• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj holky, tak jsme byly ještě venku, Anetka spala od 12 do 14:15 a v kočáře ještě 20minut - teĎ huláká v postýlce, to jsem zvědavá jak usne večer.

Jak jste říkaly o tatínkách, tak Anetka se taky s ním mazlí, ale vyhrávám já, je to maminčák teda děsnej.

Jo a dala jsem jí tu křupku z DM, tak první hodila na zem, druhou točila v ručičkách, pak jí strčila do pusu, takovej ksichtík, hodila si jí do klína a bylo vymalováno...takže asi tyhle křupky né.

Jo v Penny mají ode dneška v akci malé balónky - umělohmotné, lehounké, omyvatelné, za 39,90 s motivem Medvídka Pů, nebo Car, nebo ještě něčeho (nevím čeho), koupila jsem Anetce Medvídka Pů, je fakt moc hezkej, tak jestli nemáte míček...nám chyběl a přesně takový jsem chtěla.

A holky - kdo ještě nechal očkovat? Stejně je to nespravedlivý, že ty mimča od 1.8. to měla zadarmo.... A nevíte, jak dlouho po hexa se může očkovat? Naše paní doktorka to nechce píchat dohromady, kvůli reakcím. Hexu jsme měly ve středu a dobrý, tak bych to mohla objednat ne?
12. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
jo ivi taky jsem na míčky koukala, ale už jsem pořídila minulej týden. tak u nás křupky první den jo, pak dělal dva dny drahunu a ted jak vidí, že mu nesu křupku tak se celej třese, tak třeba to bude mít anetka taky tak, je to přece jen novinka tak to chce čas :wink: tak teda do půl sedmý vydržel a vypadá to, že se mů teda spat vůůůůůůbec nechce řádí tu jak ďas.
12. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
tak to zas zkusím zítra, uvidíme, piškot jí taky teda nejede. My už jsme vykoupaní, manžel jí teď krmí kaší, ale se spaním to taky vidím bledě, ve vaně dováděla a teď u jídla taky. Asi dřív odpadnu já... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
ahoj u nás taky vetšinou skleničky a pozor.....prej si některý děti na to můžou tak navyknout, že je pak problém je naučit jíst normál jídlo....někdo mi říkal, že 4letý kluk dodneška nechce moc domácí stravu, mamka pohodlná a tak to tak dopadlo....tak jí často jogurty atd...doufám že to nebude tak u nás :unamused:

jdu koupat
12. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
tak jsem normálně musela kaší dokrmit já, protože začala brečet a mě snědla všechno - vždyť říkám maminčák...

Já teda vařím a když nestihnu tak sklenička, chutná jí oboje, ale jablko třeba nesní, to jí musím dát napůl se sladkou přesnídávkou. Akorát nevím, co furt vařit, jestli to je takhle malým dětem jedno, nebo jestli se to má měnit - co děláte Vy?

A to jsem se těšila, jak se podívám na Slavnosti sněženek (asi po dvacáté) a vidím to bledě s tou naší divoškou...miluju tam Hanzlíka (No nekupte to, když to bylo tak levný :grinning: ). Už zas houká, jdu za ní, zatím pa
12. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
tak u nás se chrní, já se půjdu koupnout a pak balit na zítra na plavčo. u sněženek se mi nelíbí ten konec :frowning2:
já většinou vařím, ale kupovaný taky občas máme papa naštěstí vše, něco mu chutná víc něco míň, ale sní to. taky ivi nevím co pořád vařit.
12. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
ivk a když ti spala do 14.15 to už ti pak neusne?? až večer?? to se máš... to mě by ještě usla ale pak právě chodí spát pozdě!
včera jako usla ve 23.15h :astonished: radek s ní jel totiž v 18h ještě do kaufu a přijel v 19.15 a byla pak vzhůru - to bylo naposled, jsem mu to říkala!
tak dnes snad do 21h bude chrnět!
12. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
Tak u nás se už od půl spí :slight_smile: , já už su taky vykoupaná. Na sněženky se bude chtít dívat manža, mě to nijak moc nebere.

Iviku, taky furt nevím, co vařit. Asi tak, jak nám :grinning:

Šmouli, teda do 4 let, to je síla :fearful:
12. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
no, nám když Mareček spí déle jak do 16 hodin, tak také usíná večer později - dnes spal do 15.20 a usnul kolem 19.45 u koja, tak jsem zvědavá, jak dlouho bude dnes spát - zítra jdeme na hesičský bál asi u nás ve vsi, chtěla jsem jít do vedlejší vesnice (teda už města), je tam lepší hudba, ale asi budeme muset k nám, když je Pepa hasič tady :frowning2:
12. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Šmoulo teda neděs mě s těma sklínkama :confused: no já jsem na to zvědavá jestli mu začne zase někdy samodomo chutnat :pensive: no budu mu to míchat a zkusím pomalinku a nenápadně zvyšovat podíl domácího :wink: :grinning:
Tak u nás už se chrápe :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: a manža skládá novou sedačku :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: konečně dorazila-huráááá
12. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
smouli - usnula ještě v 16 v kočáře, ale jen 20 minut protože bylo venku hnusně, tak jsme šly domů. Jinak ona fakt přes den moc nespí, někdy usne na 20 minut kolem 16té a koupeme od 18 do 19. Usnula až teď, pořád naříkala, žeby další zub? Jdu se svalit k televizi, asi si dám něco dobrého do skleničky, jsem úplně KO. Tak holky dobrou noc a ať Vám děti spějí celou noc. Pa
12. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
dobré ráno,
tady se ještě chrní, my spali do 6, ale i tak to bylo super první kojení ve 4 :dizzy_face: no asi mu budu muset na noc dávat um včera a předevčírem dostal 240 a spal krásně.
13. únor 2010 v 07:29  • Odpověz
Dobré ránko. My jsme vstávali v 7, ale moc se mi teda nechtělo :grinning:
13. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
smouli, s tema sklenickama to mozne je.. musim rict, ze sabince taky asi vic chutna to jidlo kupovane, ale ma smulu, mam v mrazaku docela zasobu s moji vyrobou a ted ji davam prevazne to, ze zacatku to tedy moc nechtela, ale ted uz v poho, takze urcite aspon stridat, nedavat jen kupovane..
co jitka? uz sem moc nechodi se mi zda..
13. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
ahojky holčiny :slight_smile:
Když jsme před měsícem začínali s příkrmama, tak jsem taky dávala jenom skleničky, ale minulý týden jsem již něco uvařila a jí to, ale naposled jsem mu tam pro zpestření dala uvařit trošku pórku a odpo pak řval a byl celkově protivný, tak nevím, jestli měl bolení. A nebo mě pak napadají zuby, už nám první vyrazil a vedle se mu bude klubat druhý. No, ale v každým případě to střídat, protože pak se fakt stává, že to děti domácí pak nechtějí :unamused: .
Já jsem (jak píše Kači) Anetce musela postupně do té kupované stravy přidávat domácí a poměr míchat, až jsme kupované vypustili, ale to bylo někdo už k 1 a1/2, no docela děs :pensive:
Jinak Luky je poo a spí, já jdu rychle umýt nádobí a až se probudí, půjdeme na chvilku ven.
13. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
1 a 1/2 roku :slight_smile:
13. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme byli dopo na plavču, té naší flegmošce se tam opět líbilo, kolikrát jsme si s manžou říkali, jestli vůbec ví, že je ve vodě :grinning: Pak jsme hupsli i do vířivky. Akorát jsme dneska měli novou instruktorku a ta mě teda moc nezaujala, byly tam dost prostoje, tak jsme si s Veru dělali spadla lžička do kafíčka :grinning:

Já už vařenýho doma nemám, chci ted o víkendu nakoupit a navařit. Jinak asi ty kupovaný taky baští radši. Ale já to střídám, at je zvyklá na vše.

Jo a mám dotaz, kdy jste dali poprvý jogurt? Jsem si říkala, že když u nás ovoce nevede, tak že bych mohla zkusit jogurt :unamused:
13. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
ahojjjjj¨

vy co máte zapruzené dětitčky na prdelce....mají to takové jako i puchýřky??? :confused: nella jo :frowning2:
13. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
já dala jogurt activii asi na 7měs....chutná jí

pak dočtu přijde babi na melíry a stříhání :unamused: -tchýně :confounded:
13. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj všem
Jdu pozdravit, nestíhám.
Dneska nám přivezli novou pračku, hurá.
Alexkovi se klubou spodní jedničky už je má dost vidět, tu jednu víc, ale i ta druhá už je zcela patrná, tak bývá dost prostivnej, musím ho zabavovat, aby nemyslel na bolest.
Už se mu párkrát povedlo se úplně sám posadit, hlavně tedy v posteli a z kleku, jinak si asi není jistej, z lehu na boku to ještě pořádně nedotáhne nahoru,m ale i to přijde.
13. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
tak jsme doma z plavča, no dneska to bylo takový divný, byli jsme tam ze 7 jen 3 :confused: a taky došlo na potápění a samozřejmě jsem musela já, ségra s náma dneska nebyla. tak prvně s držením nosu :grinning: tím jsem pobavila instruktorku tak jsem pak radši lokala vodu :sweat_smile: no prostě to neumím no. a to jsem měla ještě filipa chytat pod vodou :rolling_eyes: taky se mu to potom už nelíbilo a začal plakat. šmouly mi máme prdelku ok, občas má třeba trošku červenou tak mu jí máznu a zmizne to,jinak ani nemažu pokaždý. tak jsem si dneska koupila jogurt jo, myslíte, že ho mohli děti?
13. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
jak to myslíš s tím jogurtem sun??

ty jo z filípka bude super potápěč....to se v létě sejdem někde na mácháči až tam budete, ale tam prd uvidí pod vodou :grinning: je kalná :unamused:
tak je tam pak bazén přistavěnej tak tam jo!! :slight_smile:
13. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
šmouly já nevidím nic ani v bazénu :grinning: jsem říkala, že si na příště vezmu ty potápěčský brejle. s jogurtem no jestli bych mu mohla dát ten jogurt filipovi je sice ovocnej, ale jinak se mi to složení zdá docela gut.
13. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
aháááá to mu ho dej...hlavně že mu chutná a přinejhorším se posránkuje :grinning: znáš mě!
13. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Sun, co to je za jogurt? A tys musela taky pod vodu? Tož to doufám, že u nás nebudu muset, budu jak ty. Já to taky neumím - zacpanej nos, zavřený oči a jak vylezu, tak si 5 minut drtím oči, aby mi tam ani kapka nespadla :sweat_smile:

Jitu, gratulace k zoubkům :slight_smile:
13. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
sun, ja si myslim, ze by ten jogurt vadit nemel, nekdo uz v tomhle veku dava rizky :grinning: ale ja zatim davam jen hollandii :wink:
13. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
autor
Jmisa, Lukáškovi se taky klubou dolní jedničky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jedna už prorazila a ta druhá bude počítám do týdne :frowning2: , ale jak píšeš, hodně spí, chvilku po spaní vydrží v pohodě a zbytek času je protivnej, páč ho to bolí :pensive:
Dneska ho vykoupu už v 18h a dám brzo na kutě, snad bude trocha klidu :wink:
13. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
čus - já dávám bílý jogurt choceňský smetanový a moc mu chutná - má ho zatím vždy nadvakrát a pak dokojuju, dávám mu ho kolem 16.30 hod a pak v 18.30 kaši a po koupání tak v 19.30 kojo a spát :wink:
sun - a proč se potápíš i ty? já myslela, že budeme potápět jen prcky, my s dětma chodíme do dětského bazénku, kde je asi jen půl metru vody, tak tam se ani potápět dospělý snad nemůže :sweat_smile:
13. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
u nás asi taky rostou další zuby, od středy má 3. zub a to horní a dneska už tolikrát kakal a je protivnej už od včera, že to musí být další zub nebo teda nevim :confounded:
13. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Jogurt - osobně bych dávala jen Hollandii, activii nebo klasik od Olmy. Prostě složení - mléko, mléčné kultury.

Ovocný jogurt bude obsahovat cukr s největší pravděpodobností a kdo ví co ještě.
Smetanový jogurt do roka taky moc nee, smetana by se do roka neměla.
13. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.