• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak cukr tam je, ale to v těch přesnídávkách taky, dávám je občas. já jinak taky dávám tu holandii a do toho mu dám banán, nebo hrušku atd. jo jitu neměla, a v těch přesnídávkách je ovoce se smetanou atd. od 6 měsíce :angry: z těch ovocnejch přesnídávkách není moc na výběr, tak aby ten ovocnej jogurt nebyl měnší zlo.
jo kačí potápíš se, za prvé aby to dítě vidělo, že se toho nebojíš a nemělo strach a pak ho pod tou vodou chytáš, já si budu muset pořídit ty brejle jinak to nedám.
13. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
autor
sun, to je super, tak držím palce, ať jde potápění :slight_smile: :wink:
já počkám s jogurtem ještě měsíc, pak zkusim taky Activii nebo Hollandii :slight_smile:
13. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
no ted když o tom přemýšlím tak filip brečel asi proto, že když viděl jak se potápím já tak se začal bát :grinning:
13. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Sun, tak to mě neděs, já se potápět nechcu :sweat_smile: . To abych začala shánět potápěčsky brýle a ten kolík na nos, co mají akvabely :sweat_smile: . To teda fakt nevím... Hlavně nevím, kdy bych si ty brýle nasadila a celou lekci s něma na očích přece nebudu že :grinning:
13. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
ježkovo oko já se taky neumím potápět :confused:
13. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
jé holky to jsem ráda, jsem myslela, že jsem takový "kopyto" na potápění jen já. :grinning: blani to chce tyhle http://www.triorisky.cz/detail-1876/potapecske-bryle.htm no tak si je dáš nastranu ne? a nebo na čelo pak jen nasadíš a jedeš :grinning:
13. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
Sun, ono že to je ve výrobku v prodejně neznamená, že je to dobře. To neberu jako směrodatné.

Potápění - neumím to a nepotopila bych se ani s prckem.
13. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
já vím já právě taky ne, ale naši třeba něco koupí a pak se strašně diví, že mu to nechci dát, když tam píšou třeba od 5. měsíce :rolling_eyes:
13. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Sun, no já mám takhle plnej špajz věcí, který mu prostě nedám. Výživy sežeru sama a masozeleninu dávám psici :astonished:
13. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Sun, ty jsou blbý. Ty sem mívala u moře a stejně mi teklo do nosu :sweat_smile:

Jitu, a žere to? No, asi jo, když ji to dáváš. Se ji dívím :grinning:
13. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
jitu :grinning: my psa nemáme :slight_smile: no blani tak pak fakt jen ten kolík, ale třeba se potápět nebudete uvidíš, a tak se potopí manžel ne? já jsem právě počítala s tím, že tohle bude dělat martin no a ono prd. :rolling_eyes:
13. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Blani, no jo no, žere :grinning: Ona jí i kyselou okurku.
13. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
holky, moc vas prosim o pomoc s vyplnenim dotazniku k me bakalarce.. moc mi to pomuze.. doufam :grinning: :sweat_smile: diky moc! http://www.masopustova.unas.cz/
13. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
Andrej, u otázky 12 máš dvě stejný odpovědi.
13. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
tak vyplněno kolik mám bodů? :grinning:
13. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
jitko diky moc, ma tam byt spise ne :wink:
13. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
opraveno :slight_smile:
13. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj holky dneska mam nějakou nestíhačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda kočky dneska to zas byla noc :rolling_eyes: kojo v půl 12,v půl 4 a pak vydržel jen hoďku a zase řval :rolling_eyes: a tak jsme vytasili tu krabici s UM od Hami co přišla v tom balíčku a japa to vysosal :grinning: a vydržel do půl 8 :wink: no jo no už mu hald koza přes noc nestačí :sweat_smile: a tak jsem mu dnes koupila Hami Hajaja :wink: a doufáááááám že ten klacek vydrží chrápat aspoň do 4-5 do rááááána :wink: jinak z něj skončím v Bohnicích :grinning: :grinning:
jinak no trochu mě to pravda sejří že malýmu domácí kuchyně nejede a je mi to i lehce líto :sweat_smile: ale pak si zase říkam že můžu bejt ráda že jinak papká pěkně :wink: na vítání jsem potkala kamarádku a tej malej nechce příkrmy vůůůbec :confused: takže smíchávám domácí a koupený a dlabe to :wink: jo a koupila jsem si i rýžouvou mouku když bez ní ten špunt nemůže bejt :wink: :grinning: pro info mají ji v Kauflandu :wink:
Tak teď vyplním Andrejce dotazník a mažu do pelíšku než mi z něj mlaďas zase vytáhne :wink: :slight_smile: pa a doubrou noc
13. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
Vyplněno :wink: tak jdu hajat :grinning:
13. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
kaci ses zlato :slight_smile: diky moc :wink:
13. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
kačí nám už kojo na noc taky nestačí, kupuju normoš hami ten hajaja se mi blbě rozpouštěl jsem to měla vždycky usazený na dně flašy, a vyšlo to stejně jak když měl normální mlíko. tak uvidíte. no radši se vzdám kojení a v klidu se vyspím 8. měsíců je stejně úspěch :wink: :slight_smile: tak já půjdu za chvilku chrnět tak papa
13. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
Nám ten Hajaja nedělal vůbec lepší noc, takže dávám taky normální UM, jenže teď se zubama Alex stejně pořádně nespí, tak prospalé noci se asi nedočkám.
13. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
jitko, nam ted sabca spi take hur.. :unamused: ale porad to celkem jde, je to jak kdy..
13. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
-ahojík mamky,všechny zdravím po delší pauze,tak jak tady válčíte a co mimča posluchají
-my se máme ok,3.očkování za sebpou konečně,holky jsou Adélka 8.300gr a 71cm a Sárinka 7.800gr a 70 cm.tak rosteme pěkně a nabíráme,jinak 19.jdeme konečně na nušničky tak se moc těším,budou zase jinak vypadat úplně,Adélka už se staví na 4.takže každou chvílu čeám kde se doplazí,ještě ji to moc nejde,jinak pomalu sedíme taky tak je hned zábava jiná
-tady jsou poslední fotky
http://milanandrea.rajce.idnes.cz/2010-02-06_Temer_8_mesicu/
14. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
Dobré ránko.

Sun, k tomu potápění, právě nevím, jestli se bude moct potápět on, když na všechny lekce budu chodit já a on by přišel jen sem tam, to nevím, jestli jde.

Adrošku, to jsou kočky :wink: a jak moc je jedna z nich vlasatá :confused: . A jak to zvládáš ty?
14. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Andrejko, vyplněno :wink:

Mareček se dívá na školku nebo co to je na čt1 :sweat_smile:
14. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
-jojo je to náš vlasáš Adélka,za chvilku to vidím na sponky a na culíky :wink: :slight_smile:
-jojo vcelku se to dá,jen se jim občas člověk musí nyní více věnovat,Adélka se snaží sama posadit z lehu a ještě ji to nejde tak je občas křik,no a začínají se mezi sebou tahat o hračky tak je to taky občas zajímavé,nebo se různě tahají za vlasy a pichají do obličeje atd.no zábava,ale jinak jsou zatím stíle hodné vcelku tak je to ok
14. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
Adrošku, tak to je fajn, že jsou hodné :wink: . Za chvilku dvojčátka oceníš, holky si budou hrát sami se sebou :slight_smile:
14. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
ahoj kočky,

tak dotazník vyplněn :slight_smile:

My dáváme UM na noc už od 4.měsíce a už bych to bez něj asi nezkoušela :confused:
14. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
a ten jogurt myslíte, že už ho můžem zkusit?
14. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.