• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jituš, já už teď dávám Štěpánkovi 62 :grinning: do 56 se sice vleze, ale připadne mi to už doooost fest :wink:
Jakou máš značku odsávačky??
11. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Heluli, no jasně, to je i u těch spurtů, během pár dnů se produkce mlíka přizpůsobí.

Jitus, tak nám je zatím i 56 velká :grinning:
11. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
holky když přikládáte mimi k prsu, taky někdy vyvádí?? že je křičící a nemůže to prso chytit a hamtá tak blázen a vteká se, že to nejde?? já se dycky můžu utlouct :grinning:
11. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
ale jestli to není tím že bumbá z flašky...třeba to prso moc nechce, ale pak když se chytí tak saje jak blázen ale jen chvilinku :wink:
11. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Smouli, nás v porodce naučili takovej hmat :grinning:, že malýho k prsu přicucnu během vteřiny, ani se nestihne rozkoukat, žádný hledání nepraktikujem. :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
helu: baby ono. je to asi nějaká polská.koupila jsme ji u nás v mimi obchodě. měli tuhle a pak el. aventku za 3600, což jsme teda neměla a i kdybych měla, tak bych to asi nedala. ale co jsem pochopila, tak ten princip je stejnej. je tam regulace odsávání. akorát se musí takovým tlačítkem ten tlak uvolňovat. neví, jestli jsem to napsala srozumitelně...
11. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Helu, já mám doma tu elektrickou od Medely...mini electric...a nemůžu si ji vynachválit. Je to fakt super, nic neděláš, jen držíš u prsa. Stála asi 2000 kč, ale těch peněz určitě nelituju...
11. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
jj to bude asi tou flaškou :wink:
11. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahojte, stačí 2 pokaděné plínky? Zrovna jsem přemýšlela, kolik jich má být. Počůrané jsem četla, ale pokakané ne. Ale to je stejně šumák, když mi kadíme do každé plínky :grinning:
11. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Heluli, já jsem se dívala na odsávačky (jen tak pro zajímavost) a já bych šla možná spíš do té medely než aventu (je levnější a myslím, že stejně kvalitní). A pak jsem taky narazila od farlinu a ty taky nevypadaly špatně.
11. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
jééé zuzik my máme stejný datum porodu-ale já předčasně´.
11. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Šmouli, nebude to flaškou. Mareček to taky někdy dělá. Hlavičkou lomcuje, hledá, otáčí ze strany na stranu a pak se začne vztekat, když už to trvá moc dlouho :grinning: . A někdy se chytne prsa, ale nepřicucne, takže se přicucáváme na několikrát.

Míšo, jak ten hmat vypadá?
11. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
taky by mě ten hmat zajímal :sweat_smile: :sweat_smile:
11. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
jsem zas nemocná-mám zas rýmu ale hroznou-furt ucpaný noc, svědí mě, teče mi z očí a bolí mě hlava a ucho!! to teda nevím jak se vyležím. radek šel do špáru, tak si vzal malou, aspon tak!
11. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Tak Štěpánek někdy, taky tou hlavou při kojení lomcuje, mrčí u toho, otáčí do stran...no hotová věda než se přicucne :grinning:
11. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
tak mám po konovi...musím jít vařit znojemnskou a radek ještě šel jezdit, tak jdu a vůbec se mi nechce jak mi není dobře :frowning2:
11. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak koukam že vám taky prckové vyvádí u přísávání :grinning: Jenďule taky a ještě brnká o bradavku a pak jsme zlitý od mlíka oba dva :confused: :wink: a ty ksichty při tom no děs nejdřív se může uřvat jak moc tu kozu chce a pak dělá caviky :grinning: :grinning:
Jmiso jj prozraď nám ten chvat :wink: :slight_smile:
11. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak včera měl Vojtík svůj den,byl docela protivný a v noci ani maminu nenachal moc vyspat,budil se vzorně po třech hodinách :grinning: naštěstí máme taťku doma,tak ho ráno přebalil a šupnul mi ho do postele na papání.Teďka spinká v košíku,za chvíli budeme papt a pak jdeme ven.Jdeme nechat vyvolat fotky Vojtíška,koupili jsme si na něj i album.
Co se týče těch velikostí,tak my nosíme i 62a to většinou dupajdy a overalky,tak 56je nám nějak krátká :slight_smile:
Takže budu to muset probrat a do čeho s enevleze dám stranou,u nás se to neztartí něco nechám pro další mimi a zbytek dám na zářijovou burzu.
šmouli Vojtík teďka u prsu dostává hysteráky,kde je to moje sladké hodné miminko? :grinning: si dělám srandu pořád je zlatý,ale u toho kojení pěkně vyvádí.
11. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Míšé ty jsi opravdu měla kliku na porodku,nám vůbec nic neukazovali,neříkali,no nic :angry:
11. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Ono se to blbě popisuje. Prostě nám ukazovali, jak hytnou na přechodu krčku a zádíček, aby se hlavička samovolně zaklonila a dítě tak ve správném úhlu šlo na bradavku. Tak se nejlíp přicucne a mně to pomohlo, když jsem měla rozbolavělé bradavky, že malej byl přicuclej hned na první dobrou.

Andreo, ono Krč je prostě pyšná na svůj titul :slight_smile:
11. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Míšo, jo, tak tím chvatem nám "ukazovaly" kojení. Chytly tak mimčo a strčily mu bradavku do pusy. Ale je fakt, že nemělo šanci někam uhnout :wink:
11. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Tak za náma v porodce chodily a ptaly se na kojení atd. Nejdřív na to ukazovaly a kontrolovaly, pak jen se ptaly a v případě, že se mimi nechtělo chytnout nebo nám něco nešlo, tak hned přišly, kdykoliv. V noci taky dolítly bez problémů. Celejch pět ní max péče a celkovej zájem o nás a mimi :wink:

Tak se mi malej dnes tak třikrát pořádně zas..l, že PULky měly co dělat, aby to udržely...jsem zvědavá, co tam má teď...slyšela jsem pěknou ránu :grinning:
11. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
miminkum by se prej nemělo strkat prso do pusy....měli by si ho vzít sami.

mám hnisavou rýmu a jsem grogy...nechali mě spát 2h a v půl 5 pojede radek ven a já si zas odpočinu, fakt teda todle je za trest.

renču už dnes pustili, tak se tady snad ukáže!!
11. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Heluli, tak k nám taky přišly a nebo jsme si mohly zazvonit, když něco. Ale nebylo to tak, že by třeba řekly, tak maminko to musíte tak a tak. Prostě přišly a daly mimču prso do pusy a bylo :unamused:

Šmouli, hnisavá rýma :confused: ? To ani nevím, že existuje :sweat_smile: . Jak se to projevuje? No, hlavně, ať ti je brzo líp.

Jsem včera přemýšlela, kdy Renču pustí. Tak snad bude mít chvilku a ukáže se :slight_smile:
11. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
Hojky,tak taťka šel ven s malým,byli jsme dneska už jednou,to byla mega procházka a já už jsem vyřízená,tak šli sami.Tak si dělám Caro a kotlík čaje,a zvažuji jestli s epůjdu na chvilku natáhnout a nebo žehlit :grinning:
Zítra jedeme k našim budeme kupovat zákusky-spíše Vojtíšek,dělám si z něho srandu že mu to všechno připisuji na účet a až mu bude 18let tak nám to všechno proplatí :grinning: zítra bude taková menší oslava,už nám bude jeden měsíc,toto letí
11. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Ahojky, tak se včera vše povedlo a koláč byl vynikající, jen jsme ho bohužel nechali bez dozoru a ten náš rošťák pen ho půlku spapkal :frowning2: , naštěstí mu nebylo špatně :grinning:

Přidala jsem už konečně další foto.
11. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
blani - to jsem vyčetla na netu-páč mám žlutou rýmu hustou a tu mám snad poprvé i to, že mi je horko a nemám teploty. mě ofoukne větřík a mám prostě rýmu.... a tahle je hnisavá, páč ji i cítím-slušně řečeno :unamused:
11. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
holky, chci se se vas zeptat, stipalo vas to trochu jakoby dole a zaroven trochu lechtalo, kdyz vam vypadavaly ty stehy? za jak dlouho vam vypadaly?
11. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
-ahojík mamky,tak vás zdravím všechny sice jen v rychlosti,nějak není času sem chodit moci,navíc nás trápí stále žloutenka u obou tak je nesmím kojit,ale musím to odstříkat a pak to mlíčko převařit a pak jim jej teprve dávat takže máme práci navíc
-tak se opatrujte a moc vás zdravím
11. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
Andreasku, jj, když se to hojilo, tak to trochu svědilo apod.
11. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.