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
iivik to jsem se zasmala :slight_smile:
my byly venku, je docela hezky, ted se mi zda sabca nejaka otravena, tak si asi na chvili schrupne a ja mozna s ni.. bakuli se mi psat nechce ach jo.. blani, kolik mas stran?
jinak nic si nedelej z dr., tak je marecek drobnejsi no, vzdyt kazde mimco nemusi mit faldiky :wink:
12. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
Ivik-myslis proti pneumokokovi ne?My nechavali Synflorix, prvni davka stala 1500 a ted ty dalsi 1200-ted pujdeme na treti davku-jsou po mesici a pak od posledni za pul roku je dalsi davka jako preockovani. :wink:
12. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Evi, jo. Jsem si četla hodnocení na známý lékař a má jen 7%, což podle mě vypovídá o všem :unamused:
Evi :grinning: . Užijte si víkend. Pa pa :slight_smile:

Andrej, cca 20 stránek. Su ráda aspoň za to málo z 50-60 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A ty, jak jsi na tom?

Jdu ven uspat Marečka. U nás teda vůbec není hezky.
12. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
blani, no ja taky tak zhruba +-
ale ty pises diplomku, ze? ja mam bakuli, tak tech 40 staci, no jsem zhruba v pulce, jenze odevzdavam uz 15/3 jako nejpozdeji :unamused:
12. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
Andrej, už tak brzo :confused: ? Ale to zvládneš :wink: . My jsme bakalářku měli 30-40 :wink:
12. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
ahoj holky,

u nás se bojkotuje jídlo :frowning2: K obědu pár lžiček, tak aspon že něco, ale žádný přesnídávky, nic. Řev a tak. No tak nevím. Jsem si myslela, že když bude mít hlad, tak že si dá. Jedla o půl 1 naposledy, zkoušeli jsme dát mrkev s jablkem, nic, pak to, co měla k obědu, nic, čaj, nic, ted jsou venku s manžou, tak jsem zvědavá, jestli mu bude jen řvát nebo usne a nají se teda pak. No ale stejně mě nepřijde normoš, aby neměla hlad po takový době :fearful:
12. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
Tak už jsme tuuu :slight_smile:
venku malilinko svítilo sluníčko a do toho chumelilo :grinning: a jak dnes s papáním???to naše zvíře nechce domácí stravu,ale jen skleničky :unamused: jsem mu dala dýně,brambor,fenykl domácí výroby a dělal děsný ksichty a že tu pusu prostě neotevře :rolling_eyes: a tak jsem ohřála půl sklenky dýně,brambor,fenykl od Alnatury a to hned papal jak nezavřenej a to bylo samé ham a ňam :fearful: a tak jsem mu to smíchala dohromady a spucoval to natotata :wink: :grinning: :grinning:
koukam že se tu nějak kecalo :wink:jdu dočítat
12. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
Charlie, ani mlíčko nechce?

Kači, to je filuta :confused: :grinning: . A není v té skleničce přidaná třeba ta jablečná šťáva?
12. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
tak jsem zanechala satana tatkovi něco tam kutí se sousedem v garáži, a ted koukám sousedovic kluk chudák běhá s kočárem kolem baráku :sweat_smile:
ivi to je super, si to asi vytisku ty zlatý slova :grinning: charlii teda co s tou verunkou je? nezlobí jí zuby? předtím jedla příkrmy ne?
12. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
Sun, ti chlapi :fearful:

Hej jako :angry: , manža dělá na Marečka gaga a ten se může uchlámat a do teď jsem to dělávala já, tak to se na mě vždycky jenom z úsměvem podíval a bylo. No je toto spravedlnost :angry: :grinning:
12. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
jo je to nespravedlivý, tátové jsou jen na srandu :angry: a blbiny, ted mi volal martin, že nespí, že sedí a kouká :rolling_eyes: no to jsem zvědavá jestli vydrží alespon do půl 7.
12. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
blani no prso si vezme stopro, ale ted je to takovej pokus, že jsem ji prostě nedala. Třeba je to další boj, kdo z koho, no já nevím. Zkoušíme to po dobrým, to nejde, tak ted zas po zlým. Ale třeba ted spí a dá si po spaní.

sun jj jedla, klído celou 190tku a ještě koukala a otvírala papulu
12. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
no, u nás dnes taky oběd nejedl, takže dostal jen kojo a stačilo mu to :wink:
12. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
jinak tatínka taky bezmezně miluje a může se¨uřvat, když okolo něj tatínek projde a nevšimne si ho :grinning:
12. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Iivik super článek :grinning: :grinning:
Blani nene od tý Alnatury tam ta štáva nejni tam je navíc rýžová mouka a řepkový olej :wink: s tou šťávou jsem to taky zkoušela a bez úspěchu :unamused: :wink: ale napadlo mě jestli to nechce protože mu to možná připomíná to blinkání :confused: páč teď v sobotu měl ten žloudek v dýni :sweat_smile:
Evi užijte si víkend :wink: :slight_smile:
Charlie teda Verunka vás taky pěkně trápí co? :unamused:
Sun teda taťka na to vyzrál :grinning:
12. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
Charlie, tak aspoň že něco si dá :wink:

Prostě tatínci vedou na plné čáře :slight_smile:
12. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
no já nevím jak na ni :sweat_smile: to je fakt boj :slight_smile:
12. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
blani jj, to nemám strach, že by nějak strádala, ale mám dojem, že prokoukla, že přichází o prsa. Tak asi proto semkne rtíky jen co uvidí lžičku :grinning:
12. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
ivik pěkný článek, to jsem se pobavila :grinning: Fakt trefný... Bych chtěla vidět toho učitele, jak si to čte a má to oznámkovat :grinning:
12. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Charlie, třeba si zvykne, že prso nebude :wink:.
12. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.