• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
adrosku teda to je vlasáček, jsem ji ukázala manžovi a ten vykulil oči a hlásá: to je fotomontáž? :grinning: :grinning: :grinning: Nemohl uvěřit. Ta naše je holohlavec, tak nechápal, jak jiný dítě má už takovejch dlouhejch a hustejch vlásků :sweat_smile: :grinning:
14. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
jdu vařit, tak zatím papá
14. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
-jojo charli,všichni kukají na ni,je to sranda
-já začnem dávat jogurt až od 8.měsíce,sem četla že se má začít mezi 8.a 9.měs.ale nevím,asi každého věc si myslím,někdo to dává mnohem dříve
-já se taky dala do vaření,holky budou mít cuketu s bramborem a já špagety s rajskou,mnam
14. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Charlie, myslím, že jogurt už můžete :wink:
14. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
zdravím,
Androsku - taky jsem si všimla, že jedna holčička je nápadně dlouhovlasá, prostě kočičky obě dvě :dizzy_face:
tak hlásím, že my máme s největší pravděpodobností zítra po plavču, Marečkovi se přes noc spustila hrozná rýma a je protivnej, teplotu zatím neměl, ale tváře má červené, to jsem fakt zvědavá, co se z toho vyklube, snad to bude jen ta rýma :confused:
malej dnes už 3 krát kakal a vždy řídké, takže to bude asi nějaká střevní chřipajzna :angry: :frowning2:
14. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Androsek a ty ještě nedáváš maso?
14. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
-dávám kačenka maso,skoro denně,jen dneska dostanou jen cuketu s bramborem,nemám nakoupeno maso,zítra to musím naprvit
-holky když jim vaříte cuketu,vyndávata ty semínka
14. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Kačenko, tak ať to nic není :wink:

My se jdeme chystat, jedeme k našim. Pa pa :slight_smile:
14. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
-kacenko kukla jsem do alba,vy ste se už postavili aji tak brzo,to je nádhera
14. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
androsku krásný fotečky, adélka má vlasy za obě :slight_smile: my máme taky doma plešounka :slight_smile: charlii my jogurt dáváme tak od toho 7. měsíce. z cukety ty zrníčka nevyndavám. malej dneska bude mít brambor hrášek krůta a my máme kačenu. kačí a nejsou to zuby? z toho je taky průjem.
14. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
-jojo má je za obě,ale Sárince už taky pěkně drostly,taky byla plešounek pomalu
-tak si nechejte všeci chutnat
14. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Androsek - tak to jo, já myslela, že maso nedáváš, to by asi holčičkám nestačilo pořád jen zeleninka :confused: a Mareček moc rád stojí, občas se mu stane, že stojí i bez držení, ale on o tom neví :grinning: :grinning: většinou v zápalu boje, když stojí a drží nějakou hračku, tak se pustí toho, čeho se držel a ani neví, že se drží jen hračky :grinning: a pěkně leze, jen jednu nožičku zvedá do výšky jako by si chtěl stoupnout a po druhé leze normálně po kolínku :wink:
Sun - možná by to i zuby být mohly, ve středu mu vykouknul 3. zoubek a tak možná leze další :confused: ale znepokojuje mě ta rýma a hlavně ty červené tváře :frowning2:
14. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
-ne masíčko musí dostávata
-jaké kupujete nejčastěji holky maso
14. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
adrosku holcicky jsou obe prekrasny :wink: :dizzy_face:
14. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
já dávám králičí (mám od tchýně), kuřecí a měl i vepřové - vše jedl, jen mi asi poslední 3 dny nechce dopoledne ovoce, jen pár lžiček a to je stejně boj :confounded:
14. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
s jogurtem teda začnem co nevidět, zkusím tak za ty 2-3 týdny :wink: at to máme popořádku. Do tý doby budem zkoušet papat to ovoce. Furt žádná změna. Nechce to.

Dneska máme k obědu bezmasý jídlo - takovou směsku z květáku, kukuřice, mrkve a hrášku a do toho kousek žloutku. Dokonce jsem ho stihla i uvařit. Posledně už byl takovej řev, že jsem to nedovařila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maso jsem ještě nevařila, maso měla zatím ze skleničky a taky jsem koupila tu malou skleničku z dm s čistým masem, tak to chci pak taky zkusit. Jinak domácího máme jenom králíka.
14. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
jinak si myslím, že nás taky bolí zuby, je přes den hodně protivná a dlouho nevydrží bez pištění
14. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
tak já mám domácího králíka a krůtí prsa v mrazáku a kupovaný hovězí. vepřový máme taky domácí, ale to jsem mu zatím nedala. teda u nás krásně svítí sluníčko uplně si to říká o prochajdu :slight_smile: snad to vydrží do odpoledne
14. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
jo a kdo by měl zájem o zajímavý leč jednoduchý recept, tak tady je. Mám ho od kamošky a je to dobrota, právě to vařím.
Naklepete třeba vepřovou krkovičku, kterou máte na plátky, osolíte, opepříte, dáte do pekáčku, na to nasypete na hrubo cibulku, na to pokladete slaninu. Dle chuti lze přidat i žampiony nebo i zeleninu. Dáte péct, maso krásně pustí šťávu, tak není ani nutný nijak moc podlívat. Za nějaký čas na slaninu ještě posypu sýr a dám zase zapéct. Jako přílohu můžete zvolit cokoli, nejlíp asi pečený brambory nebo hranolky, ale určo by šla i rýže. Šťávy je hodně :slight_smile:
14. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
charlii taky občas něco podobnýho dělám jen tam šoupnu rovnou i ty brambory :wink: a jsou pak moc dobrý.
14. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
jé tu nikdo? My jsme se byli projít a prcek ještě dospává. Tak máme klídeček. Dali jsme kočárek tchánům, ale tam to se spaním moc nedopadlo bo vzali svý dva uječený čokly. Šmarjáááá. Přišli jsme si pro malou a ještě se prošli a tudíž se spíííí :grinning:

Sun to jo, taky jsem to kolikrát zapíkala s bramborou a většinou pak se smetanou. Tohle je zas trošinku odlišný :slight_smile:
14. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
Jo a taky jsem včera koupila mraženou zeleninu, od každýho druhu pytlík, dneska jsem malé odsypala z každýho trochu, uvařila, mixla a dala ji to. Moc ji to šmakovalo a mě teda taky, to pyré mělo úplně jinou chut než když jsem ji to jídlo rozmrazila. Takže taky dobrý způsob.
14. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás se taky spí, Anetka od 13h, manžel od 14h :grinning: a já stála skoro dvě hodiny u žehličky :rolling_eyes:

Hele, holky, jak Vám chlapy vůbec pomáhají doma? Já jsem dnes zkusila nadhodit, jestli by nevyžehlit rovný (plenky, utěrky) a to jste měly vidět, kouknul se na mě, jako když jsem spadla od někud ze stromu.... ach jo....

K obědu měla Anetka vepřové+brambor+mrkev a my hovězí guláš.

Já tu krkovici peču jen s cibulí a k tomu štouchané brambory, dobrota to je a je to hned.
14. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Tak dnešní noc pomalu nachlup stejná :rolling_eyes: večer vyžah 260ml UM a spal do půl 12 a pak vysosal oba cecky a spal do 4 a pak zase 260ml UM a probudil se v půl 7,ale vydržel s kojem do půl 9 :wink:to ho Radek zabavil :grinning:
jinak určo se budí hladem páč jak se dostane ke koze nebo k lahváči tak saje jakoby týden nejedl :confused: no mě by stačilo kdyby se odpusti jedno z těch nočních krmení :wink: Hajaju jsme ještě neprubli,ale teda jste mě moc nepotěšili že to nemělo žádnej efetk :rolling_eyes: :confused: tak uvidíme třeba si časem zvykne a bude spáááááát :sunglasses:
dneska měl malej u našich super náladu a pořád se smál a dělal kraviny :grinning: :grinning:jen teda řval když si ho vzal do náruče někdo jinej :sweat_smile:musel bejt jen u mě a tak jsem z toho orvaná jako borůvka jelikož jsem s ním fakt ty 2 hoďky blbla a furt s malým na rukou :rolling_eyes: :grinning:
Adrosku kráááásný holčiny :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kačí tak držím palce ať jsou to ty zoubky a nic horšího :confused: :wink:
jinak s jogurtem nespěcham :wink: klíďo počkam aji do 9 měsíce :slight_smile: Radek je teď s malým na prošce a tak mam volnííííčkooo :dizzy_face: :dizzy_face: ale musím uklidit koupelku a vyluxovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
Charlie - tak to malé vařím taky, k tomu dám brambor a kus masa, do papiňáku na 1/2 hodky, rozmixuju a moc jí to chutná. A když nemá maso, tak kus žloutku. Dnes jsem jí ten oběd zkusila jen rozšťouchat vidličkou a trochu jí to dávilo, ale snědla to - je to moje šikulka.
14. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
Jo a s jogurtem jsme začaly minulý týden, řekla mi to doktorka, že můžeme i dřív než od 8mého měsíce, kupuji Activii a chutná jí. Já ten zbytek co nesní dojím, holky, v životě jsem nejedla tak zdravě, jak teĎ s ní - jogurty, zelenina (tu já moc nemusím)...to jsou věci na stará kolena.. :grinning:
14. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
Charlie jj taky to tak dělam :wink: mraženou kukuřici,hrášek aji mrkvičku :slight_smile:
Iivik :wink: taky jsem si říkala že mě špunt naučí jíst zdravě :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
katy tak to sis od malýho teda moc neodpočinula :frowning2:
a kolik toho vysosá teda, to čumím

ivik tak jogurtík ji šmakuje, jo? My dneska zkusili dát borůvky ke sváče a zas nic, prostě jak je to sladký, tak to nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
tak jsme se dneska taky prošly oskar zmetek zalezl tak jsem ted pěkně zmrzlá :angry: charlii já taky vařím z mraženýho mám tam nějaký mixy a pak jednodruhový vždycky něco vyndám k tomu maso z mrazáku + br. nebo rýže a má za půl hodky vařeno. hotový jídlo jsem dávala do mrazáku jednou a přišlo mi to pak takový zdrclý tak to dělám takhle a je fakt, že některý jsou docela dobrý i bez soli. :slight_smile:
14. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
Charlie no to jsem taky čuměla kolik toho vyžahnul :confused: s tím buzením kolem půlnoci začel po tom prvním blindění a to docela zhubnul tak si říkam jestli si náhodou zase nesyslí zásoby na horší časy :grinning: a teda v noci byl jak průtokáč :grinning: každá plena vážila snad kilo :confused: :grinning:
Sun taky mě to přišlo z mrazáku takový zdrclý :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.